blog

Rakušanova plakátovací kampaň – vrchol arogance a zneužití moci

josh-xy13 komentářůUpravit

    Jeden malér vlády za druhým, dozimetr vyšuměl, stejně jako nespočet afér vládních stran   přibývajících každým dnem a Rakušan opět v akci! Tentokrát„ rozjíždí“ vládní agitku alias

plakátovací kampaň za 40 melounů, trvající až do voleb.  V této souvislosti neuškodí trocha ironie. Zaznamenal někdo z občanů, že by se v mediích objevila kratičká zpráva, kterak ministr vnitra uhradil své soukromé vyvěšení Putina ve vaku na mrtvoly na budově ministerstvu vnitra?

      Likvidátor  České pošty  Rakušan  v době, kdy  sám tvrdí, že “stát nemá peníze”,  nyní bude vyhazovat ( či dohazovat  kamarádům ??)  dalších 40 milionů korun z kapes daňových poplatníků za chvalozpěvy a propagaci vlády způsobem „Na plakátu (letáku….) nápis hlásá, Rakušan (Fiala…..) je naše spása !

     Další „pětidemoliční“ akce přichází v době, kdy vládě důvěřují „rozhodně“ pouhá dvě procenta lidí!  Na současné vysvětlování neexistujících vládních úspěchů není potřeba žádných plakátů za miliony Kč. Dostatečný efekt by udělaly krabičky se sirkami. A brání snad něco tomu, aby ministři současné demoliční vládní čety, v době, kdy úsporný režim   je pro běžné Čechy, ale vládní šlechta chrochtá blahobytem od rána do večera, přijít na Václavské náměstí lidem (dle vládní pětikolky dezolátům) vysvětlit   ty své skvělé úspěchy?

      Nyní bez politické korektnosti a trochu vážněji.  Zdá se, že pan učitel Rakušan se ze svého úřadu pomátl již úplně. Namísto řešení problémů spojených nejen s uprchlickou krizí

 (a s ní spojenou kriminalitou) své úsilí zaměřuje na zavádění cenzury, pronásledování těch, kteří mají nesprávný, tedy nevládní názor apod.

          Při troše pragmatismu by nebylo od věci počkat na blížící se parlamentní volby na Slovensku.  Poté, kdy předčasně „rezignovala“ americká prezidentka z Pezinoku Čaputová, kdy se čeká politické zemětřesení na tamní politické scéně, by snad Fiala populární   vydáváním svých signálů zachytil signál možného konce této asociální vlády.

     Na závěr pane Rakušane (Fialo, Černochová……čtenář ať si laskavě doplní jméno svého oblíbeného ministra) malá poznámka. Podle známého přísloví „Dobré zboží se chválí samo, šmejd potřebuje reklamu“ to vypadá, že k vytvoření pozitivního „obrazu“ na členy vlády bude potřeba nikoliv 40 milionů, ale mnohonásobně více. A ani tak výsledek v tomto případě by nebyl ani trochu jistý!

       V době, kdy naši občané se stali otroky ve vlastní zemi, známý to výrok z doby převratu u nás, kdy finance státu jsou v totálním rozvratu, kdy se vláda neštítila ožebračit naše seniory, aby měla více peněz na předražený nepotřebný nákup amerických stíhaček a na všestrannou podporu Ukrajiny se zdá, že nový slogan typu „Vládní úspěchy, kterým musíte věřit“ moc nezabere! Dostatečným ponaučením budiž slogan ten předvolební „ Změna, které můžete věřit “ !

                         Miroslav Kavij

sdíletj na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Autor
22. 9. 2023 21:46

Naprosto stejně působí i “poruchy” webu. Zapříčiněné pravděpodobně neustálými “vylepšeními” Wordu, či jak se to jmenuje.
Všimli jste si, že pokud provedete jakýkoliv upgrade jakéhokoliv programu nebo aplikace, že prakticky nikdy to ve skutečnosti není nic jiného, než další omezení, vytváření složitostí, nutnost znova proklikávat nastavení do požaddované podoby uživatelem. Působí to stejně jako google, který se snažím již více nevyužívat, kdy v realitě jde jen o to, začlenit další omezení ve vyhledávání. Skutečně poctivý vyhledávač by prakticky nebylo třeba nijak vylepšovat relativně dlouhou dobu. I windows s každou novou aktualizací posledních dvou verzí W10 a W11 pokaždé změní vše, ale absolutně neodstraňují špehování uživatele.
Podobné zkušenosti mám s O2 TV kdy sice využívám velmi omezený počet programů, ale nová verze s “androidem” je na dvě věci a ani jedna nevoní. Prodlužuje se náběh, přepínání a to ve jménu POKROKU, teda prý. Ztratila se dřívější přehlednost a rychlost. Totéž již dlouhá léta je u neustálých změn linek autobusů, tramvají, vlaků (především návaznost – je pro sportovní běžce) atd.
A stejně jedná vláda. Na π-ču.

Albi
22. 9. 2023 21:59
Odpovědět  Peter 008

Takže ta “porucha” nebyla na mém “přijímači”, jak jsem se v první chvíli domnívala?
Zajímavé je, že článek přečíst šel, diskuze byla zcela nedostupná, ale – jak šel čas, stávaly se nedostupné i ty několik dní staré. Je na to nějaké vysvětlení?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
22. 9. 2023 22:04
Odpovědět  Albi

Hmm – a teď mi zas nejde opravit překlepy, přestože nabídka se zobrazuje. Budeš si to muset “učesat sám – konkrítně ty “pár dní staré” (příspěvky).
Tedy upravit jdou, ale vložit už ne.

ModrýKlokan
24. 9. 2023 20:13
Odpovědět  Peter 008

@ Peter 008

S tím “vylepšovacím” přístupem začal ten všivý skřet Gates v podstatě hned po první grafický nadstavbě MS DOS – MS Windows 3.xxx. Už od MS W.95 mě to rozhodilo všechny pracovní layouty dokumentů. Stovky hodin zničený práce a ještě za ten šmejd ta krysa chce víc peněz. Od tý doby se o žádnou pečlivou editační nadstavbu nezajímám, nevyhledávám žádný rádoby vyspělý možnosti a funkce, nastavení mě zajímá jen účelově, použiju přednastavený nebo intuitivní formáty a hlavně rychle od toho a vypnout vše co nepoužívám. Jde o krysí závod organizovaný krysami, vaše práce bude využita, zneužita a poté pravidelně znehodnocena. A ještě za to musíte zaplatit.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$