blog

Proč věřím doktorce Pekové

Martin Koller
22. 2. 2021
Stejně jako mnozí jiní občané naší kolonie sleduji vývoj COVIDového šílení a propagandu kolem vakcinace obyvatelstva. V posledním období mne zaujal zásadní rozpor mezi názory doktorky Pekové a doktora Prymuly. Nejsem virolog, ani imunolog, takže dávám k posouzení svůj názor vyplývající z dosažitelných informací, životních zkušeností a logické úvahy.
Pozn. red. I.D. Nevěřím ničemu kolem Covidu, nic si nemohu ověřit, a jde o příliš velké peníze…  
Doktorka Peková nedávno uvedla, že původní COVID 19 již neexistuje, přičemž se odvolala na zahraniční odborné zdroje. To, co v současnosti napadá obyvatele Evropy, Asie, Ameriky a bělošských enkláv v Africe je podle jí uváděných zdrojů již zcela jiný virus, nikoli mutace původního. Z názoru doktorky Pekové v podstatě vyplývá, že virus je vyroben uměle a je šířen záměrně. Je otázkou proč, na toto téma je řada teorií, údajně konspiračních, mluví se rovněž o takzvané důchodové reformě. Nicméně je jasné, že se jedná o mnohamiliardový bussines. Názor doktorky Pekové se šíří po internetu, protože naše terestrické televize podávají zásadně jednostranné informace. ČT tak činí odjakživa („pravda začíná tam, kde končí signál ČT“) a televize Babišova a Kellneova jsou rovněž centry propagandy Sorosovců a německé EU, stejně jako například Sorosova internetová trouba Seznam a do značné míry ČRo.

Prymula odpověděl na Seznamu, že Peková vykládá nesmysly, aniž by uvedl zásadní a přesvědčivá fakta. To má být odpověď erudovaného odborníka? Spíš to připomíná vyjádření omezeného aktivisty z nějaké politické neziskovky, placené Sorosem a z našich daní. Tento článek by se vlastně měl jmenovat: „Proč nevěřím Prymulovi?“ Odpovědět mohu v několika bodech.

1. Doktorka Peková je, na rozdíl od Prymuly, specialistka v oboru.

2. Prymula je evidentní poskok Babiše, kterému se nedá věřit ani pozdrav, což potvrzuje moje opakovaná osobní zkušenost. Kolem Babiše se soustřeďují vesměs všeho schopní sorosovští neodborníci, nebo něčím kompromitovaní odborníci, či skoroodborníci, přičemž důležitá je věrnost a ochota udělat, či spáchat, cokoli. Například ministři obrany herec Stropnický, ???? Šlechtová, mlátička z pohotovostního pluku VB Metnar. A co taková Jourová, nebo Charanzová? Kdákající Ken Vojtěch dostal za zásluhy, nebo mlčení, velvyslanecké koryto s šestimístným smluvním platem, přestože není diplomat. Podle personální politiky poznáš dobrého vůdce.

3. Prymula má blízko k pražské havlérce, což je protinárodní centrum Sorosovců a dostal od Havla řád. Už to ho činí nedůvěryhodným.

4. Třicet let posloucháme od politické reprezentace, která věrně posluhuje cizákům, přehlídku lží. Stačí si připomenout sliby z počátku devadesátých let, že se za deset let dosáhneme životní úrovně Německa. Uplynulo třicet let a nezměnilo se prakticky nic. Třicet let žvástů o svobodě, pravdě, lásce a prosperitě. Mělo by se začínat se svobodou slova. Kde ji vidíme v našich médiích? Cenzuru státní překonává autocenzura sorosovská, což jsme viděli rovněž v amerických prezidentských volbách a cenzura EU. Totéž můžeme uvést o pravdě, kterou všude nahrazuje arogantní lež. A láska v naší odborně rozeštvané společnosti? Za těch třicet let jsme se zhruba polovinu doby potáceli v hospodářských krizích. Prosperita v rozprodané a rozkradené žebrácké kolonii montoven? A najednou bychom měli naší politické reprezentaci věřit? Stačí se podívat na komedie kolem Pfizeru, Astry Zenecy a zuřivou snahu znemožnit vakcinaci osvědčeným a úspěšným Sputnikem V, který objednalo už více, než 70 států. Dokladem „kvality“ Pfizeru je fakt, že občané Izraele, kteří jím mají být očkováni (Sputnik V na některé asi nevyšel), raději létají do Moskvy pro Sputnik V, jedno letadlo za druhým.

5. Názory doktorky Pekové jsou označovány jako konspirační. Vypadají na první pohled divoce. Nicméně to, co jsme viděli v nedávných amerických prezidentských volbách, kdo a jakým způsobem prosazoval vítězství Bidena a Harrisové a sorosovských ideologických zvráceností, to vše je ještě divočejší. Lze se reálně obávat, že nadnárodní finanční korporace, viditelně reprezentované Sorosem, Allbrightovou, Clintonovou a jim podobnými, toužící po světovládě na věčné časy ve formě globálního gulagu jsou schopny všeho. Jejich domácími slouhové v naší kolonii, což je většina politiků, počínaje sorosovským místodržícím Babišem, přes šéfa Sorosovy strany Bartoše, až po Prymulu jsou pravděpodobně(?) schopni prakticky všeho. O slouhovských komediantech druhé a třetí kategorie typu Vystrčila, Hřiba, Hamáčka, Petříčka, Koláře, Novotného, Pavla, či Šlachty není třeba se šíře rozepisovat. Kdo z nich se kriticky vyjádřil k likvidaci americké demokracie, vítězství zla a lži? Takovým bychom měli věřit?

