blogpolitika

“Putin udělal chybu, když se Pohádal s Izraelem. Teď ho čeká katastrofa” Kedmi 

ilyavaliev 

Plán ruského prezidenta Vladimira Putina získat partnery v muslimských zemích Blízkého východu za účelem vytvoření koalice proti kolektivnímu Západu, může zcela selhat, a pokud se situace začne vyvíjet pro Rusko nepříznivě, bude Vladimir Putin čelit skutečné geopolitické katastrofě. Tento názor vyjádřil nyní zneuctěný politolog, bývalý šéf izraelské služby „Nativ“ Yakov Kedmi – na kanálu YouTube „Waldman-LINE“. 

Kedmi tvrdí, že Putinův dlouhodobý plán může selhat kvůli tomu, že ruský prezident udělal vážnou strategickou chybnou kalkulaci ohledně Izraele, a již nebude možné ji napravit. Podle Kedmiho ruský vůdce ztratil zastánce a spojence ve vedení Izraele a celého židovského národa. A podle politologa už současnou situaci nebude možné změnit, ať už se o to Vladimir Putin pokusí jakýmikoli metodami. 

To vše se děje díky tomu, že když Blízký východ loni na podzim „explodoval“, Kreml si bez váhání vybral svou stranu v rozhořelém konfliktu, totiž podpořil Palestinu. Navíc, jak zdůraznil Kedmi, ruský vůdce se ani neobtěžoval zatelefonovat izraelským úřadům a vyjádřit sympatie slovy podpory, jak to například učinil s prezidentem USA 11. září 2001, kdy se stal prvním světovým vůdcem, který zavolal Georgovi Bushovi. 

V případě útoku Hamasu na Izrael se nic takového nestalo. Naopak ruské diplomatické oddělení a prezident Ruské federace jednání izraelské strany odsoudili a stále tvrdí, že izraelské úřady jednají nesprávně. 

Na tomto místě, přerušíme myšlenku Jakova Kedmiho, kdy bych rád učinil jednu jedinou, ale rozhodující poznámku, která vše vysvětluje. Kedmi ji asi jako inteligentní člověk sám zná, ale není mu výhodné o ní mluvit . 

Bush a Američané v tomto konkrétním historickém okamžiku nezabíjeli ruské vojáky a ruské občany. Ale izraelští instruktoři – to jsou také žoldáci – nejen že cvičili ukrajinské vojáky, ale účastnili se i vojenských operací na Ukrajině proti ruské armádě. 

A to je prokázaný fakt. Ihned po začátku událostí v Izraeli velitel praporu Achmat Apti Alaudinov nejprve hlásil: „Z analýzy událostí víme, že na území bylo velmi velké množství vojáků izraelských služeb a ozbrojených sil. Někteří z nich působili jako instruktoři, jiní byli přímo zapojeni do jednotek speciálních sil a všichni tito bojovníci jsou odvoláváni a vráceni do své vlasti.” 

Pak náš slavný politolog Vladimir Kornilov hlásil, že z varšavského letiště hlásí neuvěřitelné množství Izraelců, kteří letí do své vlasti. 

Jak si představuje Kedmi, že bychom poté měli vyjádřit podporu izraelskému národu? 

Nebo si Židé jako vždy všímají jen své vlastní bolesti a myslí jen na své osobní blaho? No pak tak promiňte, Kedmi. Už se více nechystáme podporovat vaše sobectví. 

Ale podívejme se, co říká dále izraelský expert … 

Připomíná, že podobná situace ve vztazích mezi oběma zeměmi byla v 80. letech minulého století a tehdy rozkol sovětsko-izraelských vztahů skončil pro SSSR geopolitickou katastrofou, což přiznává i sám Vladimir Putin. V době, kdy Sovětský svaz potřeboval pomoc, nenašel podporu u svých satelitů. 

Ach, tak se ukazuje, že Sovětský svaz se zhroutil kvůli rozpadu vztahů s Izraelem … A my jsme celou dobu přemýšleli a hádali … 

Podle názoru politologa, geopolitická katastrofa přesně takového rozsahu, může čekat i prezidenta Putina. Rusko se po vzoru Sovětského svazu může ocitnout samo s celým kolektivním Západem, vždyť všechny země „globálního jihu“ se k němu mohou otočit zády v rozhodující okamžik, z nichž většina, připomíná odborník, jsou muslimské. 

Pro tyto země bylo Rusko vždy zajímavé, pouze jako takzvaný můstek s Tel Avivem. Ale poté, co Vladimir Putin vlastníma rukama připravil Rusko o tuto velmi důležitou možnost, muslimské země ztratily veškerý zájem o ruský stát jako prostředníka ve vztazích s Izraelem. A právě tato okolnost se může stát důvodem, proč selže celý Putinův rozsáhlý geopolitický plán na vytvoření koalice rozvojových zemí proti rozvinutým západním zemím: podmíněné BRICS proti G7. 

“Putin je jeden krůček od katastrofy. Jeho globální geopolitický plán se může přes noc zhroutit kvůli jeho chybné a bezmyšlenkovité politice vůči Izraeli,” uzavřel Kedmi. 

