blog

Putin útočí na Západ: Oni rozpoutali válku. Rusko využívá sílu k tomu, aby ji ukončilo

Byl to Západ s Ukrajinou, kdo rozpoutal válku. Ve svém úterním projevu o stavu země to zdůraznil ruský prezident Vladimir Putin. Podle něj Rusko využívá svoji sílu a armádu jen k tomu, aby konflikt ukončilo. Kromě toho šéf Kremlu znovu obvinil Kyjev, že na Ukrajině prováděl politické vraždy, přičemž tamní režim označil za neonacistický.

sdílet na

45 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pozor
21. 2. 2023 17:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Rusko využívá sílu k tomu, aby ji ukončilo. Práve že to Rusko nerobí, doteraz Rusko nezastavilo dodávky zbraní a munície na Ukrajinu. Ani jeden jediný prechod z EU na Ukrajinu, či už železničný alebo cestný ani po roku nebol zničený. Ani jeden jediný strategický most, tunel na západe Ukrajiny nebol zničený, Žiadna el. rozvodňa na západe Ukrajiny nebola zničená. Skrátka Rusko robí všetko pre to aby vojnu predlžovalo a to prečo to robí vie len veľmi malá skupina ľudí v Rusku. Postup Kremľa na Ukrajine prvý začal kritizovať plk. Igor Strelkov, stal sa pre Kremeľ nepohodlný a uľahoval si z neho aj Prigožin (šév Wagnera), neskôr už velenie kritizoval aj Kadyrov, umlčali ho a ľaľa už začína velenie a vedenie Ruska kritizovať aj samotný Prigoži, ktorý kritizoval Strelkova a to že Kremeľ úmyselne nedodáva muníciu Wagnerovcom a úmyselne naťahuje vojnu na základe čoho zomiera viac Rusov. Aj dnes sa od Putina čakali konkrétnejšie veci ohľadom vojny na Ukrajine a nič, len známe veci ani slovo o tom ako si to Rusko ďalej predstavuje a čo urobí aby ukončilo utrpenie ľudí na Ukrajine čo najrýchlejšie.

Jan
21. 2. 2023 18:48
Odpovědět  Pozor

Uklidnete se. Koukate na to z ponorky a vite houby proc je to tak.

oldoo
22. 2. 2023 09:15
Odpovědět  Jan

Aty to víš?Tak nám to prozraď,mě to je také divné.

PetrC
22. 2. 2023 10:43
Odpovědět  oldoo

Putin má kolem sebe spoustu oligarchů, spoustu zrádců a to i přímo v generálním štábu a ve společnosti velkou pátou kolonu. Ti všichni chtějí Rusko dostat zpět do područí západu. Jsou schopni přímých sabotáží jak v týlu tak na frontě. Proto vidíme ty zmatky a nedostatky v SVO. Putin tedy musí kličkovat a být trpělivý a snášet rány ze všech stran, než přijde ten správný čas a prokuratura si je podá a konečně odstaví od moci. Na Putinovi záleží budoucnost celého světa. Buď to zvládne a dožijeme se skutečné demokracie a rovnoprávnosti nebo ho to udolá a bude ámen s celým světem a budou ze všech chcípající otroci. Držme mu palce. Rusové umírají za nás.

Pavel K
22. 2. 2023 12:57
Odpovědět  PetrC

👍 👍 👍 👍 🙋‍♂️

me2d44
22. 2. 2023 11:57
Odpovědět  oldoo

Jednotky SVO mají rozkaz: chránit civilní obyvatelstvo, ale současně i svoji živou sílu, protože k čemu je mi voják, který padne zbytečně. Ty systémy z 2WW: “Nas mnogo, urá” – to jsou ty velké ztráty Rudé armády. Ukrajinský systém je – schovat se za civilisty. Některé ruské operace jdou pomaleji, ale jdou. Není nutno jednat stylem: “Já na tebe vletím – a nic ze mne nezbude”. A navíc – v týlu Rusů bují zrada (už o ní vědí a na každé prase mají přichystaný kotel – ale pokud mají i kompromateriály, tak mohou zrádce nejdřív vytěžit ve vlastní prospěch – a to je to, co dělá Putin). Nemusí být jaderný úder. Iskander i Kinžal může mít klasiku – nebo jen kinetickou energii. Kdo spěchá, tak nezíská.

me2d44
22. 2. 2023 12:21
Odpovědět  me2d44
Pavel K
22. 2. 2023 13:07
Odpovědět  me2d44

Když vidím jak to mají sehraný, tak kam se hrabe NATO. Tam jim můžou konkurovat tak akorát speciální jednotky, ale kolik jich mají?🤣 Jinak armádu jako takovou s 69 pohlavím toho moc nenaválčí.

