blog

Šok! Nová tvrdá data francouzské policie o národnostech pachatelů loupeží, krádeží a znásilnění hovoří jasně – 3,2% Afričanů spáchalo 52% těchto činů!

Šok! Nová tvrdá data francouzské policie o národnostech pachatelů loupeží, krádeží a znásilnění hovoří jasně – 3,2% Afričanů spáchalo 52% těchto činů! Polská vláda včera vyzvala státy EU, aby zrušily tzv. Rakušanův pakt o přerozdělování imigrantů! Proč český ministr vnitra Rakušan ještě stále podporuje imigraci!?

19 září, 2023 Michael Svatoš

Včera jsem byl neplánovaně na Protiproudu, proto nebyla analýza. Můj rozhovor s panem Hájkem si můžete prohlédnout na tomto odkazu

Polská vláda včera 19. září vydala výzvu ke všem zemím EU, aby okamžitě zastavily invazi imigrantů do EU! Všimněte si dobře –  i n v a z i   i m i g r a n t ů  do EU!!  Výzva obsahuje tyto body, které si zastánci imigrace a přerozdělování imigrantů, český ministr vnitra Vít Rakušan (STAN), ani komisařka Jourová, určitě na svůj twitterový profil nedají:

  • Vláda zdůrazňuje, že opuštění kompromisu z června 2018 a návrat k řešením, zejména k těm, která souvisí s navrhovaným mechanismem povinného přemisťování nelegálních migrantů, (tzv. Rakušanův pakt), nepřispějí k omezení fenoménu nelegální migrace, ale naopak – tento jev prohloubí, na úkor vnitřní bezpečnosti EU a jejích občanů.
  • Vláda vyzývá Evropskou komisi, aby přijala přiměřená a okamžitá opatření k zastavení nezákonného přílivu lidí do Evropské unie; a aby ukončila projednávání návrhů, které povzbuzují nelegální migranty k příchodu do EU
  • Znepokojivý vývoj situace na italském ostrově Lampedusa je jedním z projevů sílícího migračního tlaku na Evropskou unii. V reakci na návrhy Evropské komise obsažené v tzv. migrační paktu, (tedy v Rakušanově paktu),  a v 10ti bodovém plánu podpory imigrace, vláda prohlašuje, že nelegální příliv migrantů do EU je důsledkem chybné migrační a azylové politiky EU. 
  • Vláda prohlašuje, že jakékoli rozhodnutí o relokaci imigrantů, tedy i deset bodů oznámených paní von der Leyenovou, jsou ve skutečnosti jen povzbuzení pro průmysl obchodování s lidmi, povzbuzení pro ty, kteří chtějí využít možnost se nelegálně dostat do Evropy. Tato rozhodnutí o relokaci jsou z hlediska deklarovaného cíle kontraproduktivní. Pro vládu Polska je  překvapením, že se rozhodnutí o relokaci imigrantů stále vyhlašují a slibují, protože je těžké uvěřit, že ti, kdo tato rozhodnutí prosazují a oznamují, si neuvědomují, že tak řídí mechanismus, který vede k invazi do EU!

Jak je neřízená, přísně nevýběrová imigrace nebezpečná, dokazují včera zveřejněná data statistického úřadu francouzského ministerstva vnitra SSMSI

