Po Vystrčilovi, Pekarové – Adamové a Roučkovi  další na řadě  Alexandr Vondra ?  

      Po Vystrčilovi, Pekarové – Adamové a Roučkovi  další na řadě  Alexandr Vondra ?  

   S  vyznamenáními a řády, kterých se dostává členům politické reprezentace,  loutkám v soukolí  (nejen)  pětidemoličních  stran od  politických kamarádů  ze  „spřátelených“ zemí  se roztrhl pytel.

   Na letošní březnové nejvyšší vyznamenání Tchaj-wanu pro Markétu Pekarovou – Adamovou  a  dubnové předání státního vyznamenání Ukrajiny Řádu knížete Jaroslava Moudrého II. třídy  Miloši Vystrčilovi a  Markétě Pekarové – Adamové  naváže  koncem května sociální demokrat Libor Rouček. Na sudetoněmeckém sjezdu konající se ve dnech 26. – 28.5.  obdrží nejvyšší vyznamenání tohoto spolku, cenu Karla IV.  Naváže na disidenta Petra Uhla, lidovce Daniela Hermana a další  šťastné vlastníky tohoto  metálu, připomínající  Čechům protektorátní orlici, nejvyšší vyznamenání pro tehdejší protektorátní kolaboranty.

   Dalším bezpochyby nejvážnějším adeptem  na obdržení státního vyznamenání, tentokrát od americké strany, je europoslanec a vlivná tvář  ODS Alexandr Vondra. Nejen za  jeho vytrvalé 30.- leté úsilí  při  obnovení a  rozkvětu vztahů mezi  dnes  již  jen ČR a USA  vedoucí až k současnému  podpisu vazalské smlouvy mezi oběma státy, ale především  za  jeho  „blitky“  při  obhajobě této smlouvy  v televizi a dalších mediích , aniž by znal podrobněji její skutečný obsah.  Další vzorný žák ministra propagandy P.J.Goebbelse.  Tomu se říká víc, než jen  poslušný lokaj!

                          Miroslav Kavij

sdíletj na

3.7 13 hlasy
Ohodnotit příspěvek
Souhlas
Upozornit na
50 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
sizok
24. 5. 2023 13:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Tomu se nedá nic jiného, než zasmát.
Podržtašky dostávají metály. Kam až to naše společnost
dotáhla. Jdu blít.

Pavel z Moravy
24. 5. 2023 13:49
Odpovědět  sizok

Vždyť ať si je rozdávají, v očích vlastenců a slušných lidí zůstanou pouze prodejnými tvory bez důstojnosti. Ještě není všem dnům konec. A v této naší vlasti přišli nyní k moci skutečně ti nejhorší, kteří zde žijí. Na sk.news-front.info je článek o ruském raketovém systému Viťaz, který pracuje v pasivním i aktivním systému v dosahu 120 km bez jakékoliv obsluhy, tedy automaticky. Teď byl úspěšně vyzkoušen na Ukrajině. Kdo ví, s čím naši slovanští bratři ještě přijdou.

Helena
24. 5. 2023 14:25
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jen ať si rozdávají metály – za chvíli je budou strkat do šuplíku a budou hledat, kde nechal tesař díru. Jen co amíkům dojdou doláče a nebudou mít na koláče. Tak tam začne fičák. Rusové dobře vědí, proč není třeba v usácku nijak zasahovat, nechají je uvařit ve vlastní šťávě. Jen ti naši mamlasové – jako vždy – jsou na ocase dějin.

Standa
24. 5. 2023 15:58
Odpovědět  Helena

Tak Koudelka BIS , řed. vez. služby,náč. gen policie v v Barolomějské atd . dostali od Pinocheta na Hradě hodnosti!Generálské! ,, To se nám to hoduje, když nám jiní půjčují”
Připomíná mě to ,, Tři veterány ” s těmi medajlama v v té hospodě,, Za to si koupíš PRD””.
Mimochodem … Masaryk dal Musolinimu nejvyšší řád Bílého lva!.

Pavel K
24. 5. 2023 16:27
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pavle nebuď naivní, těmhle je vysoce u (!) co my si o nich myslíme. Ti jsou natolik přesvědčený že konají dobro a i kdybys jim na…s…ra..l na hlavu jsou schopni tio s úsměvem poděkovat. Jsou to naprostí šílenci a jsou nemocní.

zuza
24. 5. 2023 19:00
Odpovědět  Pavel K

pre nich je najdôležitejšie tučné konto a nejaký ranč v Austrálii alebo rezidencia na Floride či v Malibu. A samozrejme vystriehnuť ten správny okamžik a chytiť lietadlo v správny čas.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
24. 5. 2023 20:27
Odpovědět  zuza

Však zuza píši že jsou chorý vydutý psi.

