blog

Po bitvě je před bitvou

autor: Vidlák

Přátelé, dnes večer budeme vědět. Dnes večer se ukáže, jak jsme bojovali a také se ukáže, jak bojovali naši protivníci. Nenechme se mýlit, oni také mobilizovali voliče a dělali první poslední, aby odvrátili to, co jsme na ně chystali. Pokud zvítězíme, slavme… pokud nezvítězíme, nepropadejme malomyslnosti.

I kdyby to dopadlo nejlépe jak mohlo, i kdyby se v komunálu Pětikolka odebrala na smetiště dějin, bude to stát ještě hodně úsilí a svornosti, než si naši zemi vezmeme z cizích rukou zpátky. Pamatujte, že po volbách je před volbami.

Je třeba se chystat na další krok. Na středeční demonstraci na Václaváku. Pokud jsme dnes zvítězili, musíme tam zahulákat tak, aby to bylo slyšet každé vesnici i přes mlčení České televize. Pokud jsme dnes nezvítězili, musíme Václavák nejen naplnit, ale přímo ucpat i s přilehlými ulicemi.

Česká televize samozřejmě zase pilně mlčí, takže při trošce štěstí mezi sebe opět uzavřeme pár stovek pražských libtardů, kteří si v tlačenici budou muset vyslechnout, jak to vidí venkovští burani. Stejně by mohli dopadnou i nějací Dojče turisten, kteří by pak mohli doma poreferovat o novém Pražském jaru.

Nezůstávejte doma, přijeďte do Prahy. Že je to drahé? Za pár měsíců nebudete mít ani práci, ani peníze. Že je to daleko? Za pár měsíců se už nikam nepodíváte, protože benzín bude na příděl. Všichni jsme viděli našeho derniéra a jeho jasné signály. Všichni vidíme, pro koho dopravdy vláda pracuje. Bojujeme za naše děti, byť ty to někdy nechápou. Tak sakra bojujme jednou pořádně!

Já pro vás dnes něco mám…

Minulý týden jsme tu několikrát prokydávali naše obavy. Že tady demonstrujeme, snažíme se o změnu, učíme se sounáležitosti a toleranci… a ono to pak dopadne jako vždycky. My si připneme trikolóru složenou do tvaru jedničky, že máme republiku na prvním místě, přijedeme do Prahy, zaplatíme si to, zahulákáme… a nakonec zjistíme, že si náš boj někdo zprivatizoval, vylezl po našich zádech ke korytům a pak rád zapomněl, kdo ho tam vyslal.

Říkal jsem, že potřebujeme ještě druhý symbol. Symbol venkovských vidlí, který bude všem říkat, že tentokrát si to vzít nenecháme. Symbol, že jsme se odposledně poučili. Symbol, že na nás nikdo nemá bianko šek. Symbol, že tu demonstrují lidé práce, tátové od rodin, mámy od dětí, ba i důchodci, kterým to není jedno. Symbol, který ještě nebyl použit, ze kterého naše pravdomluvná mééédia hned tak neudělají jasný důkaz našeho extrémismu. Zároveň je to symbol, že už nepotřebujeme majnstrýmová média, že už máme vlastní komunikační kanály. Symbol, že máme vlastní mluvčí i vlastní zpravodajství. Symbol toho, že mééédia už nerozhodují, o čem se bude či nebude mluvit.

Na demonstraci nejdeme lustrovat řečníky. Jdeme tam, aby nás přesvědčili a aby se osvědčili. Ještě nejsou volby do sněmovny. Všichni ti řečníci budou muset vybojovat nejednu bitvu a mnohokrát osvědčit odvahu. Jdeme jim dát příležitost, aby mohli ve svých tornách najít maršálské hole. A zároveň jim jdeme ukázat, že se mají o koho opřít, že náš národ nezahynul. Jdeme jim ukázat sílu, která nemůže být přemožena, může být jenom zrazena… Jdeme jim ukázat potenciál této země a jejích dětí.

Vyzýval jsem, ať si připnete symbol vidlí. Fantazii se meze nekladou.

Ale hned jak jsem to napsal, chytilo se toho několik přátel a začali tvořit. Vytvořili toto:

Jdeme si vzít naši zemi

Přejí si zůstat v anonymitě, proto jim chci alespoň takto poděkovat za jejich práci.

Pokud to chcete použít, klikněte zde. Vytiskněte, podlepte, dejte „sichrhajcku“ a máte odznak. Nebo si to prostě natvrdo nalepte pomocí pásky na rameno. Jsme národ improvizátorů a šikovných ručiček. Jistě vymyslíme i spoustu dalších možností.