  • Imigranti afrického původu a jsou zodpovědní za 52 procent zločinů ve veřejné dopravě v Paříži a jeho okolí, jako jsou krádeže, loupeže, násilné a sexuální útoky, přičemž tvoří jen 3,2 procenta populace Francie!
  • Data za celou Francii údaje jasně ukazují, že afričtí občané mají na svědomí 42 procent výše zmíněných typů trestných činů, což výrazně převyšuje jejich statistickou váhu v rámci francouzské populace.
  • Podle statistiky trestné činnosti v Paříži bylo 38% násilných loupeží a jiných násilných trestných činů spácháno cizími státními příslušníky z regionu Maghreb, (země severní Afriky, jako jsou Tunisko, Alžírsko a Maroko). Druhou největší skupinu pachatelů této trestné činnosti představují cizinci afrického původu mimo zemí Maghreb. Celkem tito neevropští cizinci spáchali přibližně 70% všech násilných loupeží a násilných a sexuálních )toků v Paříži. Dalších 8% těchto trestných činů spáchali nefrancouzští občané EU, a 6% evropští občané nepocházející z EU.
  • Obdobné statistiky o trestné činnosti imigrantů zveřejnilo letos i Dánsko, které zahájilo jako první země EU politiku nulové imigrace. Podle dánských vládních statistik trestných činů je u neevropských imigrantů první generace o 279% větší pravděpodobnost, že spáchají vraždu. O 464% vyšší pravděpodobnost, že spáchají znásilnění. O 220% vyšší pravděpodobnost, že spáchají loupežné přepadení. A o 53% vyšší pravděpodobnost, že se dopustí obchodování s drogami. U druhé generace neevropských imigrantů, tedy potomků původních imigrantů je pravděpodobnost trestné činnosti ještě vyšší: O 850% vyšší pravděpodobnost spáchání vraždy! O 443% vyšší pravděpodobnost spáchání loupežného přepadení! O 304% vyšší pravděpodobnost spáchání deliktů spojených s distribucí a prodejem drog! Jedinou kategorií trestných činů, ve které má tato skupina potomků imigrantů nižší pravděpodobnost spáchání trestného činu než jejich rodiče, jsou znásilnění, jen o 158%. Dánská statistika dokazuje, že druhá generace neevropských přistěhovalců je méně integrovaná než jejich rodiče, a má celkem o 18 % vyšší šanci, že bude odsouzena za trestný čin, než jejich rodiče! Dánska vláda tak letos podrobnou statistikou vyvrátila narativ šířený mainstreamovými médii, že tyto děti migrantů se daří lépe integrovat do evropské společnosti, než jejich rodiče. Opak je pravdou.
  • 14. září zveřejnila francouzská justice obsáhlou zprávu o pachatelích násilné trestné činnosti při tzv. masových nepokojích ve Francii ve dnech 27. června až 7. července 2023. Celkem bylo podle zprávy za jen za těchto 10 dní, a jen v souvislosti s nepokoji spácháno celkem 58 138 jednotlivých trestných činů a přestupků! (Strana 10 zprávy.) Podle zprávy se sice jen 25% všech pachatelů trestné činnosti spáchané při těchto nepokojích narodilo v cizině. Ale naprostá většina všech pachatelů byla tvořena jedinci francouzské národnosti, ale imigračního původu, ve 2. a  3. generaci, a ze zemí Maghrebu, a ze subsaharské Afriky! Opět tak bylo na základě policejních dat o národnostech, a původu pachatelů dokázáno, že integrace neevropských přistěhovalců nefunguje! (Odkaz na Zprávu v PDF.)

Z dnes citovaných zpráv vlád Polska, Francie i Dánska se zdá být jasné, proč Rakušan neustále odmítá zveřejňovat národnost pachatelů trestné činnosti, a proč odmítá odvolat i svůj letošní podpis na paktu o přerozdělování imigrantů mezi zeměmi EU!

Když 15. září v reakci na imigrační krizi na italském ostrově Lampedusa Andrej Babiš uveřejnil na sociálních sítích textPane premiére, pane Rakušane, fakt chcete někomu ještě tvrdit, že vaše migrační dohoda nebyla pro pašeráky a nelegální migranty pozvánkou do Evropy? Tak ho Rakušan nazval lhářem, a odpověděl muAle kdeže pozvánka. Ta dohoda, kterou jste se snažil vyjednat vy a kterou teď démonizujete, když jsme ji konečně dotáhli, totiž ještě neplatí. Začne platit, až ji schválí Evropský parlament. A pak nám pomůže líp řešit právě ty věci, na které poukazujete. A to bez povinných relokací. Řešení, ne strašení. A fakta, ne lhaní. (Abyste se zase nemusel za něco omlouvat, to se vám teď děje nějak často, což?) 

