Tato prezidentská volba je cinknutá už od ledna 2022

Tato prezidentská volba je cinknutá už od ledna 2022

Cinknutá? A jak, prosím vás?

Dám příklad ze včerejška, kdy mi přítel J.M. řekl: „Bez přemýšlení bych volil Baštu. Ale jak ukazují průzkumy, byl by to možná ztracený hlas. A tak to dám menšímu zlu, kterým je Babiš“.

Jasné? Múj přítel by volil jinak, kdyby se průzkumy před volbami nezveřejňovaly a hlavně ani nekonaly. Volil by Baštu, ale volí Babiše a cítí, že je k této volbě dotlačen nikoli svou svobodnou vůli, ale strategickou úvahou. Takže ví, že jeho letošní prezidentská volba tak docela svobodná nebude. A je mu to líto, stejně jako je to líto i mně a statisícům našich lidí,kteří pár dní před volbami řeší podobné bolestivé dilema.

A zbytečně. Anebo jde o záměr těch nejvýše postavených využít výzkumy volebních preferencí lidí ve prospěch jejich favoritů? A to bez ohledu na to, jak touto praxí svobodné rozhodování lidí a tím i demokratický princip utrpí?

Všimněme si, jak agentury pro výzkum veřejného mínění zasáhly do volební prezidentské kampaně u nás. Už v lednu loňského roku, jako by vedena touhou ukázat našim nevidomým lidem cestu, zveřejnila ještě před podáním prezidentských kandidatur přední světová agentura Kantar výsledky svého průzkumu, provedeného od 17. do 19. ledna loni, a to na vzorku pouhých 800 dotázaných.

A jak to tehdy dopadlo? Nuže zhruba tak, jak to vypadá dnes. První byl Babiš, druhý Pavel, třetí Fischer, 4. Němcová a pátá Nerudová.

Lidé tedy na cestu, kterou jim ukázala agentura  Kantar, vstoupili a disciplinovaně po ní kráčeli až do listopadu téhož roku, kdy jiná agentura, a to Data Collect, a to jako první už po podání prezidentských kandidatur a na vzorku 1238 osob, zjistila toto pořadí kandidátů: První Pavel, druhý Babiš, třetí Nerudová, čtvrtý  Fischer, pátý Středula. Ovšem s tou odchylkou od průzkumu prvního, provedeného v lednu agenturou Kantar, že lidé už věděli, kdo se volí nejvíc, takže odstup první trojice od pelotonu jejich pronásledovatelů se značně protáhl.

A protáhne se ještě víc při skutečné volbě, která nás čeká o víkendu. Ten odstup bude ovšem další naší demokratickou prohrou, stejně jako prohrou mého přítele a prohrou mou i vaší.

Které ovšem při férovém a demokratickém klání,  tzn. bez účasti agentur, zjišťujích nálady voličů, ale v tomto případě též ovlivňujících jejich konečné rozhodování, vůbec nemuselo být.

Lubomír Man

sdíletj na

4.4 11 hlasy
Ohodnotit příspěvek
72 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Aleš
9. 1. 2023 17:33

Volebni průzkumy bych zakázal a udělal z nich trestný čin.

Teuton
9. 1. 2023 17:34

Bez ohledu na prezidentské volby mi nikdo nevysvětlí, jak je možné, že má přivadrovalý ukrajinský parazit, který do českého zdravotnického systému nepřispěl ani jedinou korunou, v nemocnici lepší péči a k dispozici kvalitnější medikamenty než občan ČR, který do výše zmíněného systému za celý svůj život nasypal stovky a stovky tisíc korun. To nikde ve světě není, pouze v panoptikálním Absurdistánu názvu Česká republika. Myslím, že mnoho z nás tuto zkušenost má. Já tedy rozhodně ano.

Keller
9. 1. 2023 18:49
Odpovědět  Teuton

A jakou souvislost má Váš příspěvek s prezidentskými volbami?

Milan ze Zahrady Čech
9. 1. 2023 22:08
Odpovědět  Keller

Jasnou jak flákanec. Pokud bude zvolen kdokoli jiný než pan Bašta, není šance, že to kdy skončí.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Buchtík
9. 1. 2023 17:58

No jo, a místní admin Semi těmi průzkumy přesně v tomhle duchu argumentuje i tady – volit Baštu je prej vyhozenej, ztracenej hlas.
Tak to radši hoďte Babišovi, on vás zase pak dobrovolně povinně otečkuje.

