blog

„Teď už hrozí ČR zničení.“ Dodávky zbraní Ukrajině: Žaloby na vládu

„Vidíme, že kromě toho, že nás tato vláda vede do energetické, ekonomické zkázy, zemědělské, ničení životního prostředí, tak už to dosáhlo takového vrcholu, že nás žene do války,“ zdůvodnil, proč politické hnutí JaSaN podalo návrh žaloby na jednotlivé členy vlády, Vladimír Štěpán.

Politické hnutí JaSan podalo návrh žaloby na jednotlivé členy vlády, kteří jsou zodpovědni za zbraňové systémy dodávané na Ukrajinu. Věc se konkrétně týká aktuálního bombardování Belgorodu. Rusko se ohradilo, že Česká republika dodala na Ukrajinu zbraňové systémy. 

„Naše hnutí zahrnuje desítky předních odborníků, ale i podnikatelů. Tento útok, jak byl v tisku zveřejňován, představuje něco zásadního, nového, co tady ještě nebylo – a velmi rizikového pro ČR. Česko může být zařazeno na seznam zemí, které podporují terorismus. To je naprosto zásadní věc,“ zmínil důvody žaloby Vladimír Štěpán. Hovořil zejména o raketometech Vampire.

„Jestliže všechny západní státy respektovaly, že vojenský konflikt se nemá dotknout obyvatelstva, my nemůžeme být jediný stát, který se takto chová. Mimo jiné i z toho důvodu, že s Ruskem máme podepsaných několik mezinárodních smluv o vzájemné výpomoci, bezpečnosti atd., které jsme porušili,“ dodal Štěpán.

Dotazník pro Vladimíra Štěpána / Žaloba na Vládu ČR – Debatní klub

více na: Parlamentní listy


Stanovisko JaSaN k porušování mezinárodního a ústavního práva ČR
k rukám premiéra, ministryně obrany, ministra vnitra, náčelníka generálního štábu armády ČR

Celý dokument pdf

sdíletj na

143 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
David
8. 1. 2024 11:48
Ohodnotit příspěvek :
     

https://www.michalapetr.com/
Tak uvidíme jak to dopadne.

Gales
9. 1. 2024 11:42
Odpovědět  David

Až krachne německá ekonomika,tak krachne i naše a bude to pro nás mít jednu výhodu. Budeme moci začít od nuly a pro sebe.Jenom,bohužel,ty dluhy nás potáhnou dolu.Dluhy jsou okovy které nám nasadily židobanky.

Pavel z Moravy.
9. 1. 2024 17:38
Odpovědět  Gales

Ale zeptej se s čím začneme. Každé průmyslové odvětví vychovávalo ve svých školách a učilištích nové pracanty a na pracovištích ti noví získávali zkušenosti od těch starých. Celý tento vazební řetěz se přetrhl. Jak dlouho asi trvá postavit nějaký podnik, zaučit všechny, aby podnik kvalitně fungoval a připravit následovníky? To je nejméně na 2 generace a to by se muselo začít hned a ještě by k tomu musela být ochota. Z mého hlediska se naše země již odrovnala. Zůstaneme malou bezvýznamnou koloniální montovnou.

Pavel z Moravy.
9. 1. 2024 17:40
Odpovědět  Pavel z Moravy.

A abych to dopověděl, tady již ve značném případě nejsou následovníci v oborech, které nás proslavily. Pokud nebudu počítat následovníky 150 pohlaví.

Helena
8. 1. 2024 11:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Zbraně k zabíjení dodává západem dosazená “vláda”. Proto tam taky byla židozápadem dosazena-k dokradení všeho, co tu ještě zbylo, vydrancování energií skopčáky, k rozvratu hospodářství a všech systémů, aby to pak někdo schramstnul za hubičku. Ale tím, že se ti užiteční fijalodozimetři nechali naverbovat k lifrování zbraní ukrofašoteroristům a že sebe udělali světové zbraňové náhončí, si osobně sami sobě zadělali na problém. A Rusové to dobře vědí. Zatím se ještě nesetkali s nějaký Čukem a Gekem, ruskou tajnou službou, která má taktiku Mossadu. Ale ten čas takového setkání je už asi tady. Pohár přetekl. Pasákovi ze západu posloužili, pasák na ně seje. Být takovým Lipánkem, Černochovou nebo PreVítem Rakovinovýmušanem a ostatními, co s nimi pobývají ve Strakovce, asi bych se ale hoooodně bála o svou kůži a večer bych se koukla i pod postel.

Tupý hulvát
8. 1. 2024 14:21
Odpovědět  Helena

Zase tato vláda,zase oni,já nic,já muzikant.A kdo tedy vstoupil do NATO,kdo tleskal dalšímu rozšiřování,kdo vyhošťoval ruské diplomaty,kdo humanitárně bombardoval,kdo tleskal vyvraždění milionu Iráčanů,kdo,kdo……..Žádní nevinní nejsou,snad jen voliči komunistů.

Tupý hulvát
8. 1. 2024 14:32
Odpovědět  Tupý hulvát

Ještě dodám,NAPADLI jsme Rusko jako spojenci západu zcela vědomě a dobrovolně,můžeme za to téměř všichni a důsledky si zasloužíme.Když potkám Rusa,budu se mu omlouvat.

skeptik
8. 1. 2024 18:10
Odpovědět  Tupý hulvát

Stejně jako za II. světové když se vládcové evropských států dobrovolně přidali k Hitlerovi.
Určitě byli přesvědčeni, že bojují na správné straně jako dnes ti, co se přidali na stranu Zelenského.
Myslím, že Rusko nebude tak benevolentní ke kolaborantům s banderonacismem, jako byl SSSR.

Helena
8. 1. 2024 21:50
Odpovědět  Tupý hulvát

Ne, nenapadli jsme nikoho. Napadli jsme tak akorát sami sebe. Ta mordparta u moci je dosazena, aby otevřela a udržovala obrovský penězovod za CIZÍ válku!! – zatím!!
Napadli bychom teprve tehdy, pokud by došlo k násilným odvodům a dopravení rovnou do zákopů a tím přinucení bojovat-ale ne za vlast, ale za vlastní život, protože jiná možnost by tam nebyla. A i to by bylo diskutabilní. Tento stav je ten, že každý z nás je denně okrádán v ceně rohlíku, rozsvícení v kuchyni nebo uvaření kávy v konvici pro jejich válku a zisk z ní.
Možná je to trochu šroubované, ale ta vina je jen na té skupině, která se propůjčila takové svinstvo umožnit a udržovat ho. A tím, že máte pocit, že byste se musel Rusovi při potkání omlouvat, to jen potvrzuje – ani vy jste nikoho nenapadl, ale vidíte vlastně to samé co já: skupinu, za kterou zatím stojí velká hnusná zlá síla, se kterou ale nemáme nic společného-“tahle pavláda si tu udělala stát ve státě” obyvatelé ČR pro ně neexistují, ani je nevnímají. Krev těch statisíců zbytečně zabitých má na rukou “vláda”.

