Skutečný Anthony Fauci: Všichni si zaslouží znát pravdu (1. část)

Dr. Malone: Poprvé jsem se o tomto příběhu týkajícím se používání jednorázových telefonů Jeremym Farrarem, Tony Faucim a Francisem Collinsem dozvěděl hned po zahájení epidemie z pamětí, které napsal Jeremy Farrar, který je šéfem Wellcome Trust, jednoho z největších zdrojů financování britské biotechnologie a vývoje vakcín. Proč byl Farrar v té smyčce, usuzuji z toho, že měl určitou roli při poskytování finančních prostředků Wuhanskému laboratornímu virologickému institutu, který se na tomto výzkumu podílel. Ve své autobiografii prozradil, že spolu s Tonym a Francisem Collinsem používali jednorázové telefony, aby se vyhnuli jakékoli stopě, která by mohla zdokumentovat jejich rozhovory bezprostředně po zahájení epidemie. A mluvil o tom v souvislosti s tím, že hovořil o jejich obavách a tajných dohodách ve snaze utajit to, co věděli o práci, která probíhala ve Wuhanském virologickém ústavu.

RFK: Americké zpravodajské služby se nyní domnívají, že Číňané věděli, že z wuhanské laboratoře unikl virus už 12. září. A pravděpodobně unikl někdy koncem srpna, začátkem září. Ale 12. září armáda šla do této laboratoře v noci a změnili vedení laboratoře a vzali 22,000 vzorků koronaviru a odstranili je a nikdy nebyli viděni znovu. Odstranili zmínky o mnoha studiích přidané funkce na veřejně přístupných webových stránkách.

Zpravodajské agentury v USA a Velké Británii a Evropě, kterým říkají Pět očí, západní národy, které si navzájem vyměňují zpravodajské informace, měli hluboký podíl nejen na financování studií wuhanské laboratoře, ale také na utajení, ochraně protiopatření a ochraně wuhanské laboratoře před slídivým vyšetřováním. V srpnu 2020 jsem přednesl projev na mírovém shromáždění v Berlíně. RFK: Vlády milují pandemie. Bylo tam zhruba milion zastánců demokracie. Byli tam lidé ze všech národů Evropy a všech barev duhy a sešli se, aby požadovali návrat svých ústavních a lidských práv. Jediné, co vládě slouží k tomu, aby z lidí udělala otroky, je strach. Ihned poté německé zpravodajské služby a britské zpravodajské služby oznámily, že zvažují „váhavost s očkováním“ jako formu terorismu, a že rozpoutávají svůj arzenál kybernetické války na lidi v cizích zemích, které považují za „váhavce s očkováním“.

Pro CIA je špehování amerických občanů v této zemi nezákonné. Způsob, jakým CIA vždy obcházela toto přísné pravidlo, spočívá v tom, že špehování našich občanů zadávala zemím Pěti očí, jako je Británie a Německo, s nimiž sdílí zpravodajské informace, takže nemusí špehovat nás, mohou k tomu přimět Brity a Němce, a pak mohou tyto informace dostat ven. A to je znepokojující. S lidmi, kteří prostě zpochybňují vládní politiku, důležité vládní politiky ovlivňující zdraví a blaho milionů amerických dětí a dospělých, se zachází jako s nepřáteli státu.

Dr. Marik: Velmi slavný francouzský mikrobiolog a klinik Didier Raoult publikoval první data o účinnosti hydroxychlorochinu.

Dr. Raoult: Hydroxychlorochin je účinný proti množení odlišných druhů koronavirů v buňkách, Může být velmi dobrým kandidátem na léčbu pacienta. Nejenže to funguje na pacienta, ale také došlo k odstranění viru za čtyři dny.

Dr. Marik: Ale to bylo v rozporu se schváleným narativem. Dříve byl hydroxychlorochin ve Francii dostupný bez receptu, pak ho cenzurovali a umlčeli. A lék přestal být volně dostupný.

M. Miller: Propaganda vždy zahrnuje cenzuru, protože propaganda se nesnaží přesvědčit, snaží se vás zatlačit, aby vás otřásla do určitého názoru. Takže se nesnaží o argumenty, nesnaží se o rozumnou argumentaci, vůbec nepoužívá rozum, vlastně to bývá taková téměř neurologická manipulace. Protože propaganda nesnáší argumenty, vždy s sebou nese mimořádně důslednou cenzuru protinázoru. Musí být očerněn. Musí být odsouzen, musí být zatemněn.