Když byste to hodili Baštovi, tak prej byste volili Danuši, takovou hezkou ženskou, mature, milfku, která má ráda všechny ty pohlaví, povolila by tady klidně i ty incesty a ČEPEK by měl pré a do toho migráčci z Maghrebu a Blízkého východu, které by sem Danuše začala pouštět ve velkém, aby s námi mohli smilnit na ulicích v kožených tangách s bičíkem v ruce, Danuše by byla v latexu, mávala by duhovou vlajkou a všichni bychom (oprava pro pana scipia) tady š*kali jako šakali a byla by z toho ta krásná čokoládová rasa a to je horší než nějaká hra na tečkovanou i než chybějící plyn… Počkat, vlastně ani Danuše nechce ten zlej nedemokratickej plyn z Ruska, stejně jako vlastně Babiš. Tak já nevím, volte si koho chcete, třeba Jenerála, ten vás zmobilizuje a nebudete se muset zdlouhavě tečkovat ani křížit s hnědáčkama migráčkama.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
9. 1. 2023 19:12
Odpovědět  Buchtík

Jenerááál Pavel jede skrz vesnici
jeneráááál Pavel jede skrz ves!
Jede skrz vesnici má sebou účetnici
jeneráááál Pavel jede skrz ves!

Stůj!
Kdo tam!
Patrola!
Jaká!
Vojenská!
Kdo ji vede!
Ženská!
Jaká!
Nerudová!

Pitomóóóu pitomóóóu tu já mám nejrači
pitomóóóu pitomóóóu tu já mám rád!

Joj, to bude veselo!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
9. 1. 2023 20:33

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Milan ze Zahrady Čech
9. 1. 2023 22:12
Odpovědět  Albi

Já byl kakat a tam jsem si to broukal, a došlo mi, že by tam líp seděla slepice než účetnice. Jenže já chvíli před tím ,než jsem to spáchal, čet, že se Pinduše cítí znevážená tím, že by ji jenerál zaměstnal jako účetní. Tak se hrnu že to vylepším, ale už to nešlo, že se na mě řehtala sluníčka.
🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
10. 1. 2023 10:32

Nic si z toho nedělej, pokusů budeš mít ještě dost, ale jinak pěkný, takový procítěný.

Pavel
10. 1. 2023 13:34

Ze si na hajzlu uz nezustal a nesplach se.
Takova smula..

Milan ze Zahrady Čech
11. 1. 2023 09:28
Odpovědět  Pavel

Já se splách, že se juknu jak je v žumpě, a jak jsem si to tak frčel, srazil jsem se s tebou a to mě zase vystřelilo zpátky. A co ty, ještě drandíš kanálem, nebo už jsi doma v žumpě?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
9. 1. 2023 19:22
Odpovědět  Buchtík

.. tož troufám si tvrdit, že Semi neagituje, bere to pouze jako matematický problém, oni tihle matematikové analytikové už jsou z profese takoví. Každý máme nějakou svoji životně profesní deformaci.. já třeba dokážu velmi rychle usnout kdykoli a kdekoli, stejně rychle se pak probudit do plné bdělosti, celej život jsem pracoval u dráhy..

Zkusme brát zdejší diskusi s nadhledem.. nemusíme si hned dávat po čuni, byť jen virtuálně.

Milan ze Zahrady Čech
9. 1. 2023 22:30
Odpovědět  Boomer

Tak to vám upřímně závidím. Já zas, jak jsem celej život makal na směny, z toho posledních deset let na ostraze, a jen noční, tak jsem si to tak rozhodil, že občas spím, ve snaze srovnat si spaní, jenom ob den. A tak furt srovnávám a srovnávám, a nakonec je to stejně k hownu, že mi to vydrží srovnaný nejveš tejden. Nebo jiná deformace. Budeme třeba skládat cihly a v řetězu si je házet. Já při tom budu myslet na kraviny, ale někde nějakej kousek mozku mi při tom zároveň počítá každou cihlu, kterou vezmu do ruky. Když si to uvědomím, tak se to snažím v hlavě vymazat, ale za chvíli jsem v tom zas. Kolikrát jsem se už načapal, že jdu a o něčem hloubám, a při tom mi něco v hlavě počítá kroky.
To mám zase z cementky, z nakládky pytlů.