Pavel z Moravy
21. 2. 2023 18:55
Odpovědět  Pozor

Musím přiznat, že je na tom všem něco podivného i když do toho člověk nevidí. Co mně nejvíce asi vadí je, že Rusové stále opakují, že museli začít tu speciální operaci, jako by se těm západním dacanům stále omlouvali. Ti vycítí naopak každou slabost. To je ale můj názor a já nejsem oprávněn vynášet nějaké soudy, pouze se mi to zdá nějaké podivné. Zápaďáci jim ukradli prachy, valí na ně jednu sankci za druhou, odvařili jejich sportovce, kulturu a vyhrožují rozkouskováním Ruska a tady to vypadá jako by ten proradný západ byl stále jejich přítel. Nerozumím tomu, takže toho nechám.

Spam Bety
21. 2. 2023 20:02
Odpovědět  Pavel z Moravy

On to opakuje kvůli tomu, aby aspoň něco z toho proniklo na veřejnost. Putinův projev
sice mohou média zkrátit a leccos vynechat, ale úplně pominout ho nemohou.Vždyť podle
nich je Ukrajina naprosto nevinná a Západ, který tam lifruje instruktory a zbraně už dlouhá léta a stejnou dobu se snažil, aby válka začala také. Není to tedy určeno vládám EU a USA, ale normálním lidem, kteří jsou krmeni jednostrannými informacemi. Vždyť spousta
lidí i u nás dodnes neví nic o upálených lidech v Oděse a dalších vraždách a bombardování těch republik na Ukrajině, které odmítly uznat nacistický převrat.
Však to ty vlády dobře vědí, ale když se o něčem zarytě mlčí, jako by to nebylo.

Boomer
21. 2. 2023 20:19
Odpovědět  Spam Bety

..asi tak nějak. Obyčejným lidem je třeba připomínat, ze žádná sušenka nemá stejnou vrstvu čokolády na obou stranách. Vrcholní politici žijí v jiném světě..

Autor
21. 2. 2023 20:23
Odpovědět  Pavel z Moravy

Já nevím, ale byl bych mnohem raději, kdyby se nebojovalo, asi snad jako každý normální člověk. Rusko, a to pochopte, není USA a celá ta naše civilizace. Ono dodržovalo svoje závazky, my ne. Ono se snažilo najit dohodu, my ne.
Co byste říkal na svět kde by se dodržovaly mezinárodní konvence, dohody? Co byste říkal na to, kdyby Amerika a celá ta naše paskvilní civilizace nechtěla nikdy válčit a “síla” by se hodnotila doržováním závazků a mírovým rozvojem?
Právě proto nemůže nikdy “ta naše západní civilizace” pochopit Rusko. Může být na kolenou, ale zvedne se, může krvácet mnohem více než jiní, zvítězí.
Rusko dělá přesně to, co potřebuje. Nevkročilo na území EU a přesto ji ničí. Nevstoupilo na území USA, ale Amerika klesá již dlouho sama na kolena ….
Tady, případné změny, si lidi budou muset vybojovat sami. Mohou mít příklad, ale ne co bývalo dříve. Aby to za ně udělal někdo jiný.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
22. 2. 2023 09:46
Odpovědět  Peter 008

Petře, s našimi lidmi my již neuděláme nic a můžeme si namlouvat co chceme. Vyzrálost lidu je mizivá a důstojnost, o té raději nemluvit. Víte, když řádili cividisté a tyranizovali nás tak jako současní škůdci, bylo u nás v té době Hnutí PES, které organizovalo demenstrace. A byli fantastičtí. O akci se dopředu vědělo a v našem dvacetitisícovém městě přišlo poprvé asi 300 – 400 lidí, podruhé tak 200. Když probíhalo kladení věnců při výročí osvobození, bylo nás u památníku zhruba 100 lidí, převážně rodin. A celé náměstí bylo narváno lidem obecným pro které jejich vrchnost zrovna na ten den připravila vítání jara se zahájením motocyklové sezóny. Já vím, že říkáte, že případné změny si budou muset vybojovat lidé sami, já pouze ukazuji realitu a tak to dle mne a musím říci bohužel zůstane. Vím, že jste netvrdil opak.