Na srdci mějme trikoloru ve tvaru jedničky. Aby každý viděl, kde je náš domov. Na rameno si připněte vidle. Aby každý viděl, že se nebojíme vzít za práci i za obranu a že to u nás zpravidla děláme tím stejným nástrojem. Ukažme našim budoucím ministrům, že mají číst Vidlákovy kydy. Ukažme sobě navzájem, kolik nás je.

Sejdeme se pod koněm.

sdíletj na

28 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Per
24. 9. 2022 14:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Pokud se stane opět taková věc, že někoho zvolíme do vedení a nově zvolené vedení zase opomene ty, kteří je posadili na vrchol státu, zase je tu možnost nového vedení. A pořád tak dlouho, dokud si volení politici neuvědomí, co chce společnost .
Žít v klidu a nemít nedostatek. Ano, opět budou lidé, kteří se budou cítit poškozeni, ale už Římané hlásali “Chléb a hry”

Luboš z Jihu
24. 9. 2022 14:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Místní volby o celostátní situaci mnoho nepoví, to spíše ty senátní.

24. 9. 2022 18:16
Odpovědět  Luboš z Jihu

Jenže jak já mohu ovlivnit senátní volby, když jsem mimo senátní obvod – nejbližží je UL – a volby do senátu se tudíž v LTM okrese nekonají?

Masunta
24. 9. 2022 19:59

Chasidy – pořád ti to píšu – na 12,5 minuty zataj dech a je to fertig.

Masunta
24. 9. 2022 14:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Zítra mají být vyhlášeny výsledky voleb. Pak bude diskuse onačejší.

Luboš z Jihu
24. 9. 2022 15:22
Odpovědět  Masunta

Víceméně jasno bude do pár hodin. Docela mne překvapil nízkých počet hlasů pro Nielsena.

Pavel K
24. 9. 2022 16:27
Odpovědět  Luboš z Jihu

Kdyby Volby někdy mohly něco změnit, tak už je dávno zrušili.
🤣 🤣 🤣 🤣 🤣
Jak nepředvídatelné. 💩💩💩

Masunta
24. 9. 2022 16:32
Odpovědět  Luboš z Jihu

Kandidát do Senátu, právník Tomáš Nielsen, vyzyvatel Vystrčila za PRO. Ano, je to tak. Sázím na argument, že je Nielsen málo známý. Také je to důkaz, že vlast oplývá ovčany. Zase měli příležitost a zase to podělali.

Pavel K
24. 9. 2022 17:11
Odpovědět  Masunta

Tam jde asi o hodně, volební účast cca 52%, to je dost než fšude okolo.
Takže dost lidí i na to aby volili už teď Nielsena, bohužel v jihlavském okrsku budou mít rádi šikmé oči a platit majlant za energie a ještě budou Vystrčilovi mávat. Omluví tu bandu tupců jen to, že je to cinknutý. Nene, musí tec krev, ale i tak si nejsem jistý, že to někomu dojde, jak se má chovat. 👎👎👎💩💩

Masunta
24. 9. 2022 19:11
Odpovědět  Pavel K

Díky za reakci – zajímavou.

24. 9. 2022 18:19
Odpovědět  Masunta

Ještě ne. Ještě jedno kolo. Třeba to přiměje zvednout pr-del aspoň část mlčochů.

Masunta
24. 9. 2022 19:45

Chasidy poučovací, bez tolerance. Ale nazývá to jinak. No dnes můžeš obsloužit i tu pátou končetinu, a nezapomeň na humanitární terapii. Před usnutím pomyslet na Hospodina a na 12,5 minuty zatajit dech.

Pavel K
24. 9. 2022 20:22

Však výše píši, že tam byla 52% účast. Možná největší v celé ČR. Zas tak to nesleduji, mám vpyččyyy. Teď se podívejte kolik z těch 52% to asi hodilo Čoudícímu ježkovi čulibrkovi, kolik Nagy… a pak Nielsenovi. Tak jak asi může dopadnout druhé kolo?!!Nobo to počítám blbě?🤣🤣🤣🤣🤣

24. 9. 2022 20:50
Odpovědět  Pavel K

Myslím to tak, že se třeba mlčochové zaleknou. Já vím…

Masunta
24. 9. 2022 21:52
Odpovědět  Pavel K

Chasidi poučovací tě chtěl poučit. To je jeho hlavní vlastnost, ještě s beztolerantností.

