blog

Pomoc! Beatles zachraňují Ameriku?

Potřebuji někoho,
Ne jen tak někoho,
Víš, že někoho potřebuji, pomoc!

O tolik mladší než dnes
jsem nikdy v žádném případě nepotřeboval něčí pomoc,
ale teď jsou tyto dny pryč,
nejsem si tak jistý.
A teď zjišťuji, že jsem změnil názor
a otevřel dveře.

Ach, tolika způsoby, jak
se zdá, moje nezávislost mizí v oparu.
Ale tu a tam
se cítím tak nejistě.
Vím, že tě prostě potřebuji jako
nikdy předtím.

Pomozte mi, pokud můžete, cítím se na dně
a oceňuji, že jste kulatý.
Pomozte mi dostat se zpátky na zem.
Pomozte mi, prosím, pomozte mi, pomozte mi?
The Beatles


By Batiushka for the Saker blog

Západ prohrál bitvu o Soledar. 25 000 ukrajinských a západních žoldáků leží mrtvých. Artemovsk je na spadnutí se všemi svými opevněními. kam dál?

Omezená policejní operace začala s přáním Ruska chránit své lidi ve dvou ruských provinciích na dalekém východě Ukrajiny. Ta musela být brzy rozšířena na čtyři ruské provincie, další dvě přibyly z jihovýchodu Ukrajiny, čímž se spojily s tolik pronásledovaným Krymem. Ten bylo do roku 1954 ruský, stejně jako celý východ Ukrajiny byl do roku 1922 ruský a vzdálený západ do roku 1939 polský, maďarský a rumunský – Ukrajina je jedinečně komunistický výtvor. A pak tu bylo ruské přání zabránit tomu, aby se Ukrajina stala americkou základnou, konkrétně pro její balistické střely a jaderné zbraně, a také chránit mnoho rusky mluvících jinde na Ukrajině, před jejich nenávistí nacistickou perzekucí. Projekt i cíl byly relativně skromné. Pak se vše změnilo:

Pokud bude Západ nadále pumpovat Ukrajinu plnou zbraní z bezmocného hněvu nebo touhy po vyhrocení situace… pak to znamená, že se naše geografické úkoly posunou ještě dále od současné linie.

Sergej Lavrov, ministr zahraničí Ruska

Vše se tedy stalo operací, donucenou Ruskou agresivitou Washingtonu, aby si vzalo zpět, přímo či nepřímo, víceméně celou Ukrajinu. Nebylo to proto, že by Rusko nebojovalo proti Ukrajině, nebo proti EU, nebo proti NATO, nebo proti „Západu“, nebo dokonce proti USA, ale proti neoconům, kteří tahají za nitky ve Washingtonu. A tak nyní Rusko musí demilitarizovat všechny pozemní síly NATO (zbabělé námořní a vzdušné síly NATO se skrývají) a nakonec denacifikovat celý západní svět. Ve skutečnosti je na cestě k tomu. Některé typy vybavení NATO jsou nedostatkové. A navzdory přísné západní cenzuře si stále více lidí ze Západu uvědomuje, že Ukrajina, nejzkorumpovanější země na světě, prostě nestojí ani korunu z jejich daní, natož miliardy,

Západní svět, kterému ve Washingtonu vládne parta neoconů, nikdy nepochopil, že se jedná o existenční válku pro Rusko, a proto bude Rusko bojovat až do konce, pokud si to neoconi také vynutí. A ačkoli se neocon elita ráda domnívá, že jde o existenční válku pro USA, není tomu tak, natož pro národy západní Evropy. Najděte jediného obyčejného západního člověka, který je dobrovolně ochoten zemřít za Ukrajinu. Nenajdete ani jednoho. (Západní žoldáci umírají jen pro peníze, ne pro Ukrajinu). Tato západní křížová výprava je existenční pouze pro neokonzervativní fantasy ideologii, že „Západ je nejlepší“ a „Historie skončila“ (s naším triumfem). A tady nastává problém.

Tento problém spočívá v tom, že jediný způsob, jak může Ukrajina přežít, jsou prostřednictvím západních (především amerických) dotací přes 300 milionů dolarů denně (takže posledních jedenáct měsíců je to týden, co týden). Ukrajina je na podpoře života. To zabíjí Západ, nebo spíše Západ zabíjí sám sebe, protože tyto peníze nebudou nikdy splaceny a každý den, který uplyne, je dalších 300 milionů dolarů, které nebudou nikdy splaceny.

