blog

Senátorka Hamplová si chce posvítit na covidové vakcíny. Někdo by za ně prý zasloužil zavřít

27.10.2022 22:11 | Ze sítí

Podvod století? Realita bude krutá, vakcína, která se nedá nazvat vakcínou. Advokátka a nově i senátorka Jana Zwyrtek Hamplová, která hlasitě brojila proti pandemickým opatřením, upozorňuje na podivné okolnosti týkající se očkovací látky proti onemocnění covid-19. „Na rovinu – doufám, že za tohle někoho jednou nakonec zavřou,“ píše politička ve svém facebookovém komentáři.

Senátorka Zwyrtek Hamplová upozorňuje, že minulém týdnu se uskutečnila velmi klíčová tisková konference poslanců Evropského parlamentu: „Vyšlo najevo, a poslancům EP se to velmi nelíbí, že před uzavřením smlouvy o zakoupení vakcín si předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová vyměňovala soukromé SMS se šéfem farmaceutického gigantu Pfizer panem Bourlou a odmítá tyto SMS ukázat (!!!).“

V utajeném režimu se rovněž nachází (zatím) i kupní smlouva samotná. Nicméně už i její některé části se dostaly na veřejnost a jako právnička Zwyrtek Hamplová konstatuje, že „smlouva jako celek byla zcela nevýhodná pro stranu kupující, tedy pro EU, a tím následně i její členské státy, tedy i pro Českou republiku, která ji zcela slepě podepsala“.

Nevýhodnost smlouvy spočívá podle advokátky v absenci jakýchkoli záruk a odpovědnosti za případné „vady“ a na to navazující logickou možnost smlouvu vypovědět či změnit v případě nových zjištění o neúčinnosti nakoupených vakcín – tato možnost zde není.

„V České republice se tento neomluvitelný postup kopíroval – a odpovědná bude osoba, která smlouvu podobného znění podepsala. Jak to tak vypadá, budeme se zkrátka ještě všichni divit,“ podotýká členka horní parlamentní komory.

Za těchto okolností považuje reklamu pana ministra Válka s hercem Čtvrtníčkem za absolutní výsměch nastupující realitě. „Ta realita bude totiž velmi krutá. Už to, co víme, postačuje k závěru, že vůbec nešlo o zdraví lidí, ale o masovou aplikaci narychlo vyvinuté látky a její prodej a že o tom, co ta látka ‚umí‘ nebo spíše ‚neumí‘, se od počátku především neuvěřitelně lhalo nebo mlčelo,“ zdůrazňuje Zwyrtek Hamplová.

Osobně je přesvědčena, že velmi brzy přestaneme používat i název vakcína, protože není namístě. „To, co se stalo, je zkrátka neuvěřitelný podvod století. Věřím, že vše, co se tu kolem toho dělo, skončí nakonec před soudem.

Důvodem totiž nebylo a není zdraví lidí. Důvodem je prodat narychlo vyvinutý výrobek sporných kvalit a rizikových a neprozkoumaných nežádoucích účinků za každou cenu – jen aby za ty vyhozené miliardy za ony nesmyslné počty narychlo vyvinutých tzv. vakcín někoho nezavřeli. A aktéři této tragikomedie se neštítí do toho vtáhnout i děti. A na rovinu – doufám, že za to všechno jednou někoho opravdu zavřou,“ dodává senátorka.

https://bit.ly/3gOIOia

sdílet na

18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Vül
28. 10. 2022 00:25
Ohodnotit příspěvek :
     

když zabiješ jednoho, je to vražda
když zabiješ statisíce, je to statistika
za statistiku se nezavírá

28. 10. 2022 00:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Ale věří, paní senátorko, věří.

Jaris
28. 10. 2022 04:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Ja tehle kredenciozni dame neverim. Zvlaste, kdyz se na tribune objimala se smelinarem Karlem Janeckem.

Pavel z Moravy
28. 10. 2022 14:58
Odpovědět  Jaris

A co takhle když se škůdci zemští stýkají a bratříčkují se sudeťáky. To se vám líbí?