Liba
24. 5. 2023 20:09
Odpovědět  sizok

Souhlas ,je to hnus, co se tady děje 👎 👎👎

Milan ze Zahrady Čech
24. 5. 2023 14:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak tomu se, Markýzo, říká kouzlo okamžiku.
My o swini, a swině v síni. 

Markýza
24. 5. 2023 14:19

😀 😀 jojo! Ale budeme vidět….jestli dostane, pak zapláču.

Albi
24. 5. 2023 15:49
Odpovědět  Markýza

Pardon, že vyrušuji, jste tu oba, zeptám se. Našli jste můj neumětelský popis, jak kopíruji obrázky? Bohužel nevím, u kterého článku to bylo, takže se nemůžu podívat. Pokud ne, zkusila bych to znovu, abych nebyla za”hamouna”. 🙂

Jinak tolik zajímavých článků, co se vyrojilo v posledních dnech, dokladujících vysokou úroveň české a potažmo evropské politiky, se často nevidí.
A medicína, konkrétně ta psychiatricko-psychologická fatálně selhává.
Že by na vině byla vakcína? 🙂

Markýza
24. 5. 2023 16:44
Odpovědět  Albi

Já si to přečetla, díky (taky už nevím, kde to bylo – (fakt tu chybějí soukromé zprávy) a postupovala jsem dle návodu 🙂 ale stejně jsem nepochopila, jak to v konečném kroku nacpeš sem, do okénka pro koment.

Albi
24. 5. 2023 19:24
Odpovědět  Markýza

Zobrazíš si v novém okně obrázek/video, klikneš pravým tlačítkem na adresu (https://…), zkopíruješ ji, vrátíš se do původního článku a vložíš pomocí Ctrl + V.

Někdy se zobrazí přímo obrázek, jindy jen jako odkaz. Čím to je a jak si zvolit co chci použít, to je “vyšší dívčí”, to nevím a zatím jsem se o to ani nepokoušela.

Markýza
24. 5. 2023 20:19
Odpovědět  Albi

Tak schválně.

comment image

Markýza
24. 5. 2023 20:21
Odpovědět  Markýza

No hurá! Normálně jsem tam zkopčila adresu obrázku a je to, milá teto! Děkuju hezky, to by mě nenapadlo.
Blbý je, že to nejde s uloženýma obrázkama……..

Milan ze Zahrady Čech
24. 5. 2023 21:27
Odpovědět  Markýza

Hele, holky, přece tu nemůžu bejt jedinej blbec! Dnes už na to prdím, jen si uložím odkaz na tenhle článek a vyštrachám tamten – mát tucha, že to bylo pod některým Štefcem -, ale přes víkend si na to musím udělat čas. Jo jo. Ješitnost je sfiňa.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
24. 5. 2023 21:49

Ufff… To jsem si dal. Až doteď jsem to hledal. Nebylo to pod Štefcem. Ale neva, aspoň mi nesplaskne ego. To by bylo, aby na mě nějaký holky vyplazovaly jazyk a dělaly kyš… kyš… blbééééj…. blbééééj….
😀
P.S. A abyste na mě nedělaly kšš kyš, tak si to natrénuje někde u staršího článku.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
24. 5. 2023 22:55

Nevím jak markýza, ale něco takového bych si – a zrovna u tebe – nedovolila. Od toho mám, resp. měla jsem jiné, ale ne na tomhle webu.

Milan ze Zahrady Čech
24. 5. 2023 23:38
Odpovědět  Albi

Ále, prdlajs. Přece vás už znám a vím, že od vás, nebo od Pavlíků, či Boomera, by to nebylo bl-bý mach-rování, ale jen přátelský šťouchance ať je sranda.

katango
25. 5. 2023 10:37

Můj otec vždycky říkal, že sranda musí bejt, i kdyby fotra věšeli.

Milan ze Zahrady Čech
25. 5. 2023 14:08
Odpovědět  katango

Tenhle z hovínek si to taky myslí:
Navrhnu zastřelenou na státní vyznamenání, prohlásil cynicky senior odsouzený na doživotí

Albi
24. 5. 2023 22:51
Odpovědět  Markýza

Kde uloženýma?
Pokud v záložkách, jednoduše ho jen otevřeš v novém okně a potom postupuješ stejně.postupuješ stejně.
Pár zkoušek a budeš to dělat automaticky.

