blognezařazené

Svět v roce 2021 se podle predikce The Economist stane kasínem.

Svět v roce 2021 se podle predikce The Economist stane kasínem, které bude polykat biliony dolarů z půjček, úvěrů a schodkových rozpočtů a jediným výsledkem budou destrukční anebo konstrukční procesy globálního řízení! Na válci jednorukého bandity je všechno, Biden jako prezident, rozpad USA, jaderný konflikt s Íránem, přechod světa k digitální ekonomice Klause Schwaba a nad tím vším 11 světel na znamení nedokončeného procesu! Lockdowny a zavřené kamenné prodejny a podniky jsou brutálním nástrojem globalistů na donucení obyvatelstva k přechodu do digitální ekonomiky!

Končí nám rok 2020 a na konci každého roku je zvykem, že se bilancuje a zhodnocuje, jaký byl uplynulý rok a co přinesl. Obvykle je to příležitost k hodnocení úspěchů a nezdarů, ale konceptuálně gramotní lidé to nedělají, protože konec roku je pouze o jediné věci, o chystání obrany a pozic před útokem a agresí, kterou přinese nový rok. Od roku 2021 nečekejte nic pozitivního, právě naopak.

Vezměte si rok 2020, vynásobte jeho procesy a brutalitu číslem 2 a dostanete představu, co můžete čekat novém roce. Silvestr by měl být dnem smutku, pláče, naříkání, protože z pohledu reality totiž končí rok, který bude zpětně hodnocen jako relativně lepší než rok 2021. Zatímco rok 2020 byl rokem chaosu, bourání, destrukce a paniky, rok 2021 bude rokem konsolidace procesů Brave New World, dojde k ukotvování a připevňování řetězů, které obepnou svobody národů, lidí a jedinců.

Hrací automat zvaný Jednoruký bandita

Proces chaosu roku 2020 se promění do řádu řízeného chaosu, ovšem půjde již o proces pevně řízený, který se bude stavem chaosu pouze maskovat. Řád z chaosu (Ordo ab Chao) je totiž hlavním nástrojem globálního řízení, který se skrývá za koronavirovou krizí roku 2020. A právě na konci roku globalisté vysílají pravidelně symboly a vzkazy, jaký bude následující rok. A používají k tomu tradičně hlásnou troubu globalistů, časopis The Economist. Jeho bývalým redaktorem byl i lord Mark Malloch Brown, který stojí v centru skandálu amerických volebních mašin, protože šéfuje firmě SGO Corporation, která vlastní firmu Smartmatic, jenž vyrobila software pro mašiny Dominion. Časopis pravidelně ke konci roku vydává speciální číslo, které na titulní stránce předpovídá svět v následujícím roce.

Nejde o předpověď, ale o konstatování toho, o čem bylo rozhodnuto, že se stane. Jenže obálka The Economist s předpovědí na příští rok je jiná. Hlavním leitmotivem obálky je totiž fortuna, faktor náhody, kasíno a jednoruký bandita! Globalisté tím dávají signál, že rok 2021 bude rokem naprostého řízeného chaosu, faktoru náhody, ovšem v přesně vymezeném osudí, které je dopředu dané. Pojďme si nyní popsat a vysvětlit obsah obálky, která objasňuje symboly a vzkazy globalistů.

Svět se promění na globální kasíno polykající astronomické sumy na úvěr a výsledek je dopředu dán, ale jeho podoba je volitelná

Na hlavní obálce vidíte hrací automat, tzv. jednorukého banditu. Tyto automaty ztělesňují americká věhlasná kasina, ať už v Las Vegas nebo v Atlantic City. První věcí, které si všimněte, je vrchol páky jednorukého bandity. Je to koule zobrazující planetu Zemi. Celý hrací automat tak symbolizuje planetu jako celek, který se proměnil na hazardní hrací zařízení, které je nepredikovatelné, nedá se odhadnout, řídí se faktorem fortuny, štěstí, lépe řečeno náhody. Jenže, jednoruký bandita je podvodné hrací zařízení.

Tyto automaty v USA nedostaly svoji přezdívku o jednorukém banditovi jen tak pro nic za nic, automaty se totiž řídí programem, který přesně určuje, kdo, kdy a kolik smí někdo vyhrát, a kdo naopak vždy prohraje. Tím je daný jasný vzkaz, že celý faktor náhody je cinknutý. V nabídce automatu jsou totiž jen přesně vymezené nabídky výher a přesně určené variace a kombinace. A celý automat na něčem jede, a to jsou peníze.

