Partie Terezie Tománkové

Jak daleko je mír na Ukrajině? A kdy může vstoupit do Evropské unie? V PARTII Terezie Tománkové budou diskutovat ministr zahraničích věcí Jan Lipavský z Pirátů a poslanec SPD Jiří Kobza. Ve druhé části velká politická diskuse

sdíletj na

4.2 19 hlasy
Ohodnotit příspěvek
111 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel
30. 4. 2023 20:32
Ohodnotit příspěvek :
     

jsem u 18 minuty a končím ten idiot ministr opravdu ani neví o čem mluví to je jenom pro silné nervy

Velitel
30. 4. 2023 20:55
Odpovědět  Pavel

Ten idiot je takový idiot , že nemá ani VŠ vzdělání , tak čemu se divíte.

Albi
30. 4. 2023 23:05
Odpovědět  Velitel

Vzdělání je jen papír s kulatým razítkem, dnes silně devalvovaný.
Ode dneška věřím jen prezidentu Pavlovi.

Jeho bystrému postřehu vojáka:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-ukrajina-nejvic-potrebuje-munici-rekl-pavel-po-jeji-navsteve-230195#
„Tanky bez munice? Nedává to smysl,“ řekl Pavel po návštěvě Ukrajiny

a jeho nevídané originalitě:
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-ukrajinska-media-si-vsimaji-pavlova-vzkazu-ktery-napsal-na-vojenskou-techniku-40430224#
“….navštívil polygon, v němž se ukrajinské jednotky připravují před odjezdem na frontu. Prohlédl si také armádní techniku, kterou zemi poskytlo Česko.
Na samohybnou kanónovou houfnici Dana a raketomet Přemysl napsal „Go home, Russians. Until it’s too late.“ (Jděte domů, Rusové. Než bude pozdě.).

A děkuji novinářům, že nám tento nevídaný zážitek zprostředkovali.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Frank
1. 5. 2023 07:28
Odpovědět  Albi

A ten samá Pávek v roce 1968 okupační vojska vítal a udával všechny, kteří nesouhlasili. Zkrátka blbá, prodejná a všehoschopná guma.

Pavel K
1. 5. 2023 08:14
Odpovědět  Frank

Tak 68 bych na něj nevytahoval, to ještě (skoro) běhal po ulici s cumlem u prrdeelee. Ale budeme se bavit o rocích 76-89, to byl aktivní voják VS. Bojující proti těm které dnes vyzdvihuje do nebes. Ale kolik takových převlíkačů v naší zemičce máme, spousty. Je mi na zvracení a to zkohokoliv, kdo se takto zaprodal. Nám tuna také dělá starostu člověk už dvacet let, který v mládí byl uvědomnělý soudruh na Tzn. Okrese, od 89 je už asi ve čtvrté straně. No a jelikož je schopný(umí se v tom pohybovat) tak mlaská a lidi jsou spokojení a říkají to je náš Vašek. Ano, důležité je že obec si vede vcelku dobře. Ale na sebe myslí taky velice dobře. Zkrátka čecháček, smějící se bestie.

Pavel z Moravy
1. 5. 2023 09:19
Odpovědět  Pavel K

Ahoj kamaráde, u nás je to stejné. To vždy nějací ti lepší podnikatelé utvoří spolek a šup k volbám. Ti se prostě umí vetřít všude. Ono to vypadá, že lid obecný je fascinován těmito týpky. Na slogan plakátů se hodí nějaké to ošuntělé žvanění. A pak už to frčí, rozdělí si funkce a hurá na radnici. Před roky, když nám opravovali chodníky, většinou v listopadu, déšť a nečas, lucerničky ve tmě svítily, jedna radost. Dnes máme celé náměstí a určitou část pokrytou těmi ostrými dlažebními kostkami, tzv kočičí hlavičky a podrážky bot nebo botasek se ti cupují a dělají se ti v nich díry jako do pr.dele. Je to holt nová doba, doba velkých vlezdoprdelníků. To jsou právě ti novátoři a opraváři socialistických neduhů. Nejodpornější člověk je právě ten, který 30 roků hraje divadlo jaký není socialista nebo komunista, pak dalších 30 jaký není demokratický kapitalista a kdyby přišel feudalismus, bude vzorný feudál. A náš český rybník je narvaný těmito kapříky a ještě těmi, kteří jim to žerou. Dožijme to tady nějak a ať se třeba zardousí vzájemně. Do haj.zlu s tímto systémem.