Senátor: Poskytnete mi seznam všech webových stránek a hashtagů, o jejichž zákazu diskutovaly týmy moderátorů obsahu na Facebooku?

Zuckerberg: Rád se s vámi nebo s vaším týmem spojím a probereme další možnosti, jak v této věci postupovat.

Senátor: Zavážete se však, že poskytnete informace, které jste zaznamenali, týkající se moderování obsahu, které vaše společnost provedla? Ano nebo ne?

Zuckerberg: Asi by bylo lepší navázat, až budu mít možnost probrat se svým týmem, jaká by byla případná citlivost v této oblasti.

Senátor: Mohli bychom si ty informace vyžádat, ale raději bych je od vás získal dobrovolně. Všichni ale slyší, že pan Zuckerberg odmítl poskytnout informace, o kterých ví, že je má, a které nyní přiznal. Zuckerberg: Jen pro ujasnění. Rozumím tomu tak, že tyto vakcíny nemodifikují vaši DNA nebo RNA. To je důležitý bod k objasnění, případně mě opravte, ale jen aby to bylo jasné.

„Jméno Moderna kombinuje slova ´modifikovat´a ´RNA´.“

Zuckerberg: Jsem opatrný, protože nevíme, jaké jsou dlouhodobé vedlejší účinky toho, že se v podstatě modifikuje DNA a RNA lidí, aby se v DNA a RNA člověka přímo zakódovala schopnost produkovat tyto protilátky, a zda to nezpůsobuje další mutace nebo jiná rizika.

J. O´Keefe (Projekt Veritas): Ale skutečným vrcholem jsou právě tyto zásady, kde Facebook říká, že odstraní jakýkoli obsah, který, cituji, tvrdí, že vakcína COVID-19 mění lidskou DNA.

N. Wolf: Dr. Fauci spolupracoval s Markem Zuckerbergem, existovaly mezi nimi e-maily. A to je naprostý konflikt, protože Facebook do vakcín investuje. Google investuje do vakcín. Jsou ve střetu zájmů. Microsoft vyrábí vakcinační pasy. A přesto Fauci, který by neměl koordinovat zdravotní politiku se ziskovými subjekty, které jsou ve střetu zájmů, přijímal podněty a zřejmě sladil své zprávy s tím, co tito technologičtí bratři chtěli, aby se stalo.

RFK: Mnoho testů vakcíny proti HIV v Africe v roce 2020 se najednou staly testy vakcíny COVID-19, protože bezprecedentní tsunami nového COVIDu-19 začalo proudit přes Dr. Fauciho do stejných disciplinovaných legií virologických postav.

Univerzální přístup k řešení problémů chudoby a nemocí je neúspěšný. Chudoba je výsledkem složitého spiknutí ekonomických faktorů, kulturních faktorů, produkce potravin, politických otázek a otázek řízení. Představa, že lze přijít s technologickým zásahem a vyřešit problémy lidské chudoby, je nebezpečný mýtus. A jednou z velkých škod, kterých se podle mého názoru dopustili Tony Fauci a Bill Gates, je odklon Světové zdravotnické organizace od jejího tradičního zájmu o ekonomický rozvoj, zemědělství, místní samosprávy a vzdělávání jako holistické otázky rozvoje místně zakořeněných řešení místních problémů chudoby a zdraví, a nasměřovali Světovou zdravotnickou organizaci hlavně k vakcínám. B.

Gates: A bereme věci, které jsou geneticky modifikované organismy, a pícháme je malým dětem do náruče, prostě střílíme přímo do žíly.

Farber: Aparát Billa Gatese je horší než koloniální mocnosti, protože koloniální mocnosti alespoň vybudovaly nějakou infrastrukturu, která byla užitečná a prospěšná, a farmaceutický kolonialismus konkrétně je, že nebudete mít co mluvit do toho, jak léčit nemoci ve vaší zemi. To vám budeme diktovat my. A jakmile do vaší země zavedeme naši diktaturu, vaše země je fakticky obsazena, v jistém smyslu je námi kolonizována. A viděla jsem to, když jsem projížděla Afrikou, že tam byly dodávky CDC a všude, kde se objevily, šly na vrchol každé vlády a zkorumpovali ji.

