blogpolitika

Společné  stanovisko   zástupců  vlasteneckých stran a  organizací  Plzeňského kraje

     Dne 23.1.2024  se v Plzni sešli na svém 3. jednání zástupci vlasteneckých stran  a organizací  Plzeňského  kraje – Komunistické strany Čech a Moravy, Odborového  sdružení  Čech, Moravy a Slezska, Českého svazu bojovníků za svobodu a Svazu protifašistických bojovníků.

Společně posoudili současnou vnitrostátní i mezinárodní situaci a přijali následující stanovisko:

„Se vší rozhodností odsuzujeme konání české vlády v čele s premiérem Fialou, ministryní obrany Černochovou, ale i prezidenta Petra Pavla k další eskalaci válečného konfliktu na Ukrajině, ke kterému dali svůj souhlas na jednání vrcholných představitelů NATO v Bruselu ve dnech 17. – 18.1.2024.

Českou republiku na tomto zasedání zastupoval náčelník generálního štábu Armády České republiky generálplukovník Karel Řehka, který  tam  tlumočil  stanovisko nejvyšší  politické  české reprezentace, která dává souhlas k dalším  provokacím  armád NATO na hranicích Ruské federace a k další eskalaci a prodlužování válečného konfliktu na Ukrajině.

Důrazně upozorňujeme na to, že generál Řehka svým jednáním i svými různými mediálními výstupy žene Českou republiku do války! Jeho militantní fanatismus v nejvyšší armádní funkci neodpovídá zájmům široké české veřejnosti ani naší země. Je zvláštní, že  zástupce  AČR  dostává tak výrazný prostor v mediích  a  svými výstupy porušuje apolitičnost naší armády. Měl by být proto nahrazen v této funkci nejen někým uvážlivějším, ale především někým, kdo ctí tradice české armády při obraně vlasti a vůli českého lidu. Dokud je čas!“

Miroslav Kavij

sdíletj na

55 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
zuzana
24. 1. 2024 12:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Boris Johnson říká, že Davoská elita se kvůli Trumpovu návratu „silně třese“

https://aktax.cz/boris-johnson-rika-ze-davoska-elita-se-kvuli-trumpovu-navratu-silne-trese/

Helena
25. 1. 2024 08:43
Odpovědět  zuzana

Joo, to myslíte toho Borise Johnsona, co dostrkal Zelenskýho do války s Ruskem a co Zelenskýmu dodává bombičky a vojáčky a koks?…..???

sergej
24. 1. 2024 12:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Tady byla dlouho cedule svaz protifašistických bojovníků nad jedním vchodem u nádraží a po pozvratu zmizela. Čím nechci naznačit že je ” ududkovali, ale co by ne. Pravda jsou to dekády ale za “totality jim tam pořád visela. Tak ono i prý porušení příměří vyzbrojením banderovců což byli hitlerovi spojenci došlo prý pokračování WW2 ale nechci se v tom pitvat a přenechám to politologům i když zírám.
https://www.pokec24.cz/politika/dekret-ruskeho-prezidenta-zneklidnil-spojene-staty-americke-ministerstvo-zahranici-odmitlo-dat-putinovi-aljasku/

Vladimír
24. 1. 2024 12:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Když si lidé nepamatují a neznají historii, budou si muset zopakovat válku na vlastní kůži. Bohužel, tentokrát Rusko nemá šanci proti NATO vyhrát pomocí konvenčních zbraní, a tak to bude válka atomová, která už nikoho nepoučí…

Albi
24. 1. 2024 12:50
Odpovědět  Vladimír

Má to háček – nebo spíš pořádný hák!

Ti, kteří historii buď neznají, nebo znát (dnes) nechtějí, si válku na vlastní kůži rouzhodně neprožijí. Tu si budou muset prožít jiní a jistě nemusím psát kteří.

Za druhé – Rusko už vyhrálo a vypadá to, že i Trump má velké šance na výhru. , Takže NATO, jak se zdá – má snad konečně “na kahánku”.

