blogvideo

S místopředsedou PRO o sobotní demonstraci, nepřípustných symbolech a zahraniční a domácí politice

Vítejte u Aby bylo jasno. Jak jde dohromady český král a český prezident? Jsou nelegální poplatky v ordinacích daní za demokracii, jak tvrdí ministr zdravotnictví Válek? Odpověděl premiér Fiala na požadavky organizátorů a na pozvání na demonstraci, která proběhne v sobotu 11. března na Václavském náměstí? A kdo na demonstraci Česko proti bídě, kterou organizuje strana PRO vystoupí? Pozvání přijal bývalý diplomat, místopředseda strany PRO – Právo, Respekt, Odbornost doktor Petr Vacek.

sdílet na

21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Teuton
9. 3. 2023 11:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Počitejme s tím, že se čučkárna, chci říct BIS, Bezpečnostní informační služba podpraporčíka Michala Čoudelky, pokusí o nějakou levárnu a provokaci. Loni v září při demonstraci na Václaváku najala Ukrouše k vyvolávání potyček a konfliktů. Ti se ale nakonec ničeho neodvážili. BIS je přímo řízena americkým velvyslanectvím a bylo by zajímavé vědět, co jí tato ambasáda ve výše naznačené souvislosti doporučila či přímo nařídila. BIS se klidně dopustí té největší ohavnosti, jenom aby fialový mor u moci udržela.

Vaska
9. 3. 2023 11:26
Odpovědět  Teuton

to se táhne už dýl – viz české Budějovice v roku 2012 – demonstrace kde stbácký provokatéři vyvolali rvačky a násilnosti – koukal jsem na video kde maník před fůrou svědků předával krajskému policejnímu náčelníkoj důkazy o policejních provokatérech a ten mu sliboval že to prošetří a do dneška jsem nikde nenašel výsledek tohoto vyšetřování

Spam Teuton
9. 3. 2023 11:48
Odpovědět  Vaska

Na americké ambasádě má BIS na starost pan Stapleton, který čučkáře řídí a úkoluje. Bude záležet na tom, jaký rozkaz od něho BIS dostane.

Vaska
9. 3. 2023 12:26
Odpovědět  Spam Teuton

někde bylo že řídící důstojník pinočeta (kolář) byl před několika dny na uSSa ambasádě – šel si tam pro notičky

Jaroslav Novák
9. 3. 2023 11:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Opravdu enormní snaha moderátorky z tohoto člověka něco “dostat” 🙂 Za to velká pochvala. Ovšem pán je především právník, pak právník, pak ještě právník… pak dlouho nic a snad někde v dálce pak i člověk. Takže jsme se vůbec nic nedozvěděli. Tedy kromě toho, že se nic nedozvíme 🙂 Kdyby aspoň řekl něco v duchu: “Vlajky stran ne proto, aby to média nemohla zneužít.” Čímž by měl pravdu a nic by tím nemohl zkazit. Tedy vlastně ano, co kdyby se na něj pak stěžovala média. 🙂 A tak to bylo u všech probíraných témat. Takže doplňuju začátek komentáře – na rozdíl od jiných právníků právník připo…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Nadia369
9. 3. 2023 17:56
Odpovědět  Jaroslav Novák

Mozna panove nemaji radi jakoukoliv konkurenci.Vlajky by ukazaly, je tu nejsou jen oni, ale mnoho dalsich, co se pripojili. Panove asi chteji byt jedini spravni lidri.Lidi by ty vlajky meli prinest a ne zase slepe poslouchat tentokrat druhou stranu.Lidi by meli zacit premyslet ne jen slepe nasledovat.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel
9. 3. 2023 18:24
Odpovědět  Nadia369

Něco na tom bude,když vzkázali panu Skálovi, že si nepřejí aby vystoupil na pódiu.Po těch letech už člověk nevěří nikomu. Pánové nepochopili, že stojí proti jednotné organizované mašinerii,která má v rukou veškerou moc v tomto státě. Pokud chceme něčeho dosáhnout musíme se sjednotit, celý zbytek národa a ne drobit.Už jde do tuhého,Slepice Černochová chce vyslat na Ukrajinu 6 příslušníků vojenské policie. To už nejsou dobrovolníci, jde o ozbrojenou uniformovanou složku armády.tedy přímé zapojení do konfliktu na straně Ukrajiny!!!Bez mandátu OSN a bez souhlasu RF.To už bude přímé zatažení ČR do války s RF na straně Ukrajiny!To opravdu už na tom MO a gen.štábu všichni pozbyli rozum, že nedokáží udržet jednu slepici na provázku a nechají ji zatáhnout nás do války s Ruskem!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pijack
9. 3. 2023 11:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Dnes usedne na Pražský Hrad nový říšský protektor. Kavárna zajásá, důchodci půjdou pod most.