Dr. Risch: Jeden z mých e-mailových kontaktů mi řekl, že v jeho městě, odkud pocházel v Zambii, je hydroxychlorochin volně prodejný. A přesto zmizel z regálů, že někdo přišel a skoupil všechny léky. Hydroxychlorochin v Africe je antimalarikum, používá se na malárii. Říká se mu „Neděle, neděle“, protože se bere jednou týdně. V těch zemích je to v podstatě jako vitamín, a přesto najednou zmizel ze všech regálů. A venku byly táboráky.

Média: Čekání je pro obyvatele Spojených států konečně u konce. A podle úřadů se od pondělí rozběhne první fáze zavádění tolik očekávané vakcíny COVID-19 společnosti Pfizer/Biontech. Americký armádní generál, který v současné době působí jako hlavní operační důstojník vládní operace Warp Speed, v sobotu uvedl, že první injekce vakcinační kampaně budou aplikovány již v pondělí ráno.

Generál: Očekáváme, že 145 míst ve všech státech obdrží vakcínu v pondělí. Dalších 425 míst v úterý a posledních 66 míst ve středu, čímž bude dokončena první dodávka vakcíny podle objednávek společnosti Pfizer.

Fauci: První věc, kterou byste možná chtěli říct mým afroamerickým bratrům a sestrám, je, že vakcínu, kterou budete přijímat, vyvinula Afroameričanka.

RFK: Brzy po zahájení zavádění vakcíny jsme začali pozorovat vlnu úmrtí, zejména u seniorů a starších osob, kteří byli prvními lidmi, kteří vakcínu dostali. A jedním z těchto úmrtí byl Hank Aaron, kterého jsem znal. Byl superhvězda v baseballu. Aaron udělal tiskovou konferenci na naléhání CDC v Atlantě, což je domov CDC, udělal tiskovou konferenci, na které dostal vakcínu a říká Afroameričanům: Musíte udělat to, co já. Vakcína je bezpečná. Tady, vezmu si ji před vámi. No a o 17 dní později zemřel.

A já jsem napsal článek, že jeho smrt je součástí vlny úmrtí, které vidíme u starších lidí po očkování. Neřekl jsem, že jeho smrt byla způsobena vakcínou, protože to vědecky říct nemohu. Neměl jsem informace, abych to mohl říct, ale mohl jsem s vědeckou jistotou říct, že jeho smrt patřila k mnoha úmrtím, která jsou hlášena ihned po očkování. Napadlo mě CDC a New York Times a USA Today a všechny televizní sítě a zpravodajské organizace po celém světě.

Dr. McCullough: NFL udělalo očkování povinné. Aaron Rodgers dostane COVID-19. Počkejte, vy jste si vzal vakcínu? On na to: Ne, nevzal jsem si vakcínu. Dostal jsem COVID. Dostal McCulloughův protokol. Dostal jsem McCulloughův protokol. Děkuji doktoru McCulloughovi. A vyšlo najevo, že se nenechal očkovat a proč? Protože se obává zánětu myokardu a Cole Beasley za Buffalo Bills, to samé. A Kyrie Irving hraje v New Yorku basketbal, totéž. Takže tu máme jednoho hráče za druhým, kteří říkají: Mám obavy z myokarditidy. A pak vidíte škálu škod.

Média: Středoškolák je v nemocnici poté, co zkolaboval na tenisových kurtech. Nové podrobnosti o úmrtí středoškolského fotbalisty. Fotbalista Christian Eriksen zkolaboval ke konci prvního poločasu. Školská komunita truchlí dnes večer poté, co jeden z jejich středoškolských fotbalistů zemřel. Středoškolský fotbalista zemřel poté, co zkolaboval na tréninku. Vysokoškolský basketbalista zkolaboval na hřišti. Chceme vás varovat, video může být náročné na sledování. Basketbalová hvězda Yonsei Johnson zkolaboval během hry. Středoškolák zemřel poté, co zkolaboval na fotbalovém tréninku. Na osmé míli náhle ztratila vědomí. Srdce 17letého Ryana Jacobse se zastavilo. Nečekaně zkolaboval na hřišti. Megan se zastavilo srdce. Kolaps během fotbalového zápasu.

Dr. Seneff: Jedná se o gigantický experiment na světové populaci, nikdy předtím nepoužitý u lidí.

Média: Nežádoucí účinky vakcíny Moderna zní znepokojivě. Po druhé dávce se u nejméně 80 % účastníků vyskytl systémový nežádoucí účinek. Jsou tedy tyto vakcíny bezpečné?

B. Gates: No, FDA se na to podívá důkladně, protože FDA je zlatým standardem regulačních orgánů. A jejich současné pokyny v této oblasti, pokud se jich budou držet, jsou velmi vhodné.