Obálka časopisu The Economist

Všimněte si dole vpravo otvoru pro peníze pro vložení “stimulus” dotací, tedy peněz rozdávaných lidem v USA na zmírnění dopadů koronavirové krize. Nemusíte do toho počítat jen americké stimulus balíčky, ale všechny mamutí schodkové státní rozpočty, mamutí úvěr Evropské unie přes 7 bilionů EUR, mamutí národní schodkové rozpočty, to všechno jsou peníze, které skončí uvnitř jednorukého bandity. Přesně tam a nikde jinde. Jakmile je bandita nakrmen úvěrovanými penězi, můžete si zatáhnout za páku světového kasína a něco vám padne, nějaké kombinace.

A na obálce The Economist vidíte hlavní symboly, které mohou padnout v různé kombinaci vedle sebe poté, co se válce zastaví. Existují přesně vymezené možnosti a kombinace, ale ať padne jakákoliv kombinace, tak zjistíte, že na výsledku to vůbec nic nemění. To je hlavní vzkaz globalistů, to je ten zásadní leitmotiv. Pojďme si teď vyložit jednotlivé symboly na válcích.

Pokračování koronavirové hoaxiády, rozpad USA, válka a mocenský nástup Číny i na internetu

Koronavirus, injekční stříkačka se zelenou, hnusnou vakcínou a člověk s rouškou, to jsou možnosti, které na automatu mohou padnout. Buď padne virus, který bude nadále řádit. Nebo padne injekce a přijde hnusná vakcína. Anebo padne další nošení roušek. Ať na válci č. 1 padne cokoliv, nic se nezmění, je to symbol toho, že i v roce 2021 bez ohledu na to, kolikrát za páku zatáhnete a kolik peněz do automatu nasypete, na válci si vždy vytočíte jen pokračování epidemických opatření ve světě. A ta opatření budou mít podobu roušek, vakcín, boje proti viru. Jedinou volbou mimo tento rozsah je symbol otazníku, tedy něčeho, co není jasné, takže si můžete zatočit ještě jednou. Světové kasíno tak na prvním válci nabízí jen a pouze pokračování koronavirových procesů na 5. prioritě řízení. Celý první válec bychom mohli nazvat válcem biologickým.

Požár lesa v Kalifornii, miliony stromů v plamenech

Druhý válec symbolizuje mocenské procesy řízení, jedná se o mocenský válec. Jednou z variant je Joe Biden jako prezident USA. Další volbou na válci je roztržená americká vlajka, která symbolizuje logicky rozpad americké unie, rozdělení USA v důsledku zkorumpovaných voleb. Další variantou je symbol jaderné bomby, jasný odkaz na hrozbu války s Íránem. A dole na válci je vidět i logo čínské sociální sítě TikTok, která se stala terčem útoků ze strany Donalda Trumpa, protože síť prý ovlivňovala americkou mládež a sbírala data o amerických uživatelích. V čem je TikTok tak důležitý? No, je to totiž čínská obdoba amerického Instagramu, který patří Facebooku. Takže, po zatažení páky může padnout volba, že čínské sociální sítě v roce 2021 začnou hrát hlavní roli. To je jedna z možností jednorukého bandity.

Nekonečný ekonomický růst a Zelená Nová dohoda v plamenech jako varianta k vytočení na automatu

Třetí válec nese symbol amerického dolaru, který může posilovat ve světle útěku investorů od komodit a přesunu investic do dluhopisů. Zelený větrník symbolizuje globalistickou dohodu Green New Deal, tedy Zelenou Novou dohodu. A vlajka Číny nepotřebuje komentář. Pokud po zatažené za páku padne volba na Čínu, a vedle padne Joe Biden, tak to bude naprosto jasné. Ovšem může padnout Čína a vedle jaderná bomba. A rovněž TikTok a Čína.

Kongresmanka AOC při projevu o Zelené Nové dohodě.

Čtvrtý válec s ekonomickým grafem ukazujícím růst globálního světového obchodu. To je jedna z možností. Jenže, pod tím je symbol zeleného stromu v plamenech. To je odkaz nejen na katastrofální lesní požáry v USA, především v Kalifornii, ale zelený strom symbolizuje právě Green New Deal, což je varianta, že v roce 2021 Green New Deal jako plán skončí v troskách a shoří pod tlakem reality, ekonomické světové krize, národy budou mít jiné starosti, než se zabývat zelenými zdroji energií. Dále vidíte symbol komunikačního programu Zoom, který se stal nástrojem digitální komunikace online v roce 2020. Pomocí programu komunikují školy, žáci, studenti, učitelé, banky, je to prostě symbol digitální ekonomiky. A pod tím opět vidíte symbol koronaviru.

