blogvideo

Soňa Peková – Alarmující dokumenty Pfizeru a výzva k zastavení vakcinace

2.1.2022 Soňa Peková – Alarmující dokumenty Pfizeru a výzva k zastavení vakcinace

www.paralelne.cz

sdílet na

3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel
8. 2. 2022 15:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Přátelé, je to velmi důležité. Seznamte se s vynikajícím i když dlouhým rozhovorem s Dr. R.Fullmichem v rozhovoru, který je publikován na http://www.otevrisvoumysl.cz. Je to o celkovém stavu světové společnosti a o tom co někteří významní lidé podnikají proti těm globálním parchantům. Fuellmich říká, že tito lidé zaplatí vysokou cenu za to, co provedli. Dejte echo i všem vašim známým, neboť je to opravdu výborný a důležitý materiál.

jara
8. 2. 2022 15:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Nadnárodní korporace Neléčí.Ale hrabou a Zabíjí. Podle plánu hrstky planetárních zrůd a nelidských monster,jako je Gates,Schwab,atd ,včetně výboru 300 až po takové,jako je Soroš.Aby zničili člověka a nahradili ho Transhumanoidními zombí ovládaných centrálním počítačem v plánovaném celosvětovém koncentráku.

ladik
8. 2. 2022 20:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Předchozí vláda zbaběle a podle znemožnila nejen přístup Rosatomu k dostavbě Dukovan, ale i možnost výběru skutečné vakcíny jakou je Sputnik V. Orbán na poslední návštěvě v Rusku objednal další 2 miliony této vakcíny, která se v Maďarsku plně osvědčila. Argentina této vakcíně vystavila to nejlepší osvědčení. Zaprodanost farmafirmám ze “Západu” by měla být souzena jako zločin proti lidskosti.