Jen jsem ještě zapomněla dodat, že některé obrázky z mě neznámých důvodů zkopírovat opravdu nejde. Prostě se nedá najít jejich adresa, ale zatím jsem jich našla minimum. Ty prostě musím vzdát.

Nejvíc mě mrzí, že nešel uložit obrázek-vtip:
Krásná mourovatá kočka (typ “pouliční směska”), sepjaté pacičky – říká:
“Pane Bože, dej, ať všichni, které jsem dnes poslala do p@dele, se tam v pořádku dostanou!. 🙂

Milan ze Zahrady Čech
24. 5. 2023 23:40
Odpovědět  Albi

Hezkýýýý!

Mirek
25. 5. 2023 13:14
Odpovědět  Albi

Ty nepoužíváš prográmky na snímání obrázků a vůbec obrazovky ? Myslím , že něco takového je zabudováno přímo ve Windows. Já již asi 15 let používám Ashampoo Snap , nyní je verze 15. Je to levný a užitečný software.Umí sejmout i video.

Milan ze Zahrady Čech
24. 5. 2023 17:26
Odpovědět  Albi

Našli, moji rádcové, našli. A díky moc. Jenže když jsem to proštudoval, tak jsem se zděsil a radši budu dál za řípu a dělat že nenašli.

Pavel K
24. 5. 2023 16:29

….ale kdepák v síni jsme my a se..ree.mee v ní. 🤣🤣🤣🤦‍♂️😥

Koloma
24. 5. 2023 14:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Výblitky toho dalšího zasloužilého, protinárodního Chazara a hloubka jeho zarytí v americké řiti jsou ne na jedno ale hned na dvě významenání.

katango
25. 5. 2023 10:38
Odpovědět  Koloma

Myslíte na každou podrážku jedno? Protože víc už z té řiti nečouhá.

orinoko, k
24. 5. 2023 14:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Celá tzv Charta 77 byla podporována ze zahraničí. Když chtěl Janouch, či k mido, vyúčtování této podpory chatre sedmdestatsedm, tak se myslím nedočkal ani pokusu o něco takového.
Vnitřní kruh chartistů pobíral už tehdy cca 10 000,- kachli měsíčně. A některým to nestačilo. Tak se muselo šetřit a někdo musel z kola ven. Přesně ten, který celou záležitost později napraskal do éteru. Situace k zamyšlení pro současné vládní korytare.
Ten rozslapnuty gesicht, jímž tak vyniká vondrkan, měl už tehdy mohutně zabořenou palici v emerovyfuku.
Překvapivé je docela to, že pobíral žold i od sudetaku, kteří po glasspapiru poklekali před mravním prostitutem Placatkou. Až tak daleko to došlo. Arcisudetak Walter Becher – Československo bude raději rozbito podruhé, než aby Karls Bad zustal navždy Karlovými Vary.,
A tak vyznamenání dostává kdejaký kripl z Kakanie, aby ta situace už neměla chuť kulometných dávek, když ochotných jebancu je tolik k mání.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
24. 5. 2023 15:54
Odpovědět  orinoko, k

Kdo umí, umí.
Bible prý praví: “Hoden je dělník mzdy své”. 🙂
Doufejme, že všem aktérům se jí dostane plně podle zásluh.

Pavel K
24. 5. 2023 16:33
Odpovědět  orinoko, k

Však je vožralí jako prasata načapali, jak si se zrzavým potkanem hulí tyčky.

orinoko
24. 5. 2023 19:34
Odpovědět  Pavel K

Prý ano. Tak každý jsme nějaký, že… ale ten krátký popis situace mě opravdu rozesmál. Nakonec různých svědectví je celkem dost. Ale některá už nejsou na webu dostupná.
Jáma Pamětnice je docela živá pořád.

Tneserlid
25. 5. 2023 10:54
Odpovědět  orinoko, k

Charta 77 byla a= protistatni oganizace, myslim ze kolem 99.tem se samy Usvedcili

unor 2022
24. 5. 2023 14:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Jen at se vyznamenava.
Kazda takova vlna vyznamenavani je vyrazem koncem nejake ery. V prubehu jakekoliv ery se nevyznamenavalo. Uprostred pokojneho ziti dane vladnouci skupiny nebylo potreba zduraznovat, vyzdvihovat sve oddane slouhy. Pokojne se uzivalo moci.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
24. 5. 2023 15:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Páníšci vyznamenávají svoje věrné.A co se metálů týká – pověste si je vejš ať se houpou.

sizok
24. 5. 2023 15:57
Odpovědět  Gales

A co jich měl Brežněv? Nosil je i na zádech.

