blogpolitika

Pekarová z nás, holubičích Čechů, udělala nejdivočejšího jestřába v NATO, paní Müllerová

Pekarová z nás, holubičích Čechů, udělala nejdivočejšího jestřába v NATO, paní Müllerová

„Vážně? A jak se jí to, propánakrále, podařilo?“

„Jednoduše. Na setkání předsedů parlamentů zemí NATO v pátek ve Vilniusu prohlásila, a to jako první ze všech politiků zemí NATO, kterých je – myslím těch zemí – 31, že zakládající akt NATO – Rusko z roku 1997, ve kterém se obě strany zavázaly nepovažovat se za protivníky a budovat mír v Evropě, se musí zrušit“.

„No tak na tohle, pane Švejk, zírám jak mladá vrána. Ženská a navrhuje zrušit domluvu o míru? To mi do hlavy neleze. A to na tu chytrost přišla ta dáma opravdu v NATO jako první?“

„Zřejmě ano. Ve zprávě domény iDnes.cz, která o věci informovala, nestálo nic o tom, že by to po někom jen opakovala. Takže v tomhle máme, my Češi, světové prvenství“.

„Děkuji pěkně. A co dál? Co ještě jsme se od té paní dověděli?“

„Samé lahůdky, paní Müllerová. Např. tu, že se musíme zdržet návratu k běžným vztahům k Rusku. Či že pokud existuje národ, který vstoupí do dějin tím, že změnil bezpečnostní realitu v Evropě k lepšímu, budou to Ukrajinci. No přiznám se vám, že lepší hlášku, než je tahleta, jsem v životě neslyšel“.

„Ale víte,milostpane, co je na téhle věci asi nejhorší. Že ve Vilniusu se takovýmto hláškám, jak vy říkáte, nejspíš nikdo nesmál. A že se jim možná i tleskalo“.

„Bohužel. Ale to už jaksi patří ke světu, ve kterém žijeme. Ještě štěstí, že do náší party u Kalicha ještě nepronikl. Ale já už letím, jinak mě trest za nedochvilnost nemine.

Lubomír Man

sdíletj na

26 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ijn
4. 6. 2023 00:08

G7 chce zobchodovat po vyprovokované válce proti RF za MÍR,….. SVÉ DLUHY mírem umořit, ale nebude jim dopřáno, Slované se už poučili a II.WW dokončí s jejich G7 likvidací.

All
4. 6. 2023 07:34

U nás v ČR byli lidé,co kolaborovali s Hitlerem,S fašisty a nacisty,genocidními vrahy národů. Dnes je jich zase plno,dokonce celá vláda se takto chová.Máme ale slovanské kořeny,jsme slované a to,že nás falešní politici za peníze zrazují je otřepaná muzika,nic nového. Celou řadou podvodů nás narvali ku formaci pojmenované ,,kolektivním západem”,kam nepatříme a nikdy jsme nepatřili. Většina států a národů planety chce vývoj bez utrpení a válek ,jde jiným směrem,než kolektivní západ,který směřuje k sebeizolaci bez pozitivní budoucnosti, stává se pomalu,ale jistě jakýmsi ,,Ostrovem zla na Zemi”. Z tohoto ostrova odejdeme se škrábanci,ale odejdeme,jsme slované a slovany zůstaneme.

Pavel K
4. 6. 2023 08:32
Odpovědět  All

👍 👍 👍 👍 👍 👍

Pavel z Moravy
4. 6. 2023 10:08
Odpovědět  All

Téměř nikdo již nemá ty zdegenerované zápaďáky rád. To je to nejhorší, co se jim mohlo stát. Zůstanou úplně sami. A to je výhra zbytku světa. Ono transformovat se do stavu zvrácennosti je jednoduché, ale vrátit se do normality, to je již úkol téměř nadlidský.

M.Š.
4. 6. 2023 10:46
Odpovědět  All

Jo jo,dá se říci že antiRusko,antiPutin,antiBabiš je ve své podstatě diagnoza těžkéké psychické poruchy osob,poněkud mdlého rozumu….a co jich je!?

