blognezařazené

Server idnes.cz lže jako když tiskne.

P. P.8. 1. 2021 iDnes a P.P.

“Česko si samo nemůže schválit použití vakcíny Sputnik, říká šéfka SÚKL” (zdroj ZDE)
Titulek této zprávy je naprosto lživý a navíc zavádějící.

Státní ústav pro kontrolu léčiv – SÚKL může schválit použití vakcíny Sputnik-V v České Republice zcela samostatně, bez jakéhokoli zásahu jakékoli evropské lékové agentury. Zdravotnictví je plně v kompetenci České vlády.
(Na snímku aplikace další ruské vakcíny Gem Kovid VAK)
O přístupu všech vakcín proti koronaviru na evropský trh rozhoduje podle Storové pouze Evropská agentura pro léčivé přípravky. Český SÚKL o tom samostatně rozhodovat nemůže.
Toto sdělení nevylučuje, že SÚKL může schválit použití vakcíny Sputnik-V v České Republice.

Poznámka redakce Nové republiky:
zdravotnická i léková politika je plně v kompetenci jednotlivých členských států Evropské unie. Hromadný nákup, který členským zemím EU vnutila předsedkyně Evropské komise paní Ursula von Leyenová je jen další snahou vytvořit z EU superstát, kde by národní orgány pozbyly jakoukoli moc a dozor, v tomto případě nad národní zdravotní politikou. To by bylo pro náš zdravotní systém smrtící.
Navíc byly vybrány jen dvě tři vakcíny z více možných a vybrané jsou pak vnucovány národním státům, což ukazuje na korupční jednání v nejvyšších kruzích EU! Důsledkem je nedostatečné množství vakcín a nízká proočkovanost obyvatelstva.
Do dnešního dne 17 zemí – nečlenů EU a Maďarsko- nakoupilo vakcínu či licenci na její výrobu od ruských výrobců (vakcíny Sputnik V a Kovid VAK). Další dovážejí vakcíny z Číny. “Naši” politici ze zbabělosti a nekompetentnosti sobě vlastní nejsou ochotni a ani schopni vzdorovat tomuto kolonizačnímu tlaku z Bruselu a poslušně nekupují nadiktované.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/vakciny-sukl-irena-storova-sputnik-rozstrel.A210107_203151_domaci_vov
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/vakciny-sukl-irena-storova-sputnik-rozstrel.A210107_203151_domaci_vov
https://bit.ly/3nqWlKp

sdílet na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Danuška
10. 1. 2021 20:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Masoví vrazi, neschválená jedovatá vakcína!