blogpolitika

Tak nám “stoosmička” schválila možnost korespondenční volby, paní Müllerová.

Jar. Štefec

Tak nám “stoosmička” schválila možnost korespondenční volby, paní Müllerová. Věrný ústavní soud jistě bravurně odmrští veškeré námitky opozice, agent Pávek to jistí a sudeťáci už nakupují propisky.

Dalo se to čekat. Parta kašpárkoidních chciválků v čele s profesůrkem Fialou znásilnila před zraky s otevřenými ústy zírající a nic nechápající veřejnosti Ústavu ČR, jen aby se udržela u moci. Ve jménu “demokracie, svobody a evropských hodnot”. A zájmů USA, samozřejmě. Což jedno jest.

Tohle už začíná opravdu smrdět. Tady skutečně končí legrace. A vypadá to, že spolu s ní skončil i ten poslední zbyteček zdání demokracie, který se tu mezi slušnými lidmi ještě udržoval.

Co s tím, to ví asi jen málokdo, a většina těch, co ví, se to bojí vyslovit. Dobře vědí proč. Já si v této souvislosti dovolím vypomoci odkazem na známé dílo českého velikána, myslitele, vynálezce a badatele v oboru slepých uliček vývoje, Járy da Cimrmana, s příznačným názvem „Die Fensterpolitik“ (stručnou charakteristiku možno nalézti i na Wikipedia.org).

sdílet na

34 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
eFPe
22. 6. 2024 06:33
Odpovědět  josh-xy

Takhle obézní lidé obvykle dlouho nežijou

Tom
22. 6. 2024 08:11
Odpovědět  eFPe

Obézní by měl o sto kilo míň. A tohle stádium je vyžranost a nenazranost.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lékořice
22. 6. 2024 07:51
Odpovědět  josh-xy

Dobrá fotka. Všeříkající.

janle57
22. 6. 2024 09:45
Odpovědět  josh-xy

Hitler po výkrmu si musí spokojeně chrochtat,takhle snadno se to nepodařilo
ani jeho slavnému vůdci v Mnichově v roce 1938,dneska k tomu stačí mít
v českém parlamentu těch 108 správných vlastenců,ne nadarmo vůdce
několikrát opakoval,že český národ je jako cyklista,který shrbený šlape
do pedálů a jede tam,kam se mu nařídí !!

Standa
21. 6. 2024 19:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Už zde k tomuto tématu byl zveřejněn můj článek. Je to průlom v Ústavě a nabídka sudetákům k restitucím.
Vencaflaška si musí v hrobě lebedit.

Tom
21. 6. 2024 20:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Takže to vypadá, že po příštích volbách si spolu pokecáme už jen v base.

Helena
22. 6. 2024 08:12
Odpovědět  Tom

Joo, o base se vám bude v ukrzákopech jenom krásně zdát.

21. 6. 2024 21:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to Fialová Mafie…zločinci řídí náš stát,však to víme.

ijn
21. 6. 2024 22:48
Odpovědět  Veny232

mafii + nacistické klany v EU == ádovo potomci

Frank
21. 6. 2024 22:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Svině se neštítí vůbec ničeho.

Ladislav 💤
22. 6. 2024 06:03
Odpovědět  Frank

👍👍👍👍👍👍👍

Tom
21. 6. 2024 22:50
Ohodnotit příspěvek :
     

No, na druhou stranu bych se té korespondenční volby až tak moc neobával, když si uvědomím, jak pošta funguje.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Standa
22. 6. 2024 02:54
Odpovědět  Tom

I kdyby nepřišlo ze zahraničí nic, tak vnitro ( Rakušan) zveřejní , že přišlo 200 000 dopisů volících pětikolku.
Víte , jak to bylo s volbou Pávka.

Tom
22. 6. 2024 03:30
Odpovědět  Standa

Ano, za předpokladu, že by se do toho vložil i pošťák Vondra, tak by to bohužel možné bylo.

Standa
22. 6. 2024 10:30
Odpovědět  Tom

Je tu ještě jiný problém. Sčítací komise jsou u každé volebního okrsku. Kdo bude rozlepovat obálky ze zahraničí. Vnitro a jím zvolená komise. Jasné?????