Gales
24. 5. 2023 19:43
Odpovědět  sizok

To ale byl Ukrajinec.

zuzana
24. 5. 2023 15:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Hillary Clintonová: Vítězství Trumpa by znamenalo „konec Ukrajiny“

https://aktax.cz/hillary-clintonova-vitezstvi-trumpa-by-znamenalo-konec-ukrajiny/

Aleš
24. 5. 2023 15:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Vondru nejde slušně komentovat.

Pavel K
24. 5. 2023 16:35
Odpovědět  Aleš

Vono je jich takových daleko více, je to všechno z jednoho hnízda.

Gales
24. 5. 2023 19:44
Odpovědět  Pavel K

Z jedný pr.dele.Z té emerické.

zuzana
24. 5. 2023 16:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Soros, Schwab a Gates jsou „nesvatou trojicí“, která zosnovala naši dystopickou minulost, přítomnost a budoucnost

https://aktax.cz/soros-schwab-a-gates-jsou-nesvatou-trojici-ktera-zosnovala-nasi-dystopickou-minulost-pritomnost-a-budoucnost/

Jura S
24. 5. 2023 17:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Víc metálů , víc Adidas 🙂

Pijack
24. 5. 2023 18:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Skupina nejbohatších lidí v ČR, tzv. miliardáři disponuje majetkem v celkové hodnotě 3 biliony korun. To není hoax, ani dezinformace. Zveřejnil to oficiálně FORBES. Celkový státní dluh ČR jsou 3 biliony Kč.
A teď tu pohádku prosím, kam ty 3 biliony zmizely.?
Ti lidé jsou známí. Reforma se dělá tak, že tihle zloději vrátí své 3 biliony a stát bude zase bez dluhů.

Jura S
24. 5. 2023 18:17
Odpovědět  Pijack

Jste nějak myšlenkově omezený (retardovaný) ? Jisté je, že stádo “ovcí” je schopno generovat ročně nějaké , víceméně konstantní množství ” vlny”. Přesun, že si jeden “honák” vezme 100 či 1000 x více než ostatní množství vlny neznásobí… Bilioný nejsou v “zadeli” jsou jen “deponovány” před “chátrou “….

Autor
24. 5. 2023 19:03
Odpovědět  Pijack

Správný a pravdivý postřeh. Již před dlouhou dobou jsem si začal myslet, že všechno to bohatství je přímo ukradené všem ostatním a vytváří “bublinu”, kterou ale zas platíme jen my a tím jim zase zvyšujeme hodnotu jejich majetku. Takový kolotoč.
Ostatně ty bankovní krize jsou proto, že banky rozdávají peníze bohatým, aby rostl jejich osobní příjem a pro nás ostatní mají pyramidu, kdy vytváří peníze, které mohou “půjčovat” (prostě lichva) ostatním. K tomu jim stačí pouhá 4% zajitění – 96% jsou peníze z “luftu”. Tím se také spouští prvotní inflace a díky inflaci zase mohou zvyšovat ceny a nemusí zase “až tolik” zvyšovat platy těm obyčejným.
S tím souvisí i tzv. digitální měny -Bitcoin atd., což ale v podstatě není – domyšleno do důsledků – nic jiného než spotřebovaná el. energie na “výpořty” nové “měny. A vážně může někdo věřit, že je to “svobodná měna”, která umožňuje obcházet různé instituce a kterou akceptují a perou banky? Digitální převody jsou něco zcela jiného, zde se jedná o převody skutečných měn.

orinoko
24. 5. 2023 19:40
Odpovědět  Peter 008

Doporučuji policejní statistiky vnitřního zaměření. Občas je dostávám od známého. To je čtení!
Policie žasne , kolik se ročně pořád dokola v tomto státě rozkrade miliard. Jediné vysvětlení nachází v situaci , kdy už si ten mamon keťasově kradou navzájem. Za politického krytí místních, momentálně vládnoucích, kandelábrů.

Karel
24. 5. 2023 19:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Heil Hitler Sašo! Gratuluji k vlastizradě.

Pavel K
24. 5. 2023 20:25
Odpovědět  Karel

Karle zrovna na něm se ta matička příroda vyřádila a k obrazu svému nám ho zdeformovala. Myslím si že prvním setkáním to muší býti každému jasné, aby si na něj dával bacha a stranil se mu.

Petr
25. 5. 2023 09:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Vondra , to je jen ubohej vyllízávač amícké řiti , když mu chtná on si to vyznamenání za tu snahu zaslouží