Jak jsme řekli, jsou to pouze stoupenci elitářských neoconů, kteří podporují západní válku teroru na Ukrajině. Jsou to druh bohatších západních lidí, kteří patří nebo chtějí patřit ze sebedůležitosti, kteří loni v březnu začali vyvěšovat ukrajinské vlajky. V operaci neokonzervativců viděli protiruskou křížovou výpravu s cílem rozšířit západní moc, to znamená zvýšit jejich osobní bohatství tím, že pomohou ukrást bohatství Ukrajiny a Ruska. Někteří si uvědomují, Geoffrey Sachs a Condoleezza Riceová mezi nimi, spolu s Heinrichem Kissingerem na okraji, je, že to nemůžete udělat. Tohle je příliš daleko. Západní mentalitu můžete šířit pouze mezi těmi se západní mentalitou.

Stejně jako západní náboženství nikdy nemělo žádný hluboký nebo dlouhodobý úspěch v Číně, Indii, muslimském světě, Japonsku, Rusku, na Ukrajině, v Srbsku nebo v celé řadě východoevropských zemí, které byly vždy ortodoxními křesťany (viz Toynbee nebo Huntingdon) , takže dnešní náboženství neokonzervativců není podporováno sedmi osminami světa. Sedm osmin, globální jih, východ a sever, mají odlišnou mentalitu, protože mají odlišné kultury, skutečně odlišné civilizace. Dokonce i v Latinské Americe a Černé Africe bylo západní náboženství transformováno místními lidmi. Jejich hodnoty se již nepodobají původní šabloně, ta původní šablona totiž v západních zemích, které jsou dnes proslulé svým ateismem, už téměř neexistuje. A tak v Kyjevě ateistický židovský „prezident“, jmenovaný USA, nepochybně pro svou schopnost hrát na klavír penisem zakázal křesťanství. Očekávejte zpětný ráz.

„Tyto dny jsou pryč“ pro neocony, nejsou tak „sebejistí“ a nyní zjišťují, že „změnili názor“, protože jejich „nezávislost jako by mizela v oparu“ a „cítí se tak“. nejistý’. Budeme jim muset pomoci ‚vrátit se nohama na zem‘. Jakmile si uvědomíte, že jaderná možnost je nereálná, že si nemůžete dovolit platit 300 milionů liber denně navždy, jedinou možností je ústup. Ale prakticky, jak můžeme neokonům pomoci „vrátit se nohama na zem“, tedy pomoci jim evakuovat Ukrajinu, aniž by ztratili tvář?

Zde je možnost „stáhnout se“ ke svým vazalům v západní Evropě a postavit zeď napříč východní Evropou pod záminkou, že chráníte „svobodný“ „civilizovaný“ svět před „agresivními moskevskými barbary“. ‘Ani o palec zpět’, může být váš slogan. „Bylo to ono nebo jaderná válka“, můžete (falešně) tvrdit. Samozřejmě se možná budete muset smířit se ztrátou Pobaltí a/nebo Moldavska a/nebo Gruzie (ale stejně nikdy nebyly vaše), ale taková je cena za zachování vaší „čistoty“ pro další generaci. Tedy do té doby, než se celý západní domeček z karet a jeho směšný falešný ‘levico-pravý’ Uniparty systém stejně nezhroutí, ale to můžete v tuto chvíli popřít – to bude problém někoho jiného. (Jak řekl krátkodobý Keynes: „Z dlouhodobého hlediska jsme stejně všichni mrtví).

Radikálnější možností, již navrhl Trump, je stáhnout se zpět do USA v obnoveném izolacionismu. ‘Udělat znovu America velký’. ‘Amerika na prvním místě’. To by bylo velmi oblíbené u tolik zkoušeného amerického lidu, který čelí lavině problémů a dluhu neokonzervativců. „Opouštíme evropské parazity“, abychom parafrázovali Victorii Nulandovou, „abychom vybudovali naši skvělou zemi, od moře po zářící moře“. Tentokrát se všechny ty věci o ‘vyčerpání bažiny’ mohly stát skutečností. Zejména proto, že močál nebyl nikdy napoprvé odvodněn – ve skutečnosti byl tehdy prohlouben a rozšířen. Pokud jde o neocony, mohli by být posláni pryč do Izraele, odkud mnoho z nich stejně pochází, nebo přinejmenším tam, kam stejně všichni patří. Pokud jde o nás ostatní, všichni bychom mohli žít (relativně) šťastně až do smrti. Pomoc!

