blogpolitika

Přestaňme se bát a hrbit před narůstající cenzurou!

Přestaňme se bát a hrbit před narůstající cenzurou !

    Bezpečnostní  a ekonomická  situace našich občanů se rapidně zhoršuje každým dnem.  Od prvního  dne  vzniku   asociální vlády  Petra Fialy  jsou veškeré vládní kroky  namířeny  proti vlastním občanům ve prospěch zájmů nadnárodních společností, EU a NATO.  V  podstatě  po celé období   působení  prozápadně  asociálně  orientované vlády  se konají  mohutná protestní  shromáždění, která  zesílila po vypuknutí válečního  konfliktu  mezi fašistickým režimem Ukrajiny a Ruskou federací, do kterého se na straně Ukrajiny  v plné nahotě stále silněji  angažují  téměř  všechny státy NATO. 

  V  posledním  období,  kdy svět balancuje na pokraji   jaderného válečného  konfliktu  a kdy  k eskalaci konfliktu , bohužel  víc než je žádoucí ,  napomáhá  vláda České republiky  jsou veřejnosti předkládané výzvy  s požadavkem na mírové diplomatické urovnání  válečného konfliktu a vedoucí k odstranění vlády kabinetu Petra Fialy.

     Výzva  Pojďme  se nebát! https://zachranmenasstat.cz/pojdme.php,  která světlo světa spatřila 25. února 2023 a během pár hodin od zveřejnění má první tisícovku  podpisů  je zatím poslední svého  druhu.  Charakterem navazující na nedávno zveřejněnou petici  Výzva českým politikům  – zastavte válečné štváčství https://www.petice.com/vyzva_ceskym_politikum_-_zastavte_valecne_stvacstvi,  ale především na  prvotní,  velmi  úspěšnou petici  Mír  a spravedlnost. https://miraspravedlnost.cz/

  Stejně jako k předcházejícím peticím i k výzvě Pojďme se nebát , přidávám bez výhrad svůj podpis. Připojuji se tak k více než padesátce autorů  výzvy a  řadím  se k těm, kterým jde o zachování míru a samotné existence naší krásné země, kteří se přestali bát a hrbit se před narůstající cenzurou, kteří řekli jasné NE této vládě!

Pro pokec24: Miroslav Kavij

sdílet na

10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Vaska
25. 2. 2023 23:39
Ohodnotit příspěvek :
     

něco pro naše nacisty z protektorátní vlády, kteří to tu “řídí” (fidla, vykulenec, pinočet, thajvanec a stádo jalovic u koryt + ostatní užiteční idioti …)
https://t.me/to_je_nas_svet/7664

me2d44
26. 2. 2023 12:32
Odpovědět  Vaska

No, nechtějte, aby ti naši vládní debilové, v čele s Laudonem pokračovali. Našlápnuto mají a v Rusku šly Sarmaty do palpostů: Денис Майданов “Сарматушка” (оригинальная версия) – YouTube

anonym
26. 2. 2023 04:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Dalsi petice na klice.
K nicemu, akorat ze bude seznam tech, co podepsali, nekde na vnitru.Treba se jim nekdy bude hodit.

Co takhle napsat petici nasim spoluobcanum, co ty vladni nesmysly podporuji? Treba by i nektery z nich odpovedel. Coz se nestane u petic vlade.

Gales
26. 2. 2023 09:30
Odpovědět  anonym

Posrancům posílat fotku konce Musoliniho.

me2d44
26. 2. 2023 12:50
Odpovědět  anonym

Ano, bonzáků v našem národě bylo nad míru – děda se díky tomu musel za 2WW 4 roky schovávat po lesích, pak 1. května vyrazil v partyzánském oddílu na pomoc Praze (která povstání začala až 5.5.1945). Přežil, vrátil se domů. Národní hrdost fungovala, dokud fungovala ČSLA, převodem na AČR a přechodem na poservefinální armádu všechno skončilo. Většina z nich je v armádě pro prachy, osud vlasti dneska zajímá asi jen aktivní zálohy – ale výzbroj pro ně byla poslána na Ukrajinu (včetně uloženek). PVOS prý – jako stát uvnitř unie – nepotřebujeme (zrušena v 1995, technika prodána na Balt – Lotyšsko, Estonsko, zůstaly jen mašiny na cestě do šrotu), odborníci odešli k policii, nebo do civilu. Já to po 18 letech zabalil a pak jsem dalších 5 let učil projektanty elektro ochraně proti přepětí a blesku. Svoje znalosti a zkušenosti jsem využil do dna, pak jsem se učil nové věci a byl jsem i hlavním technologem v tiskárně. Nelituji ani okamžik, i když svoje jsem si užil.

Aleš
26. 2. 2023 12:05
Ohodnotit příspěvek :
     

V zemi kde nelze říci svobodně co si myslím, tak takova zeme je diktatura. Vítejte ve hnoji.

Boomer
26. 2. 2023 12:28
Odpovědět  Aleš

.. svoboda projevu je zaručena. Se svobodou po projevu už je to horší..

delnas
26. 2. 2023 14:05
Odpovědět  Aleš

“” SLAMA HORI U KRAVINA””””…jo tak to zacina….

Dnesni inzerat na netu::
Mlada svobodna ukrajinska devcata s tradicnim a rodinnym vchovanim hledaji starsi partnery…..
nu coz , proc ne…ja jiz take nejsem nejmladsi….a zeny v tomto veku jiz chteji vetsinou klid.
No a mladi , ukrajinsti chlapci…? well …..kdo chce kam …pomozme mu tam…
hrbitovy jsou plne hrdinu….
.jo,jo takle to konci…..

Zmatený
26. 2. 2023 14:27
Odpovědět  delnas

Myslete politicky, Halík ! Pro nás, v nejlepších letech, taková šťavnatá mladá ukrajinka, třeba jako “hospodyně” :o), proč ne…

ZRX1200
26. 2. 2023 17:05
Odpovědět  Zmatený

No ona ta mladá a šťavnatá děvčica bude něco na způsob Dorotky Máchalové, takže určitě nebrat. Ať si je tam nechají, máme dost svých a je z čeho vybírat.