Bude tak velmi zajímavé sledovat, zda se Rakušan v nejbližších dnech odváží označit za lháře i polskou vládu, protože ta včera zveřejnila shodný text, jaký zveřejnil 15. září Andrej Babiš: Vláda Polska vyzývá Evropskou komisi, aby ukončila projednávání návrhů, které povzbuzují nelegální migranty k příchodu do EU! Vláda Polska, tak vyzývá všechny země EU, aby ukončily schvalování Rakušanova paktu, protože ten jen povzbuzuje imigranty k invazi do EU!

Polská vláda vždy důsledně hájí polské zájmy. Včera v OSN řekl polský prezident Duda v reakci na výhružky prezidenta Zelenského: Pokud nás ukrajinské úřady hodlají žalovat kvůli zákazu dovozu obilí, pak by bylo dobré, aby si Kyjev nejdřív připomněl, že hlavní tranzit vojenské pomoci jde přes Polsko! Současná česká vláda naopak vždy důsledně hají cizí zájmy, a tak se k blokádě produktů ukrajinského obilí ze strany Polska, Slovenska a Maďarska, opět nepřipojila! Proč asi?

sdíletj na

33 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
anonym
20. 9. 2023 19:58

Jakypak sok…

Milan ze Zahrady Čech
21. 9. 2023 01:36
Odpovědět  anonym

To je vocas, viď? 🙂

Jura S
21. 9. 2023 08:54
Odpovědět  anonym

Jo jo, to je normální STATISTIKA 🙂

ANTIUKRAJINEC
20. 9. 2023 20:15

Šok to je možná pro ty demokratický a sluníčkářský svině,normálnímu člověku to bylo jasný hned ze začátku

Karel
20. 9. 2023 21:26

Každý normální člověk ví, že přílivem primitivů se bezpečnostb v Evrpských státec podstsně zhorší. Jen snobská sebranka ovládající EU nám tvrdí opak. Pryč z EU.

Bety
20. 9. 2023 22:03
Odpovědět  Karel

Primitivů máme v Evropě také dost. Ale jak řekl jeden arabský ministr – taháte k vám lidi, kteří se u nás vyhýbali práci a čekáte, že u vás pracovat budou? Nejste blázni?

Albi
21. 9. 2023 00:32
Odpovědět  Bety

Jsou něco horšího. Jsou to mentalitou bioroboti.

Jura S
21. 9. 2023 10:47
Odpovědět  Bety

tak to klobouk dolů před tím ministrem :-))

Bety
21. 9. 2023 12:34
Odpovědět  Jura S

No jsou “lidi”, kteří to organizují a notně jim to sype – samozřejmě pod rouškou humanity. Jestli ti imigranti pracovat budou či nebudou je jim u zadku, stejně jako problémy, které z jejich počínání plynou. Samozřejmě jim v tom pomáhají naivní vymyté mozky – to k těm biorobotům, Albi.
A taková směska lidí, kteří si navzájem nerozumí a rozumět nebudou, je daleko lépe ovladatelná, než pouze ti, kteří si v průběhu dvacátého století přece jen zvykli na nějaká práva např. právo na práci, vzdělání atd.

Milan ze Zahrady Čech
21. 9. 2023 01:36

Šok? Pro koho šok, do-pr-dele?!
Šok by byl, kdyby vyšla zpráva, že kozoje-bové jsou z 80% zapojeni do pracovního procesu a těch zbývajících 20% chodí bábrlím pro nákupy a doprovází děti do školy, aby se jim nic nestalo. Gargameli, začínáš už z toho svého jarmarečnického stylu bl-bnout.

anonym
21. 9. 2023 05:09

Samej hysterickej vykricnik. Neda se to cist.

Milan ze Zahrady Čech
21. 9. 2023 14:39
Odpovědět  anonym

Ale někdy má v tom bulvárním stylu zašitý i dobrý fakta a zdroje. A jindy zase objeví kvalitní knoflík a ulátá k němu kabát, že by ho nevzali ani v sekáči.