Autor
21. 2. 2023 21:02
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tady je velmi dobrá “blesková analýza” Putinovy řeči, co to – sakra – vlastně řekl.
A něco navíc
https://aftershock.news/?q=node/1214639

Autor
21. 2. 2023 21:03
Odpovědět  Peter 008

Předvolání šéfa americké diplomatické mise na ruské ministerstvo zahraničí 21. února bylo demarší v souvislosti s rostoucím zapojením USA do válečných akcí na straně kyjevského režimu.
V protestní nótě zaslané velvyslanci bylo zdůrazněno, že pumpování zbraní do ukrajinských ozbrojených sil a předávání pokynů k cílení úderů na ruskou vojenskou a civilní infrastrukturu jasně dokazují neplatnost a nepravdivost tvrzení Spojených států, že USA nejsou stranou konfliktu. Poukazuje se rovněž na to, že zbraně dodávané Kyjevu, jakož i podpůrný personál, včetně amerických občanů, představují legitimní cíl.
V této souvislosti velvyslanec prohlásil, že současná agresivní politika USA prohlubující konfrontaci s Ruskem na všech frontách je kontraproduktivní. Bylo zejména konstatováno, že v zájmu deeskalace situace by měl Washington podniknout kroky zahrnující stažení vojenských sil a vybavení USA-NATO a rovněž ukončení nepřátelských protiruských aktivit.
Z ruské strany bylo rovněž zdůrazněno, že USA by měly poskytnout vysvětlení výbuchů na Severním proudu 1 a Severním proudu 2 a nezasahovat do objektivního vyšetřování s cílem určit odpovědné osoby.

me2d44
22. 2. 2023 12:09
Odpovědět  Pavel z Moravy

Historická paměť davu je 14 dnů. Když se to nebude připomínat, tak Rusko skončí jako Velká Tartarie (jak dopadla, je dohledatelné na webu). A Rusi si i z důvodu díky jednoho ze zde diskutujících připomínají a co na západě nechtějí vzít na vědomí: Денис Майданов “Сарматушка” (оригинальная версия) – YouTube

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
me2d44
22. 2. 2023 12:41
Odpovědět  me2d44

Vzhledem k tomu, že jsem předchozí píseň našel v lepší kvalitě, přidávám k dobru v dobré kvalitě ještě tuhle – chvilku počkejte a reklamu přeskočte.

orinoko
21. 2. 2023 20:31
Odpovědět  Pozor

Pravidelně se účastním hlasování na dané téma na EAD. Před projevem nás většina – cca 47% odpovědělo, že nic nového nenastane. I stalo se. Jedna z otázek zněla – dostane Zachud ultimátum?
Nikdy a žádné. Putin má v zádech národ, ale nikdy se nezbaví svých cachrarskych způsobů za kulisami. To ho delimituje v nadcházejících volbách.

Autor
21. 2. 2023 21:22
Odpovědět  orinoko

To jste poslouchal špatně. Dostal a hodně. Mění se totiž celý přístup Ruska k “naší civilizaci”.
Dal jsem dal některé poznámky z jedné analýzy, jen výběr. A když to domyslíte, je to rovnou atomovka.
Klidným, kultivovaným hlasem …

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
orinoko
21. 2. 2023 20:42
Odpovědět  Pozor

Jen tak mimochodem: Ukrobotum došla munice a ta ruská se nachází v Podněstří. To je budoucí neuralgicky bod. Rusko nemá moc možností, co s tím udělat. Ale jednu pádnou přece – vybombardovat Kyjev!! Udělá to Putin? Ale kdepak! To raději dopustí převzetí Podněstří i munice emero ukroboty. A po roce může zase plkat svoje letošní kecy.

ladik
22. 2. 2023 15:16
Odpovědět  Pozor

Z toho je mi smutno na duši. Komu byl určen projev? Těm, co vědí že pravda je na straně Ruska? Ti to vědí dávno. Těm, co otevřeně usilují o zničení Ruska? Přece ti kašlou vysoka na jakékoli argumenty i nevyvratitelné. Proč se stále obhajovat před těmi, co nevidí, neslyší, necítí. Chceš mě zničit? Zničím já tebe! Jasně a srozumitelně, abychom nemuseli hledat co bylo čím myšleno. Dovolávat se Boha u Satana? Mám doma pátou kolonu v buržoazii? Vyvlastnit, zkonfiskovat majetky, vystěhovat na milovaný Západ! S nepřítelem, který usiluje o mojí smrt se diplomatické hrátky nevedou. Jejich sliby a smlouvy nemají cenu ani toho papíru, na němž jsou tištěny.