Tak tady vidíte, o čem jsem mluvil. No prostě nehorázný židovský egoismus a představa, že se celý svět točí jen kolem Izraele. Obecně je tedy lepší hned říci, že muslimské země existují jen díky Izraeli. Aby mu odolávaly. A pokud konfrontace skončí, pak pro ně bude ztracen celý smysl života a všichni se vrhnou do hlubin Rudého moře. 

Kedmi ani na vteřinku nepřipouští, že Globální Jih a Rusko mohou mít nějaké společné zájmy na budování ekonomiky a prosperity – bez účasti Izraele a také bez jeho připomínání. 

Měli by se léčit, ale sobectví se léčit nedá … 

https://ilyavaliev.livejournal.com/9390304.html

Překlad Peter 008

sdíletj na

93 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
29. 1. 2024 17:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Ale prd…Bůh už Žida nevidí…to vy s tím vaším prašivým Izraelem…slouhama Satana zmizíte ze Světa…

Ladislav 💤
29. 1. 2024 17:31
Odpovědět  Veny232

👍k židákům po vraždách civiního lidu Palestiny mi leží židáctvo už u řiti!
To samé i u hnusáků!

karči
29. 1. 2024 18:12
Odpovědět  Ladislav 💤

Celé dějiny pidlivizace jsou o tom, že židé (vírou), židáčci (ačkenázi), Židé (rodem) a chazaři žijí asi 4500 let v iluzi, že jim nějaký jauhve dal zemičku do majetku i s gojímy horšími prasat. Pravidelně dostávají židé poučení formou pogromů, holokaustů a jiných útrap (organizovaných chazary, platěných rotšildy a spol) a stále stejně arogantně vraždí palestince v poměru 1:1000 (za 1 žida 1000 palestinců). Nemají morálku, nemají lidskost a podle toho dopadnou (zlo bude úplně vymýceno). Náckové tomu říkali konečné řešení rukama poláků, ale Rusi to nakonec utnuli osvobozením koncetráků, kde bylo zavražděno mimochodem 3x více Rusů než židů. Přesto je holokaust Slovanů totálně popírán, asi proto, že Slavjani jsou z gojů ti nejhnusnější (co na to netenjahuač)?
Ďuro Trulo

PremekJ
30. 1. 2024 22:13
Odpovědět  karči

A my, Slované se brzy opět spojíme pro synergii našeho společného mírového a humánního úsilí, neslované jsou pochopitelně do spolku také vítáni, pokud ctí to, co my.

Bohouš
29. 1. 2024 18:40
Odpovědět  Veny232

Jakov Kedmi zklamal. Když měl zhodnotit současné změny ve světě zůstal zajat v zaprděném, česnekovém, jidišském, omezeném obzoru. Nastupují nové síly a stará schémata budou zcela zrušena. Možná i zbytečný stát Izrahell…

Jaris.
30. 1. 2024 01:20
Odpovědět  Bohouš

“Tak tady vidíte, o čem jsem mluvil. No prostě nehorázný židovský egoismus a představa, že se celý svět točí jen kolem Izraele.”
Neni treba vice slov. Zidi jsou na svete jedinym spolecenstvim, ktere dokaze vydelavat a profitovat na svych mrtvolach. A urazeny zidak Kedmi, at se jde vycpat.
Vyborny clanek.

petr
30. 1. 2024 09:33
Odpovědět  Bohouš

žid zůstane židem. Myslím si, že kdo dopadne zle nebude Rusko, ale Izrael, který převzal manýry nacistů!

František
30. 1. 2024 12:45
Odpovědět  Bohouš

Kedmi totálně zblbnul. Izraelská armáda se ukázala být papírovým drakem, bez USA totálně nemožná. V USA asi bude občanská válka. A Izrael už asi nebude. Tak jaká to, hrůza pro Putina. To si ten blb Kedmi myslel, že Putin podpoří vraždění civilistů v Gaze? Kdyby to udělal, tak právě tím by zradil arabské země.

Pavel
30. 1. 2024 14:03
Odpovědět  Bohouš

Zklamal? Jak koho. Spíš se mě zdá, že i na to, že má osobní minulost v tajné službě zatím myšlenkově neobsáhnul fakt, že ten svět, který byl končí. V tom je Putin zkrátka jiný, zřejmě o dost chytřejší a zná historické souvislosti, které Kedmi nechápe. Zkrátka něco vždy končí a něco nového začíná, tak to bylo, je a bude. Jak v přírodě, tak i mezi lidmi a společnostmi. Kartágo, Sparta, Řím, nebo c.k.R-U taky chtěli fungovat do nekonečna a nepochopili včas, že jsou na konci. Jako dnes USA, EU a další jejich přicmrndávači. Tak to na světě chodí, bude se o nich psát v historických knihách jestli nezvolí krutější konec ve smyslu, když my, tak všichni.