Jaris
21. 9. 2023 01:41

Nejhorsi na tom je, ze Evropani ke sve zkaze ilegalni migraci jen hloupe prihlizeji a nejsou schopni, tedy spise nechteji sve vlady, rozvesit po kandelabrech. Jestli si dnes nekdo mysli a doufa, ze zmena prijde jakymsi klabosenim na internetu ci pokojnych demonstracich, tak je to naivni bloud.
Vinu na zkaze Evropy nenesou nechteni migranti, ale vlady evropskych statu a predevsim zparchantela nikym nevolena bruselska vlada EU, jejiz clenove a urednicka masinerie z toho nestydate bohatnou a tyto bubaky sami prepravuji do Evropy pomoci ne/ziskovek. Ten EU prohnily moloch stoji evropske lidicky neuveritelne mnozstvi penez. Prestoze tech obycejnych lidicek je vetsina, nejsou schopni se zorganizovat a tyto EU zrudy a jejich poskoky zlikvidovat, coz by mela byt priorita c.1.

Pavel z Moravy
21. 9. 2023 08:49
Odpovědět  Jaris

Jaris, vrátím se k tomu tvému konstatování žití v Austrálie svým komentem ke svému v 80 letech u nás. Tak já pracující v té době jako strojník vydělával v té době od 2800 – 3200 kčs. Platba za byt i s inkasem ve 2.pokojovém bytě nás přišla na 420 kčs. Jídlo pro naši 3 členou rodinu kolem 1600- 2000 za měsíc a to bylo jídlo kvalitní i s mým chozením na pivko a bafáním nás obou. Doprava do zaměstnání, takovým pakatelem se nemá cenu ani zabývat. Školství pro děcka zadara a lékaři také. Myslím, že ta 1kčs za recept nikomu díru do rozpočtu neudělala. Nový 2 pokojový družstevní byt stál tehdy asi 21000 kčs. 50 kčs se platila měsíčně anuita a to k splacení vyžadovalo platit tedy 600 kčs ročně po dobu asi 35 roků. Takže ve finále dohromady ten byt přišel tak na 45000 kčs. Druhou polovinu při výstavbě pokud vím hradil stát. Na tolik vyšla výstavba 1 bytu s kompletním sociálním zařízením.A pro zajímavost, ještě před převratem jsem platil zálohu na vodné a stočné 9 kčs za měsíc, dnes 240 a většinou doplácíme. GJ tepla stál 27 kčs, dnes 600 a více. A jestli někdo tvrdí, že dnes se více vydělává, pokud se dobře učil matiku, může si každý spočítat % nárust a zjistit kolik by si dnes musel vydělá

Pavel z Moravy
21. 9. 2023 09:04
Odpovědět  Pavel z Moravy

vydělávat. Samozřejmě neberu platy ajťáků, bankéřů, apod. Běžný človíček, který zde vydělá s vyplazeným jazykem 30000 kč, je tak nárůst 10 až 12 krát oproti socíku. To je ale průměr, ve kterém jsou započteny ty platy našich bohatých spoluobčanů. Mnoho z těch malých človíčků je rádo, že vydělá 20000. A že by mně se ženou a klukem nějak za socíku systém buzeroval, že o tom kujwa fakt nevím. Normálně jsme žili a bavili se a nikomu jsme nepřiprdelkovávali. Jinak ale cítím s chudáky co si žili tak zle a bydleli málem v zemljankách. Jestli je pravda, že jsme byli do první desítky v kvalitě života za socíku, co k tomu dodat. Já už raději nic, protože někteří teď budou vykládat, že tady neměli meďoury a další výdobytky západu, ale zato jim zadara opravili chrup. Asi se na to dívám ze svého úhlu pohledu, ale to asi každý z nás. Tak se měj pěkně tam u vás.

Albi
21. 9. 2023 10:30
Odpovědět  Pavel z Moravy

Je třeba se na to dívat tak, jak píšeš, ale ten pohled kombinovat i pohledem “odborníků”. 🙂
A ti radí (všem!), že by před odchodem do důchodu měli mít našetřeno
1300000. inflačních Kč (slovy jeden milion 300 tisíc – není to překlep!).

