blogvideo

Protestující zaútočili na americkou leteckou základnu v Turecku (VIDEO)

Protestující zaútočili na americkou leteckou základnu v Turecku (VIDEO)
Tisíce propalestinských demonstrantů pochodovaly na leteckou základnu Incirlik, aby protestovaly proti podpoře Izraele ze strany Washingtonu.

Policie v neděli použila slzný plyn a vodní děla, aby rozehnala propalestinskou demonstraci u letecké základny Incirlik v Türkiye. Na americkou základnu dorazila dříve během dne kolona protestujících, kteří projevovali hněv proti USA a Izraeli.

Auta a autobusy s palestinskými a tureckými vlajkami vyjely v pátek z Istanbulu na cestu k základně, která se nachází nedaleko města Adana u syrských hranic. Konvoj organizovala turecká nevládní organizace Humanitarian Relief Foundation (IHH), která vyzvala své příznivce, aby základnu po příjezdu “obklíčili”.

Před protestem byla v zařízení zvýšena bezpečnost a místní policie do davu vypálila kanystry se slzným plynem, než se podařilo zařízení obklíčit.

Někteří protestující skandovali pro-hamasovská hesla, uvedl zpravodajský web Türkiye’s Daily Ummah. Podle listu byl k zahnání davu od americké základny použit slzný plyn, gumové projektily a vodní děla.

Po zásahu organizátoři IHH údajně vyzvali dav, aby se rozešel. Bezprostředně nebyly hlášeny žádné oběti na životech.

Po zahájení izraelské letecké kampaně proti Hamásu minulý měsíc vypukly protesty po celém Turecku. Ačkoli izraelská vláda tvrdí, že se zaměřuje na militantní skupinu sídlící v Gaze, podle údajů OSN 67 % osob zabitých při bombardovací kampani tvořily ženy a děti. Od té doby se izraelské tanky a vojáci přesunuli do enklávy a podle posledních údajů ministerstva zdravotnictví v Gaze zemřelo více než 9 700 Palestinců.

Ve stejném období bylo v Izraeli zabito více než 1 400 lidí, většina z nich během útoku Hamásu na židovský stát 7. října.


USA podpořily Izrael zbraněmi, municí a finančními prostředky a také vysláním dvou skupin letadlových lodí do regionu. Ačkoli je Türkiye spojencem USA v NATO, Ankara odvolala svého velvyslance v Izraeli, zatímco prezident Recep Tayyip Erdogan obvinil izraelskou armádu z válečných zločinů a přerušil kontakt s izraelským premiérem Benjaminem Netanjahuem.

“Domnívám se, že bychom měli Izrael – který vypadá, jako by se úplně zbláznil a ztratil rozum – co nejdříve zastavit,” prohlásil ve čtvrtek Erdogan a dodal, že Ankara “zajistí, aby ti, kdo jsou zodpovědní za válečné zločiny v Gaze, čelili spravedlnosti”.

USA využívají leteckou základnu Incirlik od poloviny 50. let 20. století. Zařízení bylo základnou pro průzkumné lety nad Sovětským svazem, bojové mise v Iráku a Afghánistánu a mise letecké podpory během americké kampaně proti Islámskému státu (IS, dříve ISIS) v roce 2015. USA v Incirliku rovněž skladují přibližně 50 jaderných bomb B61.

Základna se občas stává ohniskem protiamerických a protinatovských protestů, v roce 2016 během pokusu o puč proti Erdoganovi obklopily zařízení tisíce demonstrantů a pálily americké vlajky.

foto: Protestující se střetávají s pořádkovou policií během demonstrace před americko-tureckou leteckou základnou Incirlik v Adaně v Türkiye, 5. listopadu 2023 © AP / Mehmet Sancakzade
http://6b.cz/AfkU

sdílet na

59 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Frank1
6. 11. 2023 10:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Zmena krevniho obrazu a stavu lidi po ockovani proti COVIDu:
https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/znepokojujici-objev-nemeckych-lekaru-takto-vypada-krev-po-covid-19-vakcinach/

jiří
6. 11. 2023 11:29
Odpovědět  Frank1
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Velitel
6. 11. 2023 10:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Americké vojáky mají všude rádi, všude kam přijdou je chtějí hladit až vyhladit. Koneckonců kdo by nestál o to mít za souseda amerického negra,který musí mít příručku i na to jak se vysrat, o přešitých generálech nemluvě.
Zřejmě proto okupační smlouvu s USA podpořila celá národní fronta od pěti demolice agenta Pávka po ANOfert agenta Bureše.