Francin
29. 1. 2024 19:19
Odpovědět  Veny232

Těžko říct co vlastně v dnešním šíleného světě nastane. Jedno je však jistě, velký žid Henri Kisinger předpověděl v roce 2012 ( dohledatelné v mnoha pramenech), ze Izrael jako stát přestane do 10 let existovat. A včíl mudruj Kedmi.

Jarda
31. 1. 2024 17:49
Odpovědět  Francin

Existuje Proroctvo 84 rocnej existencie moderného Izraela, do roku 2032, keď zanikne! Milujem video na ” ty rúra”( you tube) od Redacted, Tajné tunely pod hl.synagogou Jew Yoke City, kde žud obetuje malé deti zrejme, a potom uteka do ulice cez odsunuty poklop kanalizacie za novinovym stankom! Presne to sú= potkany synagógy satana!!!

Pravdomluvny
29. 1. 2024 17:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Muha@@@@mrdáni nejsou a nebudou nikdy pro žádnou zemi přínosem 😡

Bety
29. 1. 2024 21:46
Odpovědět  Pravdomluvny

Oni už přínosem byli – co taková algebra, základy medicíny a ještě by se pár věcí našlo.
Také je mi proti mysli to, jak zaplavují Evropu, ale vztekat byste se měl spíše na ty v pozadí a na blbost evropské politiky.

katango
29. 1. 2024 21:59
Odpovědět  Bety

To byli Peršané. Arabové toho moc nevymysleli.

Jaris.
30. 1. 2024 01:25
Odpovědět  katango

Ale no tak, katango. Vy jste asi chodila za skolu, kdyz jsme se to pobiralo ve skole, ze? 😀
https://zoom.iprima.cz/historie/arabske-vynalezy

katango
30. 1. 2024 12:39
Odpovědět  Jaris.
Spam Janka
30. 1. 2024 13:30
Odpovědět  Jaris.

ono to naozaj boli Perzania. Arabi ci Turci maju a mali silne vnimanie Alaha a jeho bozej vole ako nutnu povinnost (to je kismet), z toho vychadzala ich silna pasivita….a vedeckotechnicky pokrok vychadza z vnutornej vole, zvedavosti…..to sa pasivitou neda dosiahnut…..to bol aj jednym z dovodov, po vycerpani prilivu starej perzskej vedy, preco muslimske staty prehrali svoj boj s europskymi statmi

katango
30. 1. 2024 13:53
Odpovědět  Spam Janka

Jo, hlavně když mě obviňujou, že jsem chyběla ve škole. Jaris, co říci více.

katango
30. 1. 2024 14:35
Odpovědět  Jaris.

Viz můj dřívější příspěvek. Jen bych ráda dodala, že argumentace ad hominem je poněkud jarisovská.

Janaz
2. 2. 2024 18:04
Odpovědět  katango

Namiesto vypisovania žena internete studuj, si blbý ako onuca.

Pravdomluvny
30. 1. 2024 05:56
Odpovědět  Bety

Je to odpad, který má vraždění v krvi za tím nikdo stát nemusí 😡😡😡😡😡😡😡

Mike
30. 1. 2024 06:18
Odpovědět  Pravdomluvny

Bavíme se ještě o arabském světě nebo o tom anglosaském?

Pravdomluvny
30. 1. 2024 12:27
Odpovědět  Mike

O muhamr@@@@dánském.

Monty
30. 1. 2024 06:44
Odpovědět  Pravdomluvny

Zkus se zamyslet nad tím,kde vznikly světové války plné mrtvých a potoky krve ! Ano ,v.. EVROPĚ ! Tak že ..vraždění v krvi ..ano ..

Pravdomluvny
30. 1. 2024 12:26
Odpovědět  Monty

Muhamr@@@@vdánci od počátku věků umí jediné….VRAŽDIT JINOVĚRCE!!!!!!

Janaz
2. 2. 2024 18:05
Odpovědět  Pravdomluvny

A ty klamať, ty blbeček.

Pavel z Moravy
30. 1. 2024 09:36
Odpovědět  Bety

Já nevím, proč lidé nejsou schopni se podívat na dějiny tak jak byly. Maurové byli vládci Španělska přes 7 století, až králové Kateřina a Filip Aragonští reconquistou provedli osvobození celého Španělska. V té době až do zmíněného 15 století byla středověká Evropa neuvěřitelně zaostalá. Teprve zámořské objevy přinesly Španělsku prosperitu. Ale v těchto 7 stoletích maurské vlády tito postavili ve Španělsku vodovody, kanalizace, lázně, knihovny a přinesli do země vzdělání a kulturu. Ať se to komu líbí nebo nelíbí. Nepožadovali po křesťanských osadnících aby konvertovali k islámu. Nechali jim svobodu vyznání na rozdíl od křesťanů kteří křížem i mečem na dobytých územích zaváděli křesťanství. To, že se Španělsko díky Maurům neuvěřitelně povzneslo není pochyb. Když se připravujete na státnice ze španělštiny, tak si přečtete stovky listů z historie Španělska a jasně vidíte ten rozdíl v kvalitě života tehdy v Evropě a u Maurů. Chtěl jsem tím pouze říci, že je zapotřebí rozlišovat, každá doba určitých oblastí má své vrcholy a pády. Nu a my v té dávné době jsme byli zaostalými zeměmi v porovnání s Araby. Teď je to znovu jiné, na výsluní jsme byli my, ale jak říká Bety, za to co se zde děje

