Pro muže, který stvořil našeho prezidenta, jsme spodinou společnosti

Pro muže, který stvořil našeho prezidenta, jsme spodinou společnosti

Lubomír Man

Máte jiné politické názory, než jaké nosí v hlavě náš někdejší velvyslanec ve Švédsku, Irsku, USA a Rusku Petr Kolář? Ano, tatínek onoho pražského starosty Prahy 6 Ondřeje Koláře, který nechal strhnout k zemi sochu osvoboditele Prahy, maršála Koněva?

Pokud ano, jste prokazatelně mrtvý muž, kterému by Petr Kolář (čili ten starší z obou Kolářů), jenž si dnes na svoji mimopenzijní skývu chleba vydělává práci pro americkou lobbingovou společnost Squire Patton Boggs a též pro thinktank Evropské hodnoty, možnost k pokračování vaší další existence na tomto světě nedal. A pokud ano, pak jen za podmínky, že byste museli mlčet v těchto jím vyjmenovaných oblastech: politické, společenské a sociální. A to proto, aby mediální prostor zůstal volnější k šíření světodějné informace o tom, že našeho nového prezidenta vymyslel a doslova vydupal ze země právě on, Petr Kolář, a nikdo jiný. Poslechněme si ostatně, co k danému tématu na videu You Tube „Aby bylo jasno“ Jany Bobošíkové, říká sám muž, který má za to, že bez něj by prezidenta Pavla nebylo.

„Když generál Pavel skončil před čtyřmi roky v alianci, založili jsme spolu s generálem na základě jakéhosi impulzu, na základě jakéhosi impulzu, který přišel, pravda, z americké ambasády, Spolek pro bezpečnou budoucnost“.

Že ta budoucnost byla už tehdy vykolíkována pro nadcházející politickou dráhu fešného generála, nás dnes nepřesvědčuje jen Petr Kolář, ale vnímáme to i při každém stisknutí televizního ovladače. A jak by ta budoucnost naopak vypadat neměla a hlavně nesměla, nám dokazuje další video z dílny Jany Bobošíkové, na kterém Petr Kolář prohlašuje: “Nemůžeme nechávat lidi, kteří jsou v podstatě spodina společnosti, aby si tady, v tomto prostoru společenském, sociálním a politickém dělali, co chtějí„.

Jistě, pane Koláři. Dělat, co chcete, je dle vašeho názoru vyhrazeno jen vám a vám podobně smýšlejícím. A zbytku, který smýšlí jinak, je dle vašeho názoru souzeno: Maul halten und weiter dienen!“ Čili držet hubu a sloužit dál!

Slyšel jste někdy něco o tom, že podle Všeobecné deklarace lidských práv jsou si všichni lidé, co do důstojnosti a práv, rovni, pane Koláři?

sdíletj na

4 9 hlasy
Ohodnotit příspěvek
23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Teuton
20. 3. 2023 19:13

Věřili byste před dvěma lety, že bude policie v Praze kopat a obušky mlátit do občanů České republiky snažících se na národním symbolu, Národním muzeu, nahradit cizí vlajku vlajkou českou ? Notabene nahradit vlajku země, Ukrajiny, která na svém vlastním území staví pomníky válečným zločincům a nacistickým masovým vrahům. Věřili byste něčemu takovému ?

Editor
20. 3. 2023 19:48
Odpovědět  Teuton

Po komediích s Michprdy se nedivím a čekal jsem něco podobného. Zejména pak od vzniku novodobé Národní Fronty.

FAL
20. 3. 2023 20:16
Odpovědět  Teuton

Věřili byste, že policie nasadí na občany takovéhle Bretšnajdry? Nebo, že hned dva předsedové opozičních stran budou kriminalizováni? Režim jak řemen.

comment image

Autor
20. 3. 2023 21:06
Odpovědět  FAL

Obdivuji to zakázané písmeno, ale je mnohem lepší být chytřejší než “naši politici”. Viděl jsem zrovna dneska boty – moderní ty “botasky” 🙂 🙂 a na nich vzor, který dával na první pohled písmeno N, ale při pohybu se z toho stává jaksi Z.
Vzhledem k tomu, že to měla na sobě evidentně zřejmě mladičká příznivkyně “toho, co je”, a kráčela celkem s vysokou úrovní vyšvihnutí noh, docela mne to rozesmálo. Teda vnitřně, až jsem se začal “dusit”. A to už jsem byl pod přísným “dohledem”, jestli náhodou nemám nějakou novou variantu nějakého toho viru …
Mimochodem sice mimo téma, ale jen zdánlivě. Dnes jsem napočítal 14 lidí, různého věku, kteří měli na sobě hadr proti virům.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ModrýKlokan
22. 3. 2023 18:07
Odpovědět  Peter 008

@ peter 008

Možná by stálo za úvahu nepodléhat totalitním manipulacím a nepoužívat jejich nesmyslné pojmy… žádnej hadr proti virům neexistuje… když tak např. zbytečný respirátor, zbytečná rouška… děkuju

Autor
20. 3. 2023 20:54
Odpovědět  Teuton

Věřit? ANO! Já to totiž viděl na vlastní oči před lety. Kdy mlátilo trio policajtů zadrženého (nevím proč), který se ani nebránil a kolem ticho a klid … Jo a bylo to “dole” pod Václavákem.