Pavel z Moravy
1. 5. 2023 09:48
Odpovědět  Pavel z Moravy

A jinak, i když v amíckém, ale velmi kvalitním filmu Legenda o vášni, starý bývalý důstojník, otec tří synů, který byl tvrdě proti likvidaci indiánských kmenů to říkal na plnou hubu jak svým synům tak všem ostatním, Do hajzlu s vládou a neustoupil. A jinak je dobré při debce poslechnout si Wericha a jeho píseň Ten umí to a ten zas tohle a nebo Nashledanou v lepších časech, jestli se tedy tato píseň tak jmenuje. Nu prostě tak jak zpívá, My co nic nemáme, nic neznamenáme, ze století do století jdem. My co nic nemáme a nic neznamenáme máme prostě jediný problém, neumíme se opravdově spojit a utvořit sílu lidí dobra proti lidem zla. Jinak by to přece bylo tak prosté. Jenže závist, že soused má novější auťák než já, lepší bydlení než já, prostě zničí vztahy obyčejné populace lidí. Já mám výhodu, že nevím co je závist, mám co mám, co chci, třeba i hov.no a je mi jedno co kdo vlastní. Akorát mi zmr.di nesahejte na základní lidská práva. Nikdo vám nedal právo, abych musel opakovat vaše srač.ky o které nestojím. Tyto sra.čky vnucujte těm, kteří o to stojí. Vzkaz – všichni nejsme připosraní z vaší ” geniality”. Brzy půjdu se ženou položit květiny k památníku Rudé armády při příležitosti
.

Pavel z Moravy
1. 5. 2023 09:52
Odpovědět  Pavel z Moravy

osvobození. A vy mi neříkejte co je pro mne dobré a co ne. Neříkejte mi co mám vyznávat a co ne. Já jsem schopen sám si rozhodnout, koho milovat a koho ne. A jinak použiji zdejší oblíbený slogan, který se mi fakt líbí – Na vaše sračky vám kálí Bílý tesák.

Kadár
1. 5. 2023 12:22
Odpovědět  Pavel z Moravy

Přestaň tady očerňovat Sovětský svaz.

Pavel z Moravy
1. 5. 2023 12:44
Odpovědět  Kadár

A to jsi vyčetl odkud ty troldo. Já byl u socialismu od jeho začátku a moje krédo je, že to bylo to nejlepší co jsem zažil. Ale chyby tam byly také a nepřiznat je, to bych musel mít vlčí mhu před očima. Ale zůstal jsem mu věrný. A zrovna teď jsem si troldíku přehrával krásnou píseň z filmu A jitra jsou zde tichá a snil o krásné ruské zemi a jeho lidech. Nemusíš mi odpovídat, ale pokud chceš, je mi to u prd.ele, já už něco v životě zažil a takový jako ty mi ho nezkazí. A užij si svátek práce, pocházíš li z dělnického lidu, protože pro dnešní pansto podnikatelské, umělecké a jiné je toto slůvko hanebné a dostávají z něj kopřivku. Tak nashledanou v lepší časech.

Kadár
1. 5. 2023 13:04
Odpovědět  Pavel z Moravy

A co takhle píseň Ešalonova, to taky znáš troličku? Bylo v tom socialismu dobře, byla rekreace pro kmana i pro pana. Dokonce i ve stejném rekreačním zařízení. I Gustav Husák byl ve stejném rekreačním středisku jako obyčejný člověk nebo dokonce i delikventi.

Pavel z Moravy
1. 5. 2023 13:37
Odpovědět  Kadár

Ty máš asi v hlavě …..Proboha o čem to tu meleš. Umíš chápat psaný text? Začínám pochybovat.

Milan ze Zahrady Čech
1. 5. 2023 16:14
Odpovědět  Kadár

A vodkuďpak ze zámoří na nás poštěkáváš šmudlíku, že toho “tolik” víš? I když s tím Gustíkem máš pravdu, ač jinak máš místo mozku řezanku – byl s delikventy ve stejném rekreačním středisku. Dokonce se s ním v onom rekreačním středisku v Leopoldově rekreoval můj soused, co tu rekreačku dostal odměnou za zapálení vlastního stohu před tím, než svůj statek předal družstvu.

