Robert Fico: Čo my máme s Ukrajinou? Nerozumiem, prečo by nás malo Rusko považovať za nepriateľa – VIDEO

sdíletj na

2.9 9 hlasy
Ohodnotit příspěvek
22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Aleš
5. 3. 2023 12:20

Ta redaktorka je jak dr.Joseph Goebbels. A pokud jde o Krym, referendum řeklo kam chtějí obyvatelé patřit, to Fico nechápe. Ale jinak říká věci normálně.

Pekos
5. 3. 2023 12:28
Odpovědět  Aleš

Paní redaktorka je vynikající, taková nestranná, nezaujatá. Kdyby nějakou náhodou přišla o flek, tak ji ČT příjme s otevřenou náručí.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaris
5. 3. 2023 12:30

Slovensko mozna na cerne listine nepratelu Ruska neni, ikdyz slovenska vlada proti Rusku posilala Ukrajine zbrane.
Hur je na tom Ceska republika, ktera je fanaticky proti vsemu ruskemu. Zlikvidovala pomnik Koneva, nadsene hlasovala pro sankce, vyhazovala ruske diplomaty, vyvesovala platno s Putinem v pytli, vladni cinitele verejne nosili tricka s ‘fakacem’ a samozrejme se mohli pretrhnout v posilani zbrani zvrhlym bandercatum. Osobne bych se stydela po tom vsem zadat RF o jakoukoliv pomoc.
O Cesko, jak hluboko jsi kleslo!

All
5. 3. 2023 12:58
Odpovědět  Jaris

Taky si myslím,že česká rep. je na tom hůře,než slovensko,praha se stala zuřivým fanatikem,co má už vykopaný vlastní hrob.

marie
5. 3. 2023 13:10
Odpovědět  All

Jaká Praha lidi, myslíte že jsem odstranění Koněvovy sochy nechala jen tak? Psala jsem tomu zrzounovi na Prahu 6 co si to dovolil a ještě když lidi nemohli vycházet z baráku. V té době to nechal odstranit. Po Praze 6 musí mít šmejd Kolář ochranku.Co ale zmůžeme proti těmhle darebákům? Vůbec nic. Proto musí tahle vláda odstoupit a tímto děkuji všem, co pětišmejdy volili. Volte příště aspoň Středočechy, nebo Jihočechy, hlavně néééé Moraváky, ti jsou tady z Brna všichni nasáčkovaní a ještě asi nemají dost nakradýno. Co kauza Dozimetr vyvalenče?

Boomer
5. 3. 2023 13:51
Odpovědět  marie

.. tož celé je to furt jen o jednom.. elity, elity a zase elity! Berte na vědomí, že jde o lidi, kteří dokáží přesně definovat svoje zájmy a k jejich prosazení jsou schopni účelových spojenectví s každým, kdo jim může být v konkrétní situaci prospěšným. A to bez ohledu na předchozí neshody, stejně jako na možné budoucí střety zájmů. Mají jen společný cíl a všechno ostatní nechají stranou, až na výjimky si po rozchodu pokud možno neškodí více, než je nutno.
Rozlišují jen dvě základní společenské vrstvy.. vládnoucí a ovládané. A bez ohledu na formu státního zřízení je u moci vždy menšina s tendencí k vykořisťování většiny.

Markýza
5. 3. 2023 14:32
Odpovědět  Boomer

Rusové (a asi i Slované vůbec) mají dar vidět za a pod věci a děje. I to slavné zařazení na seznam nepřátel Ruska byl zřejmě vzkaz věrchušce – a ještě jsem to od začátku považovala spíš za špílec.
A já tedy doufám, že tuší, co je za a pod, a nepřátelství že to není. Ať to momentálně vypadá, jak vypadá.

Boomer
5. 3. 2023 18:57
Odpovědět  Markýza

.. u prostých lidí je to na obou stranách stejné, já neměl a nemám v oblibě bolševíky skrze národy, osmašedesátý jsem měl za zlé těm našim i sovětským stejnou měrou, ale nikdy jsem neměl nic proti obyvatelům Ruska. A s velkou mírou jistoty předpokládám, že u nich je to stejné.
Nadějí je skutečnost, že i z prostředí neelitní vykořisťované většiny čas od času vzcházejí elitní jedinci, schopní se vládnoucí elitní menšině postavit.
Na čerta se musí s Belzebubem..

