blog

Tak já už vím, proč ČT neodvysílala Carlsonovo interview s Putinem, paní Müllerová

„Skutečně? Tak spusťte. Na to jsem moc zvědavá“.

„To jsem byl i já, paní domácí. Ale je to jednodušší, než byste tušila. ČT ten pořad neodvysílala proto, že usoudila, že by o něj čeští posluchači neměli zájem“.

„Cože? Tak teď nevím, jestli jste zešílel vy, nebo ta televize, pane Švejk. Vždyť během jediného dne to interview jen na sociálních sítích, včetně YouTube či Carslonových webových stránek na Síti X, zhlédlo 145 milionu lidí, což je snad světový rekord. Číslo které ovšem bude hodně vyšší,  vezmeme-li v potaz i miliony ruských diváků, kteří, protože Kreml své statistiky nezveřejňuje, v odhadovaném počtu diváků nefiguruji. A jen tak na okraj. Portál Echo24,cz uvedl své povídání o předmětném interview slovy: Putin dobývá svět díky rozhovoru s Carlsonem. Takže jak jste, prosíváspánbůh, přišel, pane Švejk, na ten nesmysl,, že ČT to interview neodvysílala proto, že je odklasifikovala jako pro Čechy nezajímavé?“

„Protože ČT je za pro Čechy nezajímavé označila“

„No to snad ne! A jak to udělala?“

„Jednoduše. V upoutávkách na svůj nedělní večerní program Newsroom ČT24 o něm řekla zhruba toto: „V interview Carlsona s Putinem se americký novinář ptá a Putin odpovídá. A co že to říká? „Ale prosím vás, koho by to zajímalo?“

„Ano, chápu milostpane. ČT se rozhodla ochránit nás od zcepeňující nudy Putinových odpovědí. A víte co by mě v té souvislosti zajímalo? Co na to Amerika? Taky tam měli z Putina takový vítr jako na Kavčích horách?“

„Ani bych neřekl, paní domácí. Rozhovor byl ve Spojených státech oficiálně přístupný na  řadě sociálních sítí, včetně Sítě X, YouTube nebo přímo na webových stránkách Tuckera Carlsona. A měl i vysoký počet diváků, kteří stiskli tlačítko “líbí se”. Na YouTube 562 tisíc a na síti X 825 tisíc. Dohromady šlo tedy jen na těchto dvou sítích o 1,4 milionů lidí, kteří dali videu “like”.

„Ano, takže jako vždycky. My prostě musíme být američtější než Amerika a poturčenec horší Turka. Řekněte mi, pane Švejk, kdy z nás toto lokajské hňupství spadne? A dočkáme se toho někdy?“

Lubomír Man“

sdílet na

32 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pijack
13. 2. 2024 13:38
Odpovědět  josh-xy

Tak teď nevím… je to vůz na odvoz fekálií a nebo vylévání fekálií ? 🙂

Hans
13. 2. 2024 14:52
Odpovědět  Pijack

Zcela přes je to vůz na čistění kanalizace, v podání ČT tedy na vymývání mozků

Spam vlasta
13. 2. 2024 16:10
Odpovědět  Hans

Já bych řekl že vyobrazený vůz odváží výblitky fialovy pětikolky do bazenu ČT

Albi
13. 2. 2024 15:48
Odpovědět  Pijack

Jak se kdy hodí. Hlavní je, že se hodí vždycky na něco hodně …. fujky. 🙂

sergej
13. 2. 2024 17:31
Odpovědět  josh-xy

Ty pepo co je to mdž. 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=JEHn8Bbpr68

Boomer
13. 2. 2024 17:39
Odpovědět  josh-xy

.. no, podle tabulek přepravuje 33/1203..vysoce hořlavý benzín a 90/3082..Látka ohrožující životní prostředí, kapalná, j.n.; výrazně páchnoucí. Jo, to by mohlo být ono, ČT…

Ladislav 💤
13. 2. 2024 17:39
Odpovědět  josh-xy

To už se připravují na ty traktory 19. února ? To zase bude na Goebbls 24 nablito!

Pravdomluvny
13. 2. 2024 19:07
Odpovědět  Ladislav 💤

To už je teď 🤮

Autor
13. 2. 2024 13:37
Ohodnotit příspěvek :
     