Pravdomluvny
9. 1. 2024 06:07
Odpovědět  Helena

Obávám se, že Rusko už to rozlišovat nebude.
Zvlášť,pokud jde o ten xindl z Prahy a z Brna.

Pavel
9. 1. 2024 08:38
Odpovědět  Helena

Helenko obávám se, že jsme již někde jinde. Myslím, že již nejde jen o zbraně! Včera vagonovali v jedné naší posádce mechnizované brigády rotu BVP II bez symbolů AČR(kulatá vlaječka).Nedělám si iluze,kde tato technika skončí,jenže k této technice vagónovali u podpůrné prostředky (AV 15, vysokozdvižku a další logistiku) včetně dvou osobních vagonů! Nikdo vám to neřekne,ale noha Českých vojáků již šlape po Ukrajině! Tato vláda patří před vojenský tribunál na Donbase a pokud by existovala ta boží spravedlnost, čekal by je osud K.H.Franka!

František
9. 1. 2024 09:45
Odpovědět  Pavel

Brzy přijedou v pytlích zpátky. Teda jestli z nich něco najdou. Už tam jsou hromady žoldáckých mrtvol.

Boomer
9. 1. 2024 11:59
Odpovědět  Pavel

.. a máte to dobře nafoceno(čísla vagonů..) a dobře uloženo? Čímž nemyslím nějaké cloudové úložiště, ale flešku v šuplíku..
Jednou se to může hodit, aby někdo netvrdil, že my neééé, to jiní…

Pavel z Moravy.
9. 1. 2024 09:59
Odpovědět  Helena

On to myslí dle mne T.H asi takto. Vinni jsme, protože tyto škůdce tolerujeme. Víte kolik přeformátovanců se vyjadřuje opovržlivě a hnusně o ruském národu a přeje mu to nejhorší. Možná bychom se divili tomu obrovskému procentu zblblých a vytuněných občanů, kteří sežerou každou srá.gorovinu, kterou jim TV a rozhlas předloží. A že těch nenávistníků je. Rus a Putin za vše mohou tvrdí možná dvě třetiny národa. Už se Heleno probuďte, moc duševně vyzrálého lidu, který by sám přemýšlel tady není. Vím, chcete to vidět v tom lepším světle, ale já sdílím podobný názor jako T.H.

Slovan
9. 1. 2024 10:20
Odpovědět  Pavel z Moravy.

A zase ti muším dát za pravdu. Je to tak jak píšeš. Vždyť jak je to dlouho co jsem tu psal jak se ta ODéeSačka DETOX vyjadřovala v TV o národnosti RF. Tahle by potřebovala tvrdě narazit co je to za chrochtandu.

Ladislav 💤
9. 1. 2024 11:14
Odpovědět  Tupý hulvát

Já ho rád pohostím, jak hostili oni mě! Ať žije nikým neporažené hrdé Rusko! 🇷🇺

Ladislav 💤
9. 1. 2024 11:12
Odpovědět  Tupý hulvát

A to jsem já! 👍

Ladislav 💤
9. 1. 2024 12:33
Odpovědět  Tupý hulvát

A to jsem já, mám čisté svědomí !
👍já je vždy volím! Nikdy jsem se nebál a na stará kolena už vůbec ne!
A Ropušan, ať zítra chcípne třeba na zavist!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
janle57
9. 1. 2024 10:09
Odpovědět  Helena

Každému soudnému člověku u nás je jasné,že v případě ostré války s Ruskem to k nám
okamžitě přiletí,podle nóty ruské vlády za dodávky zbraní pro vraždění civilistů v Bělgorodu
jsme my a Slovensko teroristé a tuhle zemi jsme napadli,takže jsme legitimním cílem
a všichni tu zůstaneme jako ovce na jatkách,,Klaus a spol. si to dobře uvědomují a snad
vyburcují lidi jít tentokrát do generální stávky,jinak ať je nám Pánbůh milostiv,živí
tady budou závidět mrtvým.

Boomer
9. 1. 2024 12:05
Odpovědět  janle57

.. v případě ostré války bude první na ráně vojenská infrastruktura bodově, potom ta civilní, hlavně nepůjde elektrika, tím pádem nepoteče voda, nebude proudit plyn, zásadně se omezí veřejná doprava.. a tohle bude civilnímu obyvatelstvu “stačit”, na civilisty není třeba plýtvat municí…

peter matej
10. 1. 2024 21:41
Odpovědět  Boomer

Prvé na rade budú satelity a ty zistíš že je vojna vtedy,keď vypadne internet,GPS,mobilné telefóny a vďaka tomu aj elektrina,voda,plyn,zásobovanie potravinami….všetko.Vtedy treba urýchlene zbaliť všetko potrebné a cenné,všetky zásoby potravín,a vypadnúť z mesta niekam na dedinu vzdialenú od priemyselných centier.Na niekoľko dní to môže pomôcť,kým nedorazí rádioaktívne zamorenie.

Boomer
10. 1. 2024 21:48
Odpovědět  peter matej

.. no, já už na vesnici jsem, takže budu v předstihu. A my jsme spolu pásli husy, že mi tykáte? Si na vás nevzpomínám…

peter matej
10. 1. 2024 22:18
Odpovědět  Boomer

Mám na to už svoj vek a keďže mi na vašich diskusných fórach tiež každý tyká,tak som si myslel,že u vás je to zvykom.Tak pardón,uisťujem vás, že viac vám už tykať nebudem….ani vykať!

Helena
9. 1. 2024 13:30
Odpovědět  janle57

Jsem jenom blbá ženská, ale proč by Rusové plýtvali vojenským materiálem, když čecháčkům stačí, aby se dva agenti prošli kolem pár lidí – Pyjaly, Ropušana, Pávka a pár dalších, ani se projít nemusí, stačí jim jen poslat fíkaný výbušný dárek nebo se trochu vyklonit z okna a skončí jako ta emerická černá vopice Loyd. V tu ránu udělají čelééém vzad všechy židoTV, neziskovky a všichni poradci poradců. Tak v Čechách to tak chodí.

Pravdomluvny
8. 1. 2024 11:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Jediný,kdo si zaslouží pomoc ČR jsou volynští Češi,ŽÁDNÝ BANDERONACISÁN JAKO CELEK!!!!!!