Markýza
1. 5. 2023 18:09

Kádár výslovně trollí a ryje, nevšímejte si ho, nebo bude rád!

Milan ze Zahrady Čech
2. 5. 2023 13:52
Odpovědět  Markýza

No, on to musí být hrozně osamocenej živočich, tak se mi z jeho zbytečné existence občas udělá želé a pak mu semo tamo dělám radost. Jakože si ho někdo všim a tak.

Markýza
1. 5. 2023 18:08
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jo Běž domů Ivane? Jeho tatíček musí rotovat v urně, co?

Karel Hradecký
1. 5. 2023 17:19
Odpovědět  Velitel

Je vzdělání nějakou zárukou? Zvláště když se jeho úroveň již od 1989 výrazně snižuje. Přes 60VŠ v ČR. Ještě pár let a bude se dávat matura za to, že mobilovič pozná kolik je hodin.
Dnes to už někteří nepoznají ani v 5.třídě.
To že UKR prohraje mi řekla i hajzlbába v Plzni.s bídou s pěti ročníky ZŠ.

sergej
2. 5. 2023 13:15
Odpovědět  Velitel

To jenom znamená že za zlé totality by neudělal ani maturu, protože by nezvládl učivo sedmé třídy.

jiří
1. 5. 2023 07:19
Odpovědět  Pavel
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
2. 5. 2023 11:51
Odpovědět  jiří

Tato “největší válka v dějinách” je úplně jiná válka, než jak si válku většina lidí představuje. Nejde o dobývání území nějaké země. Je to informační a infiltrační válka, která byla doposud pro běžné obyvatelstvo neviditelná. Arzenálem Hlubokého státu jsou především intriky, peníze, hrozby a vraždy, s jejichž pomocí zde doposud udržoval svoji zlou vůli. Dobří lidé z celého světa se však postavili na odpor z božské vůle, aby osvobodili tuto planetu od všeho zla. Jedním z nejdůležitějších božích zákonů je totiž možnost volby. Většině lidstva ale byly ze všech stran podsouvány lži, aby bylo udrženo v otroctví. Dokonce v mnoha zemích lidem vnucovali myšlenku, že jsou svobodní, ale to lidé nebyli nikdy, ani v Americe ani v jiné zemi. Vždyť i americká “slavná ústava” byla v roce 1871 uzurpována a přeměněna na korporaci ve vlastnictví Vatikánu, stejně, jak se to stalo ve všech ostatních zemích na celé planetě.

Gales
2. 5. 2023 12:40
Odpovědět  jiří

Tuto definovanou energii nazval Kozyrev jako torzní pole. Torzní pole prochází zdí, ale lze jej zastínit. Když jste tvořiví a jste pozitivní, je vaše torzní pole posilováno, čas ubíhá rychleji. Tato torzní pole potřebujeme stejně jako kyslík. Když torzní pole zastíníte, budete méně zdraví. Plasty stíní torzní pole stejně jako hliník a jsou proto, z hlediska léčivých energií, škodlivé. Proto syntetické oblečení škodí. A my intuitivně víme, že pro naše zdraví jsou nejlepší přírodní materiály: bavlna, vlna a len, protože v nás aktivují léčivou energii….. – A proto nám nutí ,,zateplení domů” aby nás od této energie odstínili.Nebo co.

Frank
1. 5. 2023 07:33
Odpovědět  Pavel

Nechápu, čím přiměli Zemana, že takové hovado jmenoval ministrem.

jiří
1. 5. 2023 09:06
Odpovědět  Frank

Někde jsem četl, že mu vyhrožovali likvidací rodiny. Proto ten obrat.

zdena
1. 5. 2023 10:52
Odpovědět  jiří

tak tomu dneska už klidně věřím….. bohužel…..

Pavel K
1. 5. 2023 11:29
Odpovědět  zdena

jiří,zdena, jaká to klasika a běžný postup. A zas tak důležitá osoba ve světě asi nebyl, že by se za něj Putin či SI postavil. Ale kdoví všeho dočasu,třeba to jede, chce to jen čas a až přijde ta správná chvíle zůčtování. Nic se nesmí uspíšit. Jednou to může vyúplavat na povrch, proč se tak stalo.🙋‍♂️

jiří
1. 5. 2023 12:31
Odpovědět  Pavel K

Také jsem četl, že byl “uklizen” a dojíždí to dvojník.