Pavel z Moravy
30. 1. 2024 09:46
Odpovědět  Pavel z Moravy

nesou odpovědnost bruselští byrokraté řízeni globálním prediktorem, který má pro Evropu připraven katastrofický scénář. Byli ti muslimové pozváni a vybízeni k příchodu, nebo zde vtrhli s palnými zbraněmi násilím. Myslím, že byli a jsou nadále zváni, kdo tedy nese vinu na tom, co se děje. Je zapotřebí se podívat do vlastních řad, kdo přivodil celou tuto kalamitu s migrací. To není omluva muslimům, ale je zapotřebí si jasně říci kdo stojí za tím co šíleného se zde děje. Ty parchanty, kteří způsobili tuto katastrofu volejte k zodpovědnosti.

Bety
30. 1. 2024 13:31
Odpovědět  Pavel z Moravy

Napsal jste to lépe než já.
Znovu a znovu mě udivuje, že lidé nevyužívají nové poznatky k tomu, aby přehodnotili své mínění.
Nehledě na to, že i mezi lidmi funguje zákon akce a reakce, takže pokud urážíme jiné lidi tím, že nejsme schopni na nich najít dobrý chlup, je nesmyslné očekávat,
že tito lidé nám neoplatí stejným.

Francin
2. 2. 2024 06:03
Odpovědět  Bety

Bety má pravdu, kdo chce může si nastudovat historii části jižního Španělska kdysi obsazeného muslimskými Araby. Naprostá architektonická nádhera staveb, rozvinuté školství, umění, lékařství.

JoFa
29. 1. 2024 17:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Hlas stroskotanca, je už rozhodnuté a Izrael to posral. Vždy je to o tom, na ktorú stranu sa pridáš a ten, kto zvolí zle- je v pr.deli.
Kedmi a čo sú židia len v Izraeli? Tupelo…Žid je svetobežník, ten si spraví vlasť kde mu to vyhovuje, váš Izrael skončil, iba si to nechcete pripustiť.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JoFa
29. 1. 2024 18:31
Odpovědět  JoFa

Kedmi, aby mohol arabský/moslimský/ svet ďalej fungovať, nepotrebuje na to Izrael, oni si svoje problémy vyriešia sami a hlavne vo svoj prospech. Tak ako kresťania a Európa, k tomu vás ani jedna strana nepotrebuje a Afrika už vôbec nie !!

JoFa
29. 1. 2024 18:48
Odpovědět  JoFa

Kedmi. Najhoršie je, že všetky tie sračky o Edom-e tlačíte tým svojim ovciam do hláv a teraz sa vám rozplynú ako prd vo vetre. Srať na vás, mali ste prijať svojho spasiteľa a svet by vás miloval..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JoFa
29. 1. 2024 20:12
Odpovědět  JoFa

Kedmi, dnes v časoch dekadencie a vzostupu zla, sa ľudia obracajú v Krista, hľadajú oporu vo svete zla a vy ste mohli byť prostredníkom, miesto toho ste sa stali bezvýznamným faktorom a súčasťou dnešného stavu.

29. 1. 2024 18:13
Ohodnotit příspěvek :
     

novinkycz/clanek/domaci-lide-v-sokolove-debatuji-s-ministrem-vnitra-rakusanem-40458915
Jen mu dejte Svini! Zaházejte ho židlema ,že se z pod nich nevyhrabe…!
Neposlouchejte ty debilní komentátory z you tube…které je Americké a které je živí!
Všichni od Holce až po Matěje…žijí jen v té bublině…
XTV je z ní dnes již plně živo…100 000 Odběratelů = 5000dolarů měsíčně…+ laiky+ komentáře…
Ovšem nulový vliv na výsledky voleb…s dosahem na max 200 000 voličů ANO a SPD co to sledují…
Po takových nemůžete chtít Spravedlnost…mají zájem na tom,aby se systém nezhroutil…
Spravedlnost, může nastat až po restartu…hrotem slova je totiž Sekera…
Dříve ne! Nemůžete čekat že se ve věznici s trestanci budete mít dobře…
Pro to má vězení mříže! Aby se odpad oddělil od společnosti…
Každý z mých předků rodu Vlčků to věděl…
Že jednou za čas,se tím odpadem musí nakrmit Vrány…aby bylo dobře.

sergej
29. 1. 2024 18:16
Ohodnotit příspěvek :
     

No a proč harari šwába řekl že v izraeli mají 3,5 miliónu lidí pod 100% kontrolou a 2,2 miliónu otroků v gaze. Už vám nevím kdo tam v manéži dělá principála.
https://otevrisvoumysl.cz/jp-sears-lzi-kterym-byste-meli-verit/

Bety
29. 1. 2024 22:05
Odpovědět  sergej

Jak moc mají lidi v Izraeli pod kontrolou svědčí to téměř stoprocentní proočkování – covid.

