Současná politická situace v Evropě: Davos, Evropská unie, Německo a Rusko

Jane K., 14. ledna 2022

Zatím co všichni podlehli hromadnému šílenství kvůli obyčejné chřipce, jen proto, že se jmenuje korona a vlády přikazují nucené karantény a očkování jedna přes druhou, skoro nikdo se nezmíní o protestech proti všem těmto nařízením. Na příklad v holandském Rotterdamu se protesty staly řádně divoké a policie přitom zastřelila dvě osoby. Řím byl doslova zaplaven protestujícími davy a ve Vídni se policie k protestujícím přidala.

Vládami nadiktovaná násilná nařízení jsou pouze reakce na obrovský příval těžko nemocných Covidem-9/11 a jinými nemocemi, z nichž všichni jsou plně očkovaní. Ovšem – co čekali? Vždyť ta očkování byla na to vyrobena, aby způsobila přesně to, co způsobují: nemoci, zdravotní problémy a smrt.

Dokonce i ruský president Putin se nechal demonstrativně očkovat, což nebylo dobré rozhodnutí. Raději měl propagovat prevenci a účinné léky, jako jsou Ivermektin a Plaquenil, kromě mnoha jiných.

Jenže globalisté už nevědí jak dostat co nejvíce lidí pod jehlu a tak se uchylují i k takovým extrémům.

Co na to říká Davos

Davos a s ním i Schwab stále ještě nechápou svoji porážku. S protesty takového rozsahu jako jsou v Rakousku, Australii, Itálii, Francii a jinde, se nedostanou daleko. Zdá se, že všechny triky na donucení populace k souhlasu s jejich bláznivými nápady už vyčerpali a přitom vlny odporu jsou mocnější a mocnější.

A tak se vynořili se svým oblíbeným námětem, což je změna klimatu. Tak rádi by nahradili uhlí, plyn, benzin a naftu něčím čistým, něčím uhlazeným, jako je elektřina, ale ani to se jim nedaří. Elektrická auta sice už jezdí po světě, ale ta nejezdí na elektřinu. Jezdí právě na uhlí a naftu a možná zemní plyn, protože to je, čím je elektřina vyráběna. Že by každé auto bylo vybaveno slunečními panely a na tuto energii jezdilo, to zatím nepřipadá v úvahu. Moc daleko by asi nedojelo, obzvláště ne v zimě. A to nebereme v úvahu rizika s tímto systémem spojená.

Výroba energie je podstata civilizace. Takže celý podvod se změnou klima není nic jiného, než maskovaný útok na civilizaci. V Indii dokonce nařídili další karanténu kvůli změně klima! Jak asi může pomoci karanténa proti změně klima? To je naprostý nesmysl.

Globalisté mají touto dobou určitě řádně nahnáno. To proto, že až se všechen křik utiší, až se šílenství zklidní, pak lidé poznají, jak moc byli obelháni Pak teprve přijdou na to, že kvůli nějaké obskurní chřipce, nebo spíše běžnému nachlazení, které bylo zveličeno do monstrózních rozměrů televizí, mediemi a politiky, je jejich ekonomie ta tam, jídla nedostatek, chudoba rozlezlá mezi populací jako mor a hyperinflace již cení své zažloutlé a rozviklané zuby z povzdálí. Pak teprve nastanou ty pravé protesty. Pak teprve se budou všichni politikos a medios strachem chvět a cvakat zuby jako v zimnici. A právem!

Protože ta skutečná síla a moc je moc většiny. A nás je převážná většina. Nikdy na to nesmíme zapomenout.

Ekonomie států zničena

Euro je na tom velice špatně a jeho záchrana nebude snadná, když uvážíme chabavé strategické a ekonomické znalosti vedoucích činitelů Evropské unie. Mnohé firmy už do toho začínají vidět a zkouší se oddálit od hrozící katastrofy jak nejlépe to jde. Na příklad holandský Shell právě oznámil přepracování celé firmy a její přemístění do Velké Británie. Zkoušejí vymazat všecko „holandské,“ co firma obsahovala a co nejvíce se distancovat od tohoto hliněného slona z Bruselu, který se začíná rozpadat na kusy.

Nikdo se jim nemůže divit, přehnané, nelogické a nenormální příkazy toho nefunkčního celku začínají překračovat hranice trpělivosti všech těch, kteří z EU nemají příjem, nebo úplatky.