Slovan
8. 1. 2024 13:54
Odpovědět  Pravdomluvny

👍 👍 👍 👍 👍

lubkral
8. 1. 2024 14:14
Odpovědět  Pravdomluvny

Samozřejmě jen těm, které Banderovci nepovraždili…

Pravdomluvny
8. 1. 2024 17:00
Odpovědět  lubkral

To máš pravdu…..a že jich bylo neúrekom.

Ladislav 💤
8. 1. 2024 12:00
Ohodnotit příspěvek :
     

JaSaN, držím palce, aby se to povedlo!
Ale naše soudnictví je jedna mafie, tak pochybuju!
Češi jsou závistivá, udavačská a zradná verbež už od starověku!
Zažil to už i Jan Žižka!

All
8. 1. 2024 13:47
Odpovědět  Ladislav 💤

Jo,už od dob moravského Sáma se naše země musela zbavovat verbeže,cizích vetřelců,pořád a stále tu lezli a lezou dodnes zásluhou ůplatných zrádců. A dodávám, podle starých letopisů a přetisknuto do ,,Velesovy knihy”(Vyšla i v češtině) : Staroslovanská Kyjevská Rus v r.480 naš.letopočtu požádala knížete Verena z Velehradu,aby šel vládnout Kyjevské Rusi ( v rámci pomoci) a ten pak vládnul Kyjevské rusi od r.480 – 500″. Podle jedné německé kroniky byl Velehrad na místě,které je dnes prakt.součástí Brna. Jakou hanbou dnes je filosofická fakulta brněnská,která neví nic o našich dějinách a dokonce se zamlčují i ty nejnovější dějinny a překrucují celkově.Česká republika patří ku středu Evropy a nikdy nepatřila nijakému západu a jeho ,,hodnotám”. Nikdy.Sousedili jsme,ale byli jsme jiní,zcela jiní a proti vetřelcům a jejich ůskočné Infiltraci jsme se vždy bránili.Nejsme západ,tam vzhlíží jen neschopné a ukřivděné opice a je jich zas plno.

komoří Lang
8. 1. 2024 21:49
Odpovědět  All

Souhlasím a jen bych doplnil, že té cizí verbeze se bohuzel už nikdy nezbavime. Rychle totiž už někteří zjistili, že si tady můžou dělat co chtějí. Už sem měl tu čest vidět tu jejich bezdůvodnou, zatím jen aroganci.No a v televizi někdy, jako kdybych se dival na dokument z jatek.
A všichni jsou nevinní-ledaze by to advokat pos.ral.

Bety
8. 1. 2024 16:18
Odpovědět  Ladislav 💤

Češi jsou závistivá atd. verbež? Tak to jste těm našim demoideologům pěkně sedl na lep, protože
přesně to chtějí, abychom si mysleli.
Co si o sobě myslíš, podle toho se chováš. A když na to přijde, proč bychom si tedy měli stěžovat na tu naši koloniální vládu? Když jsme verbež všichni?

Pavel
9. 1. 2024 10:01
Odpovědět  Bety

A co jsme?!Když jsme dovolili cizí chátře, aby nám dosadila politiky, kterým nikdo nedal mandát nás zatáhnout do zločineckého paktu NATO! Nikdo jim nedal mandát zničit naše zemědělství, rozdat veškeré lukrativní podniky,dovést republiku “cu grund” a dokonce nás teď podruhé okrást darováním výzbroje z dob ČSLA(placené z našich daní) a nyní podruhé nákupem předraženého US šrotu)! Proto ten “úsporný batoh” co nám teď naložili na hrb a my držíme hubu a táhneme dál!!! Tak co jsme?! Tupé stádo, co vedou na porážku!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
9. 1. 2024 17:55
Odpovědět  Pavel

Co jste vy, to já nevím – za sebe hlásím, že rozhodně nejsem verbež.
Reaguju čistě proto, že sr.aní do vlastního hnízda mě dost vytáčí….kdo v tom má pak kurwa hnízdit, co???

komoří Lang
9. 1. 2024 20:06
Odpovědět  Markýza

Markýzo, kurwa se nežiika’. 🙂 🙂

Pavel z Moravy.
9. 1. 2024 18:12
Odpovědět  Pavel

Tak my tady určitě stádo nejsme, protože kdybychom byli, tak bychom tady nepronášeli to co pronášíme. Prostě si uvědomujeme situaci do jaké nás zaprodanci dostali a dokážeme to alespoň trochu vyhodnotit. Ptejme se ale proč tolik lidí podléhá jejich propagandě a nepoužívá svůj vlastní mozek. Co to je, lenost, neschopnost přemýšlet a dávat věci do souvislosti, závislost na konzumu nebo to nejobyčejnější pravidlo, že ve stádu se nejlépe schovám a cítím se bezpečný? Nebo je jim vše jedno? Nebo dostali fajzra a přeformátovali jim vědomí? To jsou pouze moje laické vývody. Moje nejbližší rodina se tedy necítí býti stádními typy. Já se svojí ženou jsme nebyli ani jednou na testech na ten jejich covid, snažíme se vyhýbat všemu co by nás mohlo zotročovat. Ať už tady lidé volili KSČM nebo SPD, nic nepokazili. Jak chcete prorazit zeď, když k tomu nemáte potřebnou munici? A detonace by byla většinový národ, který by chápal. Proč bychom měli být tedy vinni. Nemáme důvod si sypat popel na hlavu. Máme tady ve svém středu odborníka přes psychiku paní Katango, ta by nám mohla osvětlit, proč jsou ti lidé tak omezeni ve svém myšlení. Vidí, že je zle, že se dějí špatné věci a nechtějí to připustit?

Slovan
9. 1. 2024 18:18
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Pavle ale on jmenovec to popsal přesně, píšu to já , ty ale i ostatní, to že se to špatně vstřebává, jó to teď mušíme si vyžrat. Ale je to tak, DOVOLILI JSME JIM TO..

Pavel z Moravy.
9. 1. 2024 18:21
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Dalo by se zeptat, co to s těmi lidmi je. Já jsem zastáncem přeformátování covidovými sajrajty co do nich píchli. Viděl jsem kdysi dávno film, který určitou technologií takto změnil vědomí. Víte, když mi syn říká, že se nedá mluvit se svými kolegy všemi několikrát naočkovanými inženýry, tak je mi to fakt podivné. Vždyť jsou to lidi, kteří studovali vejšky v devadesátých letech. Takový výplach mozků tam tehdy ještě nebyl. A oni jsou všichni zmagoření celou tou tragickou zelenou agendou a dalšími ptákovin.ami a fanoušci škůdců až za hrob. Tak jak to potom chcete vysvětlit?

katango
9. 1. 2024 18:36
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Nevidí to. Vidí jen to, co podporuje jejich světonázor.

