blogpolitika

Šok! Brusel včera varoval, že se jen v Belgii ilegálně “sans papiers” pohybuje až 200 000 potenciálních teroristů!

Šok! Brusel včera varoval, že se jen v Belgii ilegálně “sans papiers” pohybuje až 200 000 potenciálních teroristů! Šéf policie přiznal, že jen za minulý měsíc v centru Bruselu zatkli 200 ilegálních imigrantů, kteří spáchali těžké zločiny!

Michael Svatoš

Masová imigrace do Evropy rozpoutaná v minulých letech bruselskými Eurokraty nyní nese své trpké ovoce! Jeden z nejvyšších šéfů belgické policie Michael Gooverts, (foto dole), přiznal tento týden v rozhovoru pro místní deník De-Tijd, že v Belgii se nyní nekontrolovatelně pohybuje 100 až 200 tisíc nelegálních imigrantů, kteří nemají žádné dokumenty, (v originále rozhovoru: sans papiers), nikdo neví – kolik jich přesně je, z čeho žijí, ani kde se zdržují, a policie je proti jejich každodennímu kriminálnímu, a i teroristickému řádění, naprosto bezbranná. Jedním z těchto nelegálních imigrantů sans papiers byl i tuniský terorista, který vraždil v Bruselu minulý týden.

Za příklad typického nelegálního imigranta sans papiers dal policista Gooverts novinářům známého tuniského teroristu Abdesalema Lassoueda, který žil sans papiers v Belgii celých 6 let, byl policií před svým teroristickým útokem minulý týden, při kterém zastřelil dva švédské fotbalové fanoušky, několikráte zatčen za vážné trestné činy, ale státní úředníci jeho soudní akta a deportační papíry někde ztratili, a tak si běhal sans papier po Belgii, a kázal v radikální mešitě, a chystal teroristický útok.

Celý pobyt teroristy Abdesalema Lassoueda v Evropě je dalším ze série neuvěřitelných selhání všech eurokratů, justice, policie, i politiků napříč celou EU. (Zdroj 1), (Zdroj 2), (Zdroj 3), (Zdroj 4).

  • Terorista Lassoueda přistál v Evropě na ostrově Lampedusa už v roce 2011, a to bezprostředně po svém útěku z tuniského vězení, kde si měl odpykat mnohaletý trest za rozsáhlou kriminální činnost. Z ostrova Lampedusa byl převezen do Turína, kde mu italští úředníci, nehledě na jeho kriminální minulost, na skutečnost, že ho Tunisko hledalo jako uprchlého zločince, a na jeho nelegální vstup do EU, udělili právo azylu z “humanitárních důvodů”! 
  • Už na přelomu roku 2011/2012 se Lassoueda objevil v Norsku, a dožadoval se azylu a sociálních dávek. Norové ho pro jeho kriminální minulost posadili do letadla a poslali zpátky do Itálie, protože ta mu udělila právo azylu, a tak se o něj podle pravidel EU musí postarat. 
  • Ihned po příletu do Itálie, Lassoueda zamířil do Švédska, a požádal tam o azyl a sociální dávky. Než se jeho papíry vyřídily, Lassoueda se už zapojil do činnosti místních kriminálních přistěhovaleckých gangů, byl zatčen za distribuci drog, a po odpykání trestu 2.2 roky, byl v roce 2014 deportován zpátky do Itálie. 
  • V květnu 2016 Lassouedu obvinila italská státní protiteroristická agentura DIGOS z přípravy teroristického útoku, a zařadila ho na evropských seznam zradikalizovaných muslimů, kteří představují teroristickou hrozbu. Byl vyšetřován boloňskou prokuraturou, odsouzen k deportaci a umístěn do střeženého deportačního centra CIE, ve kterém měl počkat na vyhoštění. 
  • V říjnu 2016 ale tzv italská “rudá” soudkyně Alessandra Villecco odročila projednávání odvolání vyhoštění teroristy Lassoueda z EU až na leden 2017, a nařídila, že Lassoueda musí být okamžitě propuštěn ze zařízení CIE, a že do doby projednání jeho odvolání v lednu 2017 se kriminálník a terorista Lassoueda může volně pohybovat po celém schengenském prostoru EU. Když v lednu 2017 soudkyně Villecco Lassouedovo odvolání proti vyhoštění konečně zamítla, Lassoueda byl už v Belgii, a italskou justici přestal zajímat, protože se ho konečně Itálie zbavila! 
  • Italská tajná protiteroristická organizace DIGOS poslala belgickým kolegům už v roce 2016, jakmile zjistila, že Lassoueda z Itálie, po propuštění z deportační vazby CIE, odcestoval do Belgie, varování, že se jedná o nebezpečného teroristu. Belgická tajná služba ovšem varování odložila ad acta, protože “takových to varování dostávala v roce 2016 zbytečně velké množství“.  
  • V roce 2019 Lassoueda požádal v Belgii přes advokáty o status uprchlíka, ale protože se nikdy nedostavil na žádný pohovor, byl v roce 2021 ze všech belgických státních rejstříků vymazán, a od té doby se zdržoval v Belgii, jako stovky tisíc dalších “sans papiers”.  
  • Belgická tajná služba Lassouedu přesto čas od času sledovala, a když zjistila, že začal radikálně kázat v mešitě, požádala o jeho urychlenou deportaci. K té však nedošlo, protože belgická prokurátorka, která měla celý případ na starosti, na něj zapomněla!!!
  • Uprchlíků jako byl Lassoueda jsou nyní v Evropě miliony, a sami tuniské bezpečnostní složky před nimi Evropany řádně varovaly, protože se z velké části nejedná o politické uprchlíky, ale o tuniské kriminální a zradikalizované islamistické živly! (Podrobně v MAP 1780 z 11. září 2023.)
  • O vydání teroristy Lassouedy přitom trvale EU žádalo Tunisko, protože si tam měl odpykat trest 26 let za dvojnásobnou vraždu, ze kterého v roce 2011 uprchl! Jak říkám, Bůh má vyhraněný smysl pro ironii – EU nevydala do Tunisu dvojnásobného vraha, který z tamního vězení uprchl, a tak zavraždil dva občany EU!! V EU přitom mohl zůstávat nejprve z humanitárních důvodů! A když se zjistilo, co je zač – díky líným a pomateným evropským byrokratům, soudcům i politikům! Čím dříve je všechny odstraníme, tím lépe nám bude!