Teuton
24. 9. 2022 14:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Mám trochu obavu z jedné věci. Zfalšovat komunální volby je o něco těžší než volby parlamentní, přesto jsme si skoro jist,že se BIS, Bezpečnostní informační služba podpraporčíka Michala Čoudelky, o něco ve prospěch fialových pětizmrdů pokusila. Chvíli nedáváte bacha a čučkaři rychlou operaci pětizmrdům přihrají 200 000 hlasů navíc. BIS je v podstatě detašovaným pracovištěm TOP 09, takže lze čekat i tu největší levárnu.

Eva
24. 9. 2022 16:23
Odpovědět  Teuton

Tolik aut s pražskou poznávací značkou jako včera, když začalo hlasování jsem nikdy v naší obci neviděla. Jsme obec u Kopřivnice a že by zrovna včera (dnes také) zabloudili oni ridiči audin a podobných vozů?

Duudu Wo
24. 9. 2022 16:26
Odpovědět  Teuton

Hlavně je to detašák CIA.

Pavel K
24. 9. 2022 17:13

Máme se jako na zámku, ať to trvá věčně. ( Pahorek).🤣🤣🤣🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️💩💩👎

Frankie
24. 9. 2022 17:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak to vypadá, že zmetek Pepek Vystrč se do senátu zase dostane. Zase se ukázalo, že spousta voličů jsou idioti.

jiří
24. 9. 2022 18:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Dokud lidé budou hledat svou hodnotu a bezpečí mimo sebe, tak se nemohou nikdy osvobodit, i kdyby o svobodě mluvili sebevíc a uspořádali za ní nekonečně mnoho pochodů a revolucí. Revoluce, které mají osvobodit lidstvo vždy a zákonitě skončí další verzí otroctví. To, že se změní rétorika, ještě neznamená, že se změní programy, které nám vnutili a vytváří tuto pokroucenou realitu.
https://celostnivzdelavani.cz/nedefinujte-se-tak-ze-se-srovnavate-s-ostatnimi-nezalezi-na-tom-kolikrat-vam-zatleskaji

Pavel K
24. 9. 2022 21:22
Odpovědět  jiří

Tak jsem zkouknul včerejší i dnešní, super odvaha a nátura. Škoda že není takových více a ostatní ovce se jen vezou a ještě na tyto vlastence ukazuje prstem. Vyssrrall bych se na lidi, jsou to ovce.

Autor
24. 9. 2022 21:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Per 24. 9. 2022 14:11
To se dělo celých 33 let, tak co by to teda chtělo?
Já to napíši stručně a jen orientačně.
Chtělo by to odpovědnost každého občana za svou zemi.
Chtělo by to pochopit, že bez práce nejsou koláče, že žádné virtuální služby nic nevytváří.
Chtělo by to pochopit, že digitální svět je potenciálním pomocníkem ve správných rukách, ale zlým vládcem nejen našeho času, ale i myšlení.
Chtělo by to pochopit, že krásné sliby nejsou nic než pouhá slova a že vždy rozhodly a rozhodují činy, reálie.
Chtělo by to pochopit, že musíme být soběstační nakolik to jen lze, vždyť “nadbytek ” můžeme prodat a nebo vyměnit za jiné potřebnější …
Chtělo by to pochopit, že když se někdo paktuje s cizinci, kteří nemají s námi jako celkem dobré úmysly, že takový je zrádcem.
Chtělo by to aby se každý sebevzdělával po celý život. Každý nemusí mít přitom spoustu titulů, ale výsledky za sebou ano.
Chtělo by to pochopit, že když chlap neumí zatlouct hřebík správně a žena neumí uvařit chutné a poctivé jídlo, že něco není v pořádku.
Chtělo by to vědět, že smysl života má každý na dosah, a odkládání početí dětí znamená obrovské potíže pro všechny, především pro ty, co si chtěli “jen ještě trošku užít”. Žádná kariéra nedá nikdy nikomu a také žádné ženě smysl života. Všechny kariéristky, pokud neměly děti včas, jsou zatrpklé a povýšenecké mrchy na kvadrát.
A tak se dá pokračovat nadále, je toho samozřejmě více, ale tohle si musí uvědomit a sesumírovat každý naprosto sám.

25. 9. 2022 01:07
Odpovědět  Peter

Krom toho všeho by to také chtělo povinnou účast na volbách. On TGM dobře věděl proč ji prosadil.

Masunta
25. 9. 2022 03:50

Poučovací Chasidi bez tolerance … rup psych.

Masunta
26. 9. 2022 09:28
Odpovědět  Masunta

Kdy sis naposled měnil povlečení v posteli a trencle ? Kuk na strejdu… 🙂

VratislavII.
26. 9. 2022 12:21
Odpovědět  Masunta

Já nemám jen čtvero jako ty na jaro, léto podzima zimu,psych psych psych psych psych 🤮