Pedro
4. 6. 2023 07:44

Jelikož to nemohou říct vrazi za oceánem, dali to za úkol té tlusté báryšně.

unor 2022
4. 6. 2023 07:53

Da se predpokladat, ze Rusko ma Cesko zmapovane. Takze vi, ze proti jedne pohlouple angazovane a hlavne nastrcene Pekarove stoji sto tisic normalnich ceskych cloveku.
Cloveku navstevujicich vystavy, chodidich na koncerty, do ZOO, nespicich s tankem na nocnim stolku.
Jiste to pripadne zohledni.

Pavel K
4. 6. 2023 08:48

Já už se tomu jem směju, fakt. Jestli to bylo z její hlavy nevím, ale blbá je na to dost, tak bych viděl nějaký ten notový zápis, který notovala. Odkud to dorazilo není těžká hádanka. Donesl jí to rozhodně mr. Čoudelka, který se právě vrátil z alpského sjezdového lýžování z čerstvě napadaného prašanu. Prý tam byla vánice jak na Severním pólu. Kdoví jestli tam nebyla i s nimi a dělala toho (honem nevzpomenu) jak maže ty lyže. Že prý jí to mazání jde.

Markýza
4. 6. 2023 09:06
Odpovědět  Pavel K

On to bude nějaký naratýv, takový bruselskovošingtonský, co teď lítá vzduchem.
Koukněte, co právě čtu – Hamplovy glosy.
Pobavte se se mnou 😀

O konferenci vítězných mocností (3. 6. 2023)Zatím to vypadá, že NATO nedokáže porazit Rusku na bojišti. To ale nebrání tomu uspořádat summit vítězných mocností, kde budou pronášet vítězné projevy a jednat o tom, co by s Ruskem udělali (kdyby ho porazili). Určitě tam bude spousta novinářů a celebrit, budou se pořádat tiskové konference a fotografie představitelů vítězných mocností zaplaví sociální sítě. To není vtip – mluvčí Bílému domu předevčírem potvrdil, že s tím počítají.
Je to skvělý nápad. Ale mohli to konference uspořádat i bez toho zbytečného zabíjení na Ukrajině. Podobně mohli uspořádat konferenci, kde by pronášeli projevy o uvalení zdrcujících sankcí, a nemuseli kvůli tomu přerušovat dodávky surovin.

Pavel K
4. 6. 2023 11:33
Odpovědět  Markýza

My si děláme legraci, ale ti magoři možná chvilkami neví co dělají. Ještě někde doopravdy něco zmáčknou a nestačíme se divit. Ale to jsme přesně my čecháčkové, srandičky i kdyby fotra věšeli. Jinak moc děkuji za nabídku zábavy, ale mě poslední dobou strašně bolí hlava. 😊😊🙏🙋‍♂️

Milan ze Zahrady Čech
4. 6. 2023 15:09
Odpovědět  Pavel K

Hmm… Já to vidím spíš obráceně. Že maj chvilkama světlý okamžiky, kdy vědí co dělaj. Jo, a netahej mě čecháčky. 😀

Markýza
4. 6. 2023 16:10

Taky to tak vidím. A sranda je nakonec ta nejúčinnější zbraň.

Pavel K
4. 6. 2023 20:09
Odpovědět  Markýza

….a Milan…..😊😊👍🙋‍♂️

Eva
4. 6. 2023 09:05

Tak já už opravdu nevím, a klidně mě proklínejte a považujte za blbku.
Co se u nás děje to už přesahuje všechny hranice. A opozice, Rajchl, Středula – vlastně nic. Všímáte, že i na PL, Pokecu atd. ubývá článků? Ono nemá každý Facebook a Instagram.
A jak dlouho nebyla svolána žádná demonstrace? Jak dlouho se žvaní o generální stávce? A nic…
Jděte už do někam…
Začínám mít pocit, že opravdu VŠEM jde jen o to koryto a teď jen čekají, kam se vítr otočí a na kterou stranu se přidat.
A strašně ráda bych se mýlila…