Pijack
6. 11. 2023 10:43
Odpovědět  Velitel

ANOfert je nevolitelné. Nechápu těch 35% voličů, kteří jim skáčou na špek. Jakoby neznali Jourovou a podobné kreatury v Bruselu. Jakoby nechtěli vědět nic o hlasování v EP. Jakoby nechápali, že Babiš je podlý mluvka, který leze Bruselu do konečníku a doma vykládá pohádky o “bude lépe”. V samotném ANO jsou dávno nachystány kádry z Aspen institutu, kteří v případě potřeby zastoupí profláknuté liberály z 5 demolice. Tahle klika má své plány na deset let dopředu. Ukázkou byla volba presidenta, když se Babiš postaral o nepohodlné kandidáty tak, aby se ve finále utkal jen s jedním z nich. To z čouhalo jako sláma z bot. A voliči to nepochopí, nepochopí a nepochopí.

Jaris
6. 11. 2023 11:27
Odpovědět  Pijack

Naprosto presne! Zidak babisz je agresivni hulvat a vykutaleny vekslak. Dokaze zblbnou lidi a vypada to, ze ho opet tito lidi budou volit.

Ladislav 💤
6. 11. 2023 12:01
Odpovědět  Jaris

Jediná volba: SPD a KSČM! Dvě vlastenecké strany, které chtěji z fašistické unie! Ostatní zradné korouvičky!

sizok
6. 11. 2023 12:12
Odpovědět  Ladislav 💤

Pro ovce zcela nepřijatelné.

Slovan
6. 11. 2023 15:24
Odpovědět  sizok

👍 👍 👍
Až to budou říkat v ČTé, tak možná budou uvažovat.

Gales
6. 11. 2023 18:19
Odpovědět  sizok

Zlatí komunisti.

All
6. 11. 2023 12:23
Odpovědět  Jaris

ANO je rovněž naprosto nevolitelná zločinecká organizace,stačil covidpodvod a co dělali ti parchanti,zakazovali dýchat i dětem,přikazovali nosit jedové roušky a kupovali jedy ve vakcínách od nadnárodních fašistů a ministr mengele byl za nich taky,kurwili celé zdravotnictví a pakovali si taky vlastní kapsy a skákali,jak bruSSel pískal.

Dardanellka
6. 11. 2023 16:32
Odpovědět  Jaris

Ze by priklad zo Slovenska…?

Pavel z Moravy
6. 11. 2023 11:32
Odpovědět  Pijack

Jó Pijacku, co k tomu říci, že máte pravdu? Jo, máte a co dál. Již před mnoha roky mně jednou jedna paní učitelka v mém věku, už je na druhém břehu řekla při jedné promluvě v davu lidí, však víte pane v čem žijeme, ne? Já to vím, řekl jsem, na více jsem neměl slov. Bohužel, národ si vybral.

Dardanellka
6. 11. 2023 16:34
Odpovědět  Pavel z Moravy

Nerozumim ! Chyba zmysel napisaneho…..

Gales
6. 11. 2023 18:22
Odpovědět  Dardanellka

Ty nejenže měníš nicky ale i pohlaví a národnost.Nejsi ty nějaké to sedmdesáté pohlaví žijící v klecovém lůžku?

Jaaaa
9. 11. 2023 11:14
Odpovědět  Gales

Hacker?

Jaaaa
9. 11. 2023 11:15
Odpovědět  Gales

Noa kdyby, je to snad ilegalni nebo co ?!