Druhý válec jako jediný ze všech 4 je zastaven a s Bidenem uprostřed jako vytočenou volbou. Ostatní 3 válce jsou stále v pohybu s rozmazanými obrázky

Zásadním detailem je dynamika hracího automatu na obálce. Druhý válec jako jediný je zastaven a s Joe Bidenem uprostřed válce jako vytočenou volbou. Ostatní válce zobrazují pohyb, obrázky jsou rozmazané se stopami šmouh znázorňujících pohyb a otáčení válců směrem nahoru. Tento signál tak jasně ukazuje, že časopis The Economist tímto naznačuje, kdo v roce 2021 bude prezidentem v USA. Ovšem může jít i o něco jiného, o symboliku prezidenta, který byl vytočen na falešném zařízení, na podvodném automatu, stejně jako všechno ostatní, co na válcích jednoruký bandita nabízí. Symbolika by tím byla více než jasná a výstižná.

Lockdowny jsou brutálním nástrojem na násilné donucení populace k přechodu do éry digitální ekonomiky a následně všeho, co s ní souvisí, bankovní identita, nepodmíněný příjem atd.

Jednoruký bandita tak nabízí sice spoustu kombinací, které mohou padnout po zatažení za páku, ale pokud zatáhnete, tak ať padne jakákoliv kombinace, položíte si otázku, jestli se něco změnilo? Ne, nezměnilo se vůbec nic, bez ohledu na to, jaká kombinace padne, tak pokaždé výsledek znamená plán, cíl a naplnění vize globalistů.

Čína převezme procesy řízení, spolu s ní čínské sociální sítě a s nimi i sociální kredity, koronavirová hoaxiáda bude pokračovat celý rok 2021. Globální ekonomika může růst, protože národní ekonomiky budou krachovat. Přesně tak, to není nesmysl, to je přesně to, o co globalisté usilují. Graf růstu světové ekonomiky není na jednorukém banditovi náhodou. Zrádci národa v rolích politiků v ČR i na Slovensku se již tento rok na tomto plánu podílejí. Máte to před očima a nevidíte to? Já vám to odhalím.

Banky postupně začnou rušit bankomaty, protože během koronavirové krize se lidé naučili platit kartami a mobilními telefony

Na Slovensku mají lockdown. Tady v Německu máme lockdown. V USA v mnoha státech mají lockdowny. V Izraeli je lockdown. Co je to lockdown? To je uzávěra kamenných obchodů všech druhů, s výjimkou Babišových… eh, pardon, potravinových. A několika dalších. Pouze potravinové obchody a k nim ještě lékárny mohou být otevřeny, ostatní prodejny, provozy, restaurace, kina, divadla a další mají prostě smůlu. Mohou jenom držet hubu a krok a pomalu krachovat, pomalu a bolestivě finančně krvácet. Jenže, lockdown se nevztahuje na online e-shopy a ani na kurýrní společnosti, ani na poštu. Takže, co to znamená?

Lockdowny podřezávají krk kamenným obchodům, aby na jejich troskách mohl vyrůst Brave New World a jeho digitální ekonomika, kde budou svět řídit korporace jako Amazon

Nemůžete si jít koupit boty do svého obchodu, nebo do hypermarketu, ale můžete si je koupit od globalistického online obchodu Amazon. Ten ohlásil mamutí tržby [1], nejvyšší za 26 let své existence! Na úkor zavřených kamenných obchodů! Můžete si boty koupit online i na českých webech. Zboží vám přímo domů dopraví kurýr nebo pošta. Takže, kamenný obchod s obuví krachuje, krvácí, ale nosatý Amazon s židovským majitelem Jeffem Bezosem brutálně bohatne a jeho jmění dramatický roste ve stovkách procent, zatímco živnostníček v ČR, na Slovensku, v Německu, v USA, v Izraeli a jinde krvácí, krachuje. On nemůže prodávat v kamenném obchodě a online neprodává, protože se odjakživa orientoval na osobní kontakt se zákazníkem, s nakupujícími přímo v obchodě. Takže, už víte, jaký je to proces?

