Proč asi byl Řezníček z ČT až tak „nestranný

Míra zaujatosti zpravodajské redakce ČT pro Prahu a lásku a proti vsi a nenávisti dosáhla v nedělním večerním volebním duelu prezidentských kandidátů Pavla a Babiše až nadpozemského rozměru. Mladý moderátor Řezniček ze zpravodajské redakce ČT, ustavený jako rozhodčí tohoto boje, okamžitě po jeho zahájení shodil totiž své vlastní pomyslné boxerské rukavice na podlahu ringu, a namísto nestranného řízení boje dvou ustavených soupeřů, pro které byl vybrán, začal do jednoho z nich – a to do Babiše – bušit holými pěstmi a s tak bojovým elánem, jaký ve svém účikování v ČT ještě nepředvedl. Takže boj, v němž měl tento tzv. moderátor fungovat jako nestranný rozhodčí, dbalý dodržovat v souboji ustavených dvou soupeřů neutralitu a dodržování zásady fair play, se od první minuty představil jako neochvějný komplic generála a nepříčetný nepřítel bývalého premiéra, čímž se dlouho ohlašovaný duel Pavel-Babiš proměnil v nelítostnou rvačku dvou proti jednomu. A dodejme že ve rvačku, v níž výpady zákeřnější než generál a též častější než generál, vypaloval směrem k Babišově hlavě nikoli generál, ale právě muž ve skvěle padnoucím tmavomodrém obleku z redakce ČT.

Šlo o obraz natolik výmluvny a současně též o obraz natolik překonávající všechny dřívější ukázky lásky a přízně ČT vůči pražské kavárně a současně i její planoucí nenávisti vůči jejím kritikům, že přirozeně vyvolává tyto otázky:

Proč se tentokrát nedržela ČT aspoň trochu zpátky, aby přece jen, a to aspoň kousíčkem svého těla, mohla ještě i po prezidentské volbě či v případě nejnutkavější potřeby poukázat na svoji nestrannost, jak ji dodneška ve svém Kodexu slavnostně vyhlašuje? Či řečeno jinak: Proč za sebou zabila všechny možnosti a ponechala si pro sebe i pro současnou vládu možnost jedinou, kterou je prezidentské vítězství generála Pavla, jakožto jediné řešení, zbavující obě tyto instituce obavy, že do prázdnoty a vyprahlosti hlasu Fialovy vlády zazní čas od času též jasný, avšak pro vládu nežádoucí a rušivý hlas z Hradu.

Což nelze připustit a proto též Řezníček moderoval nedělní prezidentský souboj, jak jej moderoval. Bylo to zkrátka buď – anebo, a zřejmě se počítalo s dvojím: Buď že Řezníček s Pavlem spojenými silami a ústy Babiše prostě přeřvou a ukřičí, nebo ho svou otevřenou sprostotou znechutí natolik, že vstane ze židle a studio opustí.

Což by byl závěr pro příznivce generála Pavla snad nejideálnější, protože hned po něm by bylo možno spustit pokřik o tom, jak Babiš nedokáže snést jemu nepříjemné názory a otázky, jak je neuvěřitelně samolibý a jak nebezpečně slabé pro úřad prezidenta má nervy.

Ale stalo se cosi neuvěřitelného. Babiš to, co by možná devadesát ze sta z nás neustálo, s nevídanou trpělivostí, klidem a dokonce i s jistou elegancí ustál, když si na převahu dvou proti jednomu rozhodčímu debaty Řezníčkovi ani nepostěžoval. Čímž nám, voličům, ukázal cestu a nezvratně prokázal, že nervy má v pořádku. Jako špagáty.

Lubomír Man

sdíletj na

4.4 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek
Souhlas
Upozornit na
25 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan ze Zahrady Čech
24. 1. 2023 10:12

Volte Pavla !
Všichni gumy v jednom šiku, vylidníme republiku !

V zóně NWO byl nalezen předmět. Příslušnost – země Česká republika. Odeslali jsme souřadnice do centra, pracovali na tom. Rozvědka potvrdila, že šlo o shluk žoldáků, cíle byly zničeny,“ uvedl velitel dronové čety s volacím znakem Stary.

https://alternatio.org/events/all/item/114298-minoborony-rf-rossiyskie-drony-vychislyayut-inostrannyh-naemnikov-po-sotovym-telefonam-video

Cafik
24. 1. 2023 10:23

Je to dilema; Pávek nebo Bureš?!?

Teuton
24. 1. 2023 10:52
Odpovědět  Cafik

Podpraporčík Petr Pavel byl aktivní komouš, dokonce předseda základní organizace komoušské strany. To je pro mne rozhodující. Naleštěného bolševického lampasáka nebrat !

Pavel z Moravy
24. 1. 2023 10:56
Odpovědět  Teuton

Rozebíráte koho volit a Brusel vám zatím připravuje sociální kredity a otroctví bez hranic. To jsou paradoxy.