Duudu Wo
29. 1. 2024 18:20
Ohodnotit příspěvek :
     

To není Putin koho čeká katastrofa.

Gales
29. 1. 2024 18:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Jó židáci.To by se vám hodilo aby vás Putin podporoval.Na*rat pánové.

Ladislav 💤
29. 1. 2024 18:28
Odpovědět  Gales

👍

29. 1. 2024 19:49
Odpovědět  Gales

Navíc lže. Putin nepodpořil “palestýnu”, ale zaujal postoj dvou států – Izrael a Palestina -, jak to bylo dohodnuto, tuším že v 48mém, na OSN.

29. 1. 2024 19:55

P.S. Na tý fotce vypadá jakoby tlačil

ModrýKlokan
29. 1. 2024 23:49

Chazarský sionistický prase.

M.Š.
29. 1. 2024 18:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Nějak se zapomíná,že v tom říjnu si sami izraelci přispěli k zabíjení vlastních lidí,což není v historii ojedinělé.Ono to i za Hitlera nebylo tak jednoznačné jak se demagogicky uvádí…..

Francin
29. 1. 2024 19:11
Odpovědět  M.Š.

Holocaustu se určitě udál a byla to jedna velká katastrofa pro některé židy. Otázkou je ovšem proč se holocaust nevztahuje i na jiná vyznání než židovská, například běloruských a ruských lidi, tedy křesťanů bylo zavražděno nacisty asi 3x více.

ModrýKlokan
29. 1. 2024 23:51
Odpovědět  Francin

A například Filipínců, Číňanů, Korejců… desítky milionů. Ať už jde sionistická verbež s tím ublíženectvím do rici.

petr
30. 1. 2024 09:39
Odpovědět  Francin

Holokaust sice byl, to nikdo nepopírá ale vemte si 6000000 židů oproti minimálně 20000000 Slovanů a kde se píše o genocidě Slovanů? Nikde a dnes se koná druhá genocida, kde Anglosasové poštvali Slovana proti Slovanovi.

zdendulka
29. 1. 2024 19:57
Odpovědět  M.Š.

svědci uváděli, že v německých lágrech žid byl židovi největším nepřítelem, kradli si i boty ve spánku, udávali se navzájem…. spousta židů se vypracovala na dozorce…. prodávám, jak jsem koupila…. nebyla jsem ještě na světě… říkali strašné věci….

ModrýKlokan
29. 1. 2024 23:52
Odpovědět  zdendulka

Židovská policie v Polsku spolupracovala s nacisty, dodávali jim jiné židy do koncentráků k likvidaci. Židovi prachy nesmrdí od nikoho. Jdu blejt.

Administrátor
P.A.Semi
29. 1. 2024 18:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Jakov Kedmi je židovská pátá kolona v Rusku, škůdce…
Podle obvyklého židovského zvyku jen lže a vydírá…

Uvidíme, jak moc ovládá Rusko židovská lobby, nebo ne, jestli Putin ustojí suverénní a spravedlivou politiku, nebo bude jako ZOG banda okupovaných vlád KoZa lézt do zadku židům a napomáhat jim v genocidě, nyní třeba defundováním (zastavením financování) UNRWA…

https://electronicintifada.net/blogs/maureen-clare-murphy/israels-allies-accelerate-genocide-freezing-unrwa-funds

“US, UK, Canada, Australia, Germany, Italy, the Netherlands and Finland”

Otevřeně se podílejí na Genocidě zastavením výživy Palestinců, a je jim to jedno, protože Svět i jejich státy ovládají Židáci, a nyní to můžeme vidět velmi jasně a nepopiratelně… Žádné Právo, žádná Spravedlnost, jen Zájmy Židů…

Naopak Norsko a Irsko nyní prokázaly určitou samostatnost, když si dovolily vzepřít se a pokračovat ve výživě terorizovaných Palestinců…

πα½

Boomer
29. 1. 2024 18:34
Odpovědět  P.A.Semi

.. inu, ono je to s tím pomáháním dost ošidné, mě dnes na parkovišti oslovil chlapík, že by potřeboval dvacku na autobus domů. Nabídl jsem mu, že ho místo dvacky odvezu autem, jízda autobusem za dvacku je dnes pár kiláků. Nechtěl.
Tož potom pomáhejte, že…

Editor
29. 1. 2024 21:08
Odpovědět  Boomer

no, asi bych se bál si někoho jen tak posadit do auta.

Boomer
30. 1. 2024 10:32
Odpovědět  scipio

.. předpokládal jsem, že odmítne. Na práci moc nevypadal, tu v takovém případě nabízím mladším. Taky odmítají…

katango
31. 1. 2024 14:34
Odpovědět  scipio

Nepsal Boomer, že má dva metry a plno svalů? To mít, taky bych se nebála.