6. Prymula prosazuje byrokratický teror proti občanům, kteří se rozumně nehodlají nechat očkovat nedůvěryhodnou vakcínou Pfizer BioNTech (COMIRNATY 500), která nebyla řádně odzkoušena, přesto dostala výjimku a její dopady na zdraví v budoucnu jsou zcela nejisté. Prymula je proto především lobystou výrobce Pfizeru Gatese, předního Sorosovce, a na zdraví občanů mu evidentně nezáleží.

7. Z hlediska důvěryhodnosti občanů v současné české politiky ve vztahu k vakcinaci je ilustrativní, že prakticky nikdo z vlády ani takzvané opozice uboze nahrávající vládě, se nepostavil jednoznačně proti nedůvěryhodnému a drahému Pfizeru a za použití Sputniku V. Takovým máme věřit? Naopak, až na malé výjimky se předhánějí v kritice Babiše, že naočkoval ještě málo lidí, samozřejmě Pfizerem. Oni by posloužili Sorosovi, Gatesovi a Merkelové lépe. Mezi vládou a opozicí není v posluhování cizákům bez ohledu na občany, žádný rozdíl.

8. Základem demokracie je svobodná diskuze a kritika a právo na prezentaci názoru. To v našich hlavních médiích nevidíme. Na tomto stavu mají samozřejmě podíl naši politici, takže proč bychom jim měli věřit?

9. Jsme takovými otroky německé EU ovládané nadnárodními finančními korporacemi, že nám rozkazují jako bezprávnému stádu dobytka, čím se máme očkovat. Tam nás zavedli naši vládní i opoziční politici. Kdo z nich proti tomu protestuje? Jak bychom jim mohli věřit, že jim jde o zdraví občanů, nikoli posluhování cizákům?

Pilíře německé EU jsou lež, korupce a byrokratický teror. Kdo není slepý a hloupý, nemůže to přehlédnout. Kolik politiků vlády a opozice tuto situaci kritizuje? To, co vidíme kolem COVIDu a vakcinace Pfizerem jen potvrzuje prolhanost a zvrhlost EU.

Jako jednoznačné řešení bych viděl veřejné vstoupení Pekové a Prymuly ve veřejnoprávní televizi, kterou si platíme z našich daní (bůhví proč?), v hlavním vysílacím čase, a to bez časového omezení. Ať jasně prezentují argumenty o COVIDu 19, vakcínách a možnostech řešení problému. Samozřejmě bez jednostranných moderátorů, prosazující pouze jednu pravdu, tu kterou prosazuje německá EU a její páni zpoza oceánu. Pokud se něco takového nestane, věřím doktorce Pekové. Jsem zvědav, zda se naši vládní i opoziční politici a jejich poskok Prymula něčeho takového odváží a takovou mediální prezentaci prosadí? Nebo budou stále podporovat lež a cizácké zájmy? Volby se blíží, jsem zvědav, co předvedou.

Všem hezký a zdravý den bez EU, COVIDu a Pfizeru.
https://bit.ly/3smKikf

sdílet na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Slava
22. 2. 2021 21:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to vlastně logické ukončení Kingstonského měn, systému, navazujícího na století megapodvodů s veřejnými finacemi. Století podvodů, počínaje rokem 1923, kdy byl založen FED a další instituce jako MMF, WB, BIS. Výsledkem je, že banky mají dnes nulové rezervy, jejich vlastní jmění je trocha betonu, pár židlí, SW a nějaký goodwill. Toť vše. Ale to jim nebrání, aby ve stejné vteřině, tyto banky s vámi podepsali smlouvu o bankovním úvěru, krytou navíc z vaší strany bankovní směnku na váš osobní majetek, na zakladě které pak musíte tyto nuly a jedničky vyrobené ze vzduchu při podpisu vrátit i s budoucími úroky. Jinými slovy za jeden podpis miliarda USD z ničeho! Jim tolik nezáleží na úrocích, důležité je abyste spláceli a nebo byla krytá splátka a bylo co zabavit. A za ty peníze si za těch sto let na trzích nakoupili kontrolní balíky akcií a nebo zabavili privátní majetek. Dnes tito podvodníci vlastní celý svět. Jenomže narazili na hranici záporných úrokových sazeb. Hrozí totiž, že kvůli záp. sazbám, se lidi budou domáhat peněz z účtů a zjistí se, že to byla bublina. A tak je je reálné riziko, že rozzuřený dav by vyházel bankéře okny a bude se ptát, kdo to celé zavinil… dál už asi netřeba psát. Proto tato umělá pandemie. Myslím, že až bude gapem padat USD (např kvůli Číně), bude zrovna jako na potvoru vyhlášen ten největší lockdown.