Gales
8. 1. 2024 12:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Uběhl více než týden od teroristického útoku ukrajinské armády na vánoční trhy v ruském městě Belgorod a Ruská armáda uveřejnila fotografie a záběry trosek raket, které se zachovaly při dopadu do města. Jedná se o modernizované rakety ráže 122 mm s datem výroby 04/2023 a s vyznačením, že jde o nový model raket původních BM-21 s prodlouženým balistickým doletem 40 km. Podle ruské armády se podařilo z trosek bez pochybnosti identifikovat výrobce raket, kterým je slovenská zbrojovka MSM Group [1].

Zbrojovka MSM Group tyto rakety buď dodala české zbrojovce Excalibur, anebo slovenská zbrojovka tyto rakety dodala na Ukrajinu napřímo, zatímco česká strana skrze zbrojaře Excalibur dodala Ukrajině pouze samotné odpalovací komplexy RM-70 Vampire na podvozcích Tatra. Ruská generální prokuratura již zahájila trestní stíhání osob v zahraničí z organizování státem podporovaného mezinárodního terorismu, přičemž obvinění budou podle našich informací mířit na vysoké české a slovenské politiky.

Mike
8. 1. 2024 16:12
Odpovědět  Gales

No, on ten RM-70 je tzv. kazetová munice, která je zakázaná proti civilnímu obyvatelstvu. KoZa samozřejmě dodal na Ukrajinu tuto munici taky, ovšem s podmínkou zákazu použití proti civilistům. Jen jediná země na této planetě ji dodala náckům z UK a s ní i souhlas k použití – naše země, takže jsme se postavili do jedné řady s odpornými teroristickými hovady.

Boomer
8. 1. 2024 17:33
Odpovědět  Mike

..RM 70 je náklaďák s rourama(raketnice..) a nějakým příslušenstvím k nim, kazetová munice je speciální druh explozivní hlavice, nesené v tomto případě raketami ráže 122mm.. jabka + hrušky…

Mike
8. 1. 2024 21:40
Odpovědět  Boomer

Jistě, těžko hází rakety jako oštěpy, bez ohledu na to, jakou mají hlavici a zda obsahují kazetovou munici nebo jen plyšové maňásky. Podstata problému je v tom, že pokud nás prohlásí za stát podporující terorismus, končíme. Prostudujte mezinárodní právo a padne vám brada až zjistíte, co to ve skutečností znamená.

Slovan
9. 1. 2024 09:38
Odpovědět  Mike

…..a prozatím co jsem četl tomu nasvědčuje že to asi udělají. Hezky jsme si svojí apatií nakadili do pantoflí.

Boomer
9. 1. 2024 09:55
Odpovědět  Mike

..tím právem bych si nebyl tak jist, a z pohledu věcného česká nestátní firma s licencí v oboru, dodala s povolením ministerstva obchodu na Slovensko náklaďák s rourami a technologií, slovenská strana ho asi naládovala municí a odeslala na Ukrajinu.
Takže tu máme truhláře co vyrobil topůrko na sekeru, ke kterému někdo další dosadil ostří a tu hotovou sekerou dal někomu dalšímu, který tou sekerou někoho zabil.. a teď kdo je vinen?
No povídejte, specialisto na mezinárodní právo…

Já přímo miluju lidi, kteří sesmolí hovadinu bez ladu a skladu a potom se ji snaží trapně obhajovat kydáním o něčem jiném, než původně psali.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Ladislav 💤
9. 1. 2024 11:21
Odpovědět  Gales

A tenhle zločin podle Ruské dumy, nebude nikdy promlčen! Nikdy! Takže se Černoška-Negřice nedožije důchodu!

Gales
8. 1. 2024 12:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Jenom by mně zajímalo co by ,,naše” vláda udělala kdyby na nějakou fabriku vyrábějící zbraně pro Ukrajinu spadl Kinžál.Sic by řvali jak splašené vrány ale to by tak asi bylo všechno.Na víc by neměli ani odvahu a ani zázemí.O básničce ža by okamžitě nastoupilo NATO si můžou jenom nechat zdát.A pokud Jidáši budou jednat tak jak jednají,tak ten Kinžál si někam cestu najde.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pijack
8. 1. 2024 12:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Nechápu, proč vzniká další pidi strana JaSaN a proč se tak tříští opozice? Co tím sledují ti osamocení zakladatelé? Přece Štěpán je odborník a jeho znalosti určitě již známější opoziční strany využijí a on by se mohl na tom všem podílet… Ve volbách nemají šanci. Získají několik tisíc hlasů a voda se nad nimi zavře. Nebo to snad někdo inscenuje schválně?

Gales
8. 1. 2024 12:53
Odpovědět  Pijack

Asi, před volbama utvoří jednotnou koalici ,,protistran” a budou mít svoji kandidátku.Aspoň doufám.

Pijack
8. 1. 2024 13:04
Odpovědět  Gales

No, jenom aby… použití Rychetského medicíny by byl skvostný majstrštych 🙂

Boomer
8. 1. 2024 13:20
Odpovědět  Pijack

.. obávám se, že mnohým bude proti srsti vyměnit možnost permanentního debatování bez hrozby realizace( o ničem..) za zodpovědnost realizace něčeho.
Takže znovu volím, co jsem už volil vícekrát a doufám, že se přidá zase o něco víc voličů… říká se tomu “žabí skoky”.

anbar
8. 1. 2024 15:39
Odpovědět  Pijack

další “rajchl ala trojský kůň” na scéně, zachytil jsem i informaci, že i vrábel zakládá vlastní stranu. ano, každá ulice bude mít svého generálního tajemníka, jsou pouze hloupí a egoističtí nebo koupení ? Přece už existuje kandidátka vlastenců do evropských voleb -> STAČILO !!

JoFa
8. 1. 2024 15:57
Odpovědět  anbar

Keď sa nad tým zamyslíte, tak kľudne to môže byť systém rozbíjania opozície: čím viac bude opozičných strán, tým väčší rozptyl voličov. Vytvoriť koalíciu z takýchto kúskov by bola katastrofa, pretože každý je vodca strany a každý to bude chcieť robiť inak, takže hneď po volbách by sa to rozpadlo.
Nikto sa nepýta voličov!!!!!!!!! Ľudia potrebujú osobnosti, ktoré sú im názorovo blízko a dokážu svojimi myšlienkami nadchnúť a pritiahnuť voličov, majú charizma a hlavne nemajú v hlave nasráno.
Ja myslím, že tá varianta pozbierať osobnosti z českej alternatívnej scény by bolo riešenie.
Máte Pekovú,Turánka,Štěpána a dalších. Kto ich dostane na kandidátku, tak bude mať úspech, ale to sú inteligenti a preto nepôjdu za karieristom, idiotom, klamárom.
Pozrite na nášho Danka, on to “urobil” a už aj politicky končí, pretože začína vymýšľať a stavia sa na zadné, takže sa mu môže stať, že všetky osobnosti pôjdu s Tarabom mimo SNS ako nezávislí v parlamente a skončí. Kapitán opustí loď ako prvý.