Ortodoxní Nový rok, 14. ledna 2023

sdíletj na

17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jiří
15. 1. 2023 12:26

Děsivá pyramida.
Pokud seřadíme majitele největších balíků peněz podle „kapitálového růstu“, dostaneme následující obrázek: BlackRock, Vanguard, State Street, Northern Trust, JPMorgan-Chase, Geode Capital Management, Wellington Management. Všichni mají sídlo v USA. Jsou to zároveň akcionáři všech gigantů západního byznysu. Jimi ovládané společnosti tvoří obrovskou pyramidovou síť, v níž menší firmy podléhají větším a ty ještě větším. Na vrcholu jsou však pouze dvě společnosti: BlackRock a Vanguard. Jejich moc je nepopsatelná, píše The American Conservative: „Nejenže vlastní rozhodující balíky akcií téměř všech velkých korporací na světě, ale mají také podíly v dalších společnostech, které do těchto korporací investovaly. To jim dává prakticky absolutní mocenský monopol“.
https://protiproud.info/politika/6949-blackrock-prave-kupuje-ukrajinu-ze-zeme-se-po-prevratu-2014-stala-nejvetsi-svetova-pracka-spinavych-penez-kdy-uprchne-zelensky-s-plnym-kufrem-fiatmoney-priznacna-smlouva-s-cernym-likvidace-zeme-je-uz-neodvratna.htm

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
15. 1. 2023 14:47
Odpovědět  jiří

.. k tomu jen malou pikantnost k našemu smrdutému rybníčku. V pořad Fokus Václava Moravce, zaměřeném na struktury moci, se o vlivu BlackRock v jediné větě zmínil pan František Koukolík.. a už ho nevidět neslyšet. Hladina rybníčku se jen lehce zavlnila..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pijack
15. 1. 2023 16:26
Odpovědět  Boomer

Boomer naprosto přesná trefa. Ovšem František Koukolík, k jehož intelektu nesahá buzna oteklý mamlas Moravec ani po kotníky včetně celého sboru mamlasů v ČT nebyl jediný. Zaregistroval jsem i Cílka, který se vyjádřil “neobratně” k agresivní politice USA a k provokujícím Ukrajincům vůči Rusko. Od té doby se na ČT neukázal. A takových je dost dlouhá řada. Tuhle oblbovací TV stanici už navštěvují jen absolventi fakult humanitního vzdělávání a blbečci, kteří netuší která bije a jak jsou zneužíváni… hlavně aby mohli doma vykládat “mámo, byl jsem v televizi, pusť si to” 🙂

Boomer
15. 1. 2023 17:29
Odpovědět  Pijack

..inu, taková moderní forma toho, co antika znala jako odtesávání nápisů.

M.Š.
15. 1. 2023 17:30
Odpovědět  Pijack

Dokud se o svinstvu v podobě BlackRock nebude mluvit a psát,tak se nic pozitivního nikdy nestane.Činnost všech těchto spekulantů je nepřirozená a velice škodlivá pro celý svět,jde o zničení a poškození celého přirozeného finančního systému,který emerikánci zničili cca před sto lety.

sergej
15. 1. 2023 12:30
Pavel z Moravy
15. 1. 2023 13:26

Mám už Ukrajinu a ukrajince v zadku. Dívejme se, co se děje kolem nás. Vždyť my víme, komu zdejší škůdci zemští slouží a oni zase ví, že my to víme, proto na nás chystají ty svoje kejkle. Ukrajinci se odkopali sami a jsou mi volní. Ještě chvíli ve společnosti škůdců a cynismus bude mým druhým já. A i tady, kdo chce zůstat oslem, krmený vládní propagandou a hlavním proudem, ať zůstane oslem. V tomto já nikdy nepojedu.