Dr. Seneff: Na této technologii pracují již dlouho, ale měli s ní spoustu problémů. Je příliš toxická. A oni v tom vidí obrovskou příležitost. Fauci i Bill Gates to tak vidí. Hodně investovali do technologie mRNA jako do nového revolučního konceptu v biologii a medicíně.

Novinářka: Věděla jste předem, že dnes dostanete vakcínu?

T. Dover: Ano, věděla. Všichni moji zaměstnanci… jsme nadšeni, že dostaneme vakcínu. Omlouvám se, je mi špatně. Omlouvám se. (*zdravotní sestra se zhroutila cca 15 minut po covid očkování*)

Dr. Risch: Vakcíny s mRNA fungují tak, že ve vakcíně je genetický materiál, který je zapouzdřen v mikroskopické částici, a tato částice infikuje vaše buňky. A to znamená, že částicemi přenesenými z vnějšku vašich buněk dovnitř, takže využívá vaše buňky k dokončení výroby vakcíny, dokončí ji genetická mašinérie vašeho těla, a ne výrobci.

Dr. Malone: mRNA, se kterou jsem pracoval, a vynálezy, s nimiž jsem přišel, se zásadně liší od toho, co se používá v současném produktu. V tom, že jsem vyráběl to, co se blíží přirozené RNA, to, co se používá v produktech povolených k nouzovému použití od Moderny a Pfizeru, nejsou přirozené RNA. Jsou tedy příbuzné tomu, co jsem si původně představoval, ale také odlišné. A tyto rozdíly zřejmě přispěly k rizikům a toxicitě.

Dr. Tenpenny: Messengerovou RNA vytvářejí naše buňky každý den. Vytváří ji naše DNA. A to, co messengerová RNA dělá, je doručení receptu. DNA má recept, který zapisuje do messengerové RNA, protože přijímá zprávy. Takže má na přední straně recept, který říká, že je třeba vytvořit tento protein pro hojení tohoto svalu.

A messengerová RNA pak přejde do ribozomů, což je továrna, a přečte recept na přední straně mRNA a vytvoří protein, který pak jde do těla a přejde do svalu, který byl poškozen, a opraví ho. To je normální proces, který se děje každý den, každou minutu v našich buňkách po celý den.

M. Holland: Jednou z fascinujících a děsivých věcí, které jsme v posledních dvou letech zaznamenali, je to, že v oficiálním systému hlášení nežádoucích účinků vakcín VAERS bylo hlášeno více poškození a úmrtí v důsledku COVID očkování, než u všech vakcín dohromady za posledních 30 let, žloutenky, spalniček, dětské obrny, DPT. V posledních dvou letech bylo více poškození a úmrtí v důsledku očkování COVID.

Dr. Tenpenny: V září 2000, když jsem začala zkoumat problémy spojené s vakcínami, bylo asi 8000 hlášení ve VAERSU ročně. Když jsem se naposledy dívala před COVIDem, bylo to asi 35 000 hlášení ročně. A pokud je to někde mezi jedním a 10 % skutečných poškození, mohli bychom mluvit o něčem mezi 350 tisíc až 3,5 miliony lidí, kteří jsou skutečně poškozeni a nevěděli, jak to nahlásit.

Dr. Marik: Existuje řada důvodů, proč se ty případy nehlásí. Je to velmi těžkopádný systém. Je obtížné ho používat. A trvá to dlouho a lékaři se zdráhají vkládat údaje do systému VAERS. Měl by to být mnohem aktivnější systém, kde by federální vláda, pokud by měla zájem, podrobněji sledovala nežádoucí účinky související s těmito vakcínami.

RFK: Dr. Fauci odmítá napravit notoricky nefunkční systém dozoru nad poškozeními způsobenými vakcínami neboli VAERS. To představuje neomluvitelnou nedbalost. Ze studií ministerstva zdravotnictví vyplývá, že počet poškození způsobených vakcínami je možná podhodnocen o více než 99 %.

Dr. Yeadon: Systém hlášení nežádoucích účinků vakcín, VAERS, mi říká, že došlo k mnoha velmi špatným vedlejším účinkům.

Fauci: Počáteční bezpečnostní studie je zjistit, zda injekce do ruky má nějaký druh idiosynkratické nebo špatné reakce.

Žena: Očkovat jsem se nechala 17. března, což mi způsobilo záchvaty a byla jsem ochrnutá. Mám teď záchvaty tiků.