Boomer
8. 1. 2024 16:17
Odpovědět  JoFa

.. a proč nám to kazíte, když nám to tak pěkně vycházelo.. a ne jednou!! Máme čáku takovýmto způsobem překonat rekord voleb roku 2021 s 1 069 359 propadlých hlasů. Pokud se přidržím teorie, že tito lidé vlastně ztratili možnost ovlivňovat chod sněmovní politiky, můžeme být uklidnění faktem, že bylo ze hry vyřazeno tolik blbů, místo mozku volících srdcem. No zkuste si představit, o co hůř by s takovými vypadala naše, už beztoho dosti tristní, parlamentní politická scéna…

;o)))))

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy.
8. 1. 2024 16:18
Odpovědět  anbar

Každý si asi chce hrát na svém písečku. Ono být šéf třeba i pidistrany znamená být pořád šéfem.
.

Pravdomluvny
8. 1. 2024 17:10
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Kdyby takhle NEfungovalo husitské hnutí,tak jsou ještě v Kostnici a dohadují se co dál……

Joe Arp
8. 1. 2024 19:59
Odpovědět  Pravdomluvny

Tak to kecáš, Mistr Hus by určitě doteď nehořel.

Pravdomluvny
8. 1. 2024 20:25
Odpovědět  Joe Arp

A poslední Přemyslovec by nebyl zavražděn…..

Boomer
8. 1. 2024 20:39
Odpovědět  Pravdomluvny

.. ani Valdštejn, a Sasové i Švédové by dostali po čuni zavčas a po zásluze…

Pravdomluvny
9. 1. 2024 06:08
Odpovědět  Boomer

Ty by se vůbec do Čech neodvážili….

Administrátor
P.A.Semi
10. 1. 2024 11:17
Odpovědět  Pravdomluvny

Oni nás ti Švédové tady chtěli osvobodit od Habsburků, pozval je sem Komenský, který tam jel prosit Švédského krále o záchranu protestantů u nás…

Akorát že Švédský král zemřel asi 1632 v boji, a převzala to tam lesbická královna “Jezábel”, které pak šlo jen o to, aby vykradli Rudolfovské sbírky na Hradčanech, a pak zase 1648 odtáhli, protože tou dobou už tři roky vyjednávali mír ve Vestfálsku a stejně věděli, že to tu neobsadí…
(a pak zradila i Švédy a utekla s těmi Rudolfovskými sbírkami přes Holandsko do Anglie…)

A pak nám Habsburkové postavili falický Mariánský sloup na Staromáku u popraviště Českých pánů a lhali, že nás prý od Švédů osvobodila Panna Maria, a u paty toho sloupu byly čtyři sochy “andělů” v uniformách rakouských vojáků, jak vraždí protestanty… Úplně ztělesněná socha Lži a Nenávisti, co tam na Staromáku nyní podvodně obnovili… (ještě že tam aspoň nedali také ty rakouské vojáky vraždící protestanty u paty toho sloupu)

https://pi-alpha.org/Kauza_Mariansky_Sloup#p680909

πα½

Kelly
8. 1. 2024 13:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Napsal jsem dopis na Lipavského, jestli se nebojí, že dopadne jako K.H. Frank – veřejná poprava.

jwrr
8. 1. 2024 13:31
Odpovědět  Kelly

no tak za to dostneš od Stříže 15 let,,,

Ladislav 💤
8. 1. 2024 14:44
Odpovědět  jwrr

Nedostane, z východu se začíná pořádně oteplovat a Stříž má plné gatě! A nejenom on!

Pravdomluvny
8. 1. 2024 17:11
Odpovědět  Ladislav 💤

Jsi si jistý????
Já jsem zatím pesimista.

Slovan
8. 1. 2024 14:02
Odpovědět  Kelly

Ta tomu nevěřím. 😲
Nebo? Nebo máš už info, že se to blíží a ty pak schrábneš odškodné za katr. 🤣
A NEBO? Kandidatura na hlavu státu s příslušnou praxí. 🤣🙋‍♂️

Joe Arp
8. 1. 2024 14:37
Odpovědět  Slovan

Klídek, to bude zahraniční korespondent odněkud, kam fijalové drápy nedosáhnou.

Slovan
8. 1. 2024 14:50
Odpovědět  Joe Arp

….že by?
😥

Ladislav 💤
8. 1. 2024 14:43
Odpovědět  Kelly

👍 bravo!

Tupý hulvát
8. 1. 2024 14:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Tento pán má určitě v mnohém pravdu,ale před časem také tvrdil,že nebude plyn ani ropa,že zmrzneme a průmysl se zhroutí,že nebudeme schopni zaplatit elektřinu…….

Ladislav 💤
8. 1. 2024 14:47
Odpovědět  Tupý hulvát

Však se taky hroutí, za listopad průmysl o tři procenta dolu! ( přiznaných). Kdo ví skutečně o kolik.

anbar
8. 1. 2024 15:42
Odpovědět  Ladislav 💤

volte STAČILO

Pavel z Moravy.
8. 1. 2024 16:24
Odpovědět  Ladislav 💤

Dnes mi známý, pracující kluk říkal, že se již běžně diskutuje kolik lidí budou muset firmy propustit. Tak asi rozklad frčí dál. On se třeba ani ten dolar nepropadne den ze dne, může to být i nějaký rok, pokud to tam u amíků někdo alespoň trochu neskonsoliduje.

Monty
8. 1. 2024 16:02
Odpovědět  Tupý hulvát

Ano, ale to nebyla zima ! Uvidíme možná nyní ,kdy podle všeho bude týden v noci cca -10 ..a to chce topit !

Boomer
8. 1. 2024 16:21
Odpovědět  Monty

.. jo , to máte recht, já už druhou noc ještě před zalehnutím přiložím dvě velká dubová polena.. ráno v sedm je v domě 23°C a kocouři si nahřívají cemry v koupelně na teplé podlaze, potvory teplomilné…

pedro
8. 1. 2024 17:57
Odpovědět  Boomer

Se třeba poser vejtaho.