Lockdown kamenných obchodů v Kalifornii

Je to odporný globalistický proces likvidace konkurence na globální a planetární úrovni pod záminkou virové hrozby, že lidé svojí osobní návštěvou v kamenném obchodě prý způsobí šíření viru. Taková lež! Lháři, podvodníci, svoloč, lidský odpad v drahých oblecích, s ksichty na zvracení a s patetickým výrazem Mesiášů zachraňujících svět. Ano, mám na mysli politiky zaštiťující se péčí o zdraví občanů. Dobytkové, ze kterých se mi chce zvracet. Zhasnou světla a jdou na mejdan do zavřené hospody, jako Roman Prymula. Pod touto záminkou tak světoví sionisté likvidují kamennou, lokální, živnostenskou a národní konkurenci. A podílí se na tom vlády marionet s jarmulkami tady, se zednářskými zástěrami támhle.

Online giganti v době lockdownu generují tak šílené zisky, nárůsty tržeb jsou ve stovkách procent ve srovnání s předchozími roky, lidé jsou nuceni kvůli lockdownům nakupovat online, není jiné volby, protože musí se nakoupit boty na zimu, oblečení na zimu, dárky na Vánoce. Proboha, snad už doufám chápete, proč na Slovensku a tady v Německu udělali lockdowny před Vánoci. No prostě kvůli tomu, aby všichni nakupovali online v rámci digitálu u globálních hráčů jako je Amazon Deutschland, kdejaká Alza, kdejaký Deichmann a nikoliv kamenný obchod tady přes ulici. To byl ten hlavní účel, aby se Jeff Bezos a jeho Amazon a další online giganti mohli napakovat neskutečným způsobem.

Na Slovensku náznaky junty s armádou v ulicích po Novém roce, v Česku armáda nakupuje civilní Toyoty na potlačování demonstrací a nepokojů, které se z USA přelijí do Evropy

Všechny tyto lockdowny mají za úkol převychovat občany jako v nápravném táboře, jako v koncentráku, aby změnili své chování a návyky, aby přestali nakupovat naživo v kamenných obchodech a aby začali nakupovat online v rámci digitální ekonomiky. Jinými slovy, aby lidé nakupovali u nosatého Amazonu  a podobných online derivátů a nikoliv u Franty v jeho kamenném obchodě v podloubí na náměstí. Zlikvidovat malé podnikatele, živnostníky, kamenné obchody, zakroutit jim krkem, podřezat jim ekonomická hrdla, nechat je vykrvácet jako ta podsvinčata, když bude potřeba, tak i za dozoru armády jako na Slovensku.

Toyota Hilux pro AČR

Tam po brutální změně slovenské ústavy a ořezání pravomocí slovenského Ústavního soudu bude od počátku ledna armáda na hranicích, ale i v ulicích dohlížet ve smíšených hlídkách [2] se slovenskou policií na pořádek, protože na Slovensku hrozí výbuch občanských nepokojů po Novém roce spolu s tím, jak Igor Matovič bude prodlužovat Nouzové stavy donekonečna jako Augusto Pinochet v Chile po uchvácení moci v roce 1974, kdy udržoval v zemi výjimečný stav po dobu 16 let, až do své abdikace v roce 1990. Igor Matovič na Slovensku se svým chováním začíná Pinochetovi velmi nebezpečně podobat.

Obyvatelstvo západních zemí se stane nepřítelem svých vlád a tomu musí odpovídat i pozměněná výzbroj armád

Vyslání armády do ulic od 1. ledna lze považovat za velice nebezpečný signál v rozporu s demokratickými principy. Právě i proto česká armáda nenakupuje už obrněná vozidla pro vojáky, ale civilní Toyoty Hilux v počtu 1200 vozů, které nebudou určeny pro válečné zóny, ale pro použití v civilním prostoru [3]. Na koho myslíte, že AČR potřebuje těch 1200 Hiluxů s odmontovatelnou střechou na korbě? No ano, na zvládání protestů, povstání, demonstrací, generálních stávek v ČR v letech 2021 až 2023, ke kterým začne docházet, přesně k tomu potřebuje AČR ty vozy. Nepokoje se z USA přesunou i do Evropy, jednoruký bandita s tím počítá.

Toyota Hilux s těžkým kulometem na konzoli a s povstalcem. Foto z Libye. Tyhle vozy nakoupí Armáda ČR.

Globalisté to myslí vážně s digitální ekonomikou. Hned od 1. ledna v ČR začíná projekt BankID, tedy bankovní identity [4]. Občané už nebudou muset chodit do kamenných úřadů, budou komunikovat s úřady online a svoji identitu budou prokazovat pomocí loginu a hesla do svého bankovního účtu, které poslouží jako ověření a průkaz identity při přihlašování na weby úřadů. A teď znovu se zeptám, víte, k čemu to bude sloužit? No přece k zavedení digitální ekonomiky ve společnosti. Nestačí zrušit kamenné obchody, dojde na zrušení i kamenných úřadů, dojde na zrušení kamenných poboček bank, postupně začnou banky rušit i bankomaty, jako s tím začala už banka Moneta v ČR.