Boomer
10. 1. 2023 12:37

..tož na dráze to u mě byl turnusový provoz, třeba 12-ti denní rytmus opakování, každá služba s nástupem a koncem v jinou hodinu, jiné místo, jiná trasa, a hlavně stres, stres, stres, hlídat sebe, hlídat trochu a někdy i víc než trochu i ty druhé.. a za chyby se platilo i krví. Jak se začnou stovky nebo tisíce tun železa pohybovat nesprávným směrem, nezastaví se to na pětníku, ohne sranda!
Brzy jsem se, dík pudu sebezáchovy, naučil v okamžiku ukončení služby zmáčknout reset a jít domů s čistým diskem. Hodně kolegů to zase řešilo výplachem mozku, jenže potom šli na další službu se sevřeným zadkem, jestli nemají zbytkáč, altesty se dělaly imrvére, při nástupu, v průběhu a třeba i na konci..

janle57
9. 1. 2023 20:48
Odpovědět  Buchtík

Pokud jsem rozhodnutý volit Baštu, tak asi vím proč a podsouvané zaručené průzkumy
agentur Kantar a dalších podobných odnoží BIS agenta CIA Koudelky mě od toho
neodradí,tyto cílí na lidi bez vlastního názoru,kteří by byli ochotni vyskočit třeba
z okna,kdyby jim Kantar tvrdil,že za to obdrží celoroční 50% slevu na nákup v Kauflandu,
bohužel takovým národem jsme.

Milan ze Zahrady Čech
9. 1. 2023 22:35
Odpovědět  janle57

Ale dělaj to vych-caně. Maj tam malý procentní rozdíly, aby to kór tak blbě nevypadalo. Asi je sereš poučil, jak na to. Holt není nad americký zkušenosti podšprajcovaný uherskou lstivostí.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
10. 1. 2023 10:43

Jo, mají to zmáklý. Většina jim to sežere, jako všechno co jim předhodí. To jenom my, takoví staří rejpalové ne a ne se poučit, kdože vlastně tady se.re tu správnou pravdu. My nejsme jejich svědomím, my jsme ti zatracení opolčenci, kterých by se už tak rádi zbavili, asi tak jak Zeman prorokoval vymření komunistů, ale kdyby jenom těch špatných, ale on je znectil všechny.

Albi
10. 1. 2023 11:36
Odpovědět  Pavel z Moravy

Však na tom dělají profíci s letitými a prověřenými zkušenostmi.

My si totiž pod názvem “profesionál” představujeme jen nšjakou kladnou práci, ale i gauneři jsou schopní a jak je vidět, na “trhu práce” jsouz často žiádanější a lépe placení.
Takže profík = ten, který UMÍ cokoloiv.
Není dobře je podceňovat.

Milan ze Zahrady Čech
11. 1. 2023 04:19
Odpovědět  Albi

Přesně tak 🙂

Pavel z Moravy
10. 1. 2023 10:27
Odpovědět  Buchtík

Buchtíku, ono bohužel už asi 90% tohoto národa nemá vlastní myšlení a absolutně nechápe, která bije. Ti lidé jsou tak zpracováni a zmagořeni, že s nimi nelze nic pořídit. K začátku roku 2018 vydal Babišák zákon, který bez registrační kartičky neumožňuje v sázkových kancelářích sázet. Mně se dost dařilo, ale jakmile toto přišlo v platnost, tak jsem skončil. Nenechám se někde šmírovat. Včera jsem se jen tak zeptal na možnost vsadit si na presidenta. Nu bez kartičky to nejde a prý už nikdy nepůjde. Prý to udělali kvůli cikánům, nu já chodím po náměstí kolem 2 heren, které tam máme, a ty jsou tímto etnikem natřískané. Jelikož si tam občas skočím na pivko, protože to je i restauračka, vidím jaké sumy tam naši bratři sází. Já jim to nezávidím, ale, ale, ale. Předražené základní potraviny, jejichž soběstačnost za socialismu byla základem se nyní svým DPH podílejí na tom, že jsme ještě nekrachli a co víc , těmito vybranými penězi se vyživují naši příchozí kumpáni z východu. A na důchody si škůdci půjčí, skvělý výprodej společnosti. Nu a vidíte, zotročenci mlčí, takže co chcete dělat.

Radegast
9. 1. 2023 18:00

Proboha, volte Baštu SPD/ĆSSD, chcete nechat zločineckého tuneldědka Babiše vyhladit český národ?!Taková hanba a ponížení, Babiš ukradl České republice státní majetek 4 miliardy dolarů a patří na hrad Mírov!

Boomer
9. 1. 2023 18:29
Odpovědět  Radegast

.. inu, já ho volit budu, i když s pravděpodobností větší než velkou předpokládám, že to k ničemu nebude. Mám k tomu motivaci podobnou, jako k volbám za socialismu.. k těm jsem nechodil, ač mi bylo jasné, že se tím vůbec nic nezmění, ale chtěl jsem soudruhy aspoň pořádně nas*at bez ohledu na následky. A to se vždy podařilo!
Můj hlas padá na konto SPD od jejího vzniku a to z jednoho důvodu: jde o jedinou z etablovaných stran, která ještě neměla možnost předvést svůj potenciál pro vedení státu.
Tož 13. a 14. jdeme na ně!!