6. 11. 2023 11:33
Odpovědět  Pijack

Problém ČR je, že nemáme alternativu k tomu, co sedí nyní v parlamentu. Nevidím v ČR cokoliv, co by bylo volitelné. A tak se stále větší skupina lidí místo odporu uchyluje k tomu, že volí “menší zlo”. Babiš představuje stejné zlo, ale kolik lidí z těch 8,5 miliónů voličů čte a poslouchá alternativu? 200, 300, 400 tisíc? My nemáme osobnost, která by dokázala veřejnost zmobilizovat. Lidi strašlivě zpohodlněli a strach je větší než za bývalého systému.

sizok
6. 11. 2023 12:22
Odpovědět  pavelpe

300? 400? Stále to potvrzuje tezi, že jen 4% lidí přemýšlí, 4% předstírá,
že přemýšlí a zbytek jsou ovce. Bezmozci, kteří jdou na porážku
a ještě si u toho zpívají. Všechno už tady bylo. Cyklicky se opakuje.
Civilizace vznikají a zanikají, tak to prostě na tom světě je. Nejde to změnit.
Pokud jsi mladý, o to je to pro tebe horší. Nás, letitější, může jenom těšit,
že jsme prožili životy, jaké jsme prožili. Čeká nás novodobé otroctví.

All
6. 11. 2023 12:32
Odpovědět  pavelpe

Všude na venkově a v malých městech se formuje společnost myslících lidí,ale zatím se bojí,dělají si maximálně zásoby jídla a šetří,někteří začínají opět hospodařit na zahradách a políčkách. Jenže tak samo se bojí i ti parchanti politici se psí hafající vládou darmošlapů.Ten čas přichází a stejně dojde,kdy všechen ten systém šmejdů zajde,chci se dožít,jak budou ti parchanti přebarvovat a měnit kabáty,to bude šaškárna,jaká nebyla ještě nikdy.

Slovan
6. 11. 2023 15:27
Odpovědět  All

Jsme šíleně mazanej a vyychchccanejj národ. Proto, Miloš čeká až půjde Pavel a když Pavel nepůjde tak on také ne. Co KDYBY. Da da.

František
6. 11. 2023 12:43
Odpovědět  pavelpe

Jsi hluchej slepej??? Jediná strana, která nemění názory jako korouhvička je Okamurova SPD. Jsi tak zaostalý, že nevíš nic o boji Okamury v parlamentu??? Nečum na Čt. Tam se nic nedozvíš.

Pijack
6. 11. 2023 12:50
Odpovědět  František

Palec nahoru. SPD se vymyká zvyklostem servilní politiky ČR. Proto také sledujeme pravidelné útoky režimu liberálů na Tomia Okamuru. ONI ho nechtějí pustit mezi sebe. Kazil by jim normy. Museli by přemýšlet a pracovat ve prospěch voličů. Už zase přisuzují pod 10% preferencí, i když se pohybují mezi 15% až 18%. Nechtějí, aby opravdu demokratická strana tyhle lemply a podlé korupčníky odstavila od koryta. Bohužel je jich hodně. Hodně psů = zajícova smrt.

Slovan
6. 11. 2023 15:34
Odpovědět  Pijack

No právě, že se to vymyká rámci selského chápání a to je špatně oni přece v ČT říkali. A to že je hodně psů to je taky pravda, však se podívej okolo sebe, kdo je přisátý na státní cecek a komu všemu ten “bordel” který tuna je vyhovuje. Tihle nikdy SPDé s Okamurou volit nebudou. No a to nebudu radši mluvit o té armádě úředníků.

Jura
6. 11. 2023 18:50
Odpovědět  Slovan

Zřejmě tu nemám co dělat, já kterého SPD nepřesvědčila , a po letech pátrání a zklamání jsem došel k tomu , že p. Konečná a její KSČM je tou jedinou neříkám, že bez splupráce s ostatními , ale volba nad jiné , alespoň pro naši rodinu jasná.

Slovan
6. 11. 2023 19:32
Odpovědět  Jura

Nikde snad netvrdím že jsou bez chyby, ale co byste tam chtěl?

Helena
6. 11. 2023 13:06
Odpovědět  František

Plně s vámi souhlasím, a to dlouho, dlouho. SPD je jediná opravdová opozice, strana vlastenecká, beroucí se za nás – ovšem vovce ji neznají, neb ve lžiTV nikoho z této strany neuvidíte a neuslyšíte déle jak 3 vteřiny-pak jim skočí do řeči a utnou hovor, 1x za měsíc, zato výklad jací jsou SPD extremisti, teroristi a proruský švábi a co já vím co ještě – o tom dokážou na lžiTV kydat hodinu. Moc fandím SPD a volím je od začátku, co jsou. A držím jim palce a přeju jim sílu, dívat se na ten fašistický fyjalový hnus ve sněmovně, to chce opravdu silný žaludky.