A co mají říkat? Vychovgali je v USA, jezdili tam často na školení, či jim to i udělali tady někde v Evropě. Prostě se bojí, to je to celé.
Nevím jak sledovali na Slovensku, ale pokud by tam byla předchozí vláda, myslím, že by došlo i na zákaz přímo.
Co čekat od “lidí”, co celou svoji kariéru spojili s otroctvím pro Západ?
Nikdy od zločinců, zrádců, parazitů nemůžete čekat slitování, či dokonce omluvu, jak to poděllai. Ani náhodou. Zloděj nemá jiný zájem, než to, co má dneska v kapse a na zítra nikdy nemyslí, stejně jako nemá nikdy žádnou úctu ke druhým. Ale samozřejmě vůči sobě tu úctu čeká jako samozřejmost.
Pokud jste někdy byli bezohledně okradeni, třeba vám vykradli byt nebo dům, tak byste to měli velmi dobře chápat. Když je chytnou, tak nikdy není lítost vůči obětím jejich trestního činu, ale jen a pouze za sebe! Že teď budou muset ztratit pár let ve vězení … Nic víc.
V USA je situace stále poněkud jiná, tam republikáni – více méně navzdory – umožnili ten rozhovor sledovat.
Kdyby v USA “Demokrati” věděli, co to způsobí, tak by šli proti zveřejnění za každou cenu!

Pijack
13. 2. 2024 13:54
Odpovědět  Peter 008

Nejsou všichni, kteří se bojí. Oni si to dokonce přejí. Jsou geneticky zmutovaní a chtějí se připodobnit těm nahoře. Chtějí se lísat k lýtkům mocných, aby si připadali důležití a nezranitelní. Touží jim pomáhat a udělají cokoliv. Jsou to většinou udavači, šplhouni, nevzdělanci a jinak bez vlastní schopnosti si vyhranit na cokoliv názor. Oni se vlastního názoru bojí, protože si s ním neumí poradit. ONI potřebují pozornost těch, kteří vládnou. Jména těch lidí známe – Pečínka, Joch, Šafr, rodina udavačů Kroupových, Šídlo, Kartouz, Pehe, Mitrofanov, Halík, Romancov, Honzejk, …pak hodně idiotů, jako prase Řeporijské Novotný atd… Pak i ti, kteří se bojí přijít o koryta a to jsou většinou povinně nadšení z pokrokových myšlenek nevzdělaných aktivistů. ONI se v podstatě prolínají a kolektivizují… a nikdo nechce vyčnívat. Kdo vyčnívá, ten se stane terčem pozornosti i mezi svými soudruhy. To už tu přece dávno bylo v padesátkách i za normalizace. Metody jsou stále stejné a povahy těchto lidí se též nemění.

Pijack
13. 2. 2024 13:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Normalizace se vyznačovala tím, že několik hlásných trubek sdílela rozumné názory vládnoucích elitářů, kteří se báli různých pamfletů jako čert kříže. ALE obsah těch pamfletů nikdy nezveřejnila, aby si člověk udělal vlastní názor. Doba se vrátila. Ty stejné hlásné trouby nám vzkazují, že tvořit si vlastní názor je proti “systémové” a protirežimní postoj 🙂

Když jsem kdysi emigroval, tak to nebylo kvůli Rusku, ale kvůli komunistickým hajzIům a režimu v Praze. To byli dnešní Rychetští a státní zástupci… Jestli budu zase emigrovat, tak na stará kolena raději odjedu do Ruska, protože tam tak blbí lidé jako v Česku nežijí. Už z podstaty věci žít nemohou, protože tady je už generace zdegenerovaných ze západu.

Jura S
13. 2. 2024 13:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Platím ČT a ČRO výpalné bankovním příkazem do kolonky”vskaz pro příjemce” vždy něco dodám- “zaduste se pětikulčáci, “na prasečí dezinfo”, “novinářské špíně”….

13. 2. 2024 14:33
Odpovědět  Jura S

To já do kolonky pro příjemce píšu CZEzu, poznámku, výpalné mafii 😀

Pijack
13. 2. 2024 14:41
Odpovědět  Jura S

Cóóóó? Já neplatím vůbec. Nevidím důvod a vím, že mě nezjistí. Jde to.

Jura S
13. 2. 2024 16:47
Odpovědět  Pijack

Poprosím o návod “jak se odhlásit” a kde… :-)) a jak to formulovat… Např. bude stačit “sledujeme v televizi jen porno” či “obvodní lékař mi zakázal české kanály, páč mi hrozí infarkt ” …

Boomer
13. 2. 2024 17:21
Odpovědět  Jura S

..pokud platíte přes SIPO, musíte na Poštu se svým spojovacím číslem SIPO, vyplníte formulář.. nevlastníte zařízení pro příjem.. a hotovo.
Při platbě z účtu na účet zkuste poplatky.ceskatelevize.cz/odhlaseni-platby …

Pijack
14. 2. 2024 08:16
Odpovědět  Jura S

Až zrušíš SIPO (pokud už neplatíš bankovním nebo jiným převodem), pak na poště vyplníš formulář “odhlášení televizního a rozhlasového příjmače” z důvodu nevlastnění. Kopii si uchovej jako důkaz.