Muž: V pondělí jsem dostal vakcínu od Pfizeru a ve čtvrtek jsem měl ochrnutý obličej.

Fauci: Je tam další prvek bezpečnosti. A to, že pokud někoho očkujete a on si vytvoří protilátkovou odpověď a pak se vystaví infekci a nakazí se, zda odpověď, kterou jste vyvolali, ve skutečnosti infekci posílí a zhorší? A to zjistíte pouze tehdy, pokud provedete rozsáhlou studii, nikoliv na normálním dobrovolníkovi, který není vystaven riziku infekce. Ale na lidech, kteří jsou v rizikové situaci.

Fauci: Nebylo by to poprvé, kdyby se stalo, že vakcína, která vypadala dobře z hlediska počáteční bezpečnosti, ve skutečnosti lidem přitíží. Byla to historie vakcíny proti respiračnímu syncytiálnímu viru u dětí, která dětem paradoxně přitížila. Jedna z vakcín proti HIV, kterou jsme testovali před několika lety, ve skutečnosti zvýšila pravděpodobnost, že se jedinci nakazí.

Fauci: Pokud si ji vezmete a pak uplyne rok a všichni jsou v pořádku, pak si řeknete, že je to dobře. Teď ji dáme 500 lidem a pak uplyne rok a všichni jsou v pořádku. Teď to dáme tisícům lidí. A pak zjistíte, že to trvá 12 let, než se všechno peklo rozpoutá, a co jste pak udělali.

Média: Univerzita požaduje, aby se všichni studenti a zaměstnanci nechali očkovat a ověřili si stav svého přeočkování k datu 21. ledna. Zítra musíte předložit doklad, že jste očkováni. V restauracích a barech se nemůžete najíst uvnitř. Restaurace a mnoho dalších podniků v Chicagu čekají od zítřka velké změny. Povinnost očkování vstupuje v platnost. Příští týden už budete muset předložit průkaz o očkování v restauracích a posilovnách.

Fauci: Prosím, nechte se očkovat.

Žena: Moje dcera se včera nechala očkovat v Las Vegas a je mrtvá. Dostala vakcínu od Pfizeru a je mrtvá! Fauci: Vzhledem k tomu, že teď máme virus v rukou, je to dost možné, vlastně neměnné, že vyvineme vakcínu proti…

Farber: Vláda Fauciho začíná v roce 1984. V roce 1984 se všechno změní.

M. Heckler: Dobré odpoledne, dámy a pánové.

Farber: Robert Gallo uspořádal tiskovou konferenci, na které bylo americkou vládou prohlášeno, že americká vláda našla příčinu AIDS. V Národním ústavu pro výzkum rakoviny, kde Gallo pracoval.

M. Heckler: Pravděpodobná příčina AIDS byla nalezena. Varianta známého lidského rakovinného viru.

Farber: A že se měl nazývat virus lidské imunodeficience – HIV. V témže roce 1984 se Fauci stává ředitelem NIAID.

M. Miller: To znamenalo vzestup doktora Fauciho až do jeho současné pozice.

Konference: Rád bych vám představil Dr. Fauciho, ředitele Národního institutu pro alergie a infekční nemoci od roku 1984.

M. Miller: Dr. Fauci pochopil, že může v podstatě zachránit svou vládní agenturu tím, že definuje AIDS jako infekční nemoc. Jeho agentura v rámci NIH je celá o studiu alergií a infekčních nemocí. A infekční nemoci byly tak trochu na ústupu, protože byly většinou překonány v době, kdy Fauci přišel, a tak potřeboval znovu otevřít kohoutek financování pro svou agenturu a jeho spojence v Big Pharma.

Fauci: Pane prezidente a komisaři, je jasné, že velmi brzy, určitě během tohoto kalendářního roku v USA, budeme dělat první fázi testování bezpečnosti vakcín. Máme jednotky pro hodnocení vakcín financované federální vládou NIH, je to dobrá spolupráce mezi průmyslem, federální vládou a akademickou obcí.

V. Sharav: Co není většině lidí známo a pro mnohé by to bylo překvapivé, je to, že Dr. Fauci a další v NIH mají farmaceutické patenty, a jsou v partnerství se společnostmi. Jejich oficiálním úkolem je sloužit veřejnému zájmu. Ale to bylo jaksi odsunuto stranou a smeteno ze stolu, jako by to byla jen formalita.