Dardanellka
6. 11. 2023 16:57
Odpovědět  Helena

Moja rada: zruste alebo obvinte TV !!!

Dardanellka
6. 11. 2023 16:37
Odpovědět  František

Aj Fujimori bol v Peru prezidentom. Kratko….

SilverGirl
9. 11. 2023 15:51
Odpovědět  pavelpe

Este ze to nemozete hodit na Slovakov…

eFPe
6. 11. 2023 11:25
Odpovědět  Velitel

Na Okinawě by mohli vyprávět. Prostě na dobytém území se postaví základny, aby v případě vzpoury udělaly pořádek. Místodržící se ještě díky volbám mohou střídat, ale Fico i Orbán ukazují, že loajalita nemusí být vždy samozřejmostí. Když se odsouvaly vojska SSSR z tehdejšího východního bloku, to bylo slávy, až tak měli radostí zatemněný rozum, že nikoho nenapadlo se zeptat, kdy US a britiš bojs vysmahnou z NSR.Jsou tam mimochodem doposud. Nic nelze zakrýt ani blábolením o spojencích, ne po tom, co se provalilo, že měli napíchnutý mobil Merkelové.Taky mně vyloženě vytáčí pojem španělská chřipka a hlavně karibská krize, protože snaha rozmístit své zbraně na Kubu přišla AŽ poté, co, USA rozmístily své rakety v Turecku!!!Ale vzhledem k ohlupování a úspěšnému ohlupování lidí dochází stále, Světlo na konci tunelu nevidím. Divide et impera.

Dardanellka
6. 11. 2023 16:59
Odpovědět  eFPe

Presne tak !

Pijack
6. 11. 2023 10:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak funguje liberální “demokracie” – Čermák za výzvy k násilí vůči politikům dostal 5,5 roku vězení
Feri za dvě znásilnění a jeden pokus o znásilnění dostal 3 roky
Novotný za výrok „Češi by potřebovali válku, zabít děti a podříznout ženy” zůstal bez trestu.
Co k tomu dodat?

Jaris
6. 11. 2023 11:31
Odpovědět  Pijack

Co k tomu dodat? Jde o dvoji metr. Cermak je obycejny bezcenny goj. Hulvat Novotny nedotknutelny zidak.

Helena
6. 11. 2023 14:48
Odpovědět  Jaris

Přesné!! A teď si to aplikujte na Izrael a Palestince:
Izrael=Novotný x Čermák=Palestinci.

Slovan
6. 11. 2023 15:42
Odpovědět  Jaris

O žádný metr nejde, ten oni ani neznají, tady jde hlavně o cílený přístup zemských škůdců. Dělají to vědomně a jak říkám cíleně. To už žádná náhoda či šlendrián není, ale jeden veliký úmysl. Proč? No co nejvíce nás rozhádat a poštvat proti sobě. Tohle už říkám kolik let zpět, no a co se mi dostává tuna?, že jsem debil a primitiv. Stačí?

Pijack
6. 11. 2023 11:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Komu to ještě nedocvaklo? Známe tu tragickou směšnost ušišlané hospodské cuchty Černochové, jak se sápala k mikrofonu a řvala do světa jako Hitler, že musíme z OSN odejít, nejlépe OSN zrušit 🙂 A jak se mají věci ve skutečnosti? V OSN jsou demokraticky zastoupeny země všech světadílů. Tuším 148? (opravte mne někdo) Zastoupeny jsou banánové republiky, nedemokratické režimy atd… To množství v minulosti ukázalo slabou akceschopnost. Ale budiž, je to institut jakéhosi zastoupení všech proti nadvládě hegemona (USA a jeho sluhů). Takže se tam pořád hádají v RB, ale hlavní je stále výsledek 2 světové války a rozdělení světa. Ušišlaná cuchta z ODS netuší zásadní principy toho molochu. Ovšem nikdo z mainstreamu nechce sdělit divákům, čtenářům a posluchačům, že proti této síle národů se vymezilo 14 zemí, jen 14 zemí !!! Mezi nimi samozřejmě poslušné služebnictvo z ČR. NIKDO si nechce přiznat, že 14 zástupců se ocitá v menšině právě kvůli roli největšího teroristy, tedy USA. Náš svět se ocitá v nebezpečí – a to právě kvůli adoraci anglosaského pojetí vládnutí nad světem. Co si mysleli anglosaští židé, když arogantně terorizovali svět mnoho desetiletí a vynucovali si na půdě OSN poslušnost?