Pavel z Moravy
1. 5. 2023 12:55
Odpovědět  Pavel K

Přátelé, nevím, ale to s tím vyhrožováním se mi nezdá i když vím, že se to běžně děje. Já to spíše vidím na fajzra. Proč by s vyhrožováním čekali až na konec jeho volebního období? A kdyby už to tak bylo, tak proč nehodil maršálskou hůl a klíče od pevnosti pod nohy této ekipě a beze slůvka neodešel. Národ, alespoň ti co myslí by se v pohodě domysleli co se asi mohlo stát. To je ale můj dohad. Já to tipuji na ovlivnění myšlení vakcinací, protože nepoznávám ani některé jiné známé, kteří jako by měli úplně vypláchlý mozek.

Pavel K
1. 5. 2023 15:20
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jsou to šachy a to dost veliké s několika tahy dopředu o kterých se nám ani nezdá. Proto píši o tom čase, uvidíme.

ladik
1. 5. 2023 15:20
Odpovědět  Pavel z Moravy

Není to vakcinací, je to zmrzačené vidění světa svým pokřiveným charakterem.

Pavel z Moravy
1. 5. 2023 14:07
Odpovědět  Pavel K

Buď ovlivnění tím sajrajtem, nebo na něho něco věděli co bylo spojeno s privatizací a kšefty. To by potom ale vyplavalo všechno i na druhé popřevratové borce. Ale mohl jim jak jsem již psal hodit maršálskou hůl a klíče od pevnosti pod nohy a mít klid, pokud by mu vyhrožovali. My bychom se domysleli. Neudělal to, odešel ponížen a do zapomnění.

Pavel K
1. 5. 2023 15:23
Odpovědět  Pavel z Moravy

Právě to je ono, aby odešel ponížen a o to tuna právě jde. Copak těch nepřátel měl málo? To že byl svůj je spíš dobře než na škodu ne?!!

Jaris
2. 5. 2023 03:32
Odpovědět  Pavel K

Krivak zeman nebyl svuj. Byl prisluhovac nelegalniho teroristickeho Izraele. Mohl se kvuli zidakum pretrhnout, trapak. Take se jimi obklopoval.

Pavel K
2. 5. 2023 09:00
Odpovědět  Jaris

To je pravda. Také jsem zíral tenkráte.

Milan ze Zahrady Čech
2. 5. 2023 14:05
Odpovědět  Jaris

Nelegální teroristický Izrael bojující proti legálním teroristickým “Palestincům”… Tleskám.

Jaris
3. 5. 2023 09:31

Z historickeho hlediska uzemi dnesniho Izraele bylo kocovnymi Hebrejci v davnych dobach dobyto a mistni obyvatelstvo Kanaanu vyvrazdeno. Za nejake to stoleti se Hebrejci po neshodach rozdelili na dve kralovstvi – kralovstvi izraelske a kralovstvi judske.
Po nejakem case Izrael padnul do rukou Assyranu 721BC. Judeu cekal stejny osud a byla poprve porazena Babylonem cca 587BC a zidi byli do Babylonu odvleceni.
Od te doby se uzemi nazyvalo Palestina. Definitivni konec Judeje prisel zdrcujici porazkou Jeruzalema Rimany r.70AD, ktery byl doslova srovnan se zemi a zbytek zidu se rozesel do sveta.
Dnesni umele vytvoreny nelegalni Izrael s novym osazenstvem chazaru,kteri nejsou Semite, ma ambici zlikvidovat vsechny Palestince. Navzdory vsem umluvam s OSN je beztrestne porusuje.
Palestinci se pouze brani na coz maji plne pravo. Terorista je chazarsky Izrael.

Kadár
1. 5. 2023 13:23
Odpovědět  Frank

Tak Zemanovi zato platí. Každý koruna dobře. Ale jak ten Lip k jméno přišel? Od Lipo cucavi kuličkové nebo Lipánek jako Pacholík???????? Záhada!!!! Tak Kobza je jasná!!!! To je hudební nástroj z Rumunska. Cobza!!!! Dalibor z nouze hrál na housle a zase Kobza na Cobze!!! Je to výkvět ta polityka!!!!