Pavel
15. 1. 2023 15:20

tuhle válku vyhrajeme máme zkušené vůdce ale průšvih je v tom že jsou schopni rychle změnit stranu ani okem nemrknou a co bude s lidma to je nezajímá akorát by jim užírali z korýtka https://www.youtube.com/watch?v=_xqIFeVFBR8&ab_channel=XaverLive

ijn
15. 1. 2023 15:43

česká vlád musí padnout co nejdříve, ať za Pavla nebo Babiše na Hradě!!! Doma si udělejme pořádek jako první, až potom se starejme o Ukrajinu,….chceme vojáka-rozvědčíka na Hrad, nebo chamtivého podnikatele, co chce i ……..???

Monty
15. 1. 2023 19:31
Odpovědět  ijn

Vojáka zrádce v žádném případě ..ten voják přísahal dvakrát ,pokaždé jiné straně ! V USA by ho minimálně zavřeli .

Radegast
15. 1. 2023 15:54

Evropa nemá vlastní kulturu od 50. let 20. století.

Beatles jsou turkotatarští Chazaři, jak snad každý vidí na první pohled, ne? Peta Besta vyhodili, Best byl Angličan. Ale tehdy v 50. letech se manažer Brian Epstein naběhal, trvalo mu rok, než Beatles prosadil. Evidentně tehdy ještě neměli všechno v Británii obšancované.

Od té doby všichni herci, zpěváci, režiséři jsou turkotatarští Chazaři. Jen je třeba poděkovat některým, kteří byli i tak vlastenci, např. Alain Delon nebo komunističtí američtí hollywoodští režiséři.

A já se domnívám, že dokonce obsadili i profesionální sport!!! Sport je jejich simulované divadlo!!! Etnické Evropany pečlivě vyřazují už z mládežnického sportu!! Podívejte, kdo vede mládežnické fotbalové, hokejové aj. kluby na malých městech, místní mafiáni.

A pomocí zfalšované časomíry a mediální propagace. Děsná jízda plná chyb Ester Ledecké – přesto zlatá olympijská medaile superobří slalom? MS 2022 ve fotbale – fotbalisté se furt procházeli sem a tam, veteránský fotbal. Pamatujete, v jakém tempu se hrálo v 90. letech?

Účelem je, aby se žádný opinion maker – herec, zpěvák, sportovec – nezastal Evropy při její likvidaci. Všichni jsou jedna velká satanistická mafie Chazarů původem z Ukrajiny a drží hubu, ani slovo proti očkovacímu teroru, imigraci, válce proti Rusku.

Všech Turkitů je 250 milionů, třetina oproti bělochům. Z toho mafiánů Chazarů z Ukrajiny okolo celého světa je 40 milionů. V Izraeli je porodnost 2,9 dětí na ženu.

Autor
15. 1. 2023 17:21
Odpovědět  Radegast

Nebudu s vámi polemizovat kdo a co, ale chci jen poznamenat, jak jste sám uvedl, že ne všichni byli “echt”. Musíte si uvědomit, že mají ve zvyku “ke svým” započítávat i lidi, kteří s nimi nemají nic společného. Asi jako že Adam a Eva byli Ukrajinci … Týká se to samozřejmě především úspěšných lidí.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Autor
15. 1. 2023 17:18

Já bych opravil poněkud zavádějící údaje o tom, která část Ukrajiny byla čí. Především Poláci de facto tu část Ukrajiny okupovali – chovali se naprosto stejně jako se chová Ukrajina k ruskojazyčným obyvatelům. Úplně stejně.

Trubkar
15. 1. 2023 20:00

“tyto peníze nebudou nikdy splaceny a každý den, který uplyne, je dalších 300 milionů dolarů, které nebudou nikdy splaceny.”
to je nepresne, lebo nebudu uznane, t.j. budu anulovane kedze boli prijate nepravoplatnym rezimom

Janka
16. 1. 2023 11:23
Odpovědět  Trubkar

treba si uvedomit, ze za vsetky peniaze, ktore sli na UA prostrednictvom MMF alebo Svetovej banky rusia vsetci podielnici, teda aj cela EU, takze Amici tratia relativne maly podiel, zvysok bude zaplateny ostatnymi statmi

Milan ze Zahrady Čech
16. 1. 2023 07:36

“… pak to znamená, že se naše geografické úkoly posunou ještě dále od současné linie.” Sergej Lavrov, ministr zahraničí Ruska

Už aby se posunuly.

orinoko
17. 1. 2023 07:19