Pijack
6. 11. 2023 11:22
Odpovědět  Pijack

Jen dodám kvůli omezenému místu, že většina zastoupených zemí v OSN chce už tzv. hegemona pořádku poslat do kytek a historie jim dává plně za pravdu. Náš klidný svět končí.

Pavel z Moravy
6. 11. 2023 11:42
Odpovědět  Pijack

Nevím jak jste stár, ale žijte v klidu dle svých vlastních úvah. Tady se budou dít věci. Einstein řekl, že vše je předem určeno, nic se neděje náhodně. Jestli je naplánován totální rozvrat dle scénáře grázlů a jeho přijetí tupými masami lidu, nic s tím neuděláme. Pouze hořce zapláčeme. Jestli zde okolnosti přimějí lid ke změně scénáře, tak to také tak bude. Vše je někde asi zapsáno. Jste kuřák, máte přestat, přestanete, nemáte, nepřestanete. Když přestanete jste šťastný, že jste to dokázal asi jako já, který přestal před 30 roky z dávky 40 cigaretek denně. Ale to jsem tam měl někde v osudu napsáno, druhý ne a bafá dodnes i když ví, že mu to škodí a vytahuje prašule ze šrajtofle. Tak se mějte.

František
6. 11. 2023 12:55
Odpovědět  Pavel z Moravy

Rusko, spolu s Čínou, Indíí a Íránem Brzy udělají vysoký plot kolem té Borelovy rajské zahrady lidoopů v koza. Celý svět se přidá. Zůstane jen tě 14 kolonií západu.

Slovan
6. 11. 2023 15:56
Odpovědět  Pavel z Moravy

Hele Pavle našli se dva co ti asi závidí žes přestal kouřit, já toho nechal v cca 91 ale dával jsem + – denně 10 kousků. To víš jedině Sparty za 8kčs a nebyly. 😥

Dardanellka
6. 11. 2023 17:06
Odpovědět  Slovan

Sparty-trauma vsech ceskoslovenskych kuraku! Hlavne ty tvrdy…!!!😂😂

Slovan
6. 11. 2023 19:35
Odpovědět  Dardanellka

😊 😊 😊 😊 🌹

Gales
6. 11. 2023 18:29
Odpovědět  Slovan

V 91 letech?

Slovan
6. 11. 2023 19:34
Odpovědět  Gales

😊 😊 😊 👍 👍 🙋‍♂️

Dardanellka
6. 11. 2023 17:03
Odpovědět  Pavel z Moravy

At mu to skodi, ale zaprasuje vzduch a ten je aj moj !!!!!!!!

Dardanellka
6. 11. 2023 17:04
Odpovědět  Pavel z Moravy

A len mimochodom, nedavno som citala, ze Einstein sa mylil. Takze vsetko je uplne inak.

Jaris
7. 11. 2023 02:52
Odpovědět  Dardanellka

Einstein byl podvodnik a plagiator, ktery kradl vyzkumy svych kolegu vcetne vedeckych praci sve zeny Milevy, ktera take pracovala v odvetvi fyziky. Tu i se dvema detmi opustil. Nebyt zidovske kliky, ktera svateho Einsteina postavila na pedestal, pes by po nem dnes nestekl.

Standa
7. 11. 2023 07:28
Odpovědět  Jaris

Nějak jsem nikdy nepochopil ten jeho vzorec( i když mám i ČVÚT technickou kybernetiku odobu MatFys). Proč do E míchá rychlost světla?Když jsem se na to ptal Schmitmayera autora skript a vedoucího katedry matematické analýzy, mého souk. doučovatele , tak poněkud znejistěl.
Co se týče úlohy jeho manželky v jeho výzkumech jsou to pouhé spekulace.
Co se týče ,, krádeže”.Všichni vycházejí z ostatních prací. Nikdo nezačíná od začátků .Vyrostl jsem proto, že jsem stál na ramenou velikánů.” Newton.

