blog

Tak byli Američané na Měsíci nebo ne?

Tak byli Američané na Měsíci nebo ne?

Jedna zajímavá otázka … a odpověď

Chcete se zasmát? Chcete se přesvědčit, že pýcha jednoho každého z nás nezná míry? Že nás do očí nebijí ani očividná jednoduchá fakta odpovědi na zdánlivě složité otázky? Chcete se dozvědět, co bylo ve skutečnosti nejvyšším úspěchem amerického měsíčního programu? Odpověď na tuto otázku vám dám na samotném konci. Ale raději nepřeskakujte.

Asi všichni kdo se zajímá o otázku, jestli byli Američané na Měsíci, se zabývají třepotající se vlaječkou, stopami na povrchu Měsíce, skoky Američanů na Měsíci, skafandry, bujarými kosmonauty  ihned po přistání, odletování měsíčního prachu a tak podobně. Ale málokdo si položí jednu prostou BIOLOGICKOU otázku, o té se teď dozvíte trochu více. A také možná pochopíte, jak nás formátují … jak moc ve skutečnosti všichni podléháme vnucovaným pohledům na věc. A to i těm, o kterých se nemluví …

Tento článek byl napsán tak, jak byl přeložen, jsem osobně proti falešné „slušnosti“, která je dnes součástí nemravné a falešné tolerantnosti. Jsou situace, kdy opisování určitých slov vyvolává mnohem horší představy a má mnohem sprostší „nuance“, než je zamýšleno. Při správném použití slov pak nedochází k nedorozumění a je hned jasno.

Mnozí lidé jsou v kursu, jen zdaleka ne všichni vědí, že pindosové “letěli“ na Měsíc bez plnohodnotného záchodu, ale i to, že málokdo ví ( © Igor Prokopenko *), že to není tak dávno, že jejich hovno-hrdiství zopakovali turisté v Pindostánu letící na Dragon-2  Ilona Muska.


V honbě za PR, aby se maximálně přizpůsobili maximálnímu počtu astronautů na palubě, inženýři neměli dostatek místa na instalaci plnohodnotného odpadu, čti sociálního zařízení, čti záchodu. Každopádně Elon Muskovci počítali s tím, že to co vytvořili bude stačit!

7511486 5738446v


Jenže ono to nestačilo… Je třeba říci, že pindosové stále nemají plnohodnotný systém vesmírné latríny


Používají takovýto systém – takže, je to vlastně skoro normální vysavač s nástavcem, kterou vám musí někdo jiný strčit do (k) zadku nebo k tomu „druhému“ otvoru. A ještě potřebujete dva lidi, kteří to vše i vás budou muset držet, abyste neuletěli – v případě, že by váš „plynový“ tlak měl velkou sílu!

A takhle to vypadá na pořízené fotografii francouzským astronautem na palubě Dragonu 2

Za otevřenou klapkou, podél šipky, je vidět malou hadici se speciálním zařízením. Které je pak připojeno ke všem známým bodům, je zapnut ventilátor a obsah je nasáván do nádoby.


Teoreticky.


Všechno bylo v pořádku a dobré, dokud nepřišel čas využít odsávací vymoženosti v praxi. Nejenže se musíte nějak připojit k odsávajícímu spotřebiči, chybí také základní soukromí. Astronaut to všechno musí dělat na očích ostatním, přestože posádka je složená z mužů a žen a možná i  některých jiných pohlaví. Ale ty oběti, které člověk musí přinést ve jménu vědeckého a technického pokroku!

Poznámka: Mám takový pocit, že by se to nelíbilo ani vládcům zemí, králům, kteří podle přísloví u toho vždycky raději byli sami. A člověka dnešní doby napadá ještě myšlenka – a co toaletní papír? V době „epidemie“ se ten stal pokladem číslo jedna …

Každopádně se něco zvrtlo a chatrná konstrukce se rozbila hned první den. Všechny odpadní produkty z životních funkcí astronautů se přelily přes plášť lodi. Nebo možná nejen ven na trup. A turisté „plavali“ v „kanalizačních odpadech“ pět dní, než přistáli na Zemi.

