Paul Craig Roberts: Odkud se vzala „Covid Pandemic“ a jaký je její účel?

Paul Craig Roberts

Předně  Covid je skutečný virus. Existují silné důkazy o tom, že Covid je produktem nelegálního výzkumu biologických zbraní, píše Paul Craig Roberts, americký publicista a ekonom.Paul Craig Roberts, americký publicista14. dubna 2021 – 10:10
Výzkum umožňující přenositelnost virů začal na univerzitě v Severní Karolíně a byl přenesen do laboratoře v čínském Wu-chanu, kde byl částečně financován Dr. Faucim v NIH

Oficiálním vysvětlením výzkumu je získat předem znalosti o takovém viru, aby bylo možné účinněji a rychleji vyvinout vakcínu. Toto vysvětlení může, ale nemusí být pravdivé.

Virus Covid je skutečný, ale „pandemie“ byla uspořádána čtyřmi způsoby:

K dramatickému zveličování infekcí byl použit test v reálném čase reverzní transkripční polymerázová řetězová reakce (rRT-PCR). Nyní je známým a uznávaným faktem, že spuštění testu nad 35 prahovými cykly amplifikace produkuje falešně pozitivní míru infekce až 97%.   Světová zdravotnická organizace nyní v tichosti připustila, že test by měl být prováděn v rozsahu 25-30 cyklů, a nikoli v rozmezí 35-40 cyklů, což je základem vykázané míry infekce.

Účinná, bezpečná a levná léčba infekce Covid HCQ a Ivermectinem byla blokována orgány veřejného zdraví a podřízenými lékařskými asociacemi a odborníky.

Byly vytvořeny ekonomické pobídky, které poskytují finanční pobídky nemocnicím, aby hlásily úmrtí mimo Covid jako úmrtí Covid.  To je snadné díky vysoké míře falešně pozitivních výsledků testu PCR. Všimněte si, že letos nebyla chřipková sezóna a nebyly hlášeny žádné případy chřipky.  Důvodem je, že chřipka se počítala jako Covid a úmrtí na chřipku se počítala jako úmrtí na Covid.

Presstituti sloužili jako propagandistické ministerstvo pro „Covidovu pandemii“.   Presstituti povinně šířili dezinformace a strach a všechny odborné rady a názory naopak cenzurovali. Presstituti označují známé světově uznávané odborníky jako „konspirační teoretiky“ za zpochybňování oficiálního zkompovaného příběhu.

Jaký je účel řízené „pandemie?“

Jedním z cílů jsou zisky z očkování pro společnost Big Pharma.

Dalším účelem je kontrola populace a zánik občanské svobody, které veřejné orgány dosáhly blokováním a nošením roušek.   Veřejné orgány nyní používají mutace Covid k rozšíření a zesílení těchto kontrolních opatření.

Zbytečnost a kontraproduktivní důsledky lockdownu a masek jsou pro mnoho respektovaných odborníků tak zjevné, že vyvstala otázka, zda funguje zlověstnější agenda. Mike Whitney hlásí obavy jednoho z těchto odborníků, bývalého vědce a viceprezidenta společnosti Pfizer.  Čisté, nelegální zlo

Ti, kteří se narodili a socializovali do společností, které již přešly do zla, nic jiného neznají.   Sleduji růst zla za posledních 30 let.   Součástí úspěchu zla je diskreditace pravdy, vývoj, který pozoruji a píši o něm už mnoho let.   Fakta a důkazy ztratily vliv na agendy založené na emocích. Podřízenost faktů citům umožňuje zlu ovládat skutečnost.

Otázkou před námi je, zda jsou vakcíny Covid součástí depopulační agendy.   To je vážná a skutečná otázka.
https://bit.ly/3mWEXPb, https://bit.ly/32dXmgQ

sdíletj na