Helena
22. 6. 2024 08:09
Odpovědět  Standa

Máte pravdu! Méédia jsou řízena tvrdou rukou USA a Londýnem stejně jako tato “vláda”. Podařilo se jim rozdrobit hlasy, aby všechny pro opozici propadly. Však je vidět, jak ve lžidotv jejich ksichty září a usmívají se, eurofašisti zůstali na svém. Teď začnou bez problému utahovat méédiální i justiční smyčky kolem těch, kteří si dovolí říct pravdu – několik už jich zavřeli, dál Bystroň, Rajchl. Proto byla k moci fakticky dosazena vojenská chunta Foltýn-PávkoKolář.
Stále víc a víc vychází na světlo, že pro ně nejsme NIC, NIC, ani ten špinavý plesnivý hadr na podlahu. Tady to špatně dopadne. Vydrancují a rozloží tu totálně všechno, co tu ještě funguje a zaplaví to tu fentanylem, aby se mládež potácela na ulicích a nebouřila se. Teď už to rozjíždí na cílové rovince a nic neskrývají – dotáhnou rozvrat zdravotnictví, školství, důch. systému a vyvlastnění všeho. A jako bonus: cesta do ukrzákopů. Budeme muset projít krvavým poznáním jako všechny země, které se daly USA a Londýnem ovládnout. Nikdo nám nepomůže. Vyžerem si to hořkého, tragického konce.

Jan
22. 6. 2024 06:30
Ohodnotit příspěvek :
     

No konečně. To to trvalo. Tak volby máme pod stoprocentní kontrolou, aby nám reakční a podvratné živly nevhodnými hlasy nerozvracely demogracyjy, teď ještě do ústavy zamontovat vedoucí roli “strany-pětikoalice” a jsme definitivně zpátky tam, kde jsme byli před třicetipěti lety. Ještě bych dal na Libavu emerycké rakety a je to komplet.

https://obcanskyparlament.webnode.cz/bloudeni/

eFPe
22. 6. 2024 06:37
Odpovědět  Jan

Pokud to vidíte takto tak je to smutné i ten odkaz je dle mně zcestný. Takový bordel tady opravdu tehdy nebyl.Smutná je i jiná věc. V Gruzii byly někým zorganizovány mohutné protesty proti zákonu o cizích agentech. Prakticky se tohleto nedotýká většiny gruzínců( i když ano dopad na fungování státu a vměšování do něj to má). Tady máme drahé energie fakticky nám ukradli spravedlivé volby a nic se neděje. Nikdo neprotestuje v médiích ticho….to je strašlivé a na pováženou.

Pavel z Moravy.
22. 6. 2024 08:50
Odpovědět  Jan

V 89 si převratem lid toto co se děje vycinkal. To, že působil jako křoví pro grázly, kteří se potřebovali napakovat ze státního a leckde národního majetku je jiná. Ti, kteří tento převrat provedli a měli z něj největší užitek si prací za socialismu ruce nezašpinili. Čekali se svými zahraničními kumpány právě na toto. Nevím, kolik jste toho prožil za socialismu, ale já jako dělník jsem si žil slušně a dá se říci, že jsem se nepotřeboval podbízet moci. Nebylo proč. Já s kamarády pracoval, žil a bavil se jako nikdo. Nikdo nám neubližoval a také nás tak arogantně neokrádal. K ničemu extrémnímu mne komunisté nenutili, takže jsem je ani nevnímal. Ale díky nim jsem prožil 38 roků slušného života. Koho si lid tohoto národa od převratu volí je jeho věc. Zvolili si, volí si, potom musí nést následky své volby. A nezapomeňte, že značná část omladiny již prošla vzdělávacím systémem tohoto kapitalisticko – liberálně degenerovaného systému. Dle toho se vše bude dál odvíjet. V této kolonii je nějaká korespondeční volba pouze již třešničkou na koloniálním dortíku. To jak to zde dopadne, museli všichni rozumní čekat. Logické vyústění pravdy a lásky a popěvku Nejsme jako oni.

Standa
22. 6. 2024 09:02
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Platí pro Čechy i Slováky!!!
…….můžeš nemít rád komunisty, můžeš být zásadním odpůrcem socialismu, ale tohle se prostě nedá popřít.
Vážení kritici minulého režimu, ukažte mi jediný národ na světě naší velikosti, který před rokem 1989 dokázal vyvíjet a vyrábět trysková letadla, dopravní letadla, atomové reaktory, lokomotivy, trolejbusy, autobusy, traktory, radary, motocykly, osobní automobily, špičkové zbraně, tkalcovské stavy, zemědělské stroje, turbíny, nákladní automobily, námořní lodě, tanky, špičkové sklářské a porcelánové výrobky,soběstačný potravinářský a zemědělský průmysl,investiční celky včetně cukrovarů, podílet se na výzkumu vesmíru, vyrábět kvalitní ocel a hutní výrobky vyvážet do celého světa !!!!Všechno bylo rozdáno, zničeno, rozkradeno, prodáno.Většinou spojené s korupcí nedávných a současných politiků Skutečně NEJSOU , jako byli oni!

Pavel z Moravy.
22. 6. 2024 09:23
Odpovědět  Standa

Řekl jste to výborně. Ano, nemusí mít lidé komunisty rádi, ale popřít to, jaká jsme byli schopná země se nedá. A to je to nejdůležitější.