Ten, kdo ví, že např. tekutiny se ve stavu beztíže shlukují do soudržných pružných „koulí“, ten kdo ví, že pevné látky volně poletují prostorem, si pak dokáže představit, co se může stát v okamžiku, kdy se v takto „čistém“ prostředí rozhodnete zvýšit přitažlivost tím, že se rozhodnete třeba navrátit na zemský povrch …

Američané nikdy nepřiznali, že v posádkách jejich vesmírných letů je také uklízečka … 🙂 🙂

1318870922 141301
1318870922 141301

Byl z toho obrovský rozruch. Muskovi lidé z PR oddělení se snažili příběh ututlat. Ale nikdo jiný už nebyl ochoten letět. Nikdo jiný nebyl ochoten se na takovou cestu vydat. Program musel být ukončen s tím, že pro nejbližší budoucnost byly cíle dosaženy a splněny!

Zdálo se, že skandál byl utlumen. Ale vyšetřování bezpečnostního střediska NASA po přezkoumání
incidentu kategoricky zakázalo používat astronautům palubní odpadní zařízení, aniž by došlo ke změně konstrukce lodi. Protože na ně kašlou, na „Pindostánce“, létají po uši ve vlastních sračkách – proto jsou to hrdinové! Ale choulostivá elektronika a přístroje by nemusely být schopné vydržet takový nápor fekální hmoty!


No, a zatím, potenciální turisté z „Pindostánu“, kteří se chtějí svézt na Dragonu 2, stejně jako astronauti, kteří se chtějí svézt na Dragonu 2 na ISS v současné době, během jejich návratu na Zemi budou všechny své „známé“ záležitosti vyřizovat postaru, v kalhotách – stejně jako jejich předchůdci, hrdinní dobyvatelé Měsíce. Sláva hrdinům!

A pokud let na ISS a z ISS potrvá několik hodin a dá se to vydržet, program turistických letů se sotva rozběhl, a musel být omezen na několik dní. Prostě se zasrali. Srabové a slaboši, co?! 

Na Měsíc se letí mnohem déle a zpátky je to ještě mnohem delší! Po krk ve sračkách. 

Při přistávání tak mohla ona „známá“ mezivrstva spolehlivě ochránit kosmonauty … před zvýšenou gravitací!


Letěli! A víc než jednou! 

Věřím! Poznámka: Takže tím největším úspěchem amerického programu letů na Měsíc byl vynález – pampersek!

7511486 5738448

Ostatně hodí se i pro jejich US Armádu … A teď si představte, že s tímhle vybavením poletí na Mars! Hrdinové! Jen si to představte – na oběžné dráze kolem planety Země (nebo u Marsu) mimozemšťané jako první známku civilizace odhalí prstenec z pampersek! Úspěch „naší civilizace“ jako hrom! Prrrrrd! Mimozemšťané padnou úžasem a obdivem do mdlob!

Psst! Jako bych z povzdálí slyšel hurónský smích. Smích Koroljeva, Gagarina a mnoha dalších, kterým nedovolili tehdy letět na Měsíc, jen aby nezahanbili Američany … Rusové, Sověti, totiž záchod měli již tehdy vyřešen a tím spolehlivěji jej mají i dnes.

Zdroj https://norg-norg.livejournal.com/807690.html 

*)  Igor Prokopenko – vedoucí několika programových řad na RENTV, např. Vojenské tajemství, Šokující hypotézy atd. Vydal asi 70 knih, v nichž rozvíjí téma z jím vedených pořadů. Jeho knihy např. zde http://flibusta.is/a/86797 

Překlad a komentáře kurzívou Peter 008

sdíletj na

41 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
17. 3. 2023 22:36

Ale na fotkách nebo filmových záběrech při výstupu z lodi vypadají US kosmonauti úplně jinak – rovnou by se mohli odebrat do Bílého domu s hlásšením “Mise splněna” – a s moentálně úřadujícím prezidentem usednout k slavnostně prostřenému stolu. 🙂

Honza
17. 3. 2023 23:02
Odpovědět  Albi

Nejde mi to sem vložit jinak, tak zkusím takto:

http://leva-net.webnode.cz/products/apollo-mytu-zbavene/

Albi
18. 3. 2023 00:09
Odpovědět  Honza

To znám. 🙂 A myslím, že to je dobré vysvětlení. Četla jsem k tomu (nevím, jestli tady, nebo u jiného článku) i diskuzi a byla tam spousta výhrad a postřehů, které také vypadaly uvěřitelněji než ty oficiální bláboly “odborníků”.

