blog

Pellegrini demokraticky vyhrál slovenské volby. Pětikoalice zuří.

Čau Praho! 🇨🇿🇸🇰Pellegrini demokraticky vyhrál slovenské volby. Pětikoalice zuří. Podle ní se Slovensko stává “dalším trojským koněm Putina v EU”. Neuvěřitelná arogance a ostuda, když naše vláda mluví o komkoliv, kdo má odlišné názory než pětikoalice. Nedávno označila za proruské šváby české zemědělce, teď skoro slovenské voliče. 
👉 Za proruskou hlásnou troubu označil Ivan Bartoš i předsedu Andreje Babiše. Vzápětí řekl, že chce v Česku legalizovat konopí. Nálepkování a nesmyslné priority, to by jim šlo. 
👉 Potlačování nepohodlných názorů pokračuje kromě ODS, TOP09, STAN a Pirátů i mezi lidovci. Ministr Hladík chce ze strany vyhodit Cyrila Svobodu, protože si v jednom rozhovoru dovolil říct, co si myslí. 
👉 “Fialova” kampelička, kde měl premiér a další kmotři z ODS miliony a která byla napojená na Krejčířův gang, plánuje svoji likvidaci. Bez udání důvodů. No jo, média se na ní začala příliš zaměřovat, tak je na čase zamést stopy! Jako v devadesátkách. Hnutí ANO to takhle nenechá. Budeme žádat ve sněmovně prošetření. 
👉 Chudoba v České republice: čtvrtina lidí je na jejím pokraji. Každá šestá rodina je na dávkách. Takhle bohužel dopadá naše země s vládou pětikoaličních stran. Už aby byly volby.
👉 Starostové plánují sloučení Prahy a Středočeského kraje. Pražanů se na to sice neptali, ale už teď přemýšlí, že by Praha jako kraj mohla zmizet, že by mohla přijít o okrajové části a ty by se připojily pod vládu hejtmanky za STAN. Velmi úsměvné. 
👉 Ekoteroristé opět zablokovali dopravu v Praze. Nemám nic proti pokojným demonstracím, ale zablokovat most, kde pak neprojedou ani hasiči a záchranka? Absolutně odmítám! Takové chování se musí trestat. 
👉 Začal se bourat Libeňský most. Hnutí ANO navrhovalo tento postup už v roce 2018. Kdyby to pětikoalice a Zdeněk Hřib šest let neodmítali, ušetřila by Praha více než miliardu korun. To vše a mnohem víc se dozvíte v 78. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

Pusťte si nový díl Čau Praho!

sdílet na

13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Gales
8. 4. 2024 21:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Praha – Žumpa republiky.

Pravdomluvny
8. 4. 2024 22:00
Odpovědět  Gales

Brno je na tom stejně, bohužel všude jsou haldy plevele 😡

Ladislav 💤
9. 4. 2024 06:25
Odpovědět  Pravdomluvny

👍👍👍👍👍👍👍ano,je!

Jaroslav
9. 4. 2024 14:38
Odpovědět  Pravdomluvny

7 let jsem v Brně studyroval… Na Masarykově univerzitě prý zakázali šířit bulletin Institutu VK. Prý jakýsi student k tomu přispěl! To si nepamatuji ani za normalizace.

Ladislav 💤
9. 4. 2024 06:25
Odpovědět  Gales

👍👍👍👍👍👍👍ano, je!

Jaroslav
9. 4. 2024 14:35
Odpovědět  Gales

Koukal jsem na výsledky voleb na Slovensku. Korčok vyhrál v Bratislavě, čili mají také svou žumpu. A samozřejmě “umělci “, např Vasariova, jsou zklamání…A že Pelegrini chce nejdříve navštívit Česko je super, ty kyselé ksichty na hradě i v podhradí. Ti co organizovali bezplatnou dopravu pro slovenské voliče- je jasnější důkaz pokusu zasáhnout so jejich voleb? Dost že to zde demolujou, ještě se se rou i jiným do života. A Slováci si s nimi vytřeli Ř . Děkuji bratři

Pipa
15. 4. 2024 10:24
Odpovědět  Jaroslav

Teď je třeba více než kdykoli dříve vyjadřovat sympatie Slovensku a jejímu novému vedení.Nebudou to mít lehké, neboť EU gauneři a jejich přisluhovatelé se nevzdají.Barevné revoluce v režii USA jsou již dostatečně vyzkoušené !

Pipa
15. 4. 2024 10:20
Odpovědět  Gales

Tu Prahu zaneřádily naplaveniny! Vezměte si jednoho po druhém a zjistíte, že skutečných Pražáků křtěných Vltavou je zanedbatelné množství! A do toho všechnh ty hnusný naplaveniny z Ukronacistánu apod!

Pravdomluvny
8. 4. 2024 21:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Joooo,volby dopadly jinak, než si pětidemoliční vlastizrada předplatila u vlastizrádců na Slovensku.😎

Autor
8. 4. 2024 22:02
Ohodnotit příspěvek :
     

To konopí není žádná náhoda. Nestačí jim ani to, že mnoho mladých zkouší nějaké ty drogy a tím si zadělává na zničení života, ale chtějí zasáhnout co nejvíce lidí. Jsou to snadné zisky. Vážně někdo věří tomu, že by s etřeba USA nedokázaly vypořádat s drogovými kartely, kdyby jen trošičku chtěli? A že v tom nemá prsty i legální kapitál? Stejně jako to byla “zcela určitě” jen náhoda, že zavedly USA tu prohibici a tím neuvěřitelně vzrostly zisky mafie. Snadné a velké prachy v době hospodářské krize!
Jen tak mimochodem jsem si vzpomněl na pořad Historie českého zločinu, lze jej poslouchat na youtube. Když si odmyslíme “nezbytné politické komentáře a vsuvky jak to bylo za určitého období špatné”, tak je to mimo jiné také zdroj informací o životě prakticky všech vrstev v Čechách a na Moravě od Rakouska do nedávna. Velmi dobré, když skutečně popisují reálie a ne ty kecy okolo, jak jsem výše uvedl. Doporučuji. Bohužel však nedokázali “najít” žádné velké skandály s častí vrcholných politiků, to si lze jen domýšlet, na to jsou zase dobré záznamy z poslaneckých řečí na stránkách sněmovny.
Ta sranda je, že ty samé zločiny jim v jiné době nevadí …

Autor
8. 4. 2024 22:04
Odpovědět  Peter 008

Ale když už nic jiného, pak se aspoň něco dozvíte. Doporučuji ještě jednou. Samozřejmě to někteří tady zcela určitě znají.

Jaroslav
9. 4. 2024 14:27
Odpovědět  Peter 008

Drogy v USA podporovala vláda jako nástroj proti černochů kdesi v 60 letech, no a v Afghánistánu pod jejich dohledem vzrostla produkce opia. Je to jenom ochutnávka “boje ” usa
proti drogám. Osobně bych ovšem uvítal návrat konopného vlákna do textilek. Původní jeansy z konopí vydržely celý život,

Pipa
15. 4. 2024 10:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Hlavně si všechny ty eurošmejdy a jejich podporovatele pamatujme !