Slovan
22. 6. 2024 11:22
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Pánové nevím proč to furt připomínáte. My to už dávno víme a těm mladejm je to u otvoru do študákovi duše. Jak se to čte vám nedokáži si představit, ale já jsem “rozpálený” do běla vzteky, co všechnmo jsme podělali. Tahle historie je dávno pryč a my se mušíme dívat dopředu. A jsme u toho znovu. Dopředu čumí ti kteří chápou, že jinak to nepůjde, ale bohužel většina jich čumí do mobilů. A to není dobré.

Noobody
22. 6. 2024 10:19
Odpovědět  Standa

To Standa 22. 6. 2024 09:02
Tak jsem to kdysi též viděl a byl hrdý, co všechno jsme dokázali. Malý národ uprostřed Evropy a podívejme se, do čeho všeho se pustil. Ale pak jsem začal přemýšlet, sbírat info a srovnávat. A ke svému znepokojení zjistil, že před 2.SV jsme byli nejprůmyslovější zemí Evropy. Zemí, která válkou nejméně utrpěla a měla ty nejlepší předpoklady pro bezproblémovou ekonomickou i sociální hegemonii v Evropě. Konkurovat nám mohlo snad jen Švýcarsko. A pak se moci chopili soudruzi řízení ze SSSR! Místo epochálního růstu nás nepozorovaně, leč nezvratně, předběhlo na “sračky” rozsekané Západní Německo, vybombardované RAF a USA AF do doby kamenné. Nejen v ekonomické výkonnosti na občana, ale i v sociální péči a především v míře a kvalitě uspokojování potřeb občanů.
BRD a celý KoZa vsadil na specializaci, kooperaci, automatizaci, zapojení informačních technologií do průmyslu, státní správy a služeb, což se zde nedělo. Jedním z mála subjektů, který nezaspal dobu, byl Agrokombinát Slušovice. Tomu házeli klacky pod nohy komanči z obav ze ztráty své autority, ale následně i Havel a jeho kllika z obav úspěšného následování dalšími a tím znemožnění rozkulačení ČSSR.

janle57
22. 6. 2024 09:53
Odpovědět  Jan

Jak již kdysi dávno glosoval soudruh Stalin: není důležité kolik hlasů ve volbách
dostanete,ale kdo je bude sčítat a vyhlašovat výsledky,v našem případě
to bude totálně zmanipulovaný ČSÚ,přímo podřízený vládě,navíc volební software
bude zase od firmy Hewellet-Packard,takže tím je všechno dané,pořádek tady
dnes může jen udělat drtivé ruské vítězství na Ukrajině a totální vojenská porážka
chciválků z NATO,pak se ledy konečně pohnou.

Pavel z Moravy.
22. 6. 2024 10:04
Odpovědět  janle57

Dívejte se na to střízlivě. Víte kolik mladých voličů již prošlo novým vzdělávacím bezhodnotovým systémem. Tady je již většina odkojená zdegenerovaným liberalismem a určitá část zbytku je přeprogramovaná. Realisticky a logicky smýšlících je zde minimum. Nu prostě, svět stádních oveček je již zformován k obrazu grázlíků. Východisko není, pouze pád na úplné dno. Ovce ale nepochopí ani na okraji strže. Jakékoliv komenty k tomu jsou zbytečné, takže se omlouvám i za ten můj.

Eva
22. 6. 2024 06:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Lennon: ” Všechno nakonec dobře dopadne. A pokud to nedopadlo dobře, není to ještě konec. ”
Nezapomínejme, všechno se likviduje už pětatřicet let let. Napravovat se bude dlouho.
A já pořád věřím medvídkovi.
Jeho děti začaly zvedat hlavy už i u nás.

Helena
22. 6. 2024 08:46
Odpovědět  Eva

Tak medvídek se na nás v..ere. Tentokrát si to vyžereme.

Slovan
22. 6. 2024 11:23
Odpovědět  Helena

Heleno souhlas a ještě, být RF, tak za trest pořádně vymáchat huby a pár let dřít bídu.

cool
22. 6. 2024 08:01
Aleš
22. 6. 2024 09:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Fiala stejně jako Hitler jeho vzor nechápou jedno, konec jejich snů přijde dřív nebo později.

Boomer
22. 6. 2024 09:43
Ohodnotit příspěvek :
     

.. hm, a to bude korespondenčně volit i protinožcová Jaris?
Bohajeho!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Standa
22. 6. 2024 10:09
Odpovědět  Boomer

Většina ,,korespondentů” ví starou belu o pol. situaci v Česku. Jsou pouze max. modelováni BBS atd.nebo provládními českými médii. Je to někdy vidět i na Jaris.

Pavel z Moravy.
22. 6. 2024 10:41
Odpovědět  Standa

Právě proto ta korespondenční volba je. Ale ona je ta většina toho voličstva již tak současnou soldateskou zmasírovaná, že ty volby již jsou plně v režii škůdců zemských. Ani nasírat se nemá smysl. Co lid preferuje, to bude mít.