blog

Počkame, co řekne pan prezident USA

20. 11. 2022 15:15:15

Tuž sem si opět po čase spustil ty internety, abysem zjistil, jestli už sametovi pohrobci položili kytice k hrobu Ludvika Zifčaka, anebo furt předstiraju, že majetkovy převrat zahajili študaci a zbiti lidi z Narodni.

A zase sem se nedočkal. Takže si dalši rok budeme lhat, že to nebyl UV KSSS, kery na podzim 88 rozhodnul o staženi vojsk ze středni Evropy, že se nejednalo o dohodu mezi Bušem a Gorbačovem o provedeni svobodnych voleb a že to byl největši světovy dramatyk, kery v čele rozhořčeneho lidu svrhnul nenaviděny režim.

Buďme upřimni – česky lid dele jak deset dnu stavkovat neumi – neumi to dneska a neuměl to ani tenkrat. V listopadu už byl vyčerpany, nadšeny tym, že zaplnil to placate hřiště na Spartě a kdyby Adamec s tu prvni vladu nevyměknul a misto demise sam vyhlasil program dotahnut ČSSR ke svobodnym volbam, uvolnit cenzuru, cestovani a povolil pro baby dovezt friťaky a mikrovlnky, pak by baby nevyhnaly chlopy do ulic a všeci by byli spokojeni. Vzhledem k temu, že by Čech byl v čele vlady, prezidentem by se musel stat Slovak, což by byl Dubček. Ale Adamec vyměknul, premierem se stal Slovak Čalfa, prezidentem teda už mohl byt Čech a dal už to znate.

article_photo

Tuž, dyskuze o listopadovem převratu sem se v našich medyjach zas nedočkal. Zato sem zaznamenal neuvěřitelnu hysteryju valečnych štvaču, jaku svět neviděl. Začalo to tym, že letadla AWACS sledovala rakety S-300, vystřelene Ukrajincama, směřujici na uzemi ryze obranneho paktu NATO. Hodne ukrajinske rakety pry hledaly zlu rusku raketu, cosik ale zahaprovalo a misto zle ruske rakety zasahly hodne polske rolniky a naprosto nevinny traktor, kery za tmy vezl červenu řepu na rusky boršč. Tuž, to su asi ty přesčasy, Machale. V noci by se robit nemělo.

Stane se. Valka je svinstvo, dycky umiraju nevinni lidi a dycky se na tym napakuju vyrobci zbrani – na všech stranach barykady. Tak už to chodi. Jestli si myslite, že vyrobci zbrani bojuju za světovy mir, tak je to taka sama cypovina, jako že vyrobcum medykamentu ide o zdravi lidu. Oboji je enem sprosty byznys.

Horši ovšem je, co nastalo po teto “nehodě”.

Polske vedeni bylo okamžitě vojakama informovane, že se nejedna o utok zleho Rusa, ale že ide o raketu vystřelenu hodnym Ukačkem.

Nastalo zděšeni, kere snad ani Mirka Němcova dosud nezažila. Polaci byli zmateni jak jarni fčely a nevěděli, jestli se už nahodu nejedna o předem domluveny signal, po kerem by se daly spustit valečne bubinky polskych utočnych husaru. Volali staremu do Ameryky, ale Bidet spinkal, bo měl džetleg z teho setkani na Bali nebo kaj to byl. Co fčil? Amerycke podržtašky se baly stareho probudit, polske podržtašky zas nevěděly, co robit. A tak vydaly prohlašeni, kere mohlo byt vykladane tak aji jinak.

To ovšem netušily česke valečne hrdinky. Obzvlaště zajimave je, že zatimco chlopi se spiš drželi zpatky, všechny klavesnicove valečne štvačky spustily hrdinny ryk – Nerudova, Němcova, Drabova, Černochova, Adamova, Pekarova, aji Pospišil.

Jestli existuje ta předsudečna nenavist, pak je to pravě zaznam teho, co ty valkychtive valkyry předvedly. Podle jejich vyroku se už těšily, že vyjedu v čele všech šesti pojizdnych českych tanku ruske vyroby na Kaliningrad. Kdosik jim ovšem asi zapomněl řict, že akce “Gliwice II” ještě nezačala.