Pijack
1. 5. 2023 08:20
Odpovědět  Pavel

Je to jen americký pudl, bez relevantního vzdělání, bez diplomatické přípravy v životě, rozmazlený mamánek a v závislosti na drogách.

Gales
1. 5. 2023 09:50
Odpovědět  Pavel

Já to ani nepouštím.Když slyším kydy těch magorů,tak se mi zvedá žaludek.

jiří
30. 4. 2023 20:51
Ohodnotit příspěvek :
     

comment image

Autor
30. 4. 2023 22:46
Odpovědět  jiří

Teď už se na procesy s čarodějnicemi dívám úplně jinak! Opravdu by to chtělo Kladivo na čarodějnice …

Albi
30. 4. 2023 23:14
Odpovědět  Peter 008

Nemohl bys k nim přidat i nějakého toho ďábla?
Když nic jiného, aspoň aby to bylo genderově vyvážené. Korektnosti není nikdy a nikde dost. 🙂

Okolo
1. 5. 2023 00:09
Odpovědět  Albi

A aby také měli s někým obcovat na Čertových kamenech.

Albi
1. 5. 2023 01:29
Odpovědět  Okolo

To možná taky. Ovšem aby ten ďábel nebyl transka Dnes už nikdo neví, co se může stát. -)

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Standa
2. 5. 2023 12:36
Odpovědět  Albi

Právě! Nevíš , kdo se vedle tebe po prohýřeném večeru v posteli probudí!

Standa
2. 5. 2023 12:48
Odpovědět  Okolo

Mimochodem! Jsem pro obcování!Kde jsou Čertovy kameny?
Obcoval jsem u Pravčické brány a vznikla tam díra , jako Ždákovský most!
Pojdte, uděláme z Čertových kamenů štěrk!

Markýza
1. 5. 2023 18:12
Odpovědět  Albi

Rozhodně se přimlouvám! Zásob je víc, než dost………………

Standa
2. 5. 2023 12:34
Odpovědět  Albi

Genderově bych se vyjádřil…….
Jsou dvě pohlaví, muž a žena( nevím , jak se na to díváte). Takže z 52 pohlaví vzniklých z EU odečítám 2! Na zbytek kladivo!
At si Piráti( právě někoho vylučují za názory)malují prde.e na modro a stepují před zrcadlem, ale nelezou s tím na ulici!

Jaris
3. 5. 2023 09:35
Odpovědět  jiří

Slet carodejnic na Petrovy kameny. Myslim si, ze i dabel by se tehle zenstin lekl a uletel by zpet do pekla.

Drak
30. 4. 2023 20:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Tenhle nynánek s buclatými tvářemi a tučným zadkem působí jako blbeček a ejhle, on blbeček je.

Autor
30. 4. 2023 22:58
Odpovědět  Drak

Není důležité jak vypadá, ale jak se chová. Na pohled hezkých žen a dívek – tj. například – jsem viděl víc než dost, ale ta častá zklamání … když “jen” promluví.
Mimochodem já znám člověka, který vypadá jako – jak se říkalo dříve somrák – ale je to jeden z nejchytřejších lidí co znám, oblečen tak chodí, protože nosí prostě to, co je pohodlné a nerad věci mění.Ale má je vždy až úzkostlivě čisté! Na druhou stranu znám osobně až moc příjemně, mile, inteligentně vypadajících lidí, co chodí “jen” v kvádru s posledními doplňky a přesto jsou to idioti. Dnes samozřejmě plně v kursu, mimochodem, mezi nimi jsou dva velvyslanci (!) a dva politici dnes vládních stran.
S tím somrákem si na vínko občas zajdu, ale s těma dalšíma bych do hospody nešel ani za nic na světě (pozvání byla) a přitom to vypadá, že mají ruce špinavějí než fárající horník z uhelného dolu.

Drak
2. 5. 2023 05:03
Odpovědět  Peter 008

Čti pořádně co jsem napsal a nebudeš muset polemizovat sám ,se sebou.