František
24. 1. 2024 14:06
Odpovědět  Albi

USA se bojí, jak čert kříže, přímé války s Ruskem. Proto chtějí nahnat do války Evropu. Cvičení NÁTA u ruských hranu mají Rusko vyprovokovat. Kolik už takových cvičení bylo. A nic. USA riskují vymazání z mapy světa hodinu po zaútočení na Rusko. Proto budou jen hecovat. I na ty Húsie v Jemenu nešly samy. Potřebovaly k Tomu Malou Británii, Kanadu a další. A přesto si s nimi Húsiové vytírají za…k Kdyby došlo k válce s Ruskem, nechali by amíci všecho na místě a zdrhli by jako z Afganistánu. Evropa je ohromný světadíl. Víc jak čtvrtina leží v Rusku. Nevím, proč si ten cancour západu říká, že je Evropa. A NATO? To už na válku nemá. Putin ho dokonale odzbrojil.

František
24. 1. 2024 14:08
Odpovědět  František

Oprava. víc, jak tři čtvrtiny

24. 1. 2024 13:34
Odpovědět  Vladimír

No, tak s tím bych si nebyl až tak jistý. Rusko za á ještě ani zdaleka všechny druhy svých neatomových zbraní nenasadilo (termín konvenční už neodpovídá) a za bé se v této úvaze nepočítá se spojenci Ruska a jejich neatomovými zbraněmi. Kolik jich má k dispozici KLDR, ČLR, a nově Írán a kolik armády NATO? Přičemž Rusko řady svých spojenců neustále rozšiřuje. Není to totiž pouze Rusko, kterému jde v tomto “Čase změn” o existenci. Takže si myslím, že vše je o dost jinak.

Slovan
24. 1. 2024 13:50

Také si myslím, že zdaleka RF nevyndala žádného Žolíka na stůl. A proč taky, když na ty bábovky stačí jen zadupat a zdrhají. Voni to US a Nato moc dobře ví. Prozatím to vypadá jako šetrný výřad populace zemské a důležité je že je to slovanská populace.

Albi
24. 1. 2024 14:04

1+++

24. 1. 2024 21:09
Odpovědět  Albi

🙂

24. 1. 2024 22:05
Odpovědět  Albi

Jejda, málem jsem se zapomněl poprsit! Před necelou hodkou jsem dostal do datovky tři zprávy. První, že mi ty prachy co mi těsně před vánoci čajzli do koruny navrátí, ve druhé stojí, že ta aktivní 3,14ča pochybila a ve třetí, že bla bla bla… mi budou prachy nadále vypláceny tak, jako tomu bylo do “pochybení”. Osobně mě jenom děsí, že jsem byl jedinej co se odvolal (a zachránil tak, kromě sobě, ještě každému sousedovi v “mým baráku” /je jich pět, těch sousedů/ ročně přes čtyřiadvacet tisíc) a že se tudíž i mnozí z ostatních, ze spádové oblasti do níž spolu s nimi spadám (a které neznám, ani kde bydlí), bydlících v různých nájmech, nechali odrbat aniž by se ozvali. Nebo, abych byl upřímnej, ani tak neděsí, jako na ně mám děsnýho vzteka. Děsí mě pouze jejich držhubná mentalita. Jak by potom s námi neorali, když si necháme takhle sr-át na hlavu.

Albi
25. 1. 2024 02:44

Gratuluji. To jsou právě ty na první pohled maličkosti, kterými se v dlouhodobémn “horizontu” ty špatné věci obrátí správným směrem.
Nemůžu radit, ale možná by bylo dobré to těm lidem kolem – a nejen sousedům – při každé vhodné příležitosti připomínat. Informace, navíc kladné, jsou důležité.

Vzpomínám si, že jsem kdysi četla článek od Rostislava Iščrenka – už ani nevím, o čem to bylo a taky už ho nenajdu – nejspíš jako “nevhodný” byl, jako jiné, odstraněn.
Tam měl takovou poznámku, že když byl mladší, taky byl tak rezolutní v hodnocení svých oponentů, ale postupem času přišel na to, že s každým se dá diskutovat, ale musí to oběma přinést nějaký užitek. Pak je nalá skupinka lidí, se kterými je to absolutně vyloučené – ty ijde jen ngnorovat.

Takže lhostejným nebo “jinonázopropvým” se neposmívat, nenadávat, nenaštvat je, ale dodávat informace, fakta a důkazy..
Tak jsem to alespoň pochopila.

Přeju hodně úspěchů v boji se státní “žábou na prameni”. Ať se ti daří. 🙂
(Palec nahoru neumím vložit, tak se musíš spokojit alespoň se smajlíkem)..

Albi
25. 1. 2024 02:53
Odpovědět  Albi

Teď jsem si teprve všimla, že jsem “Spam Albi” – asi jsem zas něco zvorala, asi psala a kurzor se mi zatoulal kam neměl, takže mi naskočil “nový nick” a v řádku pro e-mail nějaká nesmyslná – čast věty z odpovědi.