Tuž co k temu dodat? Snad enem komentař jedneho naštvaneho Polaka, kery směrem k temu ukrajinskemu hercovi, co furt chodi v zelene teplakovce, poznamenal: “…provokuješ, lžeš, chceš abychom šli do války a ani se neomluvíš, žes zabil dva Poláky…”

Ladik Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Kavkaz

article_photo
article_photo
article_photo
article_photo

Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=794459

sdílet na

10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel K
20. 11. 2022 21:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Tuž Ládíku radši už nic. To není ani k smíchu ale zoufalému pláči. Osobně se stydím za to hovado z mého kraje, to je óbr knecht. Kdyby mu konečně Vendula něčím porádným chtěla zalepit tu hubu. No ale to by tam nesměl mít vodu z knedlíků. Lidi , lidi, kam jsme to došli. To chcete aby o našich dětech a vnoučatech rozhodovali tihle……….😭🤦‍♂️👎👎

Markýza
20. 11. 2022 22:03
Odpovědět  Pavel K

Ó, milosrdná smrti!
Zbav mě, zbav muk z únavy
zas a zas poznávati,
jak se pan Nikdo halí v zlatohlav,
jak mošnou žebráckou se za poctivost platí…..
Jak něžná srdce dusána jsou v prach
a na rytířskost čeká smyčka katí
když tupost, tupost, tupost vrchovatí a nutí ducha,
by stál u zdi tich.
Když blbci – vládnou – li – jsou ctěni víc, než svatí
a s vírou v dobro vždycky se cos zhatí
a dobří na lotry dřou jako mourovatí.
a Její Jasnost pravda budí leda smích.
Byl bych už dávno šel ze všeho unaven;
jak tě však Lásko mám tomuhle nechat v plen?

Shakespeare, sonet 66 (tedy tolik, kolik si z něj pamatuju)

Pavel K
21. 11. 2022 08:21
Odpovědět  Markýza

Tedy Markýzo vy znáte moc!! To čumím jak rokxor z beronu. Mám rád chytré lidi, ale nesmí být namyšlení. To je to s čím jsem se na PP setkal mockrát. Tady si myslím, že je to prozatím ok. Je asi hezké být vzdělán, mě to moc nebavilo. Klasiku také občas dávám, ale spíš jsem rocker, no a tam jsme byli povětšinu ne vděláni ale zděláni. 🤣🤣🤣🙋‍♂️

Markýza
21. 11. 2022 13:58
Odpovědět  Pavel K

To není žádné zvláštní vzdělání, Pavle. Jen kus středoškolské látky, který mi pevně utkvěl, protože jsme se to jako třída naučili zpaměti. On se psal rok 1970.

Pavel K
21. 11. 2022 18:39
Odpovědět  Markýza

Tak to jste o kousek ve předu.😊🙋‍♂️

Frankie
20. 11. 2022 23:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukrajinci napadli stát NATO a nic se neděje. Jak to, že nebyl aktivován článek 5?

Vladimír
20. 11. 2022 23:55
Ohodnotit příspěvek :
     

“…položili kytice k hrobu Ludvíka Zifčáka…” – jo, to se povedlo :-))))))

21. 11. 2022 08:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to vtipné,ale je to špatně. Za vším stojí Británie. Dochází jim ropa, plyn, kolonie se trhají jedna za druhou, velmoc má inflaci že lidi nemaj co žrát. Jsou nervozní jak kočka v troubě. A tak je popadli koloniální choutky…opět. Američanům se do toho nechce, protože už tuší, že Británie Čivavy a Zelenina lžou jak když Goebbels tiskne.
A tak MI6 přispoupila k poslednímu zoufalému kroku. Zburcovali Zeleninu a své zkorumpované středoevropské Čivavy a provedli False flag…s tím že zatáhnou NATO do války. Ovšem Američanům to neřekli…Těm poěrně rychle došlo o co se jedná, a hodili jim do toho vidle, protože nemají v umyslu jít do války s Ruskem.
Za vším je Británie! Tak jako za Irákem. Upadající Velmoc, která bez vykrádání slabších už dál není schopná na poli Veolmocí zůstat. Stane se z nich politicky bezvýznamný ostrov.
Pro to zničili ten Plynov, o tom nejspíš Američané také neměli tušení….Británie se rozhodla že bude hrát Vabank.
Naším ukolem je zbravit se jakkoli těch zkorumpovaných Čivav co tu mají nastrčené, než nás zatáhnou do války…demoverzi jsme viděli. Čarodějnice Černochová už měla podvěšené bomby na koštěti….

21. 11. 2022 08:32
Odpovědět  Veny232

Pro to taky ten Britskej Cikán pospíchal rychle za Zeleninou, když to nevyšlo… 😀

Slavomír
21. 11. 2022 17:21
Odpovědět  Veny232

Škoda že válka mezi Nato a Ruskem nevznikla, třeba by jste měl štěstí a dopadla by raketa na tvojí hlavu