POHÁDKY O RUSKÝCH AGENTECH

VOJTĚCH MACHÁLEK

Česká vláda nám oznámila, že po 7 letech je konečně jasno o pachateli výbuchu muničního skladu ve Vrběticích. Důkazy jsou prý neprůstřelné a údajně jasně ukazují na pachatele. A nikdo jiný než Rusko nepřipadá v úvahu.

 Máme jejich jména, fotografie, průběh jejich cesty k nám, tedy dost materiálu na to, abychom jim mohli vyhlásit diplomatickou válku, vyhnat Rosatom z tendru na dostavbu Dukovan, a odmítnout jejich vakcínu, sdělil Babiš s Hamáčkem. Což se ještě ten samý den stalo.

Ponechme teď stranou nadšené hýkání opozičních politiků, kteří najednou vládě věřili vše, co bylo řečeno a nejraději by okamžitě Rusku vyhlásili válku skutečnou. Podívejme se raději na tu údajnou úžasnou práci naší BISky, která již po 7 letech pátrání usvědčila ty nesmírně fikané ruské agenty.

Kdysi bylo pravidlem, že všichni mladí muži po dosažení určitého věku, šli na 2 roky na vojnu. Pokud nebyli vážně nemocní, nebo si vychcaně nezařídili modrou knížku. To se mi nepovedlo, takže jsem se dostal ke zvláštnímu vojenskému útvaru, který slovo zvláštní měl přímo v popisu práce. Byl také zvláštní v tom, že nepodléhal velení ministra obrany, ale ministra vnitra. Prostě útvar pro zvláštní účely. To co se tam vojáci učili, byla diverzní činnost v týlu nepřítele.

Naštěstí šlo jen o výcvik, který nikdy nebyl realizován v praxi, i když situace byla tehdy, to je v době karibské krize, víc než napjatá. Od té doby je těžké ze mě udělat blbce, který uvěří vyloženým nesmyslům Ostatně na to stačí mít normální rozum.

Babiš a Hamáček vykládali něco o nezvratných důkazech, ale to co z nich vypadlo, je jen pohádka pro předškoláky. V podstatě předložili kulové! Důkazy máme, ale podléhají utajení, takže je veřejně sdělit nemúžeme!! A Vám nezbývá nic jiného než nám věřit.

To tady již jednou bylo, když doslovnou argumentaci použili Američané, naši bratři ve zbrani, v případě sestřelu MH-17 nad Ukrajinou. A za jediné možné pachatelé byli tímto „silným argumentem”označeni zase jen Rusové!. Myslíte, že naprosto stejný rukopis je pouhá náhoda?

Zkusme tak trochu rýpnout do těch důkazů. Je to snadné, protože jde spíš o náznaky než o neprůstřelné argumenty. Za ten by se mohlo považovat jen to, kdyby ti slavní ruští agenti byli chyceni při činu a Bis by zachránila Vrbětice před výbuchem. Tedy zhruba to samé, co se před několika dny podařilo Rusům, když zbránili agentům CIA spáchat atentát na Lukašenka. Jinak jsou to jen pindy.

Pohádka začíná …

Když uslyšíte argument, který zazněl v mediích, že ti nejslavnější agenti světa, jejichž obličeje a pravá jména zná každý obyvatel zeměkoule, si údajně podali přes Tadžikistán žádost k firmě IMEXGROUP o povolení vstupu do areálu, tak musíte zpozornět. V té údajně uvedli sice falešná jména, ale své skutečné pasové fotografie. To proto, aby Koudelky navedli na svou vlastní stopu? Kdo je tu proBoha za idiota? A pokud by to byla pravda, tak jak je možné, že začala policie hledat Miškina a Čepigu, až v roce 2021, když žádost měli podat již v roce 2014?

A proč by vůbec posílali nějakou žádost, když dle důkazů, údajně přelezli plot a na firmu IMEXGROUP se vůbec nedostavili, čili nešli přes střeženou bránu? Firma dodnes sděluje, že takové ksichty nikdy neviděla. Navíc vnikli do objektu, v kterém předtím nebyli, kde si sami museli vyhledat cílovou budovu, museli zjistit jak do ní vniknout, kde a jak je materiál určený k odpalu uložený, dopravit nelehké výbušné zařízení a přitom se vyhnout personálu areálu? Areál má přitom rozlohu 10×3 km a je v něm cca 100 objektů, z toho 20 muničních skladů!!