Albi
9. 1. 2023 20:36
Odpovědět  Radegast

To jsou drobné ve srovnání s teprve jednoroční finanční bilancí pětihlavé saně.
A ještě tohle spolufinancujeme. My si to můžeme dovolit. 🙁
https://www.michalapetr.com/map-1563-zelenskeho-mula-luxusni-kyjevska-dustojnice-stoji-miliardy-neuveritelne-fotecky/

Pavel z Moravy
10. 1. 2023 10:51
Odpovědět  Radegast

Proboha, co si slibujete od ČSSD, vždyť ti to táhnou s těmi kdo jsou u moci od nepaměti. A to měli Toníka Zápotockého. Ten by se musel zhrozit, kdyby na ně kouknul jak zaprodali dělníky a přiřadili se k té maloburžoazní a velkoburžoazní smetánce. Ti jsou provaření jak nikdo. Jestli jste v ČSSD tak se vám omlouvám, ale klidně jim to takhle můžete říci, ti absolutně zapomněli, kde je jejich místo.

ladik
10. 1. 2023 15:10
Odpovědět  Pavel z Moravy

Není doba v dějinách, kdy ČSSD dělníky nezradila. A solidarita dělníků je jediná síla, která by dokázala současný ničemný režim svrhnout.

skeptik
9. 1. 2023 18:28

Podvodnice a lhářka Nerudová v prezidentských volbách je výsměch!!!
Těm, kdo ji kdesi vyhrabali a těm, co ji podporují se podařilo z události velkého významu udělat volbu miss formátu Hoří má panenko.

Milan ze Zahrady Čech
9. 1. 2023 18:39

Díky pane Mane. Do písmene souhlasím. A nejhorší na tom je ztráta svobodného, nezávislého myšlení. Objeví se průzkumy a v tu ránu na ně každý přizpůsobivý naskočí a namísto co by se rozhodoval sám za sebe, přizpůsobí se “objektivním okolnostem” a má je za danost, s vytřeštěným zrakem sleduje “průzkumy”, začne se řídit “volební matematikou” a laje oponentům, že pan Bašta je bez šancí, proto že je nutné volit menší zlo Babiše, protože by jinak vyhrálo větší zlo a že to voliči Bašty tím pádem kazí a že zaviní národní neštěstí, pokud je to vzdělanec, ještě si to vyfutruje matematickým vzděláním a začne přizpůsobeně dokládat, že tak průzkumy ukazují a že to šachová hra a matematika a že matematika je neúprosná, leč protože stejně tak neúprosná je i Gausova křivka, majitelé přes všechny masáže stále ještě nezávislého myšlení se postaví na odpor a už to jede a už to frčí a kdo není s námi proti nám a svobodná strana (ke které se počítám i já) poukazuje na fakt, že se přizpůsobení rozhodují dle podvržených údajů, namísto selským rozumem, což si přizpůsobení nikdy nepřiznají, neb by tím utrpělo jejich ego, takže začnou v sebeobraně svého ega manipulovat a na pana Baštu, kterého by, pokud by se nepřizpůsobili podhozeným údajům, původně bez váhání volili, začnou plivat a pomlouvat ho a manipulovat a vymýšlet si, což dožere svobodné a pustí se do přizpůsobených a hurá a sláva a už se to mele, zase nám to sežrali a už se perou.
Průzkumy za to nemohou. Kdo tedy? Blil bych.

sizok
9. 1. 2023 18:52

Průzkumy jsou na prd. Volič bude vždy volit zlo, které zná. Protože ho zná
a je na něho připraven. Zná jeho názory, ví, jak se chová atd.
Pavel a ta pipina spadli z nebe, ta pipina z vesmíru, nikdo neví, co jsou zač.
Pavel by sloužil i MaoCetungovi, kdyby na to došlo, nerudová by za peníze
prodala i rodinu. takto se bude řídit obyčejný volič, kromě těch zaslepených.
Podle mého názoru zvítězí Babiš. Což je špatně. Sice ho nemusím,
ale ty svině si už v parlamentu budou moci dovolit všechno, když tam nebude.
Jakás takás opozice v parlamentu zmizí. A je to v pr-deli. To si nikdo
neuvědomuje.

Boomer
9. 1. 2023 19:09
Odpovědět  sizok

..joó, po třiceti letech budování demokracie máme možnost svobodné volby z nabídnutých možností, z nichž ani jediná není dobrá. No nepos*al by se z toho jeden, dva, tři.. až nás budou miliony?!

https://1url.cz/WrUoy

Milan ze Zahrady Čech
9. 1. 2023 22:01
Odpovědět  sizok

Já ještě flintu do žita neházím, i když si rovněž myslím, že ve finále budu nucený volit Bureše. To ale neznamená, že bych to měl vzdát. To ani náhodou.