Markýza
5. 3. 2023 19:18
Odpovědět  Boomer

A proto sláva budiž internetu! Mocní se domluvili vždy, plebs to měl těžké i s poštou, teď si možná ti mocní rvou vlasy, co to provedli 😀

Boomer
5. 3. 2023 19:57
Odpovědět  Markýza

.. žel, já to vidím opačně, internet jak optimalizovaná forma fízlování a sociální sítě jako bonus. A Cukrouš se za autora xichtoknihy jen vydává, já to vidím na dílnu CIA nebo vyšší.
Pokecat, nezávazně, to jo, ale nic víc.. jinak jen z huby do huby a mobil nechat doma!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
5. 3. 2023 20:48
Odpovědět  Boomer

Optimalizované fízlování je ovšem až odpověď na bezuzdnou původní svobodu. To víte – když chcete vládnout, pořadek musi byť! Já bych řekla, že teď je to tak trochu kdo z koho….pořád věřím v sílu života a přirozeného vývoje, ačkoli teď to teda fakt má těžké, chuděrka síla.

Boomer
6. 3. 2023 17:32
Odpovědět  Markýza

.. nevěřím, že takové věci se ději nahodile. Kdo chce vládnout, musí umět myslet na mnoho kroků dopředu a kontrolu nad situací získáte tak, že ji máte předem připravenou. Součástí umění vládnout je mimo jiné schopnost přesvědčit masy “že to tak nějak samo od sebe vyplynulo.. ”
Hitler často a rád mluvil o prozřetelnosti.. a jak mu to žrali!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
EvaK
5. 3. 2023 18:35
Odpovědět  marie

Ano, dříve si sochu Koněva nedovolili odstranit. Čekali na karanténu a až pak ji odvezli.

jiří
5. 3. 2023 12:32

Zatímco za ideové tresty můžete dostat stále častěji nepodmíněný trest, za násilí pak můžete – jste-li muslim – dostat podmínku nebo v případě vraždy či teroru léčbu v komfortním psychiatrickém sanatoriu.
https://pravyprostor.net/?p=157072

sergej
5. 3. 2023 13:36
Odpovědět  jiří

€araboafrika kalergi výměny obyvatel evropy. Název Evropská Unie je prostě pro blbce matoucí. Šmejdstvo bruselonů dědičných kolonialistů bruselonů obchodu s lidmi které založili šlechtou z bilderbergu a taky slouží kromě náplav v podstatě ziskům globálních lichvářů.
https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ
https://www.youtube.com/watch?v=unWLay8gyA8

unor 2022
5. 3. 2023 12:53

Robert Fico: Čo my máme s Ukrajinou?
Otazka dobra, lec stale okrajova, stale malo jdouci k jadru problemu.

unor 2022
5. 3. 2023 13:05

//sk.news-front.info/2023/03/05/rabovali-a-rabuju-dalej-usa-pokracuju-vo-vyvoze-syrskej-ropy/
Ti zlodejove a vyderaci nikdy zadne pratele nepotrebovali a nikoho tak nikdy nevnimali.
Potrebovali jen slouzici lokaje, ridice a zahradniky. A vzhledem ke spolecenskemu postaveni techto profesi se k nim take chovali a chovaji.
At uz je to zahradnik_zahradnik nebo premier vlady_zahradnik.

zuzana
5. 3. 2023 13:33

Cenzura „dezinformací“ a „nenávistných projevů“ by chránila lidská práva, svobodu projevu a demokracii, říká ředitelka UNESCO Audrey Azoulayová.

https://aktax.cz/unesco-prosazuje-regulaci-internetu/

Markýza
5. 3. 2023 14:34
Odpovědět  zuzana

Cenzura by chránila svobodu slova? Úchvatné! Škoda, že se toho nedožil Havel – dramatik, možná by z toho vydoloval hru 😀

Gales
5. 3. 2023 13:59

Mírotvorce Čaputici.To máte společného.

oldoo
5. 3. 2023 14:11

No,pokud to nechápeš,nemáš v politice co dělat,ledaže by hlavní kvalifikací byl kretenizmus a to je dnes i možné.

Pedro
5. 3. 2023 14:37

Ta kráva má vymytou palici a neumí se usmát. Fico má dobré nervy a o třídu vyšší IQ.