RFK: Zákon z roku 1980 o patentech umožnil NIAID a Dr. Faucimu osobně podat patenty na stovky nových léků, které jeho agentura inkubuje, a pak tyto léky licencovat farmaceutickým společnostem a vybírat licenční poplatky z jejich prodeje. Můj strýc účelově vybral hlavního administrativního asistenta Terry Burna, který byl prvním otevřeně homosexuálním administrativním asistentem na Kapitolu.

Byl také prvním otevřeně nakaženým HIV administrativním asistentem na Kapitolu, což v té době bylo velmi kontroverzní, protože lidé měli strach z toho, že se budou vystavovat i lidem, o kterých se domnívali, že mohou být nakaženi HIV.

M. Miller: Měli jsme novou nemoc, kterou jste mohli mít, aniž byste o tom věděli. To pak vedlo ke zprávám, že se AIDS nakazíte ze záchodových prkének.

Média: Veřejnost má problém oddělit fakta od fikce. Mohou se děti nakazit AIDS pitím z fontány? Je možné dostat AIDS tím, že líbáte, dotýkáte nebo jen jste v blízkosti někoho, kdo má tuto nemoc? Jak víte, objevily se zprávy, že virus lze občas nalézt ve slinách. A v New Jersey úředníci tvrdí, že umožní školním inspektorům vyloučit studenty, učitele nebo jiné zaměstnance, kteří trpí AIDS. Hodně se mluví o povinném hlášení všech případů AIDS a povinných krevních testech a hodně se trápí ohledně otázky karantény.

Fauci: Pokud se jedná o blízký kontakt dítěte v domácnosti, možná bude existovat určitý počet případů jednotlivců, kteří jsou v úzkém kontaktu s někým, kdo má AIDS, nebo jen běžný blízký kontakt, který se vyskytuje v běžných mezilidských vztazích. Pokud tomu tak je, pak se skutečně důsledky pro šíření i do jiných skupin než kojenců a dětí stávají něčím, s čím je třeba počítat. Podle mě to bude mít zásadní dopad na naše uvažování o tom, jaké budou skutečné hranice tohoto syndromu.

Farber: A když říkám, že Anthony Fauci je v podstatě sociální inženýr, myslím to vážně. Protože formuje to, jak lidé přemýšlejí o lidském kontaktu, doteku, intimitě.

TV: Víš o těhotenství? Ano. Víš, co si myslím o zodpovědnosti? Ano. Kolik toho víš o AIDS?

Média: Máme před sebou ještě dlouhou cestu v boji s AIDS. Virus, který způsobuje AIDS. HIV se šíří sdílením jehel a sexem s nakaženou osobou. Pokud jde o sex, Cindy byla hlavní hvězdou večírku. Chodila od jednoho partnera k druhému, až jednoho dne potkala partnera, který s ní zůstal až do konce života. AIDS. Neexperimentujte se sexem. Pokud budete, používejte kondom. Nebo být životem večírku by pro vás mohlo znamenat smrt. AIDS se stává nejzatíženější zdravotní téma desetiletí.

Farber: To, co tam vidíte, je jakýsi, řekla bych skoro jako moment zemětřesení v americké kultuře, biologii, virologii, politice, ve všem.

M. Miller: Byla to nemoc, která byla tak strašná a děsivá, že si vynucovala, aby se lidé drželi od sebe dál, žádný sexuální kontakt, žádný náhodný sexuální kontakt.

Farber: Nejen sex, všechny formy lidského kontaktu teď najednou představovaly smrt. A potenciálně zavraždit někoho, koho milujete… to jsou opravdu radikální myšlenky a velmi temné myšlenky.

Fauci: Vzhledem k dlouhé inkubační době této nemoci, můžeme začít vidět, jak vidíme prakticky s přibývajícími měsíci, ostatní skupiny, kterých se to může týkat, a pak to vidět u dětí, je opravdu znepokojující.

Farber: Dřív to tak bylo, že Fauci, Robert Gallo a všichni říkali Američanům, že pokud dnes máte pozitivní test, pravděpodobně zemřete do šesti měsíců až jednoho roku, pak se z toho staly tři roky, pak pět let, pak deset let a oni to pořád natahovali a natahovali.

M. Miller: Abyste věděli, že ji máte, museli jste být testováni a museli jste být testováni pomocí PCR. Zní to povědomě? Její vynálezce Kary Mullis byl bez sebe vzteky, že se používá k diagnostice lidí s HIV, což pak mělo neúprosně vést k AIDS. Vystoupil proti tomu tenkrát.