Pavel z Moravy
10. 1. 2023 11:10

To já už potom do finále nepůjdu. Nechci si později říci, že jsem se přičinil k likvidaci země. Babiš odkývne globalistům vše, vždyť je jeden z nich. A to, že u těch druhých je naprosto jisté, že tu likvidaci země provedou nemohu změnit. Když přeformátovaný lid cítí potřebu být zlikvidován, nikdo mu v tom nezabrání. Bavíme se o volbě presidenta a přitom se grázlové paktují s našimi nepřáteli, současnými tzv. přáteli, kteří nám již navlékají oprátku na krk. Ať je tam kdo chce, krom Bašty, stejně jsou lidičkové v pr.deli. Zatím o tom ještě možná neví. Nic již v této zemi nemáme, nic neznamenáme, vlastně abych nelhal, máme škůdce zemské a dluhy, které budou chtít banksteři splatit.

Milan ze Zahrady Čech
11. 1. 2023 04:26
Odpovědět  Pavel z Moravy

Odkývne, ale není tak bl-bej jako prófa. Bude to dělat salámovou metodou. A je ještě jiskřička naděje, že k deamerikanizaci Evropy, o čemž se v jednom projevu zmínill Gosudar, dojde dřív, než stačí napáchat větší škody. To je jediný důvod, proč půjdu volit i do druhého kola.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
9. 1. 2023 19:01

..inu, moje pozice v Gaussově diagramu distribuce IQ v populaci mi přinášela problémy už od dětství a tak jsem se postupně a dobrovolně ocitnul v pozici marginála, který si myslí a říká co chce, pokud to dokáže sám před sebou obhájit a současně prdí na to, co si o věci myslí jiní, natož aby před nimi něco obhajoval .
Jednou věcí je diskuse o teoretické, matematicky podložené úvaze o možnostech zvolení pana Bašty a druhou je moje svobodné rozhodnutí koho budu volit. Bez ohledu na to, co říká televize, kterou nemám, co píší noviny, které nečtu a co si myslí lidé, stojící daleko nalevo od mojí pozice 146.. které nechávám jejich myšlenkám.
Tož v pátek a sobotu na ně a v neděli s úsměvem před popravčí četu.. https://1url.cz/FrUon

Život je popravčí četa, jenom jeden střelec náboj má..
https://www.jareknohavica.cz/jaromir-nohavica-zivot/

Milan ze Zahrady Čech
10. 1. 2023 01:42
Odpovědět  Boomer

Blbý je na tom akorát to, že si pak člověk v tý pozici připadá dost osaměle. A kór když je lopata.

Boomer
10. 1. 2023 12:18

..jak se cítí lopata, to fakt nevím. Já se vždy cítil a cítím v pohodě, toho místa kolem..

Milan ze Zahrady Čech
11. 1. 2023 04:33
Odpovědět  Boomer

Ale to jo, pohoda sranda a tak, to jo. Vždyť proto mám ten svůj lopaťáckej pronárod rád, akorát že není s kým pokecat o jiném, než o běžných věcech. Místa kolem sice hafo, ale to právě mě občas nasírá.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
9. 1. 2023 18:53

Já volím Baštu a všelijaké průzkumy,odhady a varování jsou mi u zadku.Když nevyhraje Bašta,tak už je potom jedno kterej jidáš bude na hradě.Stejně ho z něj za chvíli lidi vyženou.

Pavel K
9. 1. 2023 19:06
Odpovědět  Gales

Mám to stejně, zametu si u svého prahu, vyčistím svědomí a pak budu tiše čekat co nám vykouzlí CIA. Kdyby to klaplo, tak ve sklepení je toho tolik, že to co jsme tuna nevyžereme. I zopár sviní bychom pobili a klobásky urobyli. Než odejdu do vječných lovišť chci mít čistou hlavu, že jsem pro společnost udělal TO, co bylo v mých silách. 😜🍀🙋‍♂️

Boomer
9. 1. 2023 19:52
Odpovědět  Pavel K

.. když už jste to načal.. letos jsem nepálil, nebylo těch švestek na plný kotel a tak jsem je posbírané daroval dobrému člověku, který tomu ještě stejně přidal z jiného zdroje, založili jsme kvas podle zásad, co jsem vám druhdy vypisoval.. a on z toho vypálil nápoj 53°, který už po přivezení z pálenice byl mana nebeská, takže jsme se hned fest picli..
A po deseti dnech zrání je to cosi, co je vám skoro líto vypít, jenom čicháte, zkoumáte na jazyku a ten hnusný svět s odpornými lidmi je někde daleko, předaleko..