To je přece maličkost i pro ty, kteří berou 20 000 měsíčně. Ale i pro ty mají dobrou radu, předávanou plebsu gaučákovými provládními opičkami – a jak jednoduchou – najděte si lépe placené zaměstnání!!!

Jak našetřit milion a najít si lépe placené zaměstnání, to už NIKDO neřekne. Jeden se fakt musí útrpně usmívat, jak jsou ti “radilové” primitivní – od “gaučáků” po “odborníky”.

Ale to překvapení, až se jim podaří naškudlit milion a:
a) inflace jim ho ještě před důchodem půl sežere,
b)stát zkrachuje – banky, fondy s ním i s jejich miliónkem,
c) dojde k měnové reformě, kdy (viz r. 1953) bude někde “strop”,- co bude nad ním, o to definitivně přijdou.
Výsledek tedy v podstatě stejný.

Pavel z Moravy
21. 9. 2023 13:23
Odpovědět  Albi

Jen to prosím tě těm škůdcům zemským neraď, oni už to stejně chystají. Za chvíli to vyjde ve sbírce zákonů – jak vydrbat s malým Čechomoravákem. Ani Slezan nedopadne lépe.

Slovan
21. 9. 2023 13:23
Odpovědět  Albi

Někde jsem nedávno četl, že v dojče je minimální mzda v přepočtu na naše Kč 49.000,-Kč. No a kolik je u násd? Tuším že cca 18. 000,-Kč a podle toho HDP by měla být 35.000,- Kč u nás. Tak nás hezky berou na hůl.

Milan ze Zahrady Čech
21. 9. 2023 14:53
Odpovědět  Albi

Holt evoluce. Narodí se to, roste to, studuje to, vyvíjí se to, stane se to odborníkem, pak to začte hrabat a hamtat, no a skončí to jako odporník.

Jaris
21. 9. 2023 10:32
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ja ti verim, Pavle. Ono zalezi, ve kterem meste bydlis. My jsme s muzem nemeli kde bydlet a tak jsme za nasi novomanzelskou pujcku + dalsich 40.000 pujcky koupili v Praze na vypadovce Karlovarska starou barabiznu IV.kategorie v asanacnim pasmu, ktera byla urcena k demolici. Dum se mel do dvou let bourat a my bychom dostali nahradou byt a nejake penize. O nas v tomto pripade neslo.My jsme si byt trochu uzpusobli k ziti. Dum to byl najemny a bydleli tam jeste tri najemnici. Dve babicky a jedna triclenna rodina. Jedno WC na chodbe,zadna koupelna, topeni uhlim, polorozpadly dvur. Neumis si predstavit, jak zily ty dve duchodkyne.Tech mi bylo opravdu lito. Nemusim psat, ze dum byl vlhky a plesnivy. V kanalu krysy. Dum byl neprodejny, jelikoz byl v asanacnim pasmu.Tenkrat nam bylo z legrace receno, ze ten barak nas jeste prezije. Malem se to splnilo, byl totiz zbouran teprve loni!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
21. 9. 2023 13:25
Odpovědět  Jaris

Babičky neměli příbuzný?

Jaris
22. 9. 2023 02:11
Odpovědět  Slovan

Ta jedna nemela zadneho pribuzneho a jako duchodkyne si privydelavala na letisti v Ruzyni myti cerneho nadobi. Ta druha mela syna, ktery s bydlenim na tom nebyl o nic lepe, ale svou mamu pravidelne navstevoval.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
21. 9. 2023 13:36
Odpovědět  Jaris

Já ti také věřím a přeji ti vše nejlepší i celé tvojí rodině. Jak je smutné, že lidé se k sobě chovají stále hůř. Nikdy to nebylo samozřejmě ideální, ale ten konzumní způsob života z nich udělal opravdu nechutné a zlé tvory, tedy ne ze všech, ale z mnoha. Když si člověk vzpomene na své prarodiče, jak si třeba na vesnicích pomáhali a nejen tam tak je mu potom z této společnosti opravdu zle. Ale asi to tak po spirále chodí. Skromní a slušní, poté hrabivější a méně slušní a nakonec super hrabivci a lidský materiál, který se s lidskostí už vůbec neslučuje.

katango
21. 9. 2023 10:34
Odpovědět  Pavel z Moravy

V té době byl nástupní plat lékaře 1650 Kč hrubého a lékař s delší praxí měl jen o málo víc.Pravda, mohl si přivydělat službama, ale běžná služba znamenala být v práci od 7 hodin jednoho dne do 15.30 dne druhého a v noci jste se stejně moc nevyspal. Sloužit víkend znamenalo a bohužel stále ještě znamená být v práci od pátečních 7 hodin do pondělních 15.30.

