blog

Protivládní demonstrace KSČM  pokračují !

Protivládní demonstrace KSČM  pokračují !

    Asociální  vláda  premiéra Petra Fialy za necelé dva roky  svého  nevládnutí je v pozici, ve které se neocitla žádná z předlistopadových  komunistických  vlád !

    Katastrofický stav ve všech vládních resortech.  Narůstající,   bobtnající  korupce  přibližující se svou velikostí  korupci   na Ukrajině. Několikanásobně předražené nákupy  a chystané  budoucí vládní   projekty, namátkou uveďme  nákup amerických  letounů  F- 35 , výstavba nových dálnic a vysokorychlostních železničních tratí, výstavba  dalších 4 jaderných bloků .  To vše  v době,  kdy je naše země zadlužená na několik dalších generací, kdy se nedaří  zásadně snížit inflaci  a pokračuje další znehodnocování  tenčících se finančních úspor našich občanů.

   Každý den vládnutí kabinetu Petra Fialy znamená další ožebračování  našich  lidí, pokračování v astronomickém  zadlužování českého státu přibližující se  státnímu  bankrotu. Ponechání   dalšího  „vládnutí“  současné vlády znamená další zatahování ČR do válečného konfliktu na Ukrajině ,  do konfliktu mezi USA a RF, který může přerůst  ve zničující pro lidstvo život na Zemi.

  Důvodů   pro  konání  dalších  protivládních  demonstrací  pořádaných KSČM  je daleko více, budou obsahem vystoupení jednotlivých vystupujících na  demonstraci, kterou pořádá  Plzeňský KV KSČM  ve středu dne 6. září od 15.00 hodin na  Náměstí Míru v Domažlicích.  Na všechny účastníky uvedené demonstrace  se těší všichni její protagonisté. Předsedkyně ÚV  KSČM  Kateřina Konečná, aktivista Vítězslav  Pilmaier, místopředseda  Národní rady obnovy Jan Skalický, předsedkyně Levicového klubu žen Květa Šlahůnková, zástupce  bavorské DKP Gustl Ballín.

     Současný  vládní kabinet, kterému zcela věří pouhé 2% občanů  nemá  morální ani jiné právo pokračovat ve výkonu svého mandátu.  Kdekoliv   v  jiném  státě  západní  orientace, ke které se neustále hlásíme, by vláda podala demisi sama a přispěla ke zklidnění situace  daného  státu.

  U nás  si  vládní  ministři,  každodenně stále více a více zesměšňováni  a  dehonestováni   nejen  na sociálních sítích z uvedeného stavu nedělají vůbec nic.  Každý den jejich vládnutí ve prospěch USA a nadnárodních  korporací  je pro ně  víc  než dobrý!

Demonstrace  KSČM 6. října v Domažlicích  je  zaměřena   proti  pokračování  vládnutí  současné vlády, za podání její demise.   Demonstrací  za důstojný život pro všechny občany v míru, za vystoupení ČR z agresivního,  útočného  vojenského paktu NATO.

                                      Miroslav Kavij

sdíletj na

18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Teuton
5. 9. 2023 10:20

Ukrošváů už je u nás moc, stává se z toho globální problém. A pokud jim dává Fialova vláda přednost před námi, občany ČR, nemůže se Ukrošváb divit, že už jsou na něho lidi alergičtí. Poslouchejte, máte pocit, že je válečným uprchlíkem někdo, kdo odtud od nás jezdí na Ukrajinu na dovolené a prázdniny, dokonce na oslavy narozenin, a zase se vrací zpět semi k nám pumpovat náš sociální systém ?

Helena
5. 9. 2023 10:33
Odpovědět  Teuton

To není vina ukrajinců-jen využili situace, veškerou vinu za tuhle zrůdnost nese Pyjala a jeho skvadra s agentem Pávkem na hradě. Je to součást rozkazu ze západu, je to součást plánovaného rozvratu naší země. Spojte si: astronomické ceny energií, PHM tj. zdražení úplně všeho, na co se podíváte..následek:..ožebračení obyvatel ČR o nejdřív o úspory, pak o střechu nad hlavou, o firmy, pozemky…a pomůže jim v tom ukr.mafie – známe z 90.let. Za všechno můžou tihle dosazení fijaloví zmr.di.

Pavel K
5. 9. 2023 12:32
Odpovědět  Helena

Tak když pojedete do jakéhokoliv státu ždímat sociální systém , tak se nemůžete pak divit, že jsou na vás místní nepříjemní. A oni to moc dobře ví, že nás ždímou a jen toho využívají. Tak já teď honem nevím, jestli bych vyrazil do dojče (třeba) skuhrat o soc. dávky a pak se zase vrátil domů. Spíš asi bych šel pracovat tuna. Jó ti na východě jsou ve srabu, ale tihle vžádném případě. No a my si zato můžeme, že to neřešíme. Tak neplačme.

Helena
5. 9. 2023 13:15
Odpovědět  Pavel K

To můžete zkusit jet do skopčácka a žádat o dávky. Dostanete VELKÉ PRD! Dávky tam může pobírat jen arabáš. Stejně jako tady ukroš. A to jen proto, že to pěkně hladce umožní lepší nájezd na rozvrat všech systémů ČR /systém zdravotní, sociální, vzdělávací/. Proto sem tahle “vláda” ukroše přímo lákala a vábila na hranicích -dobrovolníci a neziskovky, v městech centra pro uprchlíky. Pyjala a spol. s PePanem byli dosazeni POUZE za jedním účelem: docílit kompletního rozvratu ČR, a to všemi možnými i nemožnými způsoby, poslední kapkou rozvratu má být protlačení eura-jakože to budou vydávat za záchranu/opak bude zase pravdou/, a pak si to tu všechno koupí zápaďáci za pár šušňů i na ukroušskou mafii zbude. No a my budeme bydlet pod mosty a čumět s otevřenou hubou.