Pavel K
9. 1. 2023 20:42
Odpovědět  Boomer

….a tak to má být, tak je to správné. Já dělal hručku zas a nevím čekal jsem více a co mi to dalo práce a mazlení.

Boomer
10. 1. 2023 18:43
Odpovědět  Pavel K

.. neupravil jste kyselost (pH) a to je u hruškového kvasu to nejhlavnější!!! A příroda vás potrestala. Při správném zacházení s kvasem je hrušková pálenka kulatá a sladká jako ňadra mladé ženy.. :-)))
Jestli mi nevěříte, nakupujte moudra u odborníků a koukněte kupříkladu do knihy autorů Jílek/Zentrich Příprava kvasu na výrobu slivovice.. a ostatních pálenek.
Nam nado učitsja, učitsja, učitsja.. ve vlastním zájmu po celý život.

Pavel K
10. 1. 2023 19:11
Odpovědět  Boomer

Je pravdou, že jsem ph neupravoval. Najebal jsem to do band zasypal 1kg cukrem, tedy cukrovou vodou, vrtačkou promíchal a nechal kvasit. Vše krásně vonělo a když jsem to chutnal tak lahoda. Zkrátka zdá se mi, že to nemá tak ovocnou chuť, ale pozor, jsem zvyklí z krámu, ty navoněný hrušky, tak možná.

Gales
9. 1. 2023 19:53
Odpovědět  Pavel K

Bohajeho.Také pekné prasce.Škoda ich zožrať.

Pavel K
9. 1. 2023 20:43
Odpovědět  Gales

Ale kdepááááák!! 🤣🤣🤣

Pavel z Moravy
10. 1. 2023 11:18
Odpovědět  Pavel K

Přesně tak Pavle, mám to stejné. Ale úplně se tím vším užírat a trápit, to nemá smysl. V našem věku má člověk zdravotních problémů i tak dost a co ta děcka chtějí budou mít. Říkám to i synovi, který je sice mého smýšlení, ale pokud nebojujete, tak si to vyžerete, my vám s tím nepomůžeme. Mohli bychom, ale vy na to asi prd.íte.

Pavel K
10. 1. 2023 11:48
Odpovědět  Pavel z Moravy

Hezký den kamaráde, ano nač se furt trápit. Moje dcera je už plně ovlivněna názory svého skoromanžela a tátovi už politicky nevěří. Marně předkládám argumenty, ne ne né tati nesmíš fšemu věřit co na internetu napíší. No nic, já svoji povinnost splnil a varoval. Asi to tak má být a přišel čas, aby si lidi uvědomili, jak cenný je mír. 🙋‍♂️

janle57
10. 1. 2023 10:44
Odpovědět  Gales

Máte pravdu,pokud to vyhraje Joura Babiš uvidíme všichni jak rychle tu bude vojenská
základna Yankeejů,jak se nadále budou rvát prachy na Ukrajinu aniž by mu to vadilo,
jak bude hecovat ČNB,aby snížila úroky, dál snad nemusím pokračovat,pokud pan Bašta
vypadne,pro každého českého vlastence tyhle volby skončily a je naprosto jedno,kdo
si tu korunu na svojí palici nakonec nasadí, rozdíl je jen v tom,že jednomu kampaň platí
CIA a druhému Pfizer.

José
9. 1. 2023 19:08

Vlastně to všechno spáchal Zeman. Proč? Protože kapituloval. Vysvětlím, po řadě jeho mistrovských tahů, tím posledním bylo předčasné odstartování předvolební kampaně na jaře 2021 a tím pádem likvidace Pirátů, najednou zařadil zpátečku. Nevíme proč, byl nemocný a můžeme se dohadovat, že Fialovci na něj něco měli. Měl však na výběr, kapitulovat, nebo se zachovat jako státník. Vybral si to první, kapituloval a začal spolupracovat. Kdyby se zachoval jako státník, ihned po jmenování Fialy by podal demisi a tím pádem by volby musely být do 90 dnů. Dokážete si to představit? Koaliční dohadování a do toho předvolební presidentská kampaň? To by byl zmatek nad zmatek a volby by vyhrál Bureš, protože nikdo by nebyl schopen udělat za tak krátkou dobu kampaň a Babiš měl tenkrát podporu. Znamenalo by to dost pořádné vidle ve Fialové hrůzovládě a třeba by dnes bylo před dalšími parlamentními volbami…
Jenže kdyby jsou chyby.