Ferko
30. 4. 2023 21:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Díval jsem se a s hrůzou zjistil, že je možno státi se i s IQ 71 velmi důležitým ministrem v gubernii Česko. Nechápu, že takový Ichtyl a děcko může zastávat tuto funkci. I když…..Když mohl v Římě za Caliguly být senátorem kůň…..Když může být premiérem blbý profesůrek a politolog, ministrem financí elektrikář, ministrem vnitra mafián, ministrem spravedlnosti Don Pablo, ministryní války blbá tlustá blondýna, ministrem digitalizace feťák, ministrem traktorista a jakousi ministryní čehosi správkyně útulku…….Pak se divíte, že stát krachuje?

Pavel z Moravy
30. 4. 2023 21:53
Odpovědět  Ferko

Však to vše bylo dlouhodobě předem připraveno. Tento scénář se psal již od devadesátých let. A krach asi dostali také do scénáře.

sergej
2. 5. 2023 00:02
Odpovědět  Pavel z Moravy

Zrovna tomuhle bych nevěřil ani jako řidičovi výtahu, kdoví jak by ho upgradoval. 🙂

Standa
2. 5. 2023 07:47
Odpovědět  sergej

Scénář si píšeme sami!Svými chybami u ??? voleb!!!Násilí nepomůže, defenestrace není možná, máme tisíce Ukrofaš. na Libavě , těžkooděnce, řízený rozklad opozice,zfašizovaná média….agenti USSA zlegalizováni….i ten liftboy musí hlásit…..vezl by Vás rovnou do podzemní garáže do černého auta.

sergej
2. 5. 2023 12:49
Odpovědět  Standa

To bylo na figuranta, nebo trefněji trupela s obrácenou helmou na paintbol. 🙂

sergej
2. 5. 2023 12:52
Odpovědět  sergej

Asi tak lépe seděla, cože? 🙂

katango
30. 4. 2023 21:59
Odpovědět  Ferko

On i Incitatus by byl lepší než tohle.

Autor
30. 4. 2023 23:01
Odpovědět  Ferko

Když se s prakticky stejným IQ mohl stát Busch ml. (americké údaje) prezidentem USA, tak proč by ne tenhle “jen” …

Albi
30. 4. 2023 23:17
Odpovědět  Ferko

Vy máte něco proti koňům a jejich inteligenci?

V
1. 5. 2023 17:39
Odpovědět  Ferko

Chtěli jste dělnickou vládu? Tak si nestěžujte.

Pavel z Moravy
1. 5. 2023 20:51
Odpovědět  V

Když nemáte ponětí o co jde a o co se hraje tak kušujte. Já bych to alespoň udělal. Ale jinak z dějin máte asi v hlavě gulášek. My se tady bavíme o příčinách, my si nestěžujeme, my jsme věděli již přinejmenším před 20 lety co tato banda dokáže, tak co by nás mělo překvapit. Nejste náhodou mileniál, to ti jsou právě tak znalí historie, ale neví ani kdy vznikla naše vlast.

Milan ze Zahrady Čech
2. 5. 2023 21:02
Odpovědět  V

“V” jako vocas? A tu dělnickou vládu vydíš kde, vocase?

Jaris
3. 5. 2023 09:43
Odpovědět  V

V, to neni delnicka vlada. To je vlada rychlokvasek, ktere sva studia dokoncila s odrenyma usima v pochybnych institucich.

Standa
2. 5. 2023 12:50
Odpovědět  Ferko

Podmínka nízkého IQ je personální záležitostí. Oni by jinak mohli přemýšlet!

Pavel z Moravy
30. 4. 2023 21:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Jindřich Kulhavý na http://www.inadhled.live ve svém článku k osvobození píše, že od příštího roku zaprodanci ruší státní svátek osvobození od hitlerčíků konaný 8. května. Jak říká Jindra, budou ho slavit pouze chcimírové a dezoláti. Jsme přátelé rozkradená kolonie, jaká tady ještě neměla obdoby. Toto je vrchol té největší arogance. Je to vše důsledek 33 letého zavírání očí před vším tím svinstvem kteří tu někteří prováděli. V Tytlerově kruhu jsme ve fázi apatie a závislosti. Následovat má otroctví. Mám pocit, že to má být otroctví feudálního typu.

Pavel z Moravy
1. 5. 2023 07:16
Odpovědět  Pavel z Moravy

Teď jsem dostal info, že to o tom svátku údajně není pravda. Ví o tom někdo více?