Digitální ekonomika se neobejde bez bankovní identity, v ČR již od ledna

Je to proces přechodu k bezhotovostní společnosti, což je jeden z prvků nezbytných pro fungování digitální ekonomiky. Lidé tak budou izolováni doma, nebudou chodit do obchodů, zboží bude jezdit za nimi domů. Lidé nebudou chodit na úřady, budou se přes BankID přihlašovat na weby úřadů z domova. Rozhovor s úředníkem, bude-li třeba, proběhne přes webovou kameru a aplikaci Zoom, přesně tu aplikaci, jejíž logo je na válci jednorukého bandity. Všechno do sebe dokonale zapadá, rok 2021 bude rokem budování Brave New World, tedy dystopického “Úžasného nového světa”, ze kterého půjde strach.

Švédské BankID v telefonu, využitelné pro ověření identity při vstupu do budov a prodejen pomocí bezdrátového NFC v mobilu

A aby nebylo pochyb, že jde o dílo globalistů, nechali na obálce The Economist poslední skrytý symbol a vzkaz, který je nad tím vším úplně nahoře. Je to těch 11 světel na hracím automatu nahoře. Nejvyšší symbol globalizace to celé zastřešuje. Číslo 11 symbolizuje nedokončený proces globálního řízení, nedokončenost “celé” na globálních hodinách, tedy čísla 12. Číslo 11 na automatu jasně stanovuje, že proces není dokončen, není dokončen proces koronavirové hysterie, globalisté budou v roce 2021 v procesu nadále pokračovat, těch 11 blikajících světýlek je nejstrašnější symbolika a vzkaz, ze kterého mi doslova jde mráz po zádech. O významu čísla 11 pro globalisty si přečtěte zásadní článek o modelu Total Control v globalizaci zde. Banditu s jednou rukou proto nelze porazit, pokud se hraje podle jeho pravidel.

Globalizaci lze porazit jen rozbitím hodnot zobrazených na hracím automatu globalizace, škrtněte všechny symboly na válcích a bez nich vám vyjde svoboda bez útisku a područí národů pod hegemony. Vlajka USA roztržená, vlajka Číny netknutá!

Ta pravidla jsou jednoduchá, vhodíš peníze, které ti ani nepatří, jsou půjčené, vhodíš je do slotu a zatáhneš za páku světa. Naskočí nějaká kombinace, která ale nepřinese nic, naprosto žádnou změnu, protože všechny kombinace vedou k naplněné plánů globalistů. Všechny variace, všechny iterace. Jedinou cestou jak porazit jednorukého banditu globalizace, je rozbití jeho hracího automatu. A to znamená co?

Rozbití všech symbolů na hracích válcích. Jejich zničením dojde k osvobození národů světa. Jedině tak, že svět nebude hrát na globálním automatu, jedině tak lze zachránit národní státy, občany, jejich svobody, jejich živnosti. A je jasné, že na rozbití jednorukého globálního bandity by musel přijít kádr, který by se nebál roztočit kladivo a vhodit ho do obrazovky s osudím válců. Snad jednoho dne se někdo takový objeví.

Legendární vzkaz a symbol z filmu “1984” vysvětluje problém a jeho řešení. Vhození kladiva do nástroje útlaku a útisku, do obrovské obrazovky Velkého bratra

Vážení přátelé a čtenáři, přeji Vám hodně zdraví a odvahy do nového roku, hodně odhodlání a pevné vůle, hodně vytrvalosti, hodně vzdoru, hodně přesvědčení a hodně síly pro zvládání toho, co přinese rok 2021. Neotáčejte se zpět, jenom tehdy, pokud se chcete poučit z chyb, jenom takové otáčení má význam. Svět, který se před námi otevře, nechceme žít a odmítáme jeho podobu.

Bude však na každém z nás naučit se čelit novým hrozbám, novým podobám diktátů a despocie, které se budou maskovat za péči o veřejné zdraví a všeobecné dobro. V novém roce budete potřebovat pilíř, o který se budete moci opřít. Tím pilířem vám i nadále bude náš server. Děkujeme vám za celoroční podporu, morální i finanční a věříme, že i v novém roce zůstaneme vašim zdrojem č. 1 pro nefiltrované domácí i světové zpravodajství, publicistiku, analýzy a komentáře. Na stráži našich národů a svobod, až do vítězství nebo úplného vyčerpání!

-VK-https://bit.ly/3o1d73Z

sdíletj na