J.Sladin
21. 2. 2023 18:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Ten poslední odstavec je třeba upravit a to takto, od 21.2. začala UKR těžké odstřelování Dombasu, na hranici s Dombasem stála ještě silnější armádní sestava jak byla ta Ruská. K vlastnímu napadení Dombasu mělo dojít v prvních dnech března 22. Rusové je jen o několik dní předběhli, ta válka by tam byla tak jako tak.

Jan
21. 2. 2023 18:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Co to pisete za kraviny v tom clanku? Ze na Ukrajine zadne laboratore na biozbrane nebyly, ze to tvrdi jen Rusko? Kdo je autorem tohoto zmanipulovaneho clanku?
Sama V. Nulandova to pred komisi v USA musela priznat, ze USA tam maji bio laboratore a ze je jejich nejvetsi starosti je chranit pred Rusy!
Tech laboratori tam je nejmene 7 a Rusove uz zdokumentovali nalezy v tech, ktere obsadili! Dukazy uz nekolikrat verejnosti predlozil nacelnik chemickych vojsk.
Nepublikujte radsi zadne vycucy plne lzi. Ja proslov Putina sledoval. Rekl spoustu jinych a dulezitejsich veci. Ani slovo o nich v clanku!

RASputin
21. 2. 2023 19:33
Odpovědět  Jan

bylo jich 46

Pavel K
22. 2. 2023 10:34
Odpovědět  RASputin

Nóó, hezká porce, to nevěděla ani paní Peková, která jasně říkala, že to byl jeden z hlavních důvodů proš RF začala SVO. Takže nééé že nebyly.

Jan
21. 2. 2023 18:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Ted vidim, ze jste to prevzali strihnute z CNN.

22. 2. 2023 08:19
Odpovědět  Jan

To video je CNN Prima, co byste očekávali od nich?
Celý záznam, skoro 2 hodiny je vidět na https://www.youtube.com/watch?v=akzr0K0CE0M (záznam od anglických The Telegraph), při kliknutí CC jdou ruské titulky (lépe k porozumnění pro nás, kteří nenáviděli před lety se ve škole učit ruštinu, nicméně, číst nám to skoro jde – více či méně)

22. 2. 2023 08:24
Odpovědět  primak

Dodatek: titulky automatické jdou také česky (nebo jiné), když se kliklne na settings, subtitles, a tam se dá nastavit řeč.

Aleš
21. 2. 2023 19:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Země kde fašisté minulosti mají nové sochy a sva jmena jako nazvy ulic je fašistická země. Nemluvě o dalších symptomech režimu a symbolice.
Každý kdo to podporuje je prase.

Pavel K
22. 2. 2023 10:43
Odpovědět  Aleš

Takže máme PS, vládu a spoustu jinak volně pobíhajících prasat.

me2d44
22. 2. 2023 12:52
Odpovědět  Pavel K

Trochu Vám to upravím: jestiže věříte skupině “Posralnecky ve sněmovně” a Fialově “Vraždě” (podílí se na tom senát, v posledních letech prezident – a ten nový ještě mladým slibuje mobilizaci no, mne, ač jsem bývalý voják – ale jako kapitán patřím pořád mezi nižší důstojníky, se to netýká, ostatní ať už si balí spodní prádlo – Rus není pasák koz! odkud USA utekly), tak jste naivní, nebo nezkušený. A co se týče těch nahoře – na každé prase se vaří voda (akorát se čeká na jatečnou váhu – teda, co nám ještě předvedou).

M.Š.
21. 2. 2023 19:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Jen blbec a pomatenec věří tomu,že emerika a EUjové jsou při smyslech v případě ukrajina.Tzv.západu jde o všechno možné,jen ne o ukrajince,kteří sedli na lep za pomoci pomateného Alzáka.Ztráty a úpadek ukrajiny budou nekonečné a mohou si za svou blbost sami….asi tak nějak,jen mne mrzí,že v tom svinstvu má prsty i českomorácko.

Eva
21. 2. 2023 19:43
Ohodnotit příspěvek :
     

„NÁŠ STÁT SE PROPADL“: AMERIČANÉ SE PO PUTINOVĚ POSELSTVÍ CHTĚLI PŘESTĚHOVAT DO RUSKA
V úterý začali Američané psát o své touze přestěhovat se do Ruska – po Putinově projevu v Gostiny Dvoru. Podle obyvatel Spojených států jejich stát „klesl“.

