Pravda o vodě – video

1. Každým dnem očekávám rozsudek
V kauze protiprávně vytunelované městské vodárny Kladno-Mělník. 
Soud probíhal od roku 2004, tzn. 18 let!. Nová soudkyně provedla námi doložené důkazy. Proto věřím, že výsledek udělá radost i vám a v další vodárenské kauze prokážu, že koncerny jsou u naší vody protiprávně.       
Mám pro vás dobrou informaci již nyní 

Potvrzení, že když se lidé spojí, pak jde náprava prosadit. Věřím, že přichází doba, kdy podobná videa budeme točit v České republice. Šiřte ho prosím, lidé potřebují vědět, že náprava je možná.

Jak lidé ukončují tunely a kšeftování s vodou a poté za vodu platili jen to, co skutečně musí?

sdíletj na

4.2 5 hlasy
Ohodnotit příspěvek
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Teuton
4. 11. 2022 10:32

” My si v bé-bé-bé-BIS, Bezpečnostní informační službě, myslíme, že za všechno můžou Bolek a Lolek a taky dva cizí agenti z Vrbětína,” nekompromisně prohlašuje podpraporčík Michal Čoudelka, vrchní principál BIS, a opatrně se kokainovou pastou potírá zanícené pupínky na konečníku, následek poněkud brutálnějšího dovádění s ukrajinskou prostitutkou.

ZRX1200
4. 11. 2022 12:09

Pan Radek Novotný je opravdu frajer a hluboce před ním smekám.Takových odborníků a zapálených patriotů více, a šmejdi nemají v naší republice šanci. Kéž by lidé v naší republice konečně prohlédli a zjistili, na čí straně je pravda a právo, a kdo nám tu neustále lže a zaprodává zemi.
https://pravdaovode.cz/muj-pribeh/

Pavel K
5. 11. 2022 16:28
Odpovědět  ZRX1200

Pan Novotný je veliký borec, veliký!! Chodí mi od něj maily, když se něco šustne. Ale lidi mu moc nepomáhají a nejdou na ruku, proto já říkám patří se na ně vys….t na nevděčníky. Je mi z toho někdy moc smutno, jak to lidi a to doslova všichni nechají na jednom člověku.

Pedro
4. 11. 2022 13:47

Je nutné pochytat ty, kteří na tom zbohatli, zabrat majetky a soudit za vlastizradu a nejen za prodej vody, ale fabrik, plynu, elektriky, nákupy zbytečných letadel atd. Malé národy J.Ameriky se vzbouřily, co my?

Milan
4. 11. 2022 17:40

Dobře vám tak, vovce. Jen solte za vodu, solte za energie, solte za husné žrádlo z dovozu, solte za všechno, co mohlo být několikanásobně levnější. Jen cvakejte vovce, na kůži se nechte ostříhat; na kost odrbat. Solte a čušujte!
Co jste si zvolilili, to máte, když se vám nelíbí ten Japonec, že jakej to může být vlastenec, a že mele jako kolovrátek a podobný kecy, aniž byste se zamysleli nad tím, co mele.
Že mele o právním státě.
Že mele o odpovědnosti politiků.
Že mele o odvolatelnosti politiků.
Že mele o přátelském státě slušných lidí.
Že mele o suverenitě.
Že mele o referendu.

O kterém nikdo jiný, žádná jiná strana nemele ani ho neprosazuje. Kdybyste poslouchali co ten Japonec mele a podle toho volili, nemuseli jste ted vyděšeně bekat. Dokonce i demošky by byly zbytečné.
Ted bude volba prezidenta. Jediný z kanditátů, který má na to spojit slušné lidi tohoto národa napříč politickým spektrem a tlačit nás ven ze sra-ček je komunista Skála. Žádný jiný kandidát na to nemá. Jenže běda! Je to komunista! Satanáš! Antikrist!
Tak se nedivte.

P.S. Že i já musím solit a cvakat? Jistěže vovce. Za vás, za vaši blbost musím solit a cvakat!
Právě proto jsem na vás tak nas-ranej.

A ted do mě potrefené vovce.
M. ze zahrady Čech

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
[Trol-1] skeptik
4. 11. 2022 22:03

Je to hnus, jak to všechno exkomouši rozkradli. V Rusku totéž.