Slovan
8. 1. 2024 18:20
Odpovědět  pedro

Pedro neblbni, prrdell muší bejt, vy jste to jeho psaní ještě neprokoukli? Tvl, když budou u tebe padfat hoowna s hákama, tak tenhle tě napíše jak je u něj slunečno a neví jaký si má dát HIV faktor. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍👍🙋‍♂️

Boomer
8. 1. 2024 20:11
Odpovědět  pedro

..krindypindy chlape, v domě 2 x WC s bidetem a já bych se měl pos*at?
To vypadá, že vy jste zvyklej na frontu na dvorku u kadibudky…

Pravdomluvny
9. 1. 2024 08:29
Odpovědět  Boomer

Hergot, senilního pedofila Bideta,to nemá ani Petro Fialenko Banderonacistovič…..

Boomer
9. 1. 2024 09:32
Odpovědět  Pravdomluvny

.. no já myslím, že to zařízení doma má, ale teď co je ve funkci, ho určitě nepoužívá, aby mu to jednou nepředhodili jako projev neúcty vůči vrchnosti.

Anebo ho používá tajně a až to praskne totálně, bude ze sebe dělat odbojáře, že celou dobu vystrkoval pr*el do bidetu, jako projev vnitřního nesouhlasu. A proč by ne, když jinej exot mohl podepsat Chartu tak nějak jen vnitřně a vnějškově vesele rozvědčíkovat…

Pravdomluvny
8. 1. 2024 18:53
Odpovědět  Boomer

Vy jste “””””kocouromilec””””?🤔🥳

Slovan
8. 1. 2024 19:25
Odpovědět  Pravdomluvny

😊 👍 👍
1*

Joe Arp
8. 1. 2024 20:02
Odpovědět  Slovan

Teplomilná potvoro, krmí tě granulema nebo kecama?

Slovan
8. 1. 2024 20:22
Odpovědět  Joe Arp

To víš že granule nežeru. To bys měl vědět, však si moudrá….ehmm moudrý pán.

Boomer
8. 1. 2024 20:33
Odpovědět  Slovan

.. ani chmelové? Nějaké ještě doma mám, používám je při vaření medoviny, kdyby snad…

Slovan
8. 1. 2024 20:36
Odpovědět  Boomer

Jo ale ty už mám v produktu.

Boomer
8. 1. 2024 21:05
Odpovědět  Slovan

..dalo by se to chroupat a rovnou zapíjet vodou z konvice..varné…

Pravdomluvny
8. 1. 2024 20:31
Odpovědět  Slovan

Díky 🙋👍

Boomer
8. 1. 2024 20:15
Odpovědět  Pravdomluvny

.. já jsem především dobrák od kosti, kocouři jsou nalezenci, když vidím zvíře v nouzi, tak mi to prostě nedá a postarám se, a neřeším který zm*d člověk to zvíře do nouze uvrhnul. Jo, zvířat si cením.. vás bych na ulici nechal i při -10, ještě bych vám kabát rozepnul, ať to dlouho netrvá…

Pravdomluvny
8. 1. 2024 20:31
Odpovědět  Boomer

Mám taky tři z útulku, takže v pohodě.
Já bych vás ještě polil vodou, ať to v těch mrazech netrvá……

Boomer
8. 1. 2024 20:35
Odpovědět  Pravdomluvny

.. no, v takové kose by mě ta desetikilová ledová homole vyklepaná z kýblu zabila na fleku…

Pravdomluvny
9. 1. 2024 06:11
Odpovědět  Boomer

Vidíte,a já venku lítámm v mikině a kraťasech 🤓
Tak hup ven,je tam příjemných mínus 13.👍

Boomer
9. 1. 2024 09:24
Odpovědět  Pravdomluvny

.. no to ani náhodou, takhle jsme museli blbnout na vojně! Teď už jenom studená sprcha na závěr v koupelně, to jo, ale jináč ani “ň”!

Já zimu nemám rád, to je asi letitá profesní deformace, dráha se zásadně neslučuje se sněhem a ledem, což ovšem nastoluje otázku, jak to sakra dělají v Rusku na Bajkalce…?

Markýza
9. 1. 2024 17:21
Odpovědět  Boomer

Jak to dělají netuším, ale možná v tom bude láska 🙂 Rusové zimu milujou a víte, že láska hory, atakdále.

Boomer
9. 1. 2024 17:33
Odpovědět  Markýza

.. no, kolegové světoběžní si to před lety projeli vlakem, zážitků plno a vypozorovali, že voni tam mají asi dost lidí na práci, což už my ne, když jsme racionalizovali kde co a outsourcingovali kde koho…
Pro mašinfíry, co mají největší bobky ze střetnutí na přejezdech, tam prej mají perfektní vychytávku.. klasické závory a ještě se ze silnice zvedne fortelní železobetonová deska, asi tak půldruha metru vysoká, co ani ožralej šofér kamazu neprorazí…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
katango
9. 1. 2024 11:08
Odpovědět  Pravdomluvny

Naše dvě kočky jsou taky útulkový. Víc koček mi bohužel rodina nepovolí.

Joe Arp
9. 1. 2024 11:18
Odpovědět  katango

Aspoň někdo má rozum, kočky jen v ČR zabijí odhadem ročně 300t ptáků! Dobré ne, milovníci zvířátek, ale jen těch co se dají pohladit.

Boomer
9. 1. 2024 11:46
Odpovědět  katango

.. inu, manželka troch brblala, když jsem přivlekl domů toho třetího, ale ten byl tak zubožený, že ho po pár minutách brblání vzala do koupelny, dala do pucu a potom už láskyplně krmila ze lžičky. Dnes je její znejmilejší…

Pravdomluvny
9. 1. 2024 16:28
Odpovědět  katango

Já se nikoho neptám, rozhodnu “”””demokratický””””……bude po mém.
Jinak 👏👏👏👏👍, že máte alespoň dvě 🙂

katango
9. 1. 2024 16:40
Odpovědět  Pravdomluvny

Samotná kočka, to není ono, ani pro ni, ani pro nás. Takhle je s nima legrace.

komoří Lang
8. 1. 2024 22:03
Odpovědět  Boomer

A zalehnout chodíte v kolik? Ve čtyři? 🙂 🙂

Boomer
9. 1. 2024 09:16
Odpovědět  komoří Lang

..tak uléhám někdy kolem desáté večerní, ráno vstávám v šest, páč ta chasa chlupatá neodbytná už má zase hlad.
Pokud vám jde o to topení, tak teplovodní krbovka má velkou tepelnou setrvačnost, sakumprdum i s obestavbou váží nějakých 300 kg a když k tomu připočtete ještě nějaký ten nahřátý metrák betonu pod dlažbou, vyjde vám ranní útulno v domě někde na 23°C.
Dnes ráno v šest bylo u nás venku -11,8°C a teď jasno a slunko do nás pere jak sedlák cepem, to aby mi ohřálo vodu v zásobníku na 70°C.
Takhle nějak žijeme my, prostí venkované na zasloužené penzi…
;o)))))

komoří Lang
9. 1. 2024 10:19
Odpovědět  Boomer

Děkuji za odpověď pane Boomere.
O těchto topných systémech malinko něco vím – syn si dělá přesně takový.
A vám sem to napsal ne proto, že by to nebylo možné, ale proto, že sem chtěl prubnout váš smysl pro humor.
Myslel sem, že mi napíšete něco vtom smyslu – kdepak ve čtyři. V šest!
Nicméně oceňuji vaší slušnou odpověď.
Jo a nakonec v neúředním psaní píšu tak jak mluvim. Hezký den přeju 🙂 🙂