Vladimir Putin dnes přednesl poselství Federálnímu shromáždění , ve kterém připomněl, že Západ přestal skrývat své úmysly zasáhnout Rusko. Zdálo by se, že by to mělo Američany naštvat, ale dopadlo to jinak – mnozí podporovali našeho prezidenta a chtěli se dokonce přestěhovat do Moskvy.

Nikdy jsem si nemyslel, že s ním (Vladimirem Putinem) budu souhlasit. Páni, podívejte se, jak hluboko náš stát klesl

– píše jeden z uživatelů sociální sítě.

Jiný Američan zároveň dodal, že Vladimir Putin je jediným světovým lídrem, který rozumí realitě. Jeden prezident Ruska je podle čtenářů lepším spojencem než všechny země Severoatlantické aliance.

Americké úřady však své lidi neposlouchají. Uprostřed protestů kvůli dodávkám zbraní do Kyjeva oznámil Bílý dům nový balíček vojenské pomoci Ukrajině.

Vaska
21. 2. 2023 20:17
Ohodnotit příspěvek :
     

zdánlivě z jiného soudku – slepice (omlouvám se skutečným slepicím) vyhlásila stav legislativní nouze prý pro schválení důchodové okrádačky – můj názor je ten, že ve skutečnosti budou chtít schválit novelu branného zákona kvůli mobilizaci !!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
22. 2. 2023 09:51
Odpovědět  Vaska

Myslím si to stejné.

me2d44
22. 2. 2023 13:04
Odpovědět  Vaska

Viz můj příspěvek z 22.2 12:52 – ale vajíčka bych od ní nebral, budou to US-pukavce – a kluky do 60 let lituji – ani nevědí/nechápou, co se na ně chystá, a proto pětikolku a Laudona volili.

unor 2022
21. 2. 2023 20:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Z nejen tohoto projevu V. Putina, z Rusu, vyvera klid, slusnost, vira ve svou lidskou vec.
Neskutecny kontrast k tomu, co predvadi soucasny upadajici zapad, co predvadi nasi doslova a do pismene ubozi politikove.
Clovek aby se stydel za to, ze je obcanem Ceske republiky.

unor 2022
21. 2. 2023 21:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdyby si nasi soucasni vedouci politikove byli jisti svoji veci, tim ze ‘pravda’ je na jejich strane, nasahli by po cenzure nazoru. Nesahli by po zakazu spolecenske diskuse nad problemy doby. Nesahli by po zakazu skutecneho poznani reality doby.
Ukazali se jen jako obycejni darebaci vydavajici lez za pravdu jako exiom o kterem se nediskutuje.
Prostor verejne Ceske televize se nestal prostorem pro verejnou diskusi ale prostorem pro hlasani ‘pravd’ lharu a manipulatoru verejneho mineni nesamostatnych a mene premyslivych lidi.

unor 2022
21. 2. 2023 21:07
Odpovědět  unor 2022

e/a

Pavel z Moravy
22. 2. 2023 10:00
Odpovědět  unor 2022

Oni slouží nadnárodní plutokracii, takže se nedá očekávat nic jiného. Drang nach Osten frčí na plné obrátky. Zaprodanců zde bylo vždy velké množství, možná je fajn, že se tak odhalili. Většinově ale současnému lidu naší vlasti chybí důstojnost a ta se nedá kupit v supermarketu. Ta musí být každému jedinci zřetelně dána. Jsme kolonií ve spárech anglosasů a Bruselu. Bez té zmíněné důstojnosti, která lidu chybí nic neuděláme.

Autor
21. 2. 2023 21:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Putinova řeč jen zdánlivě není tak konkrétní jako dříve. Ale je tomu právě naopak.
Přeložme to do lidské řeči.

Za prvé, od nynějška Rusko nemusí své kroky s nikým koordinovat. Může je koordinovat s těmi, které považuje za své spojence – s Čínou, Íránem nebo Saúdskou Arábií. Nebo může vše dělat v tichosti.

Za druhé, od nynějška nebude mít Západ žádné informace o tom, co a kolik toho máme v našich odpalovacích silech a dalších nosičích – a vzhledem k určité výhodě v kvalitách našich wunderwaff mohou Rusové stresovat Washington a evropský říšský komisariát kdekoli na světě. Zda to udělají, je jiná otázka, ale rozhodně mohou.