Takže ta odpověď není nějaká cizí provokace, jen moje normální blbost. 🙂

Albi
25. 1. 2024 03:02
Odpovědět  Albi

Už je to v pořádku a doufám, že v pořádku i zůstane.
Zítra si před zrcadlem vynadám. 🙂 🙂 🙂

Administrátor
P.A.Semi
25. 1. 2024 03:13
Odpovědět  Albi

Já to také vidím, ale automat je blbec, prostě se to liší a basta… (spadla jste mi do pasti na troly, sorry…) (nějak jsem to zas začistil…) (to je, když máte registrovaného uživatele, ale nesouhlasí email… mimo jiného…)

πα½

25. 1. 2024 14:24
Odpovědět  Albi

Sousedi to ani nevědí, a vědět nebudou, že jsem jim zachránil prachy. Teď nadávají, jak to že se jim doplatek opozdil a cože tam ty .3,14či dělaj a cože zase musej přepočítávat, jak jim z MÚ dali na vědomí. Mýmu egu stačí, když se poprsím takhle anonymně.
To mě rávě štve – že nemám jak, zjistit ty ostatní odrbané. Je to mimo mé možnosti. Schpnosti. To by se dalo zjistit jen nabouráním do databáze “mého” MÚ, a já jsem počítačový negramot, co zná jen základní funkce – a ani ty zdaleka ne všechny.
P.S. Jenže ta malá skupinka kterou lze jen ignorovat se hrozně rozrostla, řekl bych.

sergej
24. 1. 2024 15:05

Iskandery kumulativně nárazem zpustoší území stejně jako atomovky ale bez následné radiace ale nezůstane kámen na kameni a v podstatě komorové výbuchy jim nenechají jediný bunkr kde by mohli zalezlí přežít.

Pepan
24. 1. 2024 15:21

Naprostá pravd, nevím proč, nebo je to záměr? Všichni stále mluví o válce s Ruskem, ale dnes je jiná doba Rusko se spojilo s Čínou, KLFR, Íránem atd a to nejen ekonomicky. Dnes už svět mimo USSA a LoZa věsí co jsou tito zač a proč stále existuje teroristická organizace NATO. Věřím, že je to vše jen proto aby se evropa třásla strachy a Yankees ji mohl v pohodě drancovat.

24. 1. 2024 21:17
Odpovědět  Pepan

A v poslední době ještě něco tajně piklej s machometánama. A mě se tak nějak nechce věřit, anžto jsem podezíravej, že spolu probíraj jenom kšefty. Ostatně jejich postoj k arabsko-židovské válce dost napovídá, že.

jhh
24. 1. 2024 17:07

čínanům stačí mít na hlavách čepice. Je jich dost nato, aby nás s nima umlátili.

Putinovec
24. 1. 2024 14:48
Odpovědět  Vladimír

To NATO je rozhádaný žebrák , kde se paraziti po odpojení od hostitele sežerou navzájem . Stačí je jen nechat a odsekávat zdroje parazitování .

zuzana
24. 1. 2024 12:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Trump slíbil, že zlikviduje globalisty z Deep State

„S vámi po mém boku zničíme Deep State. Vyženeme válečné štváče. Zbavíme se globalistů. Vyhodíme nemocnou politickou třídu, která nenávidí naši zemi,‘ řekl bývalý prezident Donald Trump před primárkami v New Hampshire.

https://aktax.cz/trump-slibil-ze-zlikviduje-globalisty-z-deep-state/

Ladislav 💤
24. 1. 2024 13:00
Ohodnotit příspěvek :
     

S článkem naprostý souhlas!👍🇨🇿
Smrt fašismu všude na světě!

Státní duma vyzvala k zahájení práce na uznání Ukrajiny jako teroristického státu.

Banderovci sestřeli letadlo IL 76 s banderovci-zajtci,
kteří měli být vyměnění za ruské zajatce, aby to svedlo opět na Rusko!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
24. 1. 2024 13:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Vláda na obzoru a valorizace důchodů v pérdeli.Ať sípnou.

