Svobodě a odpovědnosti jednotlivce zdar!

K dalšímu útoku na auta jezdící na benzín a naftu Martin Kupka (ODS) tentokrát nepotřeboval ani EU. Zdražil dálniční známku jen pro klasická auta a elektromobilům ji nechal zdarma. 🤦‍♂️🚗

Moc děkuji za dosavadní šíření výzvy na webu www.svobodni.cz. Díky Vám již petici podepsalo přes 2000 lidí. Společně můžeme zastavit diskriminaci 90% řidičů. 


image 5
image 5


Vláda se tímto jednoznačně postavila na stranu ideologie proti klasickým autům. 🇻🇳 Elektromobily jsou přitom často těžší a opotřebovávají vozovku dálnic více než běžná auta. Jejich zvýhodnění je založené pouze na ideologii postavené proti svobodě pohybu a vysvětluje, proč tato vláda podpořila během svého předsednictví zákaz aut na benzín a naftu.Tomuto říkám jasné ne. Dálniční známka musí být pro všechny stejná. Auta na benzín a naftu si musíme zachovat a řidičům těchto aut nesmí nikdo účelově škodit. Podepište výzvu na www.svobodni.cza budeme v obou otázkách zastupovat i váš hlas.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Libor Vondráček
předseda Svobodných

sdíletj na

3.5 4 hlasy
Ohodnotit příspěvek
Souhlas
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan ze Zahrady Čech
23. 5. 2023 22:40

Nazdar!

Milan ze Zahrady Čech
23. 5. 2023 22:46

Nedá mi to, abych sem pro odlehčení nešoup titulek z hovínek:

Neumřu, chlapi, budete se mnou ještě dlouho trpět. Lukašenko vyvrací zprávy o svém vážném stavu.

Jsou chvíle, kdy Baťku miluju.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Luboš
24. 5. 2023 01:05

To jsem rád, nyní na to není dobrá chvíle. Ať ještzě dlouho žije ve zdraví.

Frank
24. 5. 2023 08:44

Baťka je pro celý prohnilý západ jako červený hadr pro býka. Už se ukotvil v názorech a proto přeji mnoho zdraví.

Milan ze Zahrady Čech
24. 5. 2023 13:54

Je to pacholek, ale náš. Naven lavíruje, ale ve svém pašalíku si umí poradit. To, jak veřejně zje-bal ministra kvůli rouškám a s mírnou nadsázkou řečeno zakázal covid, pro mě byl závan svěžího vzduchu normálního rozumu.
Ona mu ta přezdívka Baťka sedí. Není státník jako Putin, nebo Orbán, ale mazanej sedlák se selským rozumem. Proto taky všechny ty pokusy o barevnou revoluci v jeho pašalíku narazily. Vys-ral se na nějakej pokřik o hodnotách, použil selskej rozum, a tvrdě je zatrh. Což je jediný způsob, jak si s nimi poradit. Nebo ten bombovej fígl s přinucením letadla k přistání a zatčení Prataseviče.
No, už je dva dny na svobodě. Na základě Baťkovi milosti. Asi odměna za, cituji:
“Okamžitě jsem přiznal svou vinu při organizování masivních neoprávněných akcí. (…) Hodně jsem kritizoval Alexandra Grigorjeviče Lukašenka, ale když jsem se začal víc zabývat politickými tématy, začal jsem chápat, že dělá správnou věc, a určitě ho respektuji.”

Inu, kdo umí, umí.

janle57
24. 5. 2023 14:44

z které pak strany ten Kupka asi je? Hlavně,že slíbil, společně s madam Černochovou,
americkým vojenským kamiónům a další technice bezplatný provoz na českých komunikacích.

Burák
24. 5. 2023 06:20

Já tedy nevím ale elektroauta jsou od dálniční známky osvobozená od úplného začátku a jako bonus mají parkování zdarma i v centru velkých měst, kupříkladu v Praze. Já jim to ale nezávidím. Když se bavím s lidmi s autorizovaných servisů Škoda, nechtěl by nikdo z nich tu Enyu ani zadarmo. Většina z nich si drží dvojkové Octavie, protože se jedná o poslední držáky.

Standa
24. 5. 2023 08:38
Odpovědět  Burák

Tuhle mě jeden povídal na D1 ( jezdím po dálnici), že mu došla elektřina v autě a šel si pro ní s kanistrem na pumpu a oni ji nechtěli napumpovat!Mám( mimo jiné i Favorita 135 ) a nedám na něj dopustit.Už jste viděli hořet elektrokolo, elektroauta , elektroautobus?

Bety
24. 5. 2023 08:58
Odpovědět  Burák

Nechcete elektroauta ? Však my vás do nich dokopeme !!
Jeden americký debil vymyslel teplotní hokejku, podle které bychom tu už měli mít Saharu
a média na to skočila, protože strašit lidi nereálnými nebezpečími se za a) vyplatí zvýšeným prodejem, za b) mají to tak nařízeno od těch, co na tom hodlají vydělat.
Zatím se budou vesele dál ničit pralesy po celém světě, moře a oceány budou brázdit kontejnerové příšery, přičemž se ví, že používají to nejsvinštější palivo (jedna taková loď vypustí za rok tolik škodlivin, jako za tutéž dobu 50 milionů aut) PROTOŽE ZISKU NESMÍ STÁT NIC V CESTĚ !!
A aktivisté s totálně vymytými mozky nás zatím budou kontrolovat a trestat, když nebudeme mít nové předražené kotle na topení podle jejich představ. a dalšími ujetými nesmysly.

Dan
24. 5. 2023 11:45
Odpovědět  Burák

Parkování zdarma v centrech velkých měst bych chápal, ale osvobození od dálničního poplatku ne. Jsou těžší než ostatní OA a tím pádem ničí dálnicí více než ostatní. Nehledě na zvýšené ohrožení bezpečnosti ostatních při havárii.

Gales
24. 5. 2023 10:55

Je to jenom gesto aktivního blba.Grínchcípa.

Jura S
24. 5. 2023 18:06

Co se divit, současná imbecilní zcela od seriózní vědy odtržená ideologie ZELOFAŠISMU, vždy´t to proboha známe od Hitlera a jeho nástupu k moci… a nepoučíme se ? asi nikdy… Formát ideologického postupu je vždy stejný – urči nepřítele (s tím že měj své záměry jiné) – dehonestuj ho, vyvolej nenávist (žid, naftové auto) – pozabíjej je bez sebemenších skrupulí…