Ale – nevím, jestli se pamatuji dobře, už je to přece jen dost pátků – bývaly doby, kdy se hodně publikovala fotka, jak Neil Armstrong vystupuje po schůdkách z modulu a pronáší svou legendární větu.
Pokud by forka byla pravá, pak Armstrongova noha nemohla stoupnout jako první na Měsíc – musel by to být fotograf nebo kameraman, ne?
Anebo kde je chyba?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
18. 3. 2023 02:16
Odpovědět  Peter 008

Máš pravdu, s tou fotkou mě to taky napadlo až nevím po kolika létech, kdy už to celé nebyla taková senzace.

A mimochodem – to vysvětlení, proč už se nepokračuje v měsíčních programech – tedy,že se prý se “ztratila veškerá technická dokumentace” – tak to je taky pěkný nesmysl.
I kdyby se “dokmentace” ztratila, princip a nápad se ztratit nemohou.

No jo – ale kdo by si dovolil tenkrát (myslím tím “obyčrejný lid”) zpochybnit výrroky velikých, nepřemožitelných Spojených států.
Teď se začínají “rozpojovat”, tak se nožná časem potvrdí/vyvrátí všechna ta faktra kolem.

Pavel
18. 3. 2023 17:47
Odpovědět  Albi

no jo a ztratili taky veškeré originální filmové záznamy

Gene
18. 3. 2023 18:57
Odpovědět  Albi

Nikdy jsem se nehodlál pouštět do debat o technologiích. Počítám s tím že my obyčejní smrtelníci o těch nových, nebo utajených nemáme ani ponětí. Ovšem to že se postrádala dokumentace, hovoří za všechno. Něco ohledně toho programů pořádné zápacha.

Pavel K
18. 3. 2023 09:22
Odpovědět  Albi

Ty šťouralko. 🤣🤣🤣🤣🤣👍

Albi
18. 3. 2023 15:15
Odpovědět  Pavel K

🙂

Albi
18. 3. 2023 02:17
Odpovědět  Peter 008

To je dobrý! 🙂

František
18. 3. 2023 01:32
Odpovědět  Albi

A jak se tam dostala kamera i s kameramanem před příletem USA modulu. Ostatně. I ten přistávací modul byl ruský.

Albi
18. 3. 2023 02:27
Odpovědět  František

No jo, to je fakt. Možná měli sebou přívěsnou raketku na nářadí.
Ale – níž píše ještě Frank o Van Allenových pásech – jak asi zabezpečil ten fotograf-kameraman film, aby cestou těmi pásy nedošel úhony?
Kam se podíváme, samé problémy! 🙂

Gales
18. 3. 2023 18:39
Odpovědět  Albi

Po vy.srání život běží dále.

Veny232
17. 3. 2023 23:07

Nebyli tam nikdy…Měsíc je Vesmírná loď,kterou postavili Vnitrozemštané na stabilizaci dráhy Země..po zničení Nibiru Mezi Marsem a Jupiterem,dnes je z ní pás asteroidů,Sitchin špatně přeložil časové jednotky Sumerů,Nibiru neměla oběžnou dráhu 3600let ,ale 3600 dní. Což je 9,8 roku a přesně pasuje tam kde má být,tam kde chybí Planeta. Z Marsu ten výbuch utrhnul 25Km povrchu,na odvrácené straně zůstala 25Km vysoká hora, z oceánů se stali komety, Zemi to vychílilo o cca 30 stupňů. Pak Vnitrozemštani vzali ten materiál utržený z Marsu a postavili z něj Měsíc,aby stabilizovali dráhu Země na cca 11 stupňů…začala Precese…máme záznamy z doby které se říkalo předMěsíční… Máme jména Králů,kteří vládli v dobách kdy Země Měsíc neměla ,cca před 12 500 lety..tedy 10 000Př. n. lt , to byl důvod Potopy světa. Mimozemská válka,která zničila Planetu mezi Marsem a Jupiterem…legendy o tom má mnoho kultur světa…Pro to jsou na Měsíci všechny krátery stejně hluboké bez ohledu na velikost…protože pod tím povrchem je pevný plášť lodi která má vlastní pohon. Pro to Měsíc i zvonil,když na něj hodili modul…