Boomer
9. 1. 2023 19:42
Odpovědět  José

..tož zkuste si představit třeba situaci, kdy za vámi přijdou milí pánové, ukáží vám fotku vaší dcery a potom vám předloží nabídku, kterou nelze odmítnout. Co uděláte?

José
9. 1. 2023 19:44
Odpovědět  Boomer

To je to, co právě nevíme a o čem se můžeme jen dohadovat. Ano, mohli na něj něco mít.

Gales
9. 1. 2023 19:55
Odpovědět  José

Třeba že pije krev.Nebo žere děti,nebo co.Technika udělá zázrak a hologram dva.

Boomer
9. 1. 2023 20:09
Odpovědět  Gales

..zázrak dokáže udělat i tzv. běžná autonehoda. Neznámý řidič, který nehodu pravděpodobně zavinil, je na útěku, policie usilovně pátrá a žádá případné svědky, aby s přihlásili..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
9. 1. 2023 20:49
Odpovědět  Gales

To není nic, ten cvičenej brejlatej fialovej blb, místo aby se staral o lidi a republiku, tak si vyrazil do Štemberka ke Štemberkovi a jako puberťák tam na loufy tanků maluje pozdravy z ČECH pro statečné ukrajince. Ale ti to asi číst nebudou bo je tam teď trochen vykouřili jako včelstvo.

Gales
10. 1. 2023 10:19
Odpovědět  Pavel K

Měl na ten tank napsat. – Pozdrav Z Čech.

Pavel K
10. 1. 2023 11:50
Odpovědět  Gales

Však on tam něco takového psal a ještě “statečným ukrajinským vojákům”.

Boomer
9. 1. 2023 20:06
Odpovědět  José

..na velkou kořist musíte jít s velkou ráží. A oni moc chyb nedělají..

Pavel z Moravy
10. 1. 2023 11:31
Odpovědět  Boomer

Nezlobte se, vše je možné, ale tomu nevěřím. Buď je v tom ten sajrajt, který mu píchli snad třikrát, protože stále mám pocit, že se tento sajrajt podílí na změně vědomí. Poznáváte ty lidi kolem sebe? Neříkám, že byli kdovíjak duševně vyzrálí, ale toto. A nezapomeňme, že amící mají programů na změnu vědomí a už provedených různých výzkumů tolik, že se to nedá ani spočítat. Vždyť se tím sakra veřejně chvástají. Takže buď je ten jeho stav způsobený tím sajrajtem, nebo vše jako tzv. vlastenec od počátku hrál. A za těmi dvěma možnostmi si stojím. A jinak, mohl odstoupit, zůstal by chlapem, jinak je pro mně nula.

Boomer
10. 1. 2023 12:42
Odpovědět  Pavel z Moravy

..snadnější je zastrašit, než se otravovat se změnami vědomí za pomoci chemie. A odstoupení je totéž jako odmítnutí nabídky, sankce za to je stejná. Nemáte na vybranou, když o tom rozhodnou jiní..

Pavel z Moravy
10. 1. 2023 14:06
Odpovědět  Boomer

Nu, já si stojím za tou změnou vědomí. Ti už to mají tak propracované, že bychom se divili. Já na vydírání třeba Kačenkou nevěřím. Už jsem toho přečetl a viděl hodně a to jak jsou zde lidé zmanipulovaní má svůj důvod, a není to dle mne pouze vědomá masáž sdělovacími prostředky. Jen malý příklad, byl jsem svědkem jak ze 200 lidí člověk zhypnotitoval téměř 90 %. Byl jsem u toho, jak chodil, luskal prsty, tleskal a lidé nic, byli mimo. Mně se to vyhlo, je prý určitá skupina, kterou zhypnotizovat nejde. Pak jsem to podstoupil jako jedinec a absolutně nic. A nebyli to neználkové. Takhle to bude pravděpodobně i s tím sajrajtem. Většinu to ovlivní, menšinu ne. Tuto problematiku vědomí a komunikace dobře rozebral dnes již zesnulý japonský makrobiotik Michio Kushi.

Ferko
10. 1. 2023 15:30
Odpovědět  Pavel z Moravy

Vzpomněl jsem si na “Básníky”. “A není to třeba tím, že ona se svléká i bez hypnózy?”