Ladislav 💤
24. 1. 2024 14:08
Odpovědět  Gales

👍banda fašistická, “Ústavní” soud nám dal tímto najevo, že už nežijeme v žádném právním státě! Fuj a hnus!
Doufám, že jejich rodiče jim za tuhle prasárnu řádně poděkovali!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
24. 1. 2024 14:12
Odpovědět  Ladislav 💤

NEústavní sOUD je správné pojmenování toho spolku podporovatelů megazlodějiny v přímém přenosu 😡

Ladislav 💤
24. 1. 2024 14:30
Odpovědět  Pravdomluvny

👍máš pravdu 1******

Ladislav 💤
24. 1. 2024 14:48
Odpovědět  Ladislav 💤

Ještě doplním: když četl místopředseda Šimíček v přímém přenosu na Goebls 24 k zamítnutí, ještě nedočetl a zločinec Fylaja se na liště už k tomu vyjadřoval!
Takže, bylo předem domluveno!
Čím více to budou obkecávat, tím to byl učiněn na nás důchodcích ZLOČIN!!

Albi
24. 1. 2024 21:52
Odpovědět  Ladislav 💤

Domluveno to ani nemuselo být, bylo to jasné od úplného začátku, že návrh bude zamítnut v KAŽDÉM případě – a navíc ještě to jistil fakt, že se za tou žalobou byl Babiš (ANO).

Kdo čekal něco jiného, je slepý, hluchý a naprostý mimoň.
A to už okamžitě po nástupu na hradní trům ve stejném módu “pracuje” PePa – to snad nemohlo nikomu uniknout.l.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel
25. 1. 2024 06:25
Odpovědět  Ladislav 💤

Nebyl učiněn jen na nás důchodcích to jim stačit nebude! Budou okrádat další,rodiny s dětmi,postižené a každého, kdo se nemůže bránit!Co mě s..e nejvíc je, že ti kryplové to vše naperou do války na Ukrajině,aby je jejich páníček poplácal po ramínku a pak si s nimi vytře zadel,debilové!!!Pane bože,co jsi to udělal,že jsi dal duši do volů!

katango
25. 1. 2024 09:54
Odpovědět  Pavel

Neurážet užitečné tvory, prosím.

Putinovec
24. 1. 2024 14:55
Odpovědět  Ladislav 💤

Stačí si jen vzpomenout na rozhodnutí ústavních syčáků ohledně poplatku v jedárně – lekárně a u mengeleho následovníků . O Rychetském nemá smysl psát , každý si to pamatuje .
Ústavní syčáci , to je od začátku pojistka toho , aby tento protektorát nešlo politickou činností zbourat .
Takže se bude bourat jinou cestou .

Albi
24. 1. 2024 21:56
Odpovědět  Putinovec

Jen tu nedůstojnou frašku si snad aspoň ti vzdělaní ústavní soudci mohli odpustit.
Čím to, že všechny tak těší hrát v pimprlovém divadlu Kašpátrka?A ještě špatně.

Aleš
24. 1. 2024 13:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Současný režim slouží fašismu.

Albi
24. 1. 2024 14:11
Odpovědět  Aleš

Rakušan:
Ukrajina není fašistická a senioři netrpí. Vyvracíme lži z Karvinéhttps://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-ukrajina-neni-fasisticka-a-seniori-netrpi-vyvracime-lzi-z-karvine-244307#

Ladislav 💤
24. 1. 2024 14:37
Odpovědět  Albi

Tak potom Hitler a jeho vojska byli andílci nositelé míru.
Nikoho nezabíjeli, neupalovali, nevraždili, neplynovali, nevěšeli, nemučili a neprovaděli žádný hyenismus!

sergej
24. 1. 2024 15:10
Odpovědět  Ladislav 💤

Tady boje frontové linie nebyli ale i tak zvládli 640 000 jimi zabitých čechů.

Pravdomluvny
24. 1. 2024 19:30
Odpovědět  Ladislav 💤

Ty o tom pochybuješ……🤔🤣

Pavel z Moravy
24. 1. 2024 19:47
Odpovědět  Ladislav 💤

Však přece víte, že se předělává historie, maže se, skartuje se a tvoří se nová. A na tu původní se musí zapomenout. Orwell.

Albi
24. 1. 2024 21:58
Odpovědět  Ladislav 💤

Přesně tak. A Bandera a spol. se angažovali v charitativním spolku.

Putinovec
24. 1. 2024 15:02
Odpovědět  Albi

V té diskuzi pod zvratky jim to už zase propagačně nevychází .