Boomer
31. 1. 2024 15:40
Odpovědět  katango

.. Boomer má 185/85 a musí si vystačit s tím, co mu příroda nadělila a co se za dva roky vojny a zbytek života naučil. Mladší brácha/poškrabek má o 7cm a 30kilo víc, chudáček malinkej, takoví mají těžkej život, třeba v Oktávce mi drcá hlavou do stropu a vloni mi rozsednul plastovou židli na zahradě…

katango
1. 2. 2024 16:21
Odpovědět  Boomer

Tak to psal někdo jinej. Ale fyzickej fond určitě máte, netvrďte mi, že ne.

Boomer
1. 2. 2024 17:13
Odpovědět  katango

..beru to tak, že to co mám mi stačilo k tomu, abych mohl jít v noci do služby zkratkou přes park, to byl šílený nástup v 01:45 po půlnoci, ochmelkové z dancingů po trase na nádraží loudili cigarety a když jich bylo víc, chovali se dost neurvale. No a já byl zvyklej chodit na vlak těsně před odjezdem, takže žádný vykecávání, žádný zdržovačky…

Markýza
1. 2. 2024 18:23
Odpovědět  Boomer

Což možná nebude o fyzičcce – i když nepopírám, že ta pomůže. Já se se svými 158 centimetry a 50-60 kily (dle situace) odvažovala přes noční park ve Vysočanech (vlak, samozřejmě 😎 ) půldruha kilometru osamělé pouti do mé vesnice (taky z vlaku), ba i přes Václavák – a ten se teda dokázal hemžit existencema. Zase to jednu naučí nehledět na své míry a váhy a spoléhat na mentál 😀

Boomer
1. 2. 2024 18:57
Odpovědět  Markýza

..je to taky v hlavě, tak jako všechno ostatní lidské konání. Odhodlání udělat co je nutno udělat.
Na nedostatečnou úroveň nebo přímo absenci této motivace se dost často naráží při kurzech základní sebeobrany, holt někteří jsou lovci a jiní sběrači. Pud sebezáchovy civilizačně utlumen.
U zvířat to tak výrazné není, tam pud sebezáchovy buší perlíkem naplno, zvířátko si neřekne.. jezuskote, a co když mu něco udělám?!!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
katango
2. 2. 2024 09:50
Odpovědět  Boomer

Všechno je v hlavě.

JoFa
29. 1. 2024 19:39
Odpovědět  P.A.Semi

Myslím, že jednostranného postoja sa od Putina nedočkáte a keby som bol politikom jeho úrovne , tak by som urobil to isté. Vite, v situaci jako je Putin, nemôžete odkryť karty.

29. 1. 2024 18:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Fialová mafie,přes jedinou Ukrajinskou záložnu vytuneluje celý stát…a vy pořád sedíte na prdeli,a myslíte že se budete mít lépe…já mít nohy,dva Nácky,Zloděje bych dostal…
Jen nevím jestli se budete mít lépe,když teď budete platit Američanům 300 miliard za stíhačky…
Které stejně nikdy ani neuvidíte…to nesmí bez povolení z Pentagramu ani do vzduchu…
To jen platíte cizím sviňím jejich armádu…
parlamentnilistycz/arena/rozhovory/-Tento-pristup-nas-sokoval-Zalozna-co-poslouzila-Fialovi-promluvila-Ukrajina-ODS-vse-749876

Jiří
29. 1. 2024 18:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Vypadá to, že Židům že zoufalství hrabe.

Karel
29. 1. 2024 18:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukazuje se, že židi si nikdy nevážili toho, kdo jim pomohl a kdo je osvobodil. Největší chyba SSSR byla likvidace nacistického Německa a osvobození židů. To ale ještě nevěděli, co jsou židi zač.

karči
29. 1. 2024 19:01
Odpovědět  Karel

Stalin dobře věděl co jsou židi a chazaři za pakáž a proto nechal kopnout cepínem do hlavy bronštajna (trockého) a po vraždě Kirova (dítěte strany a prý Stalinova nástupce) nechal vyčistit celý rajon (okres) kde se vražda na oókrijině stala.
Ďuro

Jaris.
30. 1. 2024 01:38
Odpovědět  karči

Stalin chtel prestehovat vsechny zidy do Birobidzanu, uzemi, ktere jim vymezil na vychode SSSR. To byl asi ten posledni hrebicek do Stalinovy rakve nez ho zidi zavrazdili.

Francin
29. 1. 2024 19:14
Odpovědět  Karel

Zkus si něco nastudovat o “ babylonské talmudu” a bude ti to jasné proč.

zdendulka
29. 1. 2024 20:02
Odpovědět  Karel

Lenin byl žid, ne ? Měl Rusko rozvrátit a místo toho si ho pro sebe ukradl 🙂 🙂 🙂 Je to tak ?

29. 1. 2024 20:57
Odpovědět  zdendulka

Ne e. Není. Byl směska: Jeho dědeček Mojše Ickovič Blank (rusky Мойша Ицкович Бланк), otec jeho matky, byl žid, který konvertoval k pravoslaví. Prababička z otcovy strany byla kalmycko-mongolského původu, babička jeho matky byla Povolžská Němka luteránského vyznání. Sám Lenin byl pokřtěn jako pravoslavný křesťan. A neukradl pro sebe.
Mám k němu sice hodně výhrad, ale nebýt Lenina, Rusko by nyní bylo už jen vzpomínkou.