Radegast
24. 1. 2023 11:21
Odpovědět  Teuton

Babiš byl aktivní komouš, agent StB, Pavel byl aktivní komouš, agent StB.
Babiš je tunelář se 100miliardovým lupem, Pavel je důchodce NATO generál s důchodem 100 000 Kč měsíčně.

Oligarší média vám je strčila pod nos.

A co kdybyste zvedl pozadí a bránil Českou republiku před těmito dvěma zrůdami, to Vás nenapadlo? V televizi Vám to neřekli?

Milan ze Zahrady Čech
24. 1. 2023 12:47
Odpovědět  Radegast

Oportunista Bureš byl aktivní obchodník, a jako takový pod kontrolou STB, kariérista Pávek byl aktivní estébácká swině práskající na své vlastní lidi.

ladik
24. 1. 2023 13:30
Odpovědět  Radegast

A jak bránili? A koho? Českou republiku? A co je Česká republika? Kapitalistický stát v němž vládne buržoazie, která nás má za otroky!

Evžen
24. 1. 2023 18:59
Odpovědět  ladik

A tyto dobré duše mají své dobré slohy které propagují jejích kořistnické zájmy na úkor společnosti!

Per
24. 1. 2023 15:07
Odpovědět  Radegast

Jako prezidenta ČR navrhni předsedu SPD Okamuru. Připadá mi, že je to osoba nastrčená nynější koalicí.

Standa
24. 1. 2023 17:13
Odpovědět  Radegast

Nemáte pravdu( bohužel často).
.P.P. nebyl agent. Byl kmenovým zaměstnancem StB. Kapitán StB krycí jméno Pávek s konspiračním bytem Praha 4 Vršovice, předseda ZO KSČ ( 3 správa StB VKR( vojenská kontrarozvědka)byl velmi aktivní. Udal několik lidí pro neojoalitu , aby vykazoval činost.
Nechápu zaslepenost některých žvanilů.
Babiš byl , jako pracovník PZO , jako všichni jejich zaměstnanci, povinnen podávat správu o služební cestě státním orgánům.
Byl soudem 3x osvobozen.
O nějaké jeho aktivitě v KSČ se vám zřejmě zdálo v nočních polucích na zpoceném prostěradle..
Ostatně —–kolik lidí dnes udává ? Kolik lidí je trestáno za ,,schvalování”?
BIS-obdoba StB- je všude! I zdejší diskuze je sledována.
A vy si dovolujete srovnávat?

Radegast
24. 1. 2023 11:14

Fuj, dva satani. Neúčastněte se satanistických voleb! Neúčast je protest.

Spam vlasta
24. 1. 2023 11:24
Odpovědět  Radegast

Jistě a pak se zůčastníš té šaškárny s pomocí fašounům na nedalekém skoro východě !

petr
24. 1. 2023 12:00
Odpovědět  Radegast

Neúčast je blbost, tím jen nahrajete Pavlovi. Babiš má aspoň přehled o fungování ekonomiky a aspoň trochu bránil zájmy České republiky. Co pro nás udělal Pavel ,vyjma toho že v roce 2016 chtěl cpát jaderné rakety na hranici Ruska?

Zdena
24. 1. 2023 13:00
Odpovědět  petr

Léta se snaží ho obvinit myslím , že on má tolik že nepotřebuje ten fialovej hnus podporovat v těch podrazech co na nás chystá.Andrej Babiš muze přestat podporovat ty maminky ,přestat tady odvádět daně a zaměstnávat lidí sbalit se a už nikdy nic nedělat a ty řeči že je Slovák? To je naše celá generace Čechoslováci

Milan ze Zahrady Čech
24. 1. 2023 12:49
Odpovědět  Radegast

To se snažíš nakukat komu?
Smrdíš kavárnou, trolldo.

janle57
24. 1. 2023 11:52

Každému soudnému člověku v téhle zemi je nad slunce jasné,že prezidentské
debaty na TV Goebbels24 a ostatních prověřených TV,jsou předem připravené
dle režie BIS a agenta CIA Koudelky,Řezníček je jen poslušným vykonavatelem
jeho příkazů,celý scénář otázek na Babiše je pečlivě připraven a mediální hnojomet
Řezníček, v případě nepohodlných názorů,Babiše okamžitě přeruší,nezávislá debata
by probíhala pouze tehdy,pokud by dotazující z řad obyvatelstva volali přímo a přímo
by na jejich otázky Babiš a Pavel také odpovídali,tenhle scénář debaty by ovšem
US ambasáda společně s vrchním gauleiterem Koudelkou dost nerada viděla.