Nyní se neobjeví ani jedna bestie s inspekcí našich strategických jaderných zařízení – a důvodem je, že Washington a Brusel ztratily veškeré zábrany. Jinak řečeno, ztratili hranice – a i to má pro Západ své nepříjemné důsledky.

Dobrou zprávou je, že pragmatici konečně začínají vítězit nad idealisty, neboť všem začíná být jasné, že se současnými západními zeměmi se rozhodně nebude možné dohodnout. V důsledku toho je třeba pomoci čínským soudruhům ještě více napnout Západ – my jsme na západě kontinentu, oni na východě.

Je důležité pochopit, že pozastavení START-3 je signálem i pro naše současné spojence – ano, byla to hrozba. Měkká, ale docela jaderná – a ti, kdo nechápou průhledné náznaky, riskují, že na vlastní kůži zažijí některé ruské speciální bojové jednotky.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Autor
21. 2. 2023 21:14
Odpovědět  Peter 008

Statek (UKrajina) se ukázal být pro Západ dokonalou pastí. Ti, kdo to dosud nepochopili, se vystavují riziku, že si půjdou na pohřeb v pro ně nejnevhodnější chvíli – a statek skutečně umožnil soustředit téměř všechny zdroje na jednom místě, čímž se téměř úplně obnažily boky geopolitické konfrontace.

A je toho ještě víc. Ruský prezident dal jasně najevo, že recesi máme za sebou ve druhém čtvrtletí roku 2022 – ve třetím a čtvrtém čtvrtletí již ekonomika rostla. Ano, recese v první polovině roku byla velmi vážná, ale také nám umožnila vidět naše slabiny – a pak už šlo jen o málo. Kromě toho Putin v poslání neřekl ani slovo o takových věcech, jako je mobilizace nebo uvedení ekonomiky do válečného stavu – naopak zdůraznil, že nebudeme budovat obranu na úkor zbytku ekonomiky.

A Putin také odmítl jakoukoli výjimečnost – a to je také důležité. To znamená, že Rusko se ve své současné iteraci ideologicky odvrátilo od Západu – dokud se tamní vládnoucí skupiny a rétorika nezmění, nikdo se s nimi nebude bavit.
https://aftershock.news/?q=node/1214639

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
All
21. 2. 2023 23:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Při napadení Sovětského svazu nacistickým německem byla pravidelná armáda ruska téměř zničena.Ale byli mobilizovaní noví bojovníci z celé sibiře,prostí lidé,sibiřané,kteří se zastavili až v Berlíně a osvobodili celou Evropu. Tak bylo. A Moskva se zase,zlenivělá a zpohodlnělá jen pomalu babrá s neonacisty a fašisty. Zase. Opakuje se to. Je to o to horší,že obě strany mají jaderné zbraně.Rusko už ale couvat nebude a poteče ještě hodně krve a jistě neprohraje,když zase celá sibiř,všechna tajga povstane proti fašizmu a nacismu a očistí pak i kus Evropy až po Prahu a Berlín.USA čistit nemusí,to zvládne Belgorod se Sarmaty,sarmátuška,když nebude jiné východisko. Současné události (pokud se západ nepolepší) ukazují na použití moderních zbraní,které mohou způsobit velké záplavy,pohyb kontinentálních desek a silné zemětřesení a sopečné erupce s následným ochlazením a hladomorem.Tohle si naše jeblá fialová smečka neuvědomuje,vůbec na to nemají,jsou bez mozku,bez neuronů,jen hadrové bábiky.No,sleduju to divadlo,raději jsem si přikoupil taky i termoprádlo,rukavice,boty navíc i ušanku beranici,po vedru přichází zima a může být i větší zima.

All
21. 2. 2023 23:34
Odpovědět  All

Ještě připomínám,proč bylo upuštěno po mezinár.dohodě od jaderných testů. Nejdříve ve vzduchu (zvýšená radioaktivita na Zemi ,nemoci a narušení ochr.magnet.pásů..) potom i podzemní jaderné testy,které vyvolávaly velká zemětřesení,obrovské škody a desetitisíce obětí,to se jasně a důkazně prokázalo,jako důsledek testů. A oni to chtějí zase ? Testy? Kdy už i tak je Země aktivnější a má být ještě větší terra změny, letos a i v příštích letech 24,25.

katango
22. 2. 2023 16:04
Odpovědět  All

Belgorod má Poseidony, i když nikdo neví, kde přesně je. Může být kdekoli.