Vaska
9. 3. 2023 11:45
Odpovědět  Pijack

mejlíš se – říšskej protektor je fidla – pinočet bude jenom loutka na oblbování lůzy – moje poznámka: i ten Hácha měl nějakou úroveň na rozdíl od tohodle chameleona

Spam Teuton
9. 3. 2023 11:53
Odpovědět  Vaska

Ten rudý bolševický nok a komoušský lampión Pavel mým prezidentem nikdy nebude.

marie
9. 3. 2023 12:12
Odpovědět  Pijack

Bude to novýukrajinský protektor. Alespoň doposud tj. 12.10 stále vlaje ukrošská vlajka na Matyášové bráně spolu s českou. Hn us, ani se dívat nebudu. Nebo že by tam daly všechny vlajky našich protektorů? Nacistickou, sovětskou, americkou, ukrajinskou? Vždyť by se to tam ani nevešlo.

Nadia369
9. 3. 2023 12:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Pan Vacek rika ze to byl akt agrese,protoze prezident Putin nemel souhlas rady bezpecnosti OSN. Te same OSN, ktera se 8 let divala jak kyjevsky rezim zabiji tisice lidi na Dombase a ignorovala prosby Ruska k naprave.Tu OSN, ktera podporila falesne Minske dohody aby ziskali cas na vyzbrojeni nacku na okrajine,te stejne OSN podporila” humanitarni ” bombardovani civilistu v Jugoslavii a dalsich zemich.Toto vsechno pan Vacek jako byvaly diplomat prece vi a vi take, ze Euroatlanticka skupina, ke ktere se tak hlasi ma za ukol znicit a ovladnout Evropske staty. Mam obavu, aby strana, kterou zastupuje nebyla zase jen dalsim trojkym konem, ktery pouzije lidi ke svym vlastnim cilum. To je muj osobni pocit z tohoto videa, vy ostatni to samozrejme muzete videt jinak.

Pavel z Moravy
9. 3. 2023 12:59
Odpovědět  Nadia369

Tady se dá skutečně těžko někomu věřit. Většina prošla Sorošovým školením, takže slouží nadnárodní plutokracii a to bez výjimky. Koukněte se na Meloniovou v Itálii, co to bylo slávy když zvítězila a najednou se zjistilo, že je to další trojský kůň globalistů. Takže dnes raději tisíckrát prověřit než jednou uvěřit. Až se jednoznačně tito noví vůdci vyjádří k tomu, že chtějí vypadnout z EU a zavrhnou jakékoliv zvrácené plány nadnárodních globalistů ohledně jakéhosi zvráceného NWO a všechno potvrdí před národem nejlépe tištěným slovem s vlastním podpisem, pak mohu uvěřit. Takto to také může být úplně jinak než si my myslíme. Teď to ale nerozsoudíme, čas ukáže.

Nadia369
9. 3. 2023 15:11
Odpovědět  Pavel z Moravy

Souhlasim.Tato svoloc se dostala nahoru vetsinou podvodem a infiltraci vsech instituci.Vedi ze pujdou proti vlastnimu narodu a nemaji s tim problem.Zastavit je muzou pouze obycejni a poctivi lide bez postranich umyslu. Proto v budoucnu by se mela vlada vybirat samotnymi lidmi z jejich vlastnich rad. Jsou mezi nami “dole” i inteligentni a poctivi odbornici kteri maji srdce a mozek na spravnem miste.