Staník
24. 1. 2023 12:26
Odpovědět  janle57

Kolik těch soudných je? Kolik lidí vůbec ví, co se reálně ve světě děje? Kolik lidí se o to vůbec chce zajímat? Koho zajímá, zda Pavel ví něco o ekonomice, politice, mezinárodních vztazích, řešení konkrétních situací? Koho zajímá za jaké obří úvěry na greendeal, Ukrajinu Česká republika ručí? Nikoho. Většina mu to hodí jenom proto, že dobře vypadá, mluví klidně a je menší zlo. Chceme od lidí, aby přemýšleli, četli, hledali. Většina se toho bojí jako čert kříže. Já se voleb účastnit nebudu. Není pro mne volitelný ani jeden. Neexistuje dobrá volba, jenom horší a ještě horší.

Per
24. 1. 2023 15:10
Odpovědět  Staník

Vždy máš na výběr. A přiznej si to, máš na výběr.

Standa
24. 1. 2023 17:16
Odpovědět  Staník

Když Pavel má uniformua je hezkej.
Jiřina

oldoo
24. 1. 2023 19:34
Odpovědět  Staník

Sociolog Hampl odhaduje,že myslících je deset procent,já si myslím,že je optimista.

Peter 008
24. 1. 2023 20:34
Odpovědět  oldoo

Myslící,nemyslící. Ono je to složité. Jdse také o to jak se myslí na jakém základě. Mozek vždy vyžaduje nějakou činnost a tak se zaobírá tím, co má k dispozici. Budete se možná divit, ale k myšlení “správným směrem” není třeba tak moc, ale stačí velmi málo a vše se zvrtne.
Vemte si teřa vědce, co pracují na vakcínách pro velké korporace, jako je teřba proti kovidu. V podstatě virus jako takový nemůže podle definice existovat, takže je jasné, že buď je definice viru špatná, nebo je v ní “něco” vynecháno nebo se jedná o zgruntu o jinou oblast příčiny nemoci, jednak tito vědci nejsou ochotni diskutovat o tom, co je to virus, a jednak – to je to důležité – prací na takových “vakcínách” s “dodatky” úmyslně porušují lékařskou přísahu (ovšem je třeba chápat, že samotný text je “podivný” – najděte si ji a do důsledku ji “douvažujte”). Porušováním přísahy, protože páchají zločin, jsou to myslící “lidé”?
Dá se o tom z různých hledisek psát dlouho, ale mozek si prostě najde “své využití”. Jiná věc je ta, má-li to myšlení smysl směrem k Člověku.

500a78a1cf06951eaeb7f59df0f7bf7fd.jpg
ModrýKlokan
24. 1. 2023 12:41

– už pár týdnů jsem byl rozhodnut, že v této situaci ke 2.kolu nepůjdu
– teď mi ale došlo, že krátkodobý výsledek voleb mě nezajímá… to co se děje jsou věci na dlouhý roky až generace…
– takže budu volit kvůli tomu co bude třeba za 10 let… inspiraci jsem získal v konceptu “Schellingových bodů“ z Teorie her…

pokud dojde k razantní destabilizaci společenských systémů, budou se podle této teorie v dané situaci „mocenské nejistoty“ reorganizovat mocenské instituce a společnost podle existujících Schellingových bodů
– a Bába ať bude nebo nebude chtít je pro mě jediný známý zdroj Schellingova bodu moci, jinde než u těch QLBT bflmpsvz, GreenKill a Cocovid magorů
– podle mě Bába už pochopil, že ho kluci co spolu mluví nechtějí mezi sebe… a on tak chtěl patřit mezi ně… má dost energie a peněz, až ho fakt naserou, aby se prostě kolem něho vytvořilo jiné mocenské centrum, a když ho situace donutí tak je „učící se typ“… přímo si ho nikdo nevodí

nyní rok dva, na nikom z těch dvou, moc záležet nebude

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pedro
24. 1. 2023 14:13

Dosaďte si tam Česko.

9de662dfe452f2c4bd1c373a0a19d515b78d5d1752f636ad92bdf630f93c39e7.jpg
Per
24. 1. 2023 15:17
Odpovědět  Pedro

Tak jo, ale z minulosti ještě nikdo nevyžil. Právě se píše doba, která tu minulost navždy pokoří a státy si budou sobě rovni. Idea? Už aby to bylo. Aby se jeden stát nevyvyšoval nad druhé státy. Kurz dolaru tomu napovídá.
Ovšem, USA i Rusko jsou prakticky stejné imperiální státy. Volba prezidenta ČR je jako USA a Rusko. Jako Pavel válečník a Babiš ekonom a hospodář jako obyčejný sedlák.

Standa
24. 1. 2023 17:24

Takže , Praha je ,láska” a vesnice ,, nenávist”!
Příkopy kope, kdo?
Doufám , ač pražák, Prahu kopne do zadele, kdo?
Doufám , že zbytek národa.

NECHCI SYNA V MUNDŮRU POD ZELENÝM MOZKEM NA HRADĚ NECHAT POCHODOVAT PO BUZERPLACE§