Pavel z Moravy
4. 6. 2023 10:23
Odpovědět  Eva

Paní Evo, Rajchl pravděpodobně člen řízené opozice, Středula se svojí kravatou a kapesníčkem jejich človíček. Nemýlíte se, teď se čeká, kam se pohne stádo a potom ti, čekající na svoje korýtka se rozhodnou jakým směrem se vydat. A stádo zatím spí, protože v korýtku ještě něco má. Co bude zítra ho nezajímá. Tady asi není lídr ani vůdce. Nic od nikoho nečekejte, budete ušetřena zklamání. Až to tady dopadne jako v Argentině při totálním krachu, potom teprve bude veselo. A spousta těch, kterým je vše jedno se budou ptát – Co se to děje? To už jim bude ale houbeles platné. Pěknou neděli přeji ze severní Moravy.

janle57
4. 6. 2023 09:34

Pořádek v téhle zemi může udělat jen a pouze bankrot a rozpad USA,vítězství Ruska na Ukrajině
a následné sesypání žaláře národů jménem EU,ve světle neodvratného ekonomického kolapsu
téhle země se většina zdejších čummobilů zajímá,kam pojede na dovolenou,kde utratí svoje
poslední peníze ve stylu ” Dáme jídlo ” atd.atd.Dějiny naší země vždy určovaly události
kolem nás,my si sami vládnout nedovedeme a takhle to bude pokračovat až do té doby
než jako národ snad úplně zanikneme.

Gales
4. 6. 2023 09:41

Luciferiáni z Čech prezentují svoji hloupost po celém světě.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jiří
4. 6. 2023 09:49

Tak hlavně, že je venku hezky.
comment image

Gales
4. 6. 2023 09:52
Odpovědět  jiří

Vemena v akci.

Pavel K
4. 6. 2023 11:37
Odpovědět  jiří

Jiří, tvl ta svíčkovou neumí, co s ní? Za pár let to bude mít jako pracovní rukavice.
🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🙋‍♂️

Pavel
4. 6. 2023 17:53
Odpovědět  Pavel K

chlapče pokud neumíš vychovat svou ženu tak se nežeň a jestli to bude mít dle tebe jako pracovní rukavice tak to ty blbečku znamená že ti porodila potomky a s tebou zestárla ale to se ti nikdy nestane ty homopéro tebe celej život bude bolet akorát ruka a anální otvor takže nevím k čemu tam máš ty smajlíky

Pavel K
4. 6. 2023 20:12
Odpovědět  Pavel

Proč?? Protože se mě to zdál dobrý nápad blbečku z domečku. 🤣🤣🤣🙏🤦‍♂️🤦‍♂️🙋‍♂️

Pavel z Moravy
4. 6. 2023 09:58

Přes 30 roků jsme se nedívali co se na nás řítí a jaká individua se u nás chystají převzít moc. Jak se říká, pozdě bycha honit. Musíme si ale říci, že ti co to viděli kam se řítíme, neměli šanci s tím nic udělat. Ve zfanatizované společnosti vyznávající zlaté telátko jako jedinou lidskou prioritu budete v tom lepším případě zesměšněn, v tom horším odstaven mírumilovnými demokraty, třeba i od profesní činnosti. V tom je zase výhoda nás, kteří jsme pracovali v dělnických profesích, my nejsme pro tyto škůdce důležití, tudíž my nemuseli salutovat našim generálům vestoje, my jsme mohli na jejich svět házet bobek i když hodně těch, kteří nemuseli se také lísalo ke svým jako chlebodárcům jako kocourek, škemrající po páníčkovi mističku smetany. Pokud prostě člověk nemá důstojnost, nemá nic. Sice si asi tou důstojností žaludek nezasytí, jak by řekli ti praví pochlebníčci mocných, ale těm to nevadí. Ti nevědí co důstojnost je.

sergej
4. 6. 2023 11:35

Jestli zobe ukrajinské obilí tak se nedivte, jsme přeci jste to co jíte. 🙂 Ale nevšimli jste si jestli ji nad výstavním klofákem svítí voči? Jo to by se asi muselo zatím počkat na setrvalejší výkrm, teď spíš až se setmí. Ale slepicím se nasazují rudé čočky aby ve velkochovu nepodlehli kanibalismu a neuviděli červenou jako krev, takto ji nerozliší tak doufám že ji to včas naordinují s saplikují než bude pozdě. Že jo.

Petr
4. 6. 2023 19:51

Pekarka ? Ta blbá sebestředná hlupačka !!!