Jaris
29. 10. 2022 01:42
Odpovědět  Pavel z Moravy

Nechci vam brat iluze, ale tahle pani niceho nedosahne. Vzala si prilis velke sousto a nikoho z tech vysoko postavenych grazlu, kteri jsou mocnejsi nez ona, do basy nedostane.

Jiří
28. 10. 2022 08:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Proč hrozit lochem? Mnohem účinější je pěkně oholit celou rodinku.Zabavit majetek apod. např.rodinám Kolářů,Hřibů,Fialů apod.,pěkně po demokraticky.

Pedro
28. 10. 2022 09:10
Odpovědět  Jiří

Kubků….

Gales
28. 10. 2022 10:26
Odpovědět  Pedro

A Flégrovi vzít kocoura.

janle57
28. 10. 2022 08:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdo si nechal do sebe vrazit tohle svinstvo a nevěří vlastnímu selskému
rozumu, není duševně v normálu,vyjímku bych bral pouze u těch,kteří podlehli
nátlaku,že je vyhodí z práce,ale i proti tomu šlo legálně bojovat.Není nad dobrý
pocit,když to do Vás napere nějaký zaškolený vrátný ze špitálu někde
ve špinavé tělocvičně.

Pedro
28. 10. 2022 09:12
Odpovědět  janle57

Jak mohl někdo uvěřit, když to do lidí píchali i doslova na hajzlu?

Pavel z Moravy
28. 10. 2022 09:32
Odpovědět  janle57

To už jsem říkal též, šlo proti tomu legálně bojovat i když jim vyhrožovali vyhazovem.

Gales
28. 10. 2022 10:29
Odpovědět  janle57

Hodně lidí podlehlo pod tlakem obtíží spojených se zaměstnáním.Všichni kteří je nutili do očkování by měli chvípnout.

Administrátor
P.A.Semi
28. 10. 2022 12:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Inu, pořád ještě je to naivní, a i Senátorka bude překvapená, protože si ve své naivitě není ochotna nebo schopna připustit, že by byli až tak zlí, jak jsou…

Nebyl to problém pouze vyhozených peněz, to by šlo tolerovat…

Byl a je to pokus o Genocidu, o naše vyhubení, který se jen nějakou šťastnou náhodou povedl jen částečně… Týdně umírají statisíce lidí, naštěstí ne stamiliony… Jsou miliony zmrzačených, naštěstí ne miliardy, jak bylo původně plánováno…

Ale co není, může být… Když budeme pokračovat s boostery těchto Jedů na Krysy, oni ty chyby postupně napraví a bude to tak vražedlné, jak to mělo být…
(Jedy na Krysy fungují nejlépe tak, že zabíjí až se zpožděním, aby se Krysy nevyplašily, když by “ochutnávači” začali brzy umírat…)

πα½

Pavel z Moravy
28. 10. 2022 15:09
Odpovědět  P.A.Semi

Semi, možná není naivní ale hlídá svoje výroky, takže bych řekl, že je opatrná. Většina lidí se ze strachu neprojeví vůbec a nechápe, že čím větší strach lidé projeví před touto sebrankou, tím více jim tito sebestřední grázlové budou ubližovat. Ale jinak s vámi absolutně souhlasím, zapojili se do této vakcinační sajrajtové špinavosti a je zapotřebí na to nezapomenout a předat je spravedlnosti, až se zde znovu obnoví právní stát.

jiří
28. 10. 2022 17:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Neočkované svobodné ženy říkají „NE“ očkovaným svobodným mužům. https://uncutnews.ch/ungeimpfte-alleinstehende-frauen-sagen-nein-zu-geimpften-alleinstehenden-maennern/

skeptik
28. 10. 2022 17:54
Odpovědět  jiří

Takže otázku nemáš AIDS vystřídala otázka nemáš Comirnaty?

[Trol-1] Tadeáš
29. 10. 2022 06:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdyby byla jen ošklivá, ale ona je ještě blbá. Dostala se ke snadnému životu za pár hlasů. Přitom řada jí podobných křičí, že je Senát zbytečný. Podobně se flákají SPĎáci v europarlamentu, přito chtějí z EU. Ale brát tučné platy od ní jim nevadí.