Toto všechno by šlo těžko zařídit bezpomoci někoho zevnitř. A že v době výbuchu se tam pohybovalo více lidí, vyplývá z informace, že když začalo hořet, tak parta 3 studentů brigádníků utíkala po silnici do Vrbětic. A když jsme u toho hoření, tak ten co někdy nějaký výbuch viděl ví, že výbuch nikdy nezačíná nějakými ohníčky ve dveřích, jak ukazuje fotografie hasičů, kteří ihned po pořízení fota raději rozumně ujeli. Nehledě na to, že v muničáku nebývají snadno hořlavé látky. Že by klestí z okolního lesa?

 A další zajímavostí toho obrovského výbuchu z miliardovou škodou je to, že při něm zmizely tisíce samopalů , které se později našly až v tisíce kilometrů vzdálené Syrii. To dokážou jen špičkoví ruští agenti!

Díky fotografiím oba dva, Miškina i Čepigu zná celý svět! Žádný agent v dějinách světa nebyl nikdy známější!

Zkusme o nich další pohádku!

Třeba ta jejich slavná akce se Skripalem. Úžasné. Zejména tehdy, kdy oba celý den sledovaly kamery a natočily časový snímek dne. Byl tak dokonalý, že vlastně vyvrátil vše, co chtěl dokázat. Obvinění a veškerá nařčení britských Koudelků najednou nehrála se snímkem! Po vystoupení obou agentů na konečné stanici, měli podle nich agenti vyrazit ke Skripalovu domu a provést natření kliky. Vzdálenost, kterou měli urazit a krátký čas do odjezdu, by se dala realizovat jen v případě, že by překonali světový rekord na 1 míli o cca 30vteřin!

 Když pak nastupovali,  tak nikdo z nich nevypadal, že udělal světový rekord v běhu. V klidu nasedli, již nikde nevystoupili, v hotelu zabalili věci a odjeli na letiště. A po cestě údajně odhodili i flakon s Novičokem. Byl to výkon, protože dopadl do zrovna otevřeného kontejneru v 10 km vzdáleném městě Amesbury, kde jej po 3 měsících našli vyjídači kontejnerů. Konec pohádky.

Vše věrohodné, nebo strašná kokotina? To druhé je pravda. Všem těm, kteří neochvějně věří, že co ruský agent to debil, připomínám jedno staré moudro. Věřit neznamená vědět! A maskovat nulové znalosti tím, že vím, ale nepovím, je v této situaci nebezpečné. Nezapomeňme, že zbytek naší armády slouží a pohybuje se na hranicích s Ruskem, ne Rusové na naší.

A naši  vojáci dokonce pod německým velením! Nenávist našich politiků k Rusku zašla dnes až tak daleko, že tuto zvrhlost schvalují asi proto, abychom napravili to, že jsme na hranicích s Ruskem  v roce 1941 chyběli v jednom šiku s Hitlerem!!

 28 zemí, členů NATO, po celý rok cvičí na hranicích Ruska. Ne doma, ale tisíce kilometrů od své domoviny. Ale Rusko když provede totéž na svém území, tak je za agresora. A agresorem je prý proto, že má agresivní obranu! Z normální hlavy to být nemúže. A z normální hlavy není ani poštěkávání našich hrdinných politiků. Vemte hoši zpátečku než bude pozdě! Nasírat lva nejde do nekonečna!

 28 zemí, členů NATO, po celý rok cvičí na hranicích Ruska. Ne doma, ale tisíce kilometrů od své domoviny. Ale Rusko když provede totéž na svém území, tak je za agresora. A agresorem je prý proto, že má agresivní obranu! Z normální hlavy to být nemúže. A z normální hlavy není ani poštěkávání našich hrdinných politiků. Vemte hoši zpátečku než bude pozdě! Nasírat lva nejde do nekonečna!
https://bit.ly/3eUzvbC


sdíletj na