Já si na ty roky dobře pamatuju. Taky mne práce v českém zdravotnictví připravila o zdraví a jen šťastnou náhodou jsem nepřišla i o život, prodělavši rozsáhlou mrtvici v 54 letech.

Pavel z Moravy
21. 9. 2023 13:18
Odpovědět  katango

Tak já jsem pracoval v nepřetržitém provozu v době osmdesátek a předtím v textilce, kde jsem bral méně tak o 500 kčs. Jenže, co si budeme povídat, víme kolik stály potraviny, že to byl pakatel a péče o dítě v jeslích na den 8 nebo 9 korun a ve školce 3 kčs. Mrtvice je hrozná věc, něco o tom vím, protože manželce se to přihodilo v 51 letech a mohu vám říci, že ještě dnes mi je zle a celou tu ekipu lékařů alespoň té naší nemocnice bych poslal, asi víte kam. Absolutně se nestarali, vypisovat to, tak bych se musel opravdu nas.rat. Já ji tam chodil masírovat, trochu s ní cvičit, dát mísu atd. A to ji měla také rozsáhlou, dodnes má samozřejmě nějaké následky i když se z toho svojí vůlí dostala. A to bylo v době tohoto kapitalistického ” zázraku”. Takže jak to chodí v tomto společenství, to vím moc dobře.

katango
21. 9. 2023 14:08
Odpovědět  Pavel z Moravy

Já si nemohu stěžovat, ovšem ležela jsem na jednotce intenzívní péče neurologické kliniky v Motole. Taky jsem se z toho vlastním úsilím vcelku dostala, následná péče totiž nefunguje. Žádný rehabilitace, nic.

Milan ze Zahrady Čech
21. 9. 2023 15:01
Odpovědět  Pavel z Moravy

Kde se jí jez, kde se pije pij, kde se pracuje odejdi, abys nepřekážel. Tož se tu mějte. 🙁

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
21. 9. 2023 15:02

Přece jsem to nemoh nechat ležet. 🙂

Jura S
21. 9. 2023 09:16

Afrika – Egypt, to byly pro mě vždycky muka, máme dvě hezké dcerky, kolem nás na pláži pořád lítali nadržení arabáči a chtěli dcerky vzít na motorky, na diskotéku… opruzovali u naší deky půl dne, pak už jsme je posílal do prdele a stěžoval si řediteli resortu… Dovést si domů opičí zárodek jsme rozhodně nechtěli, je jasný že by je hned znásilnili…. hnus

Slovan
21. 9. 2023 13:32
Odpovědět  Jura S

🤣 🤣 👍 Ale když ty opičky jsou tak roztomilé a hezké až uhrančivé. To se kort blodýnkám líbí. Jj ku…a proti vodě, utáhne více jak tři lodě.

Gales
21. 9. 2023 09:49

Tak ať ty země použijí na potrestání migrantů jejich právo. Právo šária a usekávají zlodějům ruce a sexuálním násilníkům ptáky.A bude klid.

Albi
21. 9. 2023 10:34
Odpovědět  Gales

Jako jednodušší vidím nepouštět je do Evropy s výjimkoiu jednotlivců, nebo malých skupin na přechodnou dobu – turisty, studující.
Ale který politik, majitel otrocké povahy a hrdina řečmi by si na něco takového dovolil jen pomyslet!

Slovan
21. 9. 2023 13:56
Odpovědět  Gales

Au au to ale muší bolet, to bych nechtěl, tedy i když dneska je to …….🙄🤦‍♂️