Ladislav 💤
13. 2. 2024 14:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Ke zničení jakéhokoli státu na světě není třeba atomových bomb ani raket dlouhého doletu. Stačí snížit kvalitu vzdělávání a nechat studenty podvádět při zkouškách. Pacienti umírají rukama takových lékařů. Budovy se hroutí rukama takových inženýrů a architektů. Peníze se ztrácejí vinou takových ekonomů. Spravedlnost mizí v rukou takových právníků a soudců. Úpadek vzdělání je úpadkem národa!

To platí při této vládě v ČR. na 1 000 %!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
13. 2. 2024 15:51
Odpovědět  Ladislav 💤

👍 👍 👍 👍 👍 👍

Albi
13. 2. 2024 15:56
Odpovědět  Ladislav 💤

1+++
“Ale říkejte to volovi v sobotu, když …. ” – tohle bude univerzální mantra k popisu všeho, na co naše vláda nejen sáhne, ale i jen se podívá.

13. 2. 2024 17:57
Odpovědět  Albi

Jo. Nebo v pondělí americkýmu mimču, když ho v sobotu šoupnou do trouby:
Matka upekla měsíční dítě v troubě. Spletla si ji s postýlkou, brání se obviněníhttps://cnn.iprima.cz/matka-dala-omylem-spat-dite-do-trouby-zachranari-uz-mu-nedokazali-pomoct-425167
Jojo, není to sranda bejt americkým kotětem nebo mimčem. Jako umolousaný kotě vás můžou šoupnout do mikrovlnky, abyste se usušil: Američanka omylem uškvařila svou kočku v mikrovlnce. Vysoudila na výrobci několik milionů Kč. V návodu totiž nebylo napsáno, že mikrovlnná trouba je kočkám nebezpečná
https://www.ahaonline.cz/clanek/malery/852/nejabsurdnejsi-americke-zaloby.html
jako mimčo do trouby, abyste se vyhajal, a jako smrádě do americkýho vzdělávacího systému, abyste byl taky tak chytrej jako ty dvě… příčí se mi napsat ženy. Podivný bytosti? Nebo jako ten soudce, co tu podivnost odsoudil k několikamilionovému odškodnění za idi-ocii. Škoda že ho taky nešoupli zavčasu do trouby. Já vím, nemá to s tématem článku nic společnýho. Tedy krom třeskutého intelektu protagonistů, rozumí se.

Albi
13. 2. 2024 19:38

Taky jsme se už vydali stejným směrem. 🙁

13. 2. 2024 21:20
Odpovědět  Albi

Jo

Bety
13. 2. 2024 21:48

Já zase četla, jak řidič karavanu vysoudil těžké prachy kvůli tomu, že v návodu nebyl zákaz jít si za jízdy postavit vodu na kafe. Jó jsou to borci.

Markýza
14. 2. 2024 12:38
Odpovědět  Bety

To máte těžké: když to jde, proč by nevysoudil………

katango
14. 2. 2024 10:53

Viděla jsem fotku tý matky, jakási tupá tmavoameričanka.

Markýza
14. 2. 2024 12:38

To ovšem není americká špecialita. Matně si pamatuju podobný případ tady u nás. Blbce a feťáky prostě najdete všude.

13. 2. 2024 14:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to bohužel tak…

13. 2. 2024 19:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Je naprosto lhostejné, zda odvysílala či ne. Ten kdo chtěl si tento rozhovor poslechl – obzvláště po nadabování Davidem z Otevři svou mysl – za což mu patří neoddiskutovatelné poděkování a z mé strany i finanční příspěvek na chod portálu.
Lidi z ČT by to stejně přeložili na ho.no a ještě by k tomu dali komentáře idiotů, jakým byl onen politolog z UK, který sice ten rozhovor neviděl, ale z úryvků na CNN (té správné mediální platformě libiotů – zkratka pro liberální idioty) je mu jasné, že “Putin lže a dezinformuje světovou populaci”. Naopak, velice odborně fundovaný rozbor jsem viděl v Aby bylo jasno s Janem Schneiderem – pro mě jedním z velice vzdělaných lidí s obrovskou znalostí historie a geopolitiky. Já osobně jsem názoru, že Vladimír Putin neřekl víceméně nic nového ke konfliktu a důvodům rozhodnutí zásahu na Donbasu. To není kritika, je to konstatování faktu, že každý rozumný člověk, který netrpí rusofobní vzteklinou, chápe rozhodnutí RF a V. Putina k této akci. Pokud USA a NATO přes své nacistické nohsledy provokují a atakují Rusko od roku 2008, je až neskutečné jakou zdrženlivost Rusko projevilo během oněch 14ti let.

Bety
13. 2. 2024 22:07
Odpovědět  pavelpe

Jenže bohužel pořád spousta lidí si jen kecne k televizi a proto nic neví. Když jsem se v roce 2014
zkusmo ptala známých, co říkají tomu masakru v Oděse, netušili vůbec o čem je řeč. Sice se to lepší, ale pořád to není ono.

Frank
13. 2. 2024 19:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Doufám, že ČT zavezou zemědělci hnojem.