Pavel K
5. 9. 2023 15:55
Odpovědět  Helena

Jo asi máte pravdu Heleno, mě to německo jen napadlo bo ho mám za humny. Takže jsem jen dával příklad jako “kdyby”. Ale snad se mnou budete souhlasit když už několik let píši, že si za to můžeme svojí netečností k dění okolo nás. Teď co vám to píši, tad soused ještě se ani nestačil rozkoukat že je doma a už tu lítá zbzíkátkem na trávu. Právě mu přes víkend poporostla o tři centimetry, tak ji muší hóóónem zakrátit, bo je to strašně nutný, tu svobodu vybojují ti druzí kriply jako já a mě podobný. To jsem jednou viděl jednu chytrou tu trávu zastřihávat nůžkama. Závěr, to byla jen vsuvka, lidi na to sserroou, hlavně že ONI mají, co jim je do ostatních a taky to tak dopadne. Chtěl bych jednou tyhle pokrytce a tajtrlíky, co jen hrabou pod sebe, aby měli víc než soused, vidět někdy plakat za svoji hamižnost.

Frank
5. 9. 2023 11:17

Jenže problém je v tom, že s demonstrací si pětidemoliční neschopná, ale všehoschopná, chátra pranic nedělá.

Jura S
5. 9. 2023 11:29

Jo jo, Venka Flaška, nechť ho červi žerou v hlíně, měl pravdu : “Nejsme jako oni” – jen nedodal že budou 1000 x horší swině než komunisti…

Pavel K
5. 9. 2023 12:34
Odpovědět  Jura S

Trojurňáka červy nikdy žrát nebudou, maximálně z něho můžou udělat přesýpací hodiny.

jmm
5. 9. 2023 12:29

Dik-spojme se!

Pavel K
5. 9. 2023 12:37
Odpovědět  jmm

Ještě je brzo, ukazatel Kauflad podle něho poznáte kdy ten čas uzrál.

Pavel z Moravy
5. 9. 2023 13:04

Ač se bude říkat, že tyto demonstrace nemají smysl, pořád je lépe něco dělat, než jen sedět na prd.eli. Až je budete Kateřino pořádat v městech a městečcích na Moravě, tak určitě přijdu. Ono se to jednou zlomí, možná až s tou úplnou bídou, která lidi z brlohů vyžene. A když ne, nu, tak budou mladí otročit na panstvo a děkovat za almužničku. Všechno je otevřené.

Albi
5. 9. 2023 18:16
Odpovědět  Pavel z Moravy

S jakou bídou?
Jen počkej – příští rok Jurečka přidá důchodcům celých 630 korun českých inflačních!
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-jurecka-oznamuje-jak-se-zvysi-duchody-40442543#
Ale není vyloučeno,že ta suma je jen první “nástřel”, odhad a může se ještě přepočítat. Třeba podle toho, jestli Alzákovi a jeho rodině nezvednou v kapitalistickém ráji třeba nájem, nebo nezdraží vstupné do vyhřívaných bazénů a nebude potřebovat nějakou mimořádnou sociální dávku navíc. 🙂

Milan ze Zahrady Čech
5. 9. 2023 20:37
Odpovědět  Albi

Zaokrouhlí to na pjéťo, že se to líp počítá.

miro
5. 9. 2023 13:15

Tíhle akce jsou na dvě věci na nic a na hov.no,pokud ten podělanej Středula nevyhlasí gen.stávku tak debilní vláda bude vládnout dál.

Helena
5. 9. 2023 13:45
Odpovědět  miro

Jooo, Středula a vyhlásit generální stávku, tak to je nejlepší fór od vánoc.

PENNYS
16. 9. 2023 19:04
Odpovědět  Helena

STREDULA ??? BY UZ DÁVNO MEL ODSTOUPIT !!! ZA PODPORY NERUDOVY!!!

Pavel z Moravy
5. 9. 2023 16:13
Odpovědět  miro

Pokud je to pravda, tak Středula je snad Aspeňák, ten patří do jejich kroužku. Tady pomůže jedině změna systému a nastavení hodnot a priorit státu. Něco o co se pokusí Putin v Rusku. Liberálové a vyžírkové pryč od válu. Normální slušná prosperující společnost. Nikomu, absolutně nikomu z těch co tady přičuchnuli k moci a pytlům peněz nevěřte. Je to skutečně všechno jedna banda. Museli by přijít úplně noví nezkažení lidé. Z těch současných by uspělo pár z SPD a pár z KSČM. Také ne všichni.

PENNYS
16. 9. 2023 19:06

1.SNAD až NĚKDY skončí „Fialova hrůzovláda“ musí se uzákonit ukončení činnosti protilidových stran(Ods,Top03%,stan, KduČsl
a podobných!!!
2.zrušit ,všechny Bakalovy ,Sorošovi neziskovky
,zrušit poplatky pro ČT
,a hlavně zrušit nepotřebný
senát,
NEVOLIT DO POLITICKYCH FUNKCÍ ČLENY,aSPENU!!!!

A POTOM SE MUŽE UVAŽOVAT O OBNOVĚ STÁTU. JINAK VŠE JAKO UŽ 30 LET, POBĚŽÍ STÁLE PO STEJNÉ KOLEJI!