Autor
29. 1. 2024 21:07

Sakra. A já kdysi slyšel, že je to původem nějaký šlechtic. 🙂
Proto, že “málo ničil Rusko” a konec konců ani neměl chuť okamžitě vyvolávat světovou revoluci, tak protože stál v cestě Trockému, byl na něj uskutečněn atentát, na následky pak zemřel.
A bolševici – leninovi – doslova sebrali moc na ulici, protožer se dnes čím dál tím více ukazuje, že odpor v tom říjnu byl tak slabý, že to nestojí ani za řeč. Teda z hlediska politiky a převzetí moci. To až potom, když “svět” pochopil, co se stalo začala Intervence v Rusku. A prakticky každá země, která tam vlezla, pachala zvěrstva.

29. 1. 2024 22:03
Odpovědět  Peter 008

Jeho tatík “dostal” šlechtictví za zásluhy. Aj o tom, jakož i o jiném, zde:

https://www.youtube.com/watch?v=Pob_UuC4U78

29. 1. 2024 20:59
Odpovědět  Karel

Aha. Takže likvidace nacistického německa byla chybou… A kre-téni ti za tohle moudro ještě dávají palec nahoru. Pak se nedivím, že žijem v čem žijem.

petr
30. 1. 2024 09:47

Máte to popletené, nacismus převzal západ s Izraelem. Byl zlikvidován pouze v Německu a to byla velká Stalinova chyba. Měl být vykořeněn na celém světě včetně USA a byl by na světě klid a mír.

30. 1. 2024 23:24
Odpovědět  petr

Jo. Zato vy to máte srovnané. Akorát že nějak šejdrem.

Frank1
29. 1. 2024 18:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Palestinu nemohl V. Putin nepodporit. Uz by nebyl verohodny pro arabsky svet. Jeho stanovisko je opacne celemu KoZa. A to bude mit dusledky pro KoZa, ne pro Putina. Ton dnes ve zpravach na zapade se nahle zmenil. Zapadni media zacaly odsuzovat genocidu Palestincu Izraelem.
Kedmi je rafinovany Zid, byvaly Mossadak. Mossad vrazdi lidi na celem svete. Izrael bombarduje Syrii, spojence Ruska a Rusko nereaguje. To je asi podle Kedmiho OK.
Kedmimu neni mozne verit. Je pro zachovani statu Izrael, ktery ma byt znicen.

Koloma
29. 1. 2024 19:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Kedmi toho už namluvil. Co když se naplní některé předpovědi a v příštím roce nebude Izrael existovat? Netanjahu musí udržet válku v chodu i když ví, že izraelská armáda úkol zničit Hamás nesplní, když se jim doposud nepodařilo, kromě genocidy Palestinců, prakticky Hamásu významně uškodit, protože pokud přestane bojovat, jeho koalice se rozpadne. Ekonomika je ale pod obrovským tlakem a v samotném Izraeli je nárazníková zóna, asi čtvrt milionu Izraelců muselo uprchnout do středního Izraele kvůli Hamásu na jihu a Hizballáhu na severu.
To co doposud celá oslavovaná izraelská armáda předvedla na skutečnou vojenskou sílu nevypadá. A lze očekávat, že tlak a eskalace narostou do takové míry, že koncem tohoto roku se Izrael úplně zhroutí a dojde k masovým evakuacím do Evropy a do Severní Ameriky. Do přemuslimované Evropy to asi nepůjde, Amerika se bude zmítat v občanské válce, takže řeči o tom Novém Izraeli (na Ukrajině) a cílené vybíjení Ukrajinců jejich neukrajinským sluhou lidu možná nebudou jenom konspirační teorie. Takže on Putin dobře ví, proč tak jednal. 

29. 1. 2024 19:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Aneb
IZRAEL PUPEK SVĚTA

Kedmi, tobě zřejmě nějak unikla tato Meyssanova analýza.

Vladimir Putin vyhlašuje válku Straussovcům

od Thierryho Meyssana

Rusko nevede válku proti ukrajinskému lidu, ale proti malé skupině lidí v rámci americké moci, která bez jejich vědomí transformovala Ukrajinu, Straussovcům. Vznikla před půl stoletím a v Latinské Americe a na Blízkém východě už spáchala neuvěřitelné množství zločinů bez vědomí Spojených států. Toto je jejich příběh…

https://www.voltairenet.org/article215852.html

Máš Putina za vola, šmudlo? On dobře ví, kdo pomáhal rozvrátit SSSR.

zdendulka
29. 1. 2024 20:07
29. 1. 2024 20:39
Odpovědět  zdendulka

Jéééé, já jsem blbéééj !!! Já na voltair chodím už ani nepamatuji od kdy, ale teprve když jsem začal koumat, jak jste to porychtovala, že je to v češtině, tak jsem objevil nahoře ten řádek, kde je volba jazyků.

pedro
29. 1. 2024 20:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Další pitomec.

