Předseda PRO Rajchl: Premiér Fiala je už dnes loutkou

sdíletj na

27 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel K
12. 11. 2022 11:27

Lidičky jen buďe obezřetní, jedny VV už jsme tu zažili a Třička si měnili. Já už jsem tak nakažený opatrností, že nevěřím ani svoji ženě, když mě posílá ať jdu do hopody. Proč? Protože jsem tam před 1 a půl přestal chodit, to se jí to tam posílá, když jsem rezignoval na pivo skoro za pade. Za mladých let to mělo jiné grády teď machruje. 🤣🤣🤣🤦‍♂️🤦‍♂️🙋‍♂️

Pavel z Moravy
12. 11. 2022 12:20
Odpovědět  Pavel K

Jó, dnes je obezřetnost ta nejdůležitější vlastnost. Ale ať někdo poradí co s loutkami. Já už fakt ztrácím víru, nějak to tady doprdím a je možné, že ti co tu zůstanou kromě vyznání multikulturalismu budou muset nosit v konečníku zaražený špunt, aby nevypouštěli plyny. Vždyť to přece škodí přírodě. Tedy, tak vypatlanou a šílenou společnost jako je tato stvořit a ještě v ní žít a chrochtat si, to chce fakt silný žaludek. Možná, že jenom to pivo za pade ti to zneutralizuje. Jinak jsem rád, že jsi to nevzdal a pořád tady na pokecu jsi, protože dnes najít někoho s kým si může člověk promluvit, to je horší než jít do lesa a zjistit, že nerostou. Ještě tady chybí Milan ze zahrady Čech se svými pokecy. Tímto ho zdravím a doufám, že ti zdraví jakžtakž slouží. Je nás normálních dědků už málo, tak bychom se měli o sebe starat. No a s tím pivem za pade, tak si dej svých pár kousků a předej ženě účet k proplacení a přisuň stoličku ať to s ní nesekne.
.

Pavel z Moravy
12. 11. 2022 12:48
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ale jinak s ženami si starosti moc dělat nemusíme, ve výborném ruském filmu Bojovali za vlast je jedna pěkná hláška- jo, ženská to je pěkně houževnatý živočich. Oni fakt vydrží co my ne. Tímto skládám všemu zdejšímu ženskému pokolení hlubokou poklonu za bezva názory co tu padají.

katango
13. 11. 2022 10:07
Odpovědět  Pavel z Moravy

Kdysi se říkalo, že česká žena a švédská ocel vydrží všecko.

Davor
12. 11. 2022 13:21
Odpovědět  Pavel z Moravy

Nyní už jen exportujeme peníze a i to je věda, je stačit tisknout.

Pavel K
12. 11. 2022 13:29
Odpovědět  Pavel z Moravy

Čau, co bych dělal když jsem v tom hentým dochodku. Celý týden jsem doma sám, žena ještě pracuje, tak s kým si můžu pokecat. S těmi maloměšťáky okolo sebe, to je lepší držet bobříka mlčení. To fakt nejde, ti mají úplně jiné myšlení než my dva a nám podobní. Typický konzumní a mamonní produkt současné doby. Jo a s pivem jsem to vyřešil, mám známého, který vaří dobré pivo a když si objednám doveze. Já dvandu a za dvacku, tak co. Začal kvůli mě vařit jedenáctku, kde přidává na mou žádost více chmelu. Mám už jí doma, ale ještě nekoštoval, tak jsem zvědav. 🤣🙋‍♂️

jiří
12. 11. 2022 13:15
Odpovědět  Pavel K
Pavel K
12. 11. 2022 13:35
Odpovědět  jiří

Díky, něco o tom vím, zajímám se ale jen povrchně, „bo pyčo“ není čas. 🤣 🙋‍♂️ 🤣

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
janle57
12. 11. 2022 12:03

Rajchl položil řečnickou otázku k zamyšlení pro každého normálního
člověka v téhle zemi “ jak dlouho bude lidem ještě trvat než parchanta
Fialu a jeho vlastizrádnou bandu nesestřelí? Lidi zatím mají ještě
nějaké peníze,v obchodech zatím zboží je,i když za dvojnásobné
ceny,většina lidí má zatím fixace na elektřinu a plyn,tak co by se lidi
vzrušovali,po novém roce však už bude všechno jinak a začne jít
do tuhého,tak si na to budeme muset zatím ještě počkat !!

Jiří
12. 11. 2022 12:51
Odpovědět  janle57

Pokud bychom všechny porevoluční vlády postavily před soud a uznali je vinnými z vlastizrady, což vlastně demokrati páchaly a páchají do dnes. Tak bychom všechno co nám demokrati ukradli dostali nazpátek a bez placení. Smlouva, byť mezinárodní, s jakýmkoliv vlastizrádcem je totiž pro daný stát neplatná. Můžeme si vzít nazpátek všechno o co nás demokrati připravili a ukradli. Tady je máte v base ty vlastizrádce, bankéře, politiky a pod. demo svoloč a vymáhejte si tu židáckou lichvu po nich, nám dejte pokoj.

jiří
12. 11. 2022 13:26
Odpovědět  Jiří

Znárodnit všem vlastizrádcům a jejich posluhovačům jejich majetky do „pátého“ kolene.