Pozor
17. 3. 2023 23:41
Odpovědět  Veny232

Zaujímavé, máš aj nejaký link, kde by sa dalo o tom prečítať niečo viac?

tupý hulvát
19. 3. 2023 08:02
Odpovědět  Veny232

Včera jsem byl nazván tupým hulvátem,trochu jsem přemýšlel, jestli slovo degenerace ve spojitosti s některými komentátory nebylo přehnané.Po přečtení tohoto komentu se čtrnácti plusy a významným počtem ostatních musím konstatovat,že jsem byl ještě optimista.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Frank
17. 3. 2023 23:15

Američanům nelze věřit ani pozdrav. A jak se tenkrát vypořádali s Van Allenovými pásy, když dodnes je to problém? ? A proč se od té doby nepokusili o něco podobného? Zkrátka, Američané byli v prdeli a ne na Měsíci, ale koho to dneska zajímá? A když byli před 57 lety na Měsíci, proč od té doby to lháři nezkusili při dnešní technice opět?

Pozor
17. 3. 2023 23:43
Odpovědět  Frank

Dokonca aj raketové motory celé roky nakupujú od Rusov, hlavne že pred viac ako polstoročím údajne boli na Mesiaci.

Míla
18. 3. 2023 03:17
Odpovědět  Pozor

vzdyť po druhé světové všechny nápady ukradli v německu, bez toho by neuměli ani uštepovat pro ženské punčochy🙂

zuza
18. 3. 2023 08:43
Odpovědět  Frank

V 80.-tych rokov, mala som 12-13 rokov a začala som čítať všetky možných záhadológov, ktorých knihy boli dostupné, prípadne sa nacyklostylované dávali z rúčky do rúčky. A už vtedy myslím L.Souček naznačoval, že cez tie radiačné pásy človek nemôže prejsť.
A potom som videla film Kozoroh 1 a pochopila som, že je to film o pristátí na Mesiaci. Len by som rada vedela, prečo Rusi o tom mlčali, museli predsa o tom vedieť, čo im hnUSAci dali na oplátku alebo čo im sľúbili. Ako dôkaz, že ide o kolosálne klamstvo, by úplne stačilo, ako sa astronauti tvárili na tej slávnej konferencii po pristátí a ako sa chovali ešte po rokoch, keď od nich niekto žiadal, aby prisahali na bibliu, že skutočne boli na mesiaci. Jeden utiekol, a druhého chytil amok….

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
18. 3. 2023 11:54
Odpovědět  Peter 008

Tohle by mohlo být, co hledáš.

“…položíme-li otázku trošku jinak – ne “proč?” ale ” za co?” Sovětský svaz mlčel, tak výsledný obraz je mnohem logičtější.
 
Ve skutečnosti se s lunárním programem Američanů zázračně přesně shodovaly události jako ukončení studené války, “uvolnění “a oteplení vztahů s USA a celým západním světem, a mnohé další, jak se dnes říká, preference, které Sovětský svaz obdržel v zahraniční politice. Za co se na něj začaly sypat ty dary osudu?

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/americane-na-mesici-nebyli-sovetsky-svaz-vedel-pravdu-ale-mlcel/

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
me2d44
18. 3. 2023 11:35
Odpovědět  Frank

Logická úvaha: Magnetické pole Země chrání před vesmírnou radiací Zemi, Měsíc je mimo, takže tam je vesmírná radiace. Strávil jsem v armádě 20 let, ale nikdo mi nevysvětlí, jak je možné, že s tehdejší radiační ochranou nikdo netrpěl nemocí z ozáření. Dodnes mají i Rusové s tímto problémem potíže proto na Měsíc posílají jen automaty!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
18. 3. 2023 20:08
Odpovědět  Frank

Van Allenovy pásy mají donut shape (asi jako pneumatika od auta) a dají se obletět…?
A když se vykašlete na “normy”, tak trochu radiace člověk snese…

πα½

pavelpe
18. 3. 2023 04:01

No já jsem nyní byl udiven prohlášením NASA, která představila prototyp skafandru k letu na měsíc. No pokud by tam byli lidi, pak je mi dost nepochopitelné, že po 55 letech představují prototyp něčeho, co použili v roce 1968.