Jaris
1. 5. 2023 10:36
Odpovědět  jiří

Datum osvobozeni z 9.5. na 8.5. zmenil kreten Zeman, aby hloubeji zavrtal Zapadu do zadnice. 8.5.45 se jeste stale zurive bojovalo v prazskych ulicich. Chlapi z plzenskeho kraje chteli jet na pomoc Praze a pry prosili hnUSAky, aby jim zapujcili vozidla, coz jim bylo striktne zmitnuto. Holt ‘dobraci’, jako vzdy.
V Praze na kazdem starsim domu, ktere pamatovaly protektorat, jsou desticky se jmeny muzu a chlapcu, kteri padli v Prazskem povstani proti fasistickym helmutum ze sajrajtu.
Za mne je konec II.svetove valky 9.kveten 1945!

jiří
1. 5. 2023 12:15
Odpovědět  Jaris

V Plzni bylo po příjezdu amíků, vyhlášeno stanné právo pro Čechy. Primátor a domobrana žádali L. Svobodu, aby někoho poslal do Plzně udělat pořádek(ožralí amíci a náckové řádili po Plzni). Mimo jiné rabovali z rozbombardované Škodovky stroje a technickou dokumentaci.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
1. 5. 2023 18:15
Odpovědět  Jaris

Kapitulaci v Berlíně ale podepsali 8. května pozdě večer, přičemž v Moskvě už bylo 9.5. proto ten posun a zmatek.

Standa
2. 5. 2023 07:56
Odpovědět  Markýza

Rozdíl mezi juliánském a gregoriánském kalendáři.

Standa
2. 5. 2023 07:55
Odpovědět  Jaris

Kecáte Jari!Prý zakázali Pattonovi jet na pomoc Praze( dnes Seznam).USSA neměly čas někam k Praze jet. Měli dost práce s přijmem spřátelených fašistických vojsk, co k nim prchaly před RA.Ani je neozbrojily!
A prý …nová informace…Koněv Prahu neosvodil…Praha se osvobodila …prý sama!

Jaris
2. 5. 2023 09:49
Odpovědět  Standa

Stando, plzensti chlapi zadali hnUSAky pouze o zapujceni vozidel k rychle preprave do Prahy.

Petr
30. 4. 2023 21:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Lipo , to je blbec co tu ještě nikdy nebyl , ostuda , stejně jako komunistická guma Pávek !

jiří
1. 5. 2023 12:35
Odpovědět  Petr

Sice sundali trenky z Hradu, ale zůstala tam guma.

Pavel K
1. 5. 2023 18:21
Odpovědět  jiří

😆 😆 😆 😆 😆

Francin
30. 4. 2023 22:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Tomu věříme, že viděl tolik zmaru, zejména tomu, co sám velel v Bosně.. Když vidím Terezii Tománkovou, vždy se mě chce spolehlivě zvracet.

Standa
2. 5. 2023 08:00
Odpovědět  Francin

Pávek je válečný zločinec. Ten ,, zmar” řídil sám v tlupě nelegálních ozbrojenců!
Nebo invaze do Jugoslávie byla podle OSN legální?

Jozef
1. 5. 2023 01:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak může člověk s takovou minulostí něco takového vykládat ?.
To je k zblití.

Jozef
1. 5. 2023 01:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak to že amíci s ftantíky a anglány napadali svobodné země a jejich sportovci mohli na OH.? Dvojí metr.

All
1. 5. 2023 08:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Strategické bombardéry RF už lítají a zasazují preventivní ůdery kyjevským nacistům na UK.

Markýza
1. 5. 2023 18:19
Odpovědět  jiří

Aleale…………….

Standa
2. 5. 2023 08:15
Odpovědět  Markýza

Ale , CO?

Standa
2. 5. 2023 08:14
Odpovědět  jiří

Zničili vlak se střelivem….hmmmm….válečný zločinec Pavel slíbil další dodávky .Navrhuji řešit to přímo u dodavatele. Třeba Sellier@Belot Vlašim tam jedou na plné pecky na střelivu a neustále nabírají dělníky.( pouze ukrajince).Kontejnéry jdou ve vlacích rovnou do FašUkr.
I …když mám chalupu cca 16 km odsud.Snad to odstíní velký Blaník!
Smrt Ukrajině!