Bety
24. 1. 2024 15:07
Odpovědět  Albi

Vy mínusáci snad s tím titulkem souhlasíte?Já myslím, že Albi ne.
Ten Seznamový “hrdina” měl na ochranu bodygárdy, to aby přece jen nedostal přes hubu, asi.

Bety
24. 1. 2024 15:14
Odpovědět  Bety

Mimochodem moc pěkné bylo uvedení dezinformací na pravou míru třeba s elektřinou a ČEZem. Prý bychom se bez prodeje elektřiny na západ zapouzdřili a nedostali bychom se tudíž k ropě a plynu….

Jura S
24. 1. 2024 16:40
Odpovědět  Bety

“k ropě a plynu by jsme se jako zapouzdřili” :-)))) co to howado fakt nevymyslí, se obávám že mu napovídá SVĚTÁK dle vzoru “Jára Cimrman”

Albi
24. 1. 2024 22:09
Odpovědět  Bety

Jo – zapomněla jsem tam připsat poznámku ironie.
Že by už pan Alzheimer klepal na dveře? 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jura S
24. 1. 2024 16:32
Odpovědět  Albi

Jo, žumpa “sseznam” již asi jako první implementovala umělou “Inteligenci” a trochu ji poupravila, diskutuje tam sám se sebou počítač na základě programových instrukcí : “ruSSko – zabit-ukro dobre- vitez kyjev- mnoho obeti rusaku, zadný postup, ustup – vsichni ura zelensky- putin uz mrtfola, jesli dnes ne tak zejtra” …. No vobčas se jim to tam ještě seká, ale celkem chválím…nazi počítač, to je bomba..

Pravdomluvny
24. 1. 2024 19:29
Odpovědět  Albi

Od kdy není Banderonacistán fašistický a nacistický?
Od tý doby,co to vyblil Rak-Ušan s nápovědou jeho banderopyzdy, která se mu uvelebila v pelechu?!!!

Pavel z Moravy
24. 1. 2024 14:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Musíte změnit systém, aby se s tím dalo něco dělat. Jeden uplakaný Řehka, žádný Řehka, jeden odejde, přijde druhý. To snad musí vědět i malé dítě.

Albi
24. 1. 2024 22:15
Odpovědět  Pavel z Moravy

Když ono je těch Řehků a ministryň s kabelkou plnou tančíků pořád ještě moc a na dost vlivných místech. A kapři si rybník (systém) rozhodně nevypustí.
Já nevím – oni se snad množí dělením, či co. 🙂

Jura S
24. 1. 2024 15:41
Ohodnotit příspěvek :
     

GLOBÁLNÍ STÁVKU !!! Náš slavný kozo-aspen “ODSTAVNÍ (neústavní)” soud nakopal důchodce za jejich celoživotní PRÁCI (mě chybí do důchodu 8 let, aby bylo jasno)- do zadnic a odsoudil je k sledování elektroměru a pojídání zvratků přebalených z IV. říše a rámci “akcí” německých šuprmarketů….
Já říkám, BAFOMETE – “udělej ať na týden zmizne, co postavili ti DŮCHODCI !!”
Co by tady v městech, krajině zbylo ? – elektrárny fuč, paneláky fuč, fabriky nikde
silnice taky…
Plivu do rypáků ústavním soudcům !!! 

Jura S
24. 1. 2024 16:35
Odpovědět  Jura S

No dám to i tu, myslím že je to aktuální vzhledem k nástupu cest Ropušáka : A´t si to ROPUCHA udělá v hospodě u Novotnýho v Řeporyjích, to budou v klajpě fangle “zabij čecha, jeho dítě, ženu”, pískání nebude, jen aplaus, budou po něm házet kytice, řeporyjská děvčata v norimberských krojích ho budou líbat, někdo donese fangli “leibstandarte Das Reich”, pak si dají wurstklobásu, a tuplák píva a zapějí “ýbralles” ..

Pravdomluvny
24. 1. 2024 19:32
Odpovědět  Jura S

U nacisty a vlasovce Neumanna by to pod Svatováclavskou orlicí a za zpěvu “”””Deutschland Deutschland über Alles “”””určitě Rak-Ušan určitě vyhrál 🤮

Ladislav 💤
24. 1. 2024 16:51
Odpovědět  Jura S

👍👍

Jiří
24. 1. 2024 22:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Vedení našeho vojska se úplně změnilo a dokonce pošlapává idee presidenta Masaryka ,což je deprimující.Holt pravice se chová jak prasata a Řeporyje je jejich výkladní skříň.