Janaz
18. 3. 2023 08:41
Odpovědět  pavelpe

Presne, veď predsa tie “pôvodné” skafandre museli byť riadna pecka, keď pristáli na Mesiaci, nie? Tak stačilo predsa oprášiť plány a spraviť menšie vylepšenia, a nie nový prototyp čohosi. Jáj, ony tie plány sa kamsi “stratili”, podľa vyjadrení NASA, tak nič.

me2d44
18. 3. 2023 18:37
Odpovědět  pavelpe

No, u toho skafandru NASA: tak je dělaný jen na odsávání exkrementů a moči? Pokud je mi známo, tak toaletu pro lety do vesmíru NASA nemá dodnes – SSSR ji mělo už za Koroleva a Gagarina. I američtí vesmírní “turisté” se nejmíň 3 dny topili ve vlastních výkalech, když jim to odsávání selhalo – a na vesmírné stanici chodí žebrat k Rusům, aby je na to WC pustili… (systém NASA zase nefunguje).

primak
18. 3. 2023 04:24

Další námět na přemýšlení je úloha známého režiséra Stanley Kubricka, v té době dělal film 2001: A Space Odyssey, který mu přinesl velký vejvar. Posléze se uchýlil do Anglie do velkého sídla se studiem, všechny jeho další filmy jsou odtamtud, už nikdy nevycestoval.
Existuje také rozhovor s ním krátce před jeho smrti, o jeho úloze při Apollu. Což ovšem jest považováno jako podvrh.

jerry
18. 3. 2023 04:51
Odpovědět  primak

No a ještě jedno přirovnání: znáte film Kozoroh 1 ??

jmm
18. 3. 2023 08:01

Již dlouho “hollywoodu” a náboženstvím nefandím-je to jen oblbování lidí….

Pavel K
18. 3. 2023 09:32
Odpovědět  jmm

To to trvalo. 😊🙋‍♂️

Janvac
18. 3. 2023 09:50

USaci byli na mesici v Holywoodu a natocil to S. Kubrick. Jejich astronauti odmitli prisahu na Bibli, ze na skutecnem mesici byli.

Pavel K
18. 3. 2023 14:00
Odpovědět  Janvac

Párkrát jsem viděl video jak ten kosmonautský herec napadl a plivnul do té kamery. Ten herec a anglosaský chcípák je mi tak nesympatický, že bych se do něj s chutí trefil, přímo mezi světla. Tam chlapeček vyskakoval jako opička na gumičce. 👎👎💩💩😈

orinoko
18. 3. 2023 14:33

Kristepane, dodneška nikdo neřekl, jak TAM kaleli a pouštěli tekutinu z ohonu. Co tu proboha řešíte? Rozdíly teplot jsou šílené. V Praze poblíž fucikarny je replika lunárního modulu. To snad Češi emero obludariu udělali naschvál. Jak to bylo v noci? Sundavali svoje skafandry? Nebo do nich v noci chcali?
Jste ubozi a trapní. Stačí dětské otázky, aby bylo jasno.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
18. 3. 2023 20:38

Kromě toho, že se Kubrick přiznal…

Viz tady popisují, jak ukrajinský vědec Oleynik změřil pomocí paralaxy, že ty “hory” na Měsíci jsou pouze asi 50 m daleko, tedy že to fotili v nějaké hale, nebo to byla projekce…

https://www.aulis.com/stereoparallax.htm

A viz, kde tento článek Veterans Today rozebírají:

https://web.archive.org/web/20170326200329/http://www.veteranstoday.com/2015/05/01/faking-moon-landings-the-parallax-experiments/

πα½

tupý hulvát
19. 3. 2023 07:51

V přednášce pan Grygar ukázal,že věci,které na místě přistání zanechali,a je jich několik,jsou na svých místech beze změny a KAŽDÝ,kdo má tu možnost, si je může prohlédnout s pomocí dalekohledu.
Tvrdí tedy ti zpochybňovači co,že Grygar lže?

moonie
19. 3. 2023 13:18
Odpovědět  tupý hulvát

Ano, jsou tam zrcadla pro lasery. Ale ty tam šlo dopravit i bez posádky.
Ke skafandrům: v jednom dokumentu zazněl argument, že průměr průlezu modulu byl menší než maník ve skafandru. A když to chtěli v muzeu měřit, zahnala je ochranka.

Pavel K
19. 3. 2023 13:55
Odpovědět  moonie

🤣 🙋‍♂️ 🤦‍♂️ 😋 🙄 🤣 🤣