SilverGirl
9. 11. 2023 15:54
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tak je vysvetlenie jak hrom, to pochpi snad kazdy…☺☺

SilverGirl
9. 11. 2023 15:53
Odpovědět  Pijack

Vsetci trolli, ci co? Nie je tu nahodou tema o amer. zakladni v Turecku….?!

Dardanellka
6. 11. 2023 17:02
Odpovědět  Pijack

Niektore zeny su fakt ako zly sen…

Standa
7. 11. 2023 07:29
Odpovědět  Dardanellka

Ale někdy i dobrý.( Než se probudíš).

eFPe
6. 11. 2023 20:12
Odpovědět  Pijack

kdo tam mluví za nás?

6. 11. 2023 11:47
Ohodnotit příspěvek :
     

No, přesně tohle nastane u nás po podpisu smlouvy s USA. Mít za “přítele” USA je nejhorší varianta geopolitiky země. Od roku 1953 rozpoutaly USA 256 válečných konfliktů a stálo to život 40 000 000 lidí. Od konce 2. světové války převzaly USA koloniální impérium Velké Británie a vesele se pokračuje v tom, co Anglie dělala 300 let dozadu. My jsme tu zkušenost neměli a tak jsme si v roce 1989 naběhli na vidle. A dnes po 35 letech od převratu vidíme důsledky. Popřevratová generace úspěšně spěje k daleko horší totalitě, než byla ta socialistická, a ještě k tomu pozpěvuje bláboly o svobodě. Chystá se na nás digitální holokaust, pandemický holokaust, připravují nás o majetek, o rodiny, o životy. Ničí naši identitu, naši minulost, naši komunitu, naši rodinu. Těžko říct, zda obyvatelstvo Evropy najde odvahu a sílu k odporu proti vlastní likvidaci. Za posledních 70 let jsme zpohodlněli, zženštili a ztratili pud sebezáchovy. Spotřebu, bezohlednost a sobectví jsme povýšili na mantru, která je nade vše.

Standa
7. 11. 2023 07:31
Odpovědět  pavelpe

Podepisuji!

All
6. 11. 2023 12:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Naši politici se propojili s čerty a vláda přímo se satanem,to nemůže trvat dlouho, démoni a zlo mají taky určený svůj čas,kdy otravují,dáví a mordují lidi,taky skončí a to rychle. Je to všude vidět,jak ta KOZA chcípá.

Vladimír
6. 11. 2023 13:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Řeči se vedou… V Sýrii jsou USA a Turecko zajedno, když jde o syrskou ropu. Až zmizí Incirlik, pak teprve bude jasné, že to Erdogan myslí vážně.

Dardanellka
6. 11. 2023 17:08
Odpovědět  Vladimír

Erdogan je muslimsky pan politik !

SilverGirl
9. 11. 2023 15:57
Odpovědět  Vladimír

Ja sa Erdoganovi fakt divim, ze im za to zemetrasenie nezrovnal tu zakladnu

Aragonit
6. 11. 2023 13:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Dôkazov o zločinnosti USA a ich farmaceutických spoločností je už toľko že je načase zahájiť druhý Norimberský súd za genocídu ktorá sa rozbieha v celom svete po očkovaní proti Covidu 19. Posledné info zo štatistýk je viac ako 17 miliónov mŕtvych po očkovaní čo je viac ako nacisti zabili vo svojich koncentračných táboroch
https://aragonit11.blogspot.com/2023/10/zasadni-video-ktore-muze-doslova-zmenit.html

Helena
6. 11. 2023 13:09
Odpovědět  Aragonit

Už žádný profláklý, bezvýznamný Norimberk – ten je k h.vnu!! Něco takového si zaslouží demonstrativní trest na veřejném prostranství – jak ve středověku, pro výstrahu všem, kdo by si zase chtěli hrát na bohy.

Standa
7. 11. 2023 08:30
Odpovědět  Helena

Dnes má být Velká demonstrace na Staromáku. Na podporu Izraele. Vlajky jsou už připraveny se židovskými hvězdami.Ženy převlečeny , jako,za rukojmí Palestinců. Prý je jich (rukojmých) 240.
A, co cca 6 tisích Palestinců , které drží židé ve svých věznicích? To nejsou rukojmí?

Vladimír
6. 11. 2023 18:11
Ohodnotit příspěvek :
     

To vypadá na úplnou izolaci Ruska!! A USA všude milují!:-))