K. Mullis: Když lidé jako Fauci začnou mluvit… on nevěděl nic opravdu o ničem. A to bych mu řekl do tváře. Neví nic. Myslí si, že můžete vzít vzorek krve a strčit ho do elektronového mikroskopu, a když tam bude virus, tak to poznáte. Nerozumí elektronové mikroskopii a medicíně a neměl by být v takové pozici, v jaké je.

Dr. Yeadon: Opakovaně říkal, včetně záznamů, že byste neměli používat PCR testy k diagnostice klinické infekce viry. Opakovaně to řekl, a co my děláme? Používáme PCR testy na virová onemocnění.

K. Mullis: Mají osobní agendu. Vytvářejí si svá vlastní pravidla za pochodu a Tony Fauci jde do televize před lidi, kteří ho platí, a lže přímo do kamery.

Fauci: Když Robert Gallo v roce 1984 dokázal, že je etiologickým činitelem, v roce 1985 jsme měli diagnostický test schválený FDA. To bylo opravdu rychle od doby, kdy se za necelý rok prokázalo, že jde o virus, který způsobuje toto onemocnění.

Dr. Malone: Můj mentor jako mladý student cestoval s Bobem Galloem do Pasteurova ústavu, setkal se s Lucem Montaignerem a přivezl jejich izolát DNA, který mohl být použit k výrobě viru AIDS.

Farber: Luc Montagnier poslal biologický vzorek Robertu Gallovi pro zpětnou vazbu a Robert Gallo v roce 1983 slavně ukázal ty prokazatelně stejné proteiny na tiskové konferenci, kde prohlásil, že HIV byl nalezen v jeho laboratoři a je příčinou AIDS.

M. Heckler: Zásluhu na tom má náš významný doktor Robert Gallo.

Farber: Následovala mohutná bitva.

K. Mullis: Oslovil jsem Montagniera a řekl jsem, že nemohu najít žádný odkaz. Nemůžu najít odkaz, který by se k tomu tvrzení hodil, že HIV je pravděpodobnou příčinou AIDS. Určitě mi pomůžete. Řekl: Proč nepoužijete NIH? Třeba zprávu CDC? A já na to: No, díval jsem se na to a to není vědecká práce a lidé, kteří stáli kolem, jeho kolegové, se na něj dívali, jako by si mysleli, že by měl přijít s lepší odpovědí, ale on to nedokázal.

Farber: Luc Montagnier byl vždycky zajímavá postava. A vždycky trnem v oku ortodoxii.

Montagnier: HIV samo o sobě nestačí k tomu, aby vyvolalo AIDS. Pro aktivaci toho viru v buňkách potřebujeme nějaké kofaktory.

Fauci: Kofaktory nejsou nutné.

Dr. Malone: Myslím, že mnoho údajů ukazuje na to, že HIV je přinejlepším kofaktorem. A jeden z lidských herpetických virů může hrát klíčovou roli v rozvoji tohoto onemocnění, a to v míře, kterou lze přičíst virové infekci. Nicméně Dr. Fauci samozřejmě dlouhodobě zastává názor, že HIV je jedinou příčinou syndromu viru imunodeficience.

Farber: Probíhala válka, o které jsem psala od prvního výstřelu, což bylo v roce 1987, s článkem Petera Duesberga, o níž většina lidí neví. Válka, která se odehrávala o duši americké vědy, klasického vědeckého světa, kde musíte dokázat, co říkáte, a teprve když to dokážete, postupujete dál, a postmoderního post-Fauciho průmyslového hypermoderního zpeněženého hyperpropagandistického nevědeckého světa.

Dr. Duesberg: HIV nemůže být příčinou AIDS, protože neinfikuje dostatečné množství buněk a není dostatečně aktivní. Nachází se pouze u jedné z 8000 T-buněk.

Fauci: Je to nešťastné, protože vytváří obrovskou úzkost u lidí, kteří jsou nakaženi, protože si myslí, že existuje nějaké spiknutí vědců proti nim. Je to opravdu velmi nešťastné. A když to přichází od něj, kdo má nějakou kvalifikaci. Něco se stalo s jeho myšlením v posledních letech. Nevím, co to je.

