Petr Hampl: Česko podlehlo. Vozí uprchlíky z Kábulu. Dobrovolně. Toto přijde

19.08.2021 8:14 | Glosa

Petr Hampl, sociolog a velký kritik islámu, má za to, že čeští politici tak dlouho bojovali proti kvótám na uprchlíky, až si nakonec kvóty zavedli sami a teď si sem v armádním letadle vozí uprchlíky dobrovolně po desítkách. A tito uprchlíci budou situaci v České republice ovlivňovat už navždy. Hampl je toho názoru, že budou nebezpeční a české úřady jim kvůli tlaku neziskových organizací nebudou schopny čelit.

Sociolog Petr Hampl varuje, že na pandemii koronaviru celý svět brzy zapomene. Je přesvědčen, že na ni brzy zapomene i Česko. Ale desítky Afghánců, které sem doputovaly v posledních dnech, budou podle Hampla Česko ovlivňovat už navěky.  

„O epidemii nebudeme za dva nebo tři roky vůbec vědět. Ale afgánská kolonie, která je zakládána (respektive radikálně posiluje už existují afgánskou kolonii) – ta bude ovlivňovat život v českých zemích už navždycky. To, čemu se říkalo kvóty, a proti čemu všichni bojovali, to se nakonec stalo okamžitě, hladce, a bez jakékoliv veřejné debaty. Dokonce se za tím účelem spojily politické strany napříč spektrem – z jejich pohledu je tedy vybudování afghánské kolonie mnohem vyšší prioritou než státní dluh, zvládání covidu, ostraha hranic, osud českého zemědělství či cokoliv jiného. Nenechme si namluvit, že je to kvůli záchraně životů. Kdyby šlo o záchranu životů, bylo by řešením ty lidi usadit v Turecku, Egyptě, Sýrii nebo kdekoliv jinde. Bylo by jednodušší, praktičtější, bezpečnější, méně náročné pro ohrožené lidi… a samozřejmě levnější,“ poznamenal k tomu Hampl v textu uveřejněném na svém webu.

Přísun nových Afghánců do Česka podle něj posílí neziskové organizace, které chtěly přijímat další a další migranty. K duhu prý půjde i úředníkům, kteří aspoň budou mít o kom rozhodovat a zachovají si tak práci.

„Za první vlnou přijdou příbuzní. Za nimi příbuzní příbuzných. Za nimi příbuzní příbuzných příbuzných. Pokud dnes někdo tvrdí něco jiného, je to bezvýznamné. Rozhodovat budou soudci Evropského soudu pro lidská práva,“ pokračoval Hampl.

A pokud už máme na českém území nové Afghánce, Hampl volá po tom, aby prošli intenzivním kurzem češtiny, i místních zvyklostí, aby jim úřady pomohly najít práci a aby jim byl striktně zakázán kontakt s Afghánci, kteří v Česku žijí už delší dobu. Hampl tvrdí, že tato komunita je radikální a potenciálně nebezpečná.

„Jenže nic takového se nestane. Noví afgánští kolonisté budou od prvního okamžiku pod vlivem radikálních fundamentalistů. Neziskovky je povzbudí k tomu, aby se vůbec neintegrovali. Pokud by české úřady cokoliv zkusily, budou okamžitě následovat žaloby (financované z peněz daňových poplatníků). Vše bude směřovat k vytváření pocitů nadřazenosti a vytvoření paralelní společnosti. Každý náznak, že by se mohlo postupovat jinak, bude kriminalizován. Mimochodem, jen idiot může předpokládat, že by v současném Kábulu mohly probíhat nějaké bezpečnostní prověrky,“ uzavřel Hampl.
https://bit.ly/37T3eic

sdíletj na

5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Čtvrtek
19. 8. 2021 14:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Ne? Ano? Tito imigranti z Afgh se budou bát přiblížit se islámu, protože Taliban je mocný. Je možnost že budou chtít splynout v Česku s majoritou.

Nofran
19. 8. 2021 14:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Ještě,že to mám do hrobu za pár…Ale býválo tady kdysi,taky dobře za mých rodičů,než se k moci dostali současní kriminálnici a intersexuální psychopaté !!!!!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Michal47
19. 8. 2021 17:24
Odpovědět  Nofran

Přesně tak! Komunisté vraťte se, vše odpuštěno!!!!

rank
19. 8. 2021 19:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Odjinud a pěkně na lopatě!
Co pořád někdo mluví mým jménem? Jaký ,,máme povinnost“, ,,musíme pomáhat“ a tisíce variant na totéž téma. V první řadě NEMUSÍME vůbec nic. Nikomu nic nedlužíme. Lidem postiženým tornádem jsme pomohli MILIARDOU!!! Protože jsme CHTĚLI. Byli to naši lidé. Má-li někdo potřebu pomáhat někde v horoucích peklech ať tak činí. TAM a ZA SVÉ. Nikdo mu to nezakazuje. Já tu potřebu nemám. A jelikož platím daně, jako většina, byl bych rád aby se s mými penězi nenakládalo svévolně. Pokud se nepletu daně stát vybírá aby mohl fungovat. JAK státu pomůže dovoz kohokoliv odkudkoliv? Nijak. Naopak stát si za naše peníze vyrábí problém který bude opět v budoucnosti řešit. Samozřejmě zase našimi penězi. Děkuji NECHCI. V Afghánistánu jsme neměli co dělat. A pokud bude někdy někdo v budoucnu chtít kdesi za veřejné peníze ,,pomáhat“,pak jen za splnění dvou základních podmínek. Za 1. V celé naší zemi už nebude jediný člověk který bude potřebovat pomoct a za 2. I poté se v referendu slušně zeptáte plátců daní zda MŮŽETE část vybraných peněz použít mimo území státu a jinak než pro blaho občanů této země. Kteří vás mimochodem královsky živí. Do té doby jste pro mě nikoliv vláda kterou by měl člověk respektovat ale gang zlodějů, podvodníků, lupičů a dnes vlastně i vrahů kterým nejsem povinován vůbec ničím. Nadále se řídím pouze SVÝM morálním kodexem. Zákony, pravidla slušnosti jste začali porušovat vy první. Proč bychom měli my ostatní? Ps. Nevolím nikoho kdo si zakrývá obličej. Maskují se jen gangsteři. Což vy vlastně jste.