Pavel K
12. 11. 2022 13:41
Odpovědět  Jiří

Tak už nahánějte Tošovskýho vobřezance, ten prý zašmodrchal hodně zlata.

milan h
13. 11. 2022 09:13
Odpovědět  Pavel K

ono to zlato je v Nemecku vymenou za nemecke penzijni fondy teda ten zbytek co ostal

Pavel z Moravy
12. 11. 2022 12:54
Odpovědět  janle57

Tak ono té většině stejně nejde o nic více než o žaludek. Jak to tady psal Semi, nějaká lidská práva, nějaká tyranie jako při covidu, to jim myslím už ani nevadí. Společnost si rychle zvykne na otroctví a co by také ne, vždyť v koloniích to ani jinak nechodí.

Pavel K
12. 11. 2022 13:39
Odpovědět  janle57

No jasně, lidi peníze mají, tak je potřebují z nich vytahat, ale všichni je nemají. Co budou dělat ti kteří je nemají? A málo jich není.

Veny232
13. 11. 2022 07:07
Odpovědět  janle57

Nejhorší na tom je,že ti rozumní,střílet nepůjdou. Sestřelí ho až uplná Lůza která se zvedne, a ta nám tu pak bude vládnout….nejspíš někým nastrčená a podporvaná ze zahraničí,jak už to tak bývá,.

milan h
13. 11. 2022 09:15
Odpovědět  Veny232

podle me je luza to co vladne ted staci se podivat na jejich koupene tituli a pri tom su blbi jak bedna kytu

Milan ze Zahrady Čech
12. 11. 2022 16:07

Rajchle!
K signaci Charty 2022 ti byl komunista Skála dobrý a najednou „nelze postupovat prosazováním politiků komunistické strany“?! Proto jsi profesora Skálu oblbnul, aby se ti pod Chartu 2022 podepsal, a pak jsi ho nechal ze seznamu signatářů Charty 2022 vyzmizet? Napřed intriky proti SPD, teď proti komárům, aktivista Vrábel (jenž, jak tak karta ukazuje, vás rychle prokoukl) je ve slepé uličce… Kdo další přijde na řadu?
Na veřejnosti plnou hubu sjednocování a jak musíme táhnout za jeden provaz bla… bla… bla… a v zákulisí rozvrat a podrazy na národovce a výsledkem je inflace demonstrací? Takže kam odsud – https://charta2022.cz/signatari/ – zmizel doktor Skála podrazníku?
Stejně tak prosazování sama sebe v komunistické TV Bureš – https://www.youtube.com/watch?v=hKxDAcId2AY&list=PLbjEA1ku806hVZBz5kQzSORtt5NMWnexz
– ti nevadilo a najednou jsou komunisti fuj fuj?
Možná jsi dobrý právník Rajchle, ale především jsi všivá a prolhaná lidská bytost. Od počátku tvrdím, že tvá strana PRO je stranou řízené opozice, mající za úkol roztříštit národní síly. Právě jsi mi to potvrdil.
P.S. Což neznamená, že si to tebou oblbnutí uvědomují.

Gene
12. 11. 2022 17:03

Tak to byva. Radeji maly rizeny pozar, ktery zabrani tomu velkemu nerizenemu. Vsechno to je jedna banda. Pokud by to ti opozicnici mysleli s lidem dobre, tak se zameri na slucovani odporu a ne jeho roztristeni.

Milan ze Zahrady Čech
12. 11. 2022 19:21

„… teď v tudletu chvíli je třeba všechno podřídit cíli, nikoli vlastnímu egu, nikoli tomu, koho mám rád, nebo koho nemám rád… bla… bla… bla… osobnosti jako třeba Václav Vašek… …. Beran…“
Takže pilot a epidemiolog. Ty vole, tak to jsou proti panu Skálovi, nebo, abychom to vzali z druhého politspektra, panu Okamurovi, vskutku osobnosti s bohatou politickou minulostí! A těch politických zkušeností! Máš nás za voly z konce té tvé křivky?!
A hodně ses nadřel s tím potlačováním ega, když s´napřed žvanil, že Vrábelovy demošky nic nevyřeší a jak je ve slepé uličce a pak s´ žvástal o peticích a demoškách a generální stávce (tedy o tom, o čem od začátku mluví i slepá ulička Vrábel) pod vedením lepšolidské strany PRO? Pamatuj – systém musí být vyvážený! Musí tam být zástupci lepšolidí – ale také zastupci manuálů!
Jinak se zhroutí – tak, jako se hroutí ten stávající.
Moc na tu gaussovu křivku nespoléhej; ono je v té mlčící většině více uvažujících, než si myslíš.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
milan h
13. 11. 2022 09:18

pravda ja sem si to myslel uz od zacatku protoze takovych uz bylo dost a po volbach a zvoleni otocili

Gales
12. 11. 2022 17:32

Jedině dělnická třída pod vedením komunistické strany je schopna otočit kormidlem dějin kupředu.

Gene
12. 11. 2022 19:34
Odpovědět  Gales

Delate si prdel? Vzdyt i ta Cina pochopila ze s tim svojim komunismem-socialismem se nikde nedostane.

Per
13. 11. 2022 09:26
Odpovědět  Gene

Pozor, pletete si pojmy a dojmy.
Plánované řízení společnosti je úplně něco jiného než systém kapitalistický, kde je vše založeno na tržním prostředí.
A nakonec, to plánování je co? I ti schovaní politici, kteří vládnou světu, plánují. Ovšem, neplánují výrobu a trh pěněz, ale plánují, kde bude společnost za x-desítek let.
Samozřejmě, ke svému prospěchu.

Gene
13. 11. 2022 13:39
Odpovědět  Per

Samozdrejme nejake to planovani je v poradku, ale aby mi nejaky byrokrat narizoval kolik a co mam vyrabet, dik, nechci.