Slovan
9. 1. 2024 10:58
Odpovědět  komoří Lang

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 👍 👍 👍 🙄 🙏

Boomer
9. 1. 2024 11:40
Odpovědět  komoří Lang

.. k tomu systému ještě dodatek.. sice trvá trochu déle, než se na začátku topné sezóny nasytí teplem, ale potom už jen lehce přidáváme a držíme hladinu. Případný přebytek z topného okruhu jde ještě do zásobníku TUV, pokud slunko nesvítí jak by mělo.
Já tedy spávám při vypnutém topení, ale ranní vstup na vlahou podlahu třeba na WC nebo v koupelně je prostě prima, pokud člověk zrovna nestoupne na kočičí předložku…

Pravdomluvny
9. 1. 2024 16:30
Odpovědět  Boomer

No Bože,tak si pro tu chvíli na té kočičí podložce zahrajete na fakíra…..

Boomer
9. 1. 2024 16:43
Odpovědět  Pravdomluvny

..jo, fakír je proti tomu luxus, ten má hroty na podložce rovné, ale kočka když se zavěsí, to je jak rybářské háčky…
A potom těch lamentací, chudáček kocourek, jak ten se musel leknout.. ale že krvácím jak píchnuté prase já, to je vosk…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
katango
9. 1. 2024 11:11
Odpovědět  Boomer

Ona ta chasa dobře rozlišuje. Můj manžel roky vstával v pět ráno, takže jeho ta chasa budila v pět. Ale když sloužil a nebyl doma, mne kočky budily až v devět, protože dobře věděly, že se dřív prostě nevzbudím, i kdyby mi chodily, po hlavě. ,

Boomer
9. 1. 2024 11:31
Odpovědět  katango

.. no já až do penze vstával ráno ve 4:40, pokud jsem šel sloužit čistou denní, tudíž jako penzistovi mi bylo nutno kocourům změnit časový režim, trvalo to sice nějaký čas, stálo mě to malinko poškrábané dveře od mojí ložnice, ale podařilo se, dohodli jsme se na šesté hodině SEČ, bez ohledu na nějaké nesmyslné posuny…

katango
9. 1. 2024 12:36
Odpovědět  Boomer

,Naše kočky mají otevřené dveře v celém bytě, až na dveře od koupelny, a to ještě jen občas. Taky mají do určitého stupně venkovní teploty otevřené okýnko v koupelně, tím vylézají na střechu kůlny a pak mizí za svými záležitostmi.

Boomer
9. 1. 2024 12:47
Odpovědět  katango

..jo, jenže já když si nechám pootevřené dveře od svojí ložnice, mám je tam za chvíli všechny i se psem, nic je neláká tolik, jako poleženíčko na posteli vůdce smečky. A jak se dokážou všichni pěkně poskládat!
Psovi tlapy čistím, než jde do domu, ale kocouři mají ve vchodových dveřích zabudovaná kočičí dvířka, tak si zkuste představit, jak moje postel může vypadat, než bych do ní chtěl vlézt já…

Pravdomluvny
9. 1. 2024 16:34
Odpovědět  Boomer

Budete provlékat každý den nebo musíte mít “””””pytel na mrtvoly”””””,ten se v koupelně umyje a je jako nový 😅
Bez urážky,ale na trempovaní, když se dá dovnitř spacák poslouží dobře.
Mám vyzkoušeno 😎

Boomer
9. 1. 2024 16:46
Odpovědět  Pravdomluvny

.. a kam jste vysypal to tělo, co v něm bylo?

katango
9. 1. 2024 16:41
Odpovědět  Boomer

Kočky jsou čistotný, dlouho jsme s nima spali, resp. ony spaly s námi, ale to byly ty předchozí. Tyhle nechtěj.

Boomer
9. 1. 2024 17:42
Odpovědět  katango

..jenže kočka neví kdy má dost, jako pozičně, večer ji nechám usalašit v hohách a nad ránem mi funí do ucha.. pokud ji teda nepředběhne pes…

katango
9. 1. 2024 18:41
Odpovědět  Boomer

No, když s mým manželem kdysi spala siamka, tak mu ráno visela hlava dolů z postele. Sledovala jsem, jak to dělá; vždycky, když se pohnul žádoucím směrem, obsadila území, a po malých krůčcích holt dospěla k vítězství. Jedna kočka přes celej polštář a manželova hlava visící z postele.

Boomer
9. 1. 2024 19:30
Odpovědět  katango

..ano, hloupé zvíře…

Markýza
9. 1. 2024 17:25
Odpovědět  Boomer

A teď si představte, jak vypadá postýlka, když si nevšimnu, že je venku hnusně! Copak dole, tam si všimnu, tlapy utřu – ale nahoře je to přes terasu. 😀

Pravdomluvny
9. 1. 2024 16:31
Odpovědět  katango

👍

Markýza
9. 1. 2024 17:29
Odpovědět  Boomer

Já vstávám na půl osmou. V zimě mě vlková nebudí před slunka východem, ale v létě je to horší – to se musím přikrejt peřinou, když ještě nechci vstávat a když ani to nepomůže a strká mi studený čumák pod ni, třeba začít žalostně kvílet. To si pak povzdechne a jde si po svých.

Boomer
9. 1. 2024 17:46
Odpovědět  Markýza

.., ten můj buditel má jinou taktiku.. když ho odešlu na místo, poslechne, ale tak nějak náhodu jako že nic začne bušit ocasem do skříňky u dveří, tamtamy duní. A těma krásnýma sametovýma očima by vyčuměl díru do zdi…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
9. 1. 2024 17:51
Odpovědět  Boomer

Inu, každý dle své letory. Vlková by díru do zdi spíš vypálila – má jasně zlatý zrak, jak tuhle pravil jeden rybář – úplný rentgenový voči! Na žádost “sedni – a oči!” vám propálí mozek 😀

katango
10. 1. 2024 16:28
Odpovědět  Boomer

Jeden z našich kocourů (dávno již tomu) se naučil drbat0 se u okna a tlapou mlátit do skla. To byly takový rány, že jsem napoprvé myslela, že na nás přišlo gestapo.