Putinovec
29. 1. 2024 20:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Kedmi je pouze člen určitého klanu , který sleduje své zájmy .
Mluví za svůj klan , pracuje pro svůj klan .
Nemá smysl se s ním zdržovat .

Editor
29. 1. 2024 21:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to poměrně jednoduché a divím se, že to Kedmi nepochopil. Nebo dělá že to nepochopil. Arabský svět těží ropu a tvoří OPEC. Rusko těží ropu a potřebuje s OPEC spolupracovat. Occamova břitva. Nejjednoduší vysvětlení je nejpravděpodobnější. Jde o příjmy za ropu v první řadě.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Burák
29. 1. 2024 21:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Třeba je už rozhodnuto, že Izrael zmizí v zapomnění. Nezapomínejme, že pádem USA půjde do kopru i Izrael. Rusko nedělá nic jiného, než Západ kterékoliv jiné zemi, takže pouze sklízí, co sami zaseli.

stan
29. 1. 2024 21:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Kedmi je typickej žid. Pláče , když má pocit , že je mu ubližováno, ale když se jde židovi na ruku, tak okamžitě jako správnej křivák přemýšlí, jak by to mohl hrát na obě strany , aby z toho měl co největší zisk. Od jisté doby nemůžu tu hnusnou židáckou politiku ani cítit. A ač nejsem přívržencem islámu a muslimů, tak tentokrát jsem na straně Palestinců, protože to co Izrael provádí v Gaze je obyčejná deratizace…genocida.Tohle dělat Kedmi Rusko na Ukrajině, tak se zesereš vzteky , co si to Rusko dovoluje. Teď napíšu něco, s čím nebude hodně lidí souhlsit, ale pokud má být válka , tak jak si jí přeje USA s debilama z EU, tak ať teda je, ale přeju si , aby v té válce vyhrálo Rusko. Vím , že to znamená, že Evropa bude jen spáleniště, ale fakt nechci žít ve světě ,kde by zase určovali USA celému světu jak co dělat.

katango
29. 1. 2024 22:02
Odpovědět  stan

Já s tím souhlasím.

Monty
30. 1. 2024 06:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Vcelku rozumný chlap ,který ale nezapře Žida . Stále si myslí ,že Žid může všechno ,ale netuší ,že tento stav dle všeho skončil . Velká část světa zvěrstva Izraele vnímá společně s pocitem ,že média zkreslují … zprávy Izraelců ,kteří trpí ,enormně převyšují Palestinské utrpení .A přitom i čísla ..cca 1500 Židů,….25 000 Palestinců říkají vše ! A Židé trpí …

Frank
30. 1. 2024 09:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Kedmimu se zase zanítila obřízka? Aby katastrofa nečekala sionisty.

josef
30. 1. 2024 14:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Zdá se, že židé spustili něco, s čím si nevědí rady. A to odpočítávání už začalo.

pozor
30. 1. 2024 16:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Uvidíme kto bude mať skôr veľký problém, či Rusko alebo Izrael?

J.M.
30. 1. 2024 16:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Pan Kedmi to myslí židovsky. Dnes je 30.1. 2024 a je padesáti procentní možnost, že dnes v noci začne třetí světová válka po útoku USA na Irán. A tady je skoro jisté, že jestli se tak stane, bude to i konec Izraele.

PremekJ
30. 1. 2024 22:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Kedmi se osudově plete. Putin se nerozhádal s Izraelem, protože ten už neexistuje, Balfourova deklarace je zrušena. Putin dobře ví, kdo je Netanjahu a jeho chazarská klika s krví na svých spárech. Obyčejné Židy nemusí přemlouvat, aby si ho vážili. Ti poznali, co je zač současná vrchnost v Tel Avivu, Jeruzalém není a nebude židovský, bude pro všechny.

Miro 2
31. 1. 2024 13:44
Ohodnotit příspěvek :
     

To Izrael udělal chybu tím, že má představu jak ovládne s pomocí USA celý svět. Jenže se mu to nepodaří. Izrael je militaristický stát založený vzhledem k počtu svého obyvatelstva na silné a dobře vybavené armádě. Jenže to není všechno. Bez podpory USA, kde mají určitou moc a podporu nejsou tak silní jak myslí a silně se přeceňují. Historie má spousty svědectví o nezvratných osudech a stačí jen jedna, jediná chyba…

Janaz
2. 2. 2024 17:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Kedmi, demencia? 11.9.2001 okrem aktérov ešte nikto nevedel, že ide o false flag usackeho deep statu, preto bolo namieste, aby politici oficiálne vyjadrili sústrasť americkému narodu. Dnes, od začiatku, vidí celý svet tu ohavnu genocídu Palestínčanov a fašistické praktiky Izraela, takže len rovnaká fašistická sviňa podporuje fašistický Izrael. Odkopal si sa jasne, nezapries sa, ty izraelský tajný.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$