Shell je firma, která má vysoce postavené kontakty a proto vždycky dobře věděla předem, kterým směrem bude vítr vát. Jestliže Shell opouští tuto monstrózní byrokracii, pak dobře ví, čemu zkouší uniknout.

Je pravděpodobné, že z těchto důvodů můžeme směle prohlásit, že Davos je na vrcholu své moci a svých schopností. Odtud to dál nejde. Ještě budou nějaký část hrozit, nadávat a nařizovat, protože přece jen mají jakousi setrvačnost, ale toto se zdá být jejich konec.

Co na to říká Evropská unie

Předně, Ursula von der Leyen, jejíž manžel je ředitel firmy, zabývající se genetickým výzkumem, bědovala při tiskové konferenci jak je to strašné, že se lidé nenechají očkovat touto „život zachraňující vakcínou, v době tak strašlivé pandemie,“ jak řekla. Uvažovala, že bude muset být očkování povinné, aby mohli být všichni „zachráněni.“

V současné době zachraňuje EU situaci tím, že se chystá změnit současné smlouvy a také cizineckou politiku a to přesto, že dobře vědí, že narazí na značný odpor. Na jejich stále trvající Konferenci o budoucnosti Evropy projednávají změnu „Ústavy,“ se kterou hned od začátku nikdo nesouhlasil. Také plánují další vývoj tohoto federálního celku, což určitě bude zdroj dalších problémů pro všechny členské státy a jejich občany. Jsou obavy, že ani Budapešť, ani Varšava nebudou s těmito změnami souhlasit a snad proto nová vláda Německa, která se skládá z koalice Sociálních demokratů, Volných demokratů a Zelených urguje, aby EU použila proti Maďarsku a Polsku ty nejpřísnější tresty, jaké má podle zákona v zásobě.

Jen tak braši, aspoň se Maďarsko a Polsko konečně od tohoto zbytečného a nefunkčního sdružení odtrhnou a doufejme, že i Česká republika přijde k rozumu a přidá se k nim. Tím ovšem vznikne rozpad této nesmírné byrokracie a to po zásluze.

Další nápad vedení EU je zvýšit spolupráci mezi národními vojsky jednotlivých členských zemí a toto docílit tím, že budou všichni společně vycvičeni, podléhat společným příkazům a mít stejné vybavení. To představuje, že jednotlivé státy začnou vydávat další peníze na zbrojení, na drahý výcvik svých vojsk a na přídavnou a velice drahou vojenskou výzbroj a vybavení. A na co to všecko je? Ani proti neozbrojeným migrantům, kteří přišli pěšky a v sandálech nedokázali zakročit. Tak proti komu bude tato armáda použitelná? Snad proti Americe nebo Číně? V žádném případě. Takovým kolosům se nejsme stavu ubránit. A ještě ke všemu, EU stále dál není odhodlána vydat finance, které požaduje NATO na zmodernizování vojenské výstroje, ale po jiných státech chce aby její lakomost záplatovaly.

Jestli se EU, za podpory německé koaliční vlády opravdu podaří prosadit změnu Evropských smluv a změnu cizinecké politiky, pak se Evropská unie stane Evropským sovětský svazem socialistických republik se vším všudy. ESSSR. A pak budeme mít zpátky heslo: „s Evropským sovětským svazem na věčné časy!“ A půjdeme z bláta do louže.

Co na to říká Německo

Nová koaliční smlouva mezi shora zmíněnými třemi politickými stranami, které uchvátily vedení Německa zní jakoby Němci chtěli celou EU převzít a s ní celou Evropu. Jednak zkoušejí protlačit Bundestagem nový zákon, který nařizuje povinné očkování všech občanů. Jako další, v souladu s chorými nápady z Davosu zkoušejí z EU udělat nadnárodní byrokratický superstát, jehož vedení nemá vůči běžnému lidu žádnou zodpovědnost. Jak bylo právě napsáno, požadují tvrdý zásah proti Maďarsku a Polsku a jsou ochotni ho financovat. Rovněž podporují změnu současných smluv a také změnu cizineckých styků, kdy chtějí odstranit potřebu jednoznačného souhlasu všech členských států s rozhodnutím vedení EU. Neboli: chtějí si všecko řešit po svém a vy se nám do toho nepleťte. Nemáte slovo, i když se jedná právě o váš stát.