Boomer
10. 1. 2024 16:46
Odpovědět  katango

.. u nás to funguje tak, že největší z kocourů si sedne u dveří na zadek a předníma tlapkama do nich mlátí “tluče bubeníček” a zbytek hladové demonstrace sedí na schodech, asi aby líp viděli, jestli to odpadne jako obvykle, tzn. že bude výdej menáže pro jejich lordstva…

Ladislav 💤
9. 1. 2024 17:12
Odpovědět  Monty

U nás -17

skeptik
8. 1. 2024 18:15
Odpovědět  Tupý hulvát

No ono kdyby se nenakupovaly ruské ale několikrát přeprodané, tak by už dávno nebylo nic.

Honza 1966
9. 1. 2024 08:07
Odpovědět  skeptik

On asi jiný plyn než ruský neexistuje, že?

Pravdomluvny
9. 1. 2024 08:31
Odpovědět  Honza 1966

Ten od amiokupanta…..je k 💩, nemá žádnou kvalitu

Boomer
9. 1. 2024 09:43
Odpovědět  Pravdomluvny

.. přijde na to, kde je vaše odběrné místo a kterého máte dodavatele, ale nakonec by se taky mohlo zjistit, že je problém v koncovém zařízení, nikoli v plynu…

Pravdomluvny
9. 1. 2024 16:35
Odpovědět  Boomer

No,pokud jde o ten dovezený frakovaný,tak je chyba už u distributora.
Ruský je kvalitní.

Boomer
9. 1. 2024 17:49
Odpovědět  Pravdomluvny

.. ono je to spíš trochu složením a taky standardem nastavením hořáků na parametry toho ruského, povídal mi to revizák kotlů plynových, chlápek mimořádně koumavý…

Jura S
9. 1. 2024 10:11
Odpovědět  Tupý hulvát

HOWADE, zeptej se důchodců na baráčcích, jak jsou SCHOPNI PLATIT předraženou elektriku a plyn.
Zeptej se dědka z babkou, co jim došel účet na 140 000 !!! Aby se šmelináři z ČEZu a kozojebí fondy nažraly divident a státní kasa zalátala raket ukrům !! Budeš mít fofrem vidle v zádech !

asym
8. 1. 2024 14:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Ta banda která si nechá říkat pětikoalice si tedy dokonale naběhla na vidle.

Rosťa
8. 1. 2024 18:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Medvěda holou nohou drážditi – neštěstí po mnoho let míti. Ale proč zrovna mne (ale i mnoho dalších ) to neštěstí musí potkat? Snad příští vláda tomu neštěstí udělá konec.

ModrýKlokan
9. 1. 2024 01:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Podle psaného platného práva, Ústavy a českých zákonů, patří celá vláda do kriminálu. Jsou to zločinci. Jenže tyto zákony nikdo nevymáhá, protože policie i justice je částečně tvořena a částečně ovládána stejnými zločinci jako vláda. A jsou organizovaní, takže cesta nápravy podle právního řádu je minimálně složitá až nemožná.

Za druhé platí veřejné tajemství, které si lidé nechtějí asi přiznat, že psané právo je pouhá zástěrka a falešná fasáda. Ve skutečnosti funguje právo silnějšího. Právo slouží mocným, silnějším, nebo těm kteří si ho zaplatí. Je potřeba to pochopit, přiznat si to a přizpůsobit se realitě.

Honza 1966
9. 1. 2024 08:16
Odpovědět  ModrýKlokan

Kterou ústavu tahle vláda porušuje? Tu současnou, dle “Čechoslováků” neplatnou? Nebo tu, platnou do asi kraje prosince 1989, než v ní parlament zneplatnil tyhle dvě věty:
Vedoucí úlohu ve společnosti má Komunistická strana Československa.
Státní ideologií ČSSR je Marxismus-Leninismus.
Tak kterou?

Pravdomluvny
9. 1. 2024 08:34
Odpovědět  Honza 1966

Hloupost neosvobozuje od myšlení……

Boomer
9. 1. 2024 09:39
Odpovědět  Pravdomluvny

.. no tak když se teda cítíte stran myšlení v aktivní službě, co kdybyste zkusil odpovědět k věci? Nespěchejte, dobře si to promyslete, já jdu ven se psem a po obědě si ten produkt vašeho myšlení proštuduju, jo?

Honza 1966
9. 1. 2024 13:37
Odpovědět  Boomer

Ale tady neplatí kdo si počká, ten se dočká. Konkrétní odpovědi, nehledě na to, že jsem se ptal modrého vačnatce, asi netřeba, protože chytří prý ví a nám ovcím netřeba nic vysvětlovat. Nám bude muset stačit rozsudek lihového soudu, kde bude obhajoba součásti obžaloby a trestní spis bude přísně tajný.

Boomer
9. 1. 2024 16:49
Odpovědět  Honza 1966

..jo, a sloučené funkce žalobce, obhájce, soudce a možná i kata. Praxi mají…

ModrýKlokan
9. 1. 2024 20:29
Odpovědět  Honza 1966

Tady si můžeš psát co chceš. Je úplně jedno kdo se na co koho ptá.

Pavel z Moravy.
9. 1. 2024 10:23
Odpovědět  ModrýKlokan

Tak nějak by to řekl superpodnikatel Ramboldt ze seriálu BIG BEN. My chudí podnikatelé co si mažeme na chléb s máslem kaviár nebo lanýže dostaneme vždy vše co chceme. Nás nic nezastaví, neb moc politická, soudní a další nám všem slouží. A matka Bena by dodala, že kapitalismus nikdy nezahyne neb 1% lidu vlastní téměř vše, 20 % vlastní majetku trochu a 79 % zbývajícího lidu sní o tom, že bude možná něco někdy vlastnit. Blahoslavený Bože, ještě, že jsi to zde tak ” dobře” spunktoval a máš i v této zemi tak oddané příznivce kapitalismu. Brzy ale dostaneš první větší obětiny, tak si připrav náruč.

Administrátor
P.A.Semi
9. 1. 2024 18:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Obávám se, že máme smůlu…

V Českém zákonodárství si zbrojaři a jejich lobbyisti prosadili takové zvěrstvo, že “Terorismus” je to pouze, když to je namířené proti České Republice… Terorismus namířený proti komukoliv jinému tu není de-iure “Terorismus”… (viz občanský zákoník, viz zákon asi 254/2008 na zakonyprolidi.cz, hledejte slovo “teror” a plačte nebo blijte, dle nátury …)

Protože tady dodáváme zbraně kde-komu, včetně ISIS a Syrských a asi i Izraelských teroristů, a to by si nedovolili, kdyby tady tuhle právnickou kličku neměli…

Je to dost smutné a dost mezinárodní ostuda…!

πα½