FAL
20. 3. 2023 19:18

Kolář je jedna z nejodpornějších a nejtemnějších postav polistopadové politiky vůbec. Divím se, že ho vůbec nezabásnou sami Američani, potom co jim rozkradl peníze na převrat na Kubě.

Pavel K
20. 3. 2023 19:28
Odpovědět  FAL

Taky mu vyhazuje nohy do praku jedna z nejodpornějších novinářek v ČR. Svůj k svému.

Autor
20. 3. 2023 20:56
Odpovědět  FAL

Nemyslete si, buď to měl povoleno, nebo jej to mnohem spíše ještě více připoutalo k těm, kteří jej za neposlušnost mohou nechat legálně a klidně zavřít – kdykoliv.

Editor
20. 3. 2023 19:18

Dnes málo známá informace. Petr Kolář je tím, kdo z ODS vynesl informaci o sponzorech, Už tehdy jsem se podivoval, jak se dostal diplomat ve Švédsku k interním prasárnám v ODS. Jestli od Zielence, který si tehdy hrál na šedou eminenci v ODS nebo, ve světle současného chování pana Koláře, přišly tyto informace od “přátel zpoza velké vody”, pro které zcela zjevně pracuje. Následně pak po pádu vlády Klause přišel k lizu Tošovský, který prodal do USA bankovní zlato ČR. Že by pointa?

Pavel K
21. 3. 2023 08:12
Odpovědět  scipio

👍 👍 👍
To nám to do sebe hezky zapadá co? Ono nejen zlato, ale nějaké vzácné mince nedozírné hodnoty. Kolář je z tělesněné zlo, proto taky zplodil tak ošklivého zrzka. No a ta čarodějnice se na něj přilepila kvůli prachům, to není těžké uhádnout.

sergej
20. 3. 2023 19:22

V pindostanu taky dýpstejti dávají základu společnosti hendikepy jak indiánům (mohl tam zůstat ve “šlechtě), mají tradici šmejdi kupčíků a penězoměnců úžer.

Markýza
20. 3. 2023 19:25

Připomíná mi jednoho korporátního hysterika. To se korporátek rozhodl, že na našich úrodných polích vystaví plynovou elektrárnu, ale okolní obce povstaly jako jeden člověk a korporát měl po žížalkách. A dotyčný pán se nějak propracoval na příslušnou parlamentní schůzi a tam pořvával, že není možné, aby si kdejaká zahnojená vesnice dělala, co se jí zlíbí.
Patrně ovšem naprdnul poslance, protože leckdo zřejmě pochází ze zahnojené vsi – a tak mu nevyhověli.
Pan Kolář by potřeboval přežehlit traktorem, hádám.

Autor
20. 3. 2023 20:58
Odpovědět  Markýza

Traktor nežehlí, to spíš tank. 🙂 🙂

Markýza
20. 3. 2023 21:02
Odpovědět  Peter 008

Ále stačil by. Nám tu jezdí po rodných lánech takové obludy s dvoumetrovými koly, to mi neříkejte, že by pan Kolář nebyl fešák s takovým potiskem!

Autor
20. 3. 2023 21:11
Odpovědět  Markýza

Právě ta velká kola rozkládají – v tomto případě bohužel – váhu stroje a tak by ta škoda nebyla taková. Když už, tak třeba ten silniční válec, jako v jednom z filmů Wericha a Voskovce, jak žehlili kalhoty … Tuším, že to byl film Hej rup!

Standa
20. 3. 2023 21:39
Odpovědět  Peter 008

Ano, byl,
právě jako kombajn ve filmu -Vesničková má středisková -přežehlil mladého Hrušínského. Odlili odlitek do sádry a vystavili ho.
Co takhle odlitek naší vlády?
Postavit na bývalý stalinův pomník?

Markýza
21. 3. 2023 08:41
Odpovědět  Peter 008

Válec je dobrý nápad 😀 a pak by šel pan Kolář lípnout někam do tunelu jako grafitti.

Karel
20. 3. 2023 21:19

Kolář a jeho snobská sebranka jsou natolik opilí mocí, že věří ve svoji nadlidskost a podle toho se chovají k českému národu. Podobné nadlidi stvořil Hitler. Chovali se úplně stejně a teprve sověti jim ukázali, zač je toho loket. Říká se, že dějiny se opakují. No, doufejme, doufejme.

josef
20. 3. 2023 22:55

Koláře staršího i mladšího měl dávno mít ve své sbírce nebezpečných jedinců docent Chocholoušek. Věnovat jim patřičnou péči. Elektrošoky, klistýr, skotské střiky a další požehnání psychiatrické péče.

katango
20. 3. 2023 23:40
Odpovědět  josef

Ale kdepak. To byste přece našim pacientům neudělal, to jsou většinou slušní lidé. Pro tyhle dva je přichystáno úplně jiné zařízení, taky s mřížema a bez klik na dveřích. A následně kotel s vroucím olejem v pekle.

Frank
21. 3. 2023 00:15

Na každou svini se ta voda vaří a Kolár není výjimkou.

Macecha
21. 3. 2023 09:54

Pořád se ale najde dostatek blbů, kteří se nechají nepochopitelně snadno ovlivnit volebními agenturami a tou ulhanou ČT. Ale zdá se mě, že jich poslední dobou ubývá. Myslím, že nakonec Pávek skončí jako v plotě kůl.