Milan ze Zahrady Čech
11. 1. 2023 10:13
Odpovědět  Pavel z Moravy

Hele, to je zajímavý. Mě zase hypnouš rovnou odmít zhypnotizovat, že prej to nejde. Že prej to pozná. Já si ale myslím, že kecal. Že to pozná, až když s někým hodí řeč. Já totiž šel jednou z pohostu, kde jsem brachiálně domluvil jednomu co mě napad, že jsem mu špinil bráchu milicionáře PS VB. Po zavíračce (23 hod.) jsem šel dom, a poslední vzpomínku mám, jak asi třicet metrů za barákem toho co jsem mu domluvil čumím na měsíc. Pak nic, a pak si pamatuju až jak před svým barákem koukám na hodinky – bylo za deset půl třetí – jsem od krve, mám omlácený klouby, a přemejšlím kde se tam beru. Pak jsem si na všechno vzpomněl, až do chvíle, jak čumím na měsíc. Jenže!
Venku bylo asi 10 pod nulou a já měl teplý ruce a tak vůbec. Tak jsem kouk do kabely a z kešeni mi zmizlo asi pět kilo. Ale já měl u kabely ze strany ještě přihrádku na zip, kterej jsem vypáral a dal tam suchej zip. A tam jsem měl čtyři litry – ten den bylo v cementce berouse. Já to tak vždycky dělal když jsem hrál voko. Tak jsem chtěl od hypnouše vědět, kde jsem byl v teple, nebo aspon z jakýho baráku jsem šel dom a jestli jsem se ještě někde nepopral. No, nevím to dodnes. Akorát mám na řepě slušnou jizvu.

ladik
10. 1. 2023 15:17
Odpovědět  Pavel z Moravy

B je správně.

Pavel K
10. 1. 2023 11:55
Odpovědět  Boomer

….a z toho vyplývá CO? Že ti všichni vysocí eurohujeři nemají parchanty, aby “možná” nebyli někdy takhle vydiratelní. Můj názor. Třeba.

Boomer
10. 1. 2023 12:43
Odpovědět  Pavel K

..asi tak nějak to vidím.

Ferko
10. 1. 2023 14:44
Odpovědět  José

Měl na výběr? Jen si vzpomeňte na jistý oběd, po kterém málem natáhl brka. Hned potom otočil o 180°. To by vám nestačilo?

ladik
10. 1. 2023 15:15
Odpovědět  José

Renegát se vždy zachová jako renegát.

sergej
10. 1. 2023 03:43

A proč. 🙂
Tahle vláda je projekce brutopýrace ve vrcholné formě.

Pavel K
10. 1. 2023 14:48

Tak teď jsem dokoukal hodinu starou tiskovku SPDé. No a tam se říkalo jak ANO peče s pětikolkou a chtějí si spolu odsouhlasit novelizaci ČT. Kde do toho mají kecat neziskovky, které může financovat kde kdo. Takže ANO jede lainu a zrazuje opozici kde se dá. A VY magoři si volte Babiše, bude to poslední co budete volit, pak už to bude na ČT a spřízněných neziskovkách. ZDAR.

eucaput
10. 1. 2023 17:56
Odpovědět  Pavel K

ANO nikdy návrhy SPD nepodpořilo, a pak ofčani melou, že prý SPD ničeho nedosáhla. ANO není pronárodní, jen se přetahuje s pětihnusy o koryta. To je však pro ofčanstvo moc těžké pochopit. Proto jsem vymyslel volební heslo: Bureš, Pávek, Čapuše – občan letí do koše.

me2d44
10. 1. 2023 17:48

Lidičky a co když je všechno jinak – a je pořád šance, že bez ohledu na to, kdo volby vyhraje, Zeman, kterému ještě neskončil mandát, ale kandidovat už nemůže, práskne za zebou dveřmi! Už jsem to tu jednou psal – odvolat premiéra je ústavní právo prezidenta (i když mu končí mandát). Podle mne by to byl důstojný, excelentní odchod. A nemá na to jen ty dva dny do voleb – dokud nový prezident nesloží přísahu, tak je prezidentem Zeman, na kterého se už roky plive. Být na jeho místě, plivnul bych jedovatou slinu!

me2d44
10. 1. 2023 17:55
Odpovědět  me2d44

P.S.: pokud vím, tak s premiérem padá celá vláda. A tu novou musí jmenovat nový prezident. Do té doby bude mít “stará” vláda omezené pravomoci a dají se vybrat lidé, kteří to s republikou myslí dobře. Stále ještě doufám, že Zeman odejde se ctí – a s mohutným prásknutím dveřmi!

me2d44
10. 1. 2023 18:03
Odpovědět  me2d44

Omlouvám se, občas se dopustím překlepu přes půl klávesnice (někdy i přes celou a na to, co jsem napsal za výplod pak přijdu, když hledám odpovědi. Nemělo tam být (v 1. příspěvku) “za zebou”, ale “za sebou” a fláknul bych s nimi, až by vypadly futra!