Podle velitele bruselské policie Goovertse jen minulý měsíc a jen v centru Bruselu zatkla policie 298 nelegálních imigrantů sans papiers, a 2/3 z nich posadila do vězení, a obvinila je za vážné kriminální delikty! Podle Goovertse se v Bruselu nyní staly naprosto běžnými i za bílého dne dosud nevídané formy loupežných přepadů – násilné loupení kabelek, násilné strhávání chytrých hodinek ze zápěstí, násilné zabavování mobilů a odebírání peněženek – vše po přímém fyzickém útoku pachatele proti oběti. Nenásilnou městskou kapesní zlodějinu tak z Bruselu vytlačili přímočaré, primitivní, brutální a násilné loupeže páchané desítkami tisíc nelegálních imigrantů sans papiers.

Gooverts odhalil, že tito masoví nelegální přistěhovalci sans papier, kteří nyní žijí Bruselu, se uchylují ke krádežím, loupežím, k obchodu s drogami, a nebo k obchodu s lidmi, protože nejsou schopni si pro absenci vzdělání a chybějící pracovní i společenské návyky zajistit legální příjmy, a to je vede k radikalizaci, a dělá z nich kriminálníky, a nebo teroristy.

Velitel bruselské policie Gooverts si včera novinářům ztěžovalKaždé ráno pachatele zatkneme, ale odpoledne je zase propustíme. Nemůžete zločince – Maročany, Alžířany ani Tunisany poslat zpět do jejich vlastí, protože jejich země jsou rády, že se jich zbavily. Nemůžeme je ani umístit do střežených azylových zařízení, protože ta jsou přeplněná a chybí v nich dokonce i policejní personál. Asi si dokážete představit jakou frustraci mezi našimi policisty tento stav trvalého zmaru vyvolává.

Velmi zajímavé srovnání představují postoje a vyjádření dvou českých politiků v posledních dnech. Zatímco, Věra Jourová, (ANO), se 20. října vyhřívala v záři médií v Bílém domě v přítomnosti Joe Bidena, a uvedla k tomu doslovaČelíme globálním výzvám, kromě ruské války na Ukrajině také teroristickým útokům v Izraeli. Demokratické státy musí v těžkých časech držet při sobě. Společně jsme silnější!  A povšimněte si, úplně ve svém vyjádření ignorovala předchozí teroristické útoky v Evropě páchané neevropskými nelegálními imigranty proti Evropanům.

Tak europoslanec Ivan David, (SPD), nejen hlasoval proti plánům Jourové a dalších komisařů, jak poslat Ukrajině 50 miliard EUR. Ale i perfektně a srozumitelně, v tomto článku, vysvětlil, komu má tato pomoc, vychvalovaná Jourovou ve Washingtonu, vlastně sloužit! Ten článek opravdu stojí za přečtení. Pochopíte z něj snadno, že bruselská byrokracie se chová úplně stejně, jak v případě neuskutečněné deportace vraha a teroristy Lassoueda, tak i v případě darování 50 miliard EUR Ukrajině. Všemu vládne takový chaos, že se všechno poztrácí a rozkrade!!! 

sdíletj na

11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ijn
24. 10. 2023 22:43

Řešme domov,…..Česká vláda prostřednictvím MV objednala kampaň (nákup mediálního prostoru) za 677 mil Kč,..!!! To je pecka, jak se snaží vylepšit svůj vládní ksicht,…!!! Na důchodce nemají prachy, ale na prolhané manipulace jsou miliardy!!!