Pavel z Moravy
9. 3. 2023 15:37
Odpovědět  Nadia369

To určitě a věřím, že poctivých lidí a kvalitních odborníků je ještě dost. Jen je musí chtít lidé vidět a nebýt jak telata, která nevěří vlastnímu úsudku a dají na kdejaké pozlátko a namachrované řeči. Vždyť ti grázlové, kteří to tady vedou do záhuby jsou tak průhlední. Moc to nechápu, jak je možné, že jim na to lid vždycky skočí. Moje žena říká, že dnešní staří lidé jsou příliš důvěřiví, jim toto nikdo v dávné minulosti neprováděl a já ještě dodnes slyším, to by nám přece nemohli udělat. Nechápou, že to udělají v pohodě. 78 roků od 2.světové je málo, aby člověk vyzrál, to mi říká syn. Vždyť ani tisíce let vývoje nás celé lidstvo nezdokonalilo. Co je tedy 78 roků. A válka je znovu na spadnutí
Doufám, že to Rusové zastaví.

ORJ
9. 3. 2023 18:08
Odpovědět  Nadia369

Už se to tu řešilo asi před rokem, že PRO je hodně zvláštní vlastenecká strana. Nechtějí vystoupit z EU ani z NATO. Aha, a kde je teda ta změna? Já to vidím tak, že ti chytřejší, jako jsou právě právníci a advokáti (mimo to že se cítí z celého srdce ryzími vlastenci, což jim věřím) vidí obrovský politický potenciál na kterém by se mohli svézt nahoru. Otázka pro ně je, jak ten potenciál využít a zároveň, až se dostanou k moci, aby je nadnárodní struktury zase rychle nespláchly dolů. Takže udělají pro lidi pár cirkusových vystoupení, které je vynesou nahoru, kde ale pojedou stejnou euroatlantickou kolej, úplně stejně, jako to dělal Babiš.
Já je na jednu stranu chápu, je to určitý druh politického realismu. Na to, abychom změnili geopolitickou orientaci není správná konstelace. Nicméně to, že není nutno plazit se před západem po břiše a skákat po každém flusu, ukazuje názorně Maďarsko. Nicméně tomu se Babiš ani trochu neblížil. Jak by na tom byla PRO? Obávám se, že stejně. Zůstávám voličem SPD. Pro mne žádná změna.

ORJ
9. 3. 2023 18:09
Odpovědět  Nadia369

Co mi ale vadí, že se z demonstrací snaží vyloktovat konkurenční politické subjekty, takže člověk aby se bál, jestli nepřijde ve špatné čepici. Demonstrace navíc prezentují jako spontánní národní vzdor. Značka PRO je tam jakoby mimochodem.
To je hodně podivné.
Na druhou stranu jsou ostatní politické subjekty pasivní, žádné demonstrace nepodnikají, jsou zalezlí v kancelářích, tak co by PRO stavěla pódium pro konkurenci.
Zastropování cen energií vládou bylo přijato pod tlakem demonstrací, to je určitě největší úspěch. To, že se opoziční subjekty nedohodnou na společném vystoupení na demonstracích je bohužel špatné pro všechny.

Za mě:
Jsou aktivní +
NATO EU –

Pavel
12. 3. 2023 03:22
Odpovědět  ORJ

Jde o spiknuti nekolika bezmocnych a hysterickych dochturku z kancelari jedny politicky strany, ktery si mysli, ze by mohli ze situace neco pro sebe vydrit..
Ale potrebuji komparz ,aby aspon udelali dojem..
Oportunisti nevynechaji jednu prilezitost..Tydle ani nepredstiraji vo co jim de..Skutek zadnej ,vo to vic krici..

PENNYS
9. 3. 2023 15:22
Ohodnotit příspěvek :
     
ANTIUKRAJINEC
9. 3. 2023 18:30
Ohodnotit příspěvek :
     

no,ten borec mě moc sympatickej teda není!!!

Lenka
10. 3. 2023 10:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Ne, správně má být Československo Za obnovu a Za svobodu.
Nemá smysl být proti “něčemu”. Lidská energie se při postoji “proti něčemu” vynuluje – vyprchá. Lidé musí byt ” Za – něco”. Žreci, čarodějové a vědmy toto tajemství znají.
Proto měli Rusové na začátku spec. operace Z všude – je to Za svobodu a Za mír.
Takže “ne proti bídě” – hesla mají být Za svobodu, Za mír, Za spolupráci a pod.
Přepošlete dál.