Nová německá vláda má v plánu nastolit „přímé demokratické volby“ politických činitelů jednotlivých členských států. To může znamenat pouze pravý opak, odstranění přímých demokratických voleb. A stejně, demokratické volby, to je tvrdý zásah do lidských práv. Když 51% s něčím souhlasí a pro to volí, tak zde zbývá 49% národa, který nesouhlasí a zůstává trvale nespokojený. Mnozí přirovnávají demokracii k tomu, když se dva vlci a jedna ovce domlouvají co bude k večeři.

Tyto tak zvané „přímé demokratické volby“ jsou pouze k podpoření již tak zjevného vlivu EU a Davosu na každé volby, kdy hlasy lidu jsou rozděleny do tolika politických skupin, že prakticky nemají žádný význam. Nakonec všecky tyto státy skončí s vedením, které zdaleka nereprezentuje to, co lidé chtěli, což se osvědčilo v České republice, v Itálii, v Rakousku a jinde. Dohled nad volbami představitelstva států považuje EU a Davos za záruku toho, že zvolení politikové pak navrhnou do různých výborů Evropské komise takové zástupce, kteří jim budou vyhovovat.

Davos má kontrolu nad volbami ve všech státech Unie kromě Maďarska a Polska. Proto se ty dva státy jaksi vymkly z ruky a ve skutečnosti svým zdánlivě samostatným postojem dokázaly zpomalit, nebo dokonce odvrátit mnohé šílenosti, které si na jednotlivé země během let Brusel vymyslel. Polsko ale ve své snaze odrážet útoky EU pokulhává kvůli tomu, že podlehlo fobii, že je Rusko chce napadnout, což je naprostý nesmysl. Rusko nepotřebuje územní zisky; mají svého vlastního území víc než dost.

Tím, že se Polsko staví tak vyhraněně proti Rusku ovšem nahrává Bruselu a znepřáteluje si Rusko ještě víc. Nechápe, že nepřátelské vztahy vůči Rusku byly vždycky způsob, který Evropští byrokrati spolu s Anglií neustále zkoušeli prosazovat a který jim pokaždé přinesl očekávané výsledky. Takže Poláci tím pomáhají EU a také snižují účinnost své vlastní opozice.

S tím vším souvisí tahanice na ukrajinsko-ruských hranicích. EU a Davos chtějí prosadit dodávání energie z Ruska za každou cenu, ale nechtějí, aby se tím Rusko stalo jejich partnerem; chtějí ho napřed zdecimovat na jejich otroka. Při současném dohadování to není Rusko, které komplikuje dodávky plynu a používání Nordstream 2, to je EU a Davos, kteří tento plyn chtějí využívat jako politickou zbraň. Nesmíme zapomínat, že oni to budou a ne Rusko, kteří budou dohlížet na distribuci této energie na jejím evropském konci.

Je pravda, že Německo představuje po ekonomické stránce obrovskou moc v Evropě a i ve světě. Ta skutečnost, že je pod dokonalou kontrolou Davosu, je tragická. Jestliže Německo, v souladu s šílenými Schwabovými plány zničí svoji ekonomickou podstatu, jak dopadne zbytek Evropy?

K tomuto ne příliš šťastnému vývoji situace jen přispělo to, že německá AfD strana se do voleb v září nedostala. Tím pádem němečtí voliči neměli oporu a proto volby dopadly tak, jak dopadly. Následkem toho pravděpodobně nevznikne opozice proti dalšímu plundrování evropské ekonomie a ničení jejího finančního základu proti-Covidovými-9/11 nařízeními, které stále dál plánuje Davos. Strana Volných demokratů sice může situaci poněkud zvrátit, ale to záleží na dalším vývoji politické situace ve státě. No, uvidíme.

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel
15. 1. 2022 11:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Jane.K situaci zhodnotila velice dobře. Je vidět, že vidí a slyší i to co druzí ani nevnímají. To, že celá Evropa skončí na kolenou s hlavou hluboce zabořenou do bahna se opravdu jeví býti pouze otázkou času. Lidé připustili do vedení svých zemí a celé unie, která už měla být dávno rozpuštěna osoby vysoce pochybných morálních kvalit, nezajímají se, co tito lidé konají a nyní budou sklízet kyselé plody svého nezájmu. A Maratové, Garibaldiové a jiní velikáni historie nikde, ať oči hledí tam nebo tam. D