Albi
25. 10. 2023 01:07
Odpovědět  ijn

Pecka? Takových je. A tahle je snat ta nejpeckovatější ue všech pecek. To si fakt všichni přečtěte.
https://www.krajskelisty.cz/praha/29901-platit-platit-a-pak-jeste-priplacet-komentar-stepana-chaba.htm?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
Petr Fiala, aby zachránil stát, zvedne od prvního ledna výdaje občanů. Schválil si to společně se svými věrnými odhlasováním konsolidačního balíčku. Nemáte-li už teď, od ledna už se nechytáte vůbec. Ale není konec všem nadějím. Do vichru zdražování a vyššího zdanění přispěchal pirátský europoslanec Mikuláš Peksa a radostně oznámil, že kasa Evropské unie je také celá vydojená a že se i on osobně postará o to, aby se příjmy unijní kasy zvýšily. Což znamená, že i z unie se do každé peněženky sáhne hlouběji a citelněji. Občan to zvládne, jeho rozpočtové limity jsou přece neomezené. …..

Albi
25. 10. 2023 01:09
Odpovědět  Albi

Do toho se přikulil pirátský Mikuláš Peksa s tím, že bezedná jáma jménem eurounijní kasa začíná vykazovat známky jisté vyhládlosti. „Potřebujeme Evropu, která dokáže vzdorovat lokálním i světovým krizím. A na to potřebujeme peníze…“ Napsal Peksa s tím, že vyjmenoval jednotlivé problémy, s kterými se jako EU pereme. Mezi nimi i genderové násilí a humanitární krize. A tak nám porostou výdaje i na to, abychom uživili unii při boji s genderovou politikou lásky. Peksa svůj žalozpěv ukončil heslem: „Podpoříme navýšení rozpočtu EU. Peníze půjdou studentům nebo na klima.“ …..
Až démonicky fascinující. Lidé jsou v krizi příliš rostoucích nákladů na život. Co na to unie? Zvýší si rozpočet a peníze na to vezme právě lidem, kteří jsou v nezvladatelné krizi příliš rostoucích nákladů na život. A co s takovými penězi udělá? Atd.

Pavel z Moravy
25. 10. 2023 11:40
Odpovědět  ijn

Škůdci zemští jsou tu od toho, aby škodili! Co je na tom divného?

Slovan
25. 10. 2023 11:47
Odpovědět  Pavel z Moravy

NIC!! Vyplývá to z logiky né. 😊😊🙋‍♂️

Milan ze Zahrady Čech
24. 10. 2023 23:17

Mě na tom nejvíc imponuje, že v “Belgii se nyní nekontrolovatelně pohybuje 100 až 200 tisíc nelegálních imigrantů”. Sto tisíc sem, sto tisíc tam, kdo by si s tím lámal hlavu, žejo. A taky že v Belgii. Doufám, že hlavně v té valonské části. Vlámům bych to moc nepřál, ty mi přišli normální.

Markýza
25. 10. 2023 08:19

Mně stačil ten titulek. Kristapána, tohle se přeci řeší už od roku 2015! Tuším ve Francii jim strašně rychle došli sledovači lumpů, kolik jich tam bylo v podezření, Anglie totéž. Ve Švédsku lomili rukama, že jejich džihádisti odešli zalovit si do Sýrie a pak se vrátili….nojo, ale přeci je chuděrky nevyhostí? Vždyť je to pořád, nechápu, co najednou toho údivu. Třeba se už chystal nějaký útoček na EP, ale utajili to? Kdoví.

Slovan
25. 10. 2023 11:51

Milane ještě včera večer než jsem šel do peří jsem ten nadpis článku čet manželce, ale kdoví jestli to vůbec zaregistrovala že ji to říkám. V tu chvíli zrovna hltala úskočné manévry Džejmse Borna. Tak jsem to vypnul a jako spořádaný člověk šel spinkat. 😊🙋‍♂️

Milan
25. 10. 2023 17:12
Odpovědět  Slovan

Dobřes učinil. Mzzč

Slovan
25. 10. 2023 19:31
Odpovědět  Milan

😊 🙋‍♂️ 👍 👍

Aleš
24. 10. 2023 23:42

Bordel na kolečkách zvaný EU.