Farber: HIV nebyl nikdy v žádném případě přítomen u všech případů AIDS, ale Anthony Fauci se postaral o to, aby existovala dokonalá korelace tím, že vyřadil asi 5000 případů AIDS s negativním HIV. V Amsterdamu se počátkém 90. let konala konference o AIDS, lékaři začali chodit na pódium v rámci zasedání, kde hovořili o AIDS s negativním HIV. A začali říkat: Ano, mám klinického pacienta s AIDS, má všechny příznaky, ale každý test je negativní. A tak se strhla mela, byla cítit úzkost. Počkejte, co to je? Je možné, že Peter Duesberg měl pravdu? A Anthony Fauci přiletěl letadlem na tu konferenci. Prostě to potlačil a dal prohlášení prostřednictvím Newsweeku, že to prostě není problém. Že to bylo nedorozumění. A v tu chvíli udělali to, že vzali všechny HIV negativní případy AIDS, přejmenovali je a vyřadili z oficiální definice.

RFK: Dr. Fauci bezostyšně, aby vysvětlil anomálii AIDS bez HIV, prohlásil, že nevysvětlené případy AIDS představují novou nemoc, aby se vyhnul podezření, že jeho v uvozovkách „nová nemoc“ je přece jen chronický únavový syndrom, označil Dr. Fauci svůj objev jako idiopatickou CD4+ lymfocytopenii neboli ICL. V tomto jazykovém obratu idiopatická znamená neznámého původu. Nevěděl jsem, jestli HIV/AIDS je věc, která byla silou, jež všechny tyto lidi v 80. a 90. letech zabila.

Co víme, je, že byla cílevědomá snaha, která byla organizována Tony Faucim k umlčení disidentů, aby se ujistil, že debata se neuskutečnila, aby se ujistil, že věda, která zpochybňuje oficiální ortodoxii, byla potlačena, že lidé, kteří tuto vědu zastávají, přijdou o svoji kariéru, že budou umlčeni, že budou očerňováni. Že budou marginalizováni, zesměšňováni, že se stanou radioaktivními.

Farber: Vydavatel říkal, tohle je Vietnam naší generace. Tak jsem se chystala napsat sloupek a stala jsem se jeho redaktorkou a často i pisatelkou.

Média: Frustrace kvůli krizi AIDS se dnes přelila do velkého protestu na radnici na Manhattanu, více než 2000 lidí požadovalo opatření. Odhaduje se, že v USA je nakaženo HIV asi milion lidí, od zítřka by toto číslo mohlo exponenciálně narůst. Vyhoďte Fauciho. Potřebujeme léky!

Protest: Tohle je příběh o rasismu. Tohle je příběh o sexismu. Tohle je příběh o chamtivosti. A tohle je válka. A Národní zdravotní ústavy odmítají dělat svou práci. NIH nás zabíjí!

Protestující: Nemám přístup k těmto zkouškám, kritéria jsou příliš těsná, trvají příliš dlouho. A každý den čtu o lécích, které jsou k dispozici, a nejdou do zkoušek. Není přístup k žádným novým lékům. A já sem přicházím, abych požádal o přístup k těmto lékům.

Fauci: FDA co nejrychleji přikročí k řešení tohoto problému a rozšíří indikaci AZT.

Farber: Ani nemrkl. Bylo pro něj zcela přirozené bez mrknutí oka vystupovat večer co večer v televizi a mluvit o této neuvěřitelně toxické chemikálii. A myslím tím opravdu toxické.

Novinář: Lidi s asymptomatickým HIV…

Fauci: Jelikož AZT je lék, který je již na trhu, lékaři ho mohou podle svého uvážení předepisovat na cokoli, na co ho chtějí předepsat.

Farber: Fauci v určitém okamžiku učinil rozhodnutí, že každý, kdo má CD4 buňky nižší než 500, ačkoli je stále zdravý a nemá příznaky AIDS, by měl preventivně přejít na AZT.

Fauci: Všem účastníkům, jejichž počet buněk T4 je nižší než 500, by mělo být nabídnuto AZT.

sdíletj na

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
P.A.Semi
27. 10. 2022 02:25

Já bych k tomu doplnil, že Hospodin Bůh mimo mnoha jiného napsal na Slunci 2021-05-03..07 v souvislosti s Covidem:
»Fauci must! hang«

Asi věděl proč…
(I když to nebyl Fauci, kdo to původně naplánoval, ale kdo provádí Genocidu si zaslouží Trest, zvláště když tam je takhle ústřední figura…)

πα½

Gales
27. 10. 2022 18:49
Odpovědět  P.A.Semi

Ať chcípnou.