Pijack
1. 5. 2023 08:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to jen americký pudl, bez relevantního vzdělání, bez diplomatické přípravy v životě, rozmazlený mamánek a v závislosti na drogách.

Pedro
1. 5. 2023 08:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Tupé tele od pohledu. Typická amícká manipulace, dosadit blbce a krz ně manipulovat a ničit. Dobytkové.

Pavel K
1. 5. 2023 08:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak jsem si po ránu zvedl adrenalin a můžu jít něco užitečného dělat na zahradu. Dnes by měl být hezký májový den a nehodlám si ho kazit tímto odporným zmrrdeem. Také máte tu představu, že by mohl být špičkovým fackovacím paňákem. Tvl to bych se i otočil. To je stupidní tvor s vymletým mozkem, Jasánek hadr.💩💩🤦‍♂️🤦‍♂️

Pavel K
1. 5. 2023 09:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Tady je hezké video k titulnímu videu. Pan Kobza dále vysvětluje blbé kecy Tománkové včetně toho kašpárka v brýlích. Už mě začíná ta ku….a z Primy vytáčet s tou její manipulací.

Mgr. Jiří Kobza – O zrnu. Na co se Prima neptala, ptal se PLЭSK – YouTube

jiří
1. 5. 2023 10:02
Odpovědět  Pavel K

Odvody, válka, brouci, obilí, léky, Ukrajinská pošta, Macron a spousta dalších aktuálních témat.
https://www.youtube.com/watch?v=e7fMBLmtHBQ&t=217s

PavelK
1. 5. 2023 10:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Dal jsem 20 vteřin. Víc bylo nad mé síly a zvracet se mi nechtělo. :/

Pijack
1. 5. 2023 11:28
Odpovědět  PavelK

Taky jsem si raději poslechl slušného člověka Kobzu. Díky za odkaz.

Pavel K
1. 5. 2023 12:45
Odpovědět  Pijack

Kámo to přilepené K..á, to nenysů ja!! Toď nějaký trumbelím vtíravý.💩😥🤦‍♂️🙋‍♂️

Pijack
1. 5. 2023 13:06
Odpovědět  Pavel K

Sory, už jsem to postřehl. Ty tam máš mezeru 🙂

Pavel K
1. 5. 2023 15:26
Odpovědět  Pijack

Ta mezera je důležitá, nejlépe na tři prsty. 🤣🤣😋🤦‍♂️

PavelK
1. 5. 2023 19:09
Odpovědět  Pavel K

Sorráč, taky tam mám K. Měnit příjmení nebudu. Ale příště tam rubnu něco jiného. Snad to ještě jednou dáš.:D

Pavel K
2. 5. 2023 09:04
Odpovědět  PavelK

Jestli to myslíte upřímně, ale to přirovnání jsem použít musel. Mám za prde…lýý ve vleku pár pacientů kteří občas někde něco napíší za mě. Tak proto ta reakce, zakopávám válečnou sekeru.🙋‍♂️

PavelK
2. 5. 2023 16:29
Odpovědět  Pavel K

Myslím, že bych Vám nekazil názorový profil, ale příště už budu někdo jiný 😀

Pavel K
2. 5. 2023 19:20
Odpovědět  PavelK

Ale to je vaše věc a důvod mé reakce jsem napsal, doufám že jste to pochopil. Hezký večer.

Sims.
1. 5. 2023 11:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Je tam několik třecích ploch, které pán minister jaksi nechápe – pokud vím, tak Minské dohody mu nic neříkají a jejich nedodržování ze strany především Uk mu jaksi nic neříkají. Mám dojem, že tam po působení uk zůstaly desítky tisíc zabitých civilistů. Konečně frau Merkel a Hollande toho řekly o těchto dohodách řekli dost. Jako další věc – hovořit o ukrajinských hranicích, které nejsou registrovány v OSN, také nic pán minister? A co se týká slavných sankcí, to chce tedy Lipavský prošetřovat s křížkem po funusu? Jenže on bude ten funus Evropy, když ji povedou chytráci typu Lipavský. O Pavlovi se člověk nechce ani vyjadřovat, opravdu hodně smutná figura naší politiky a s jeho profesní minulostí bych tedy určitě raději mlčela. Dnes chápu prezidenta Zemana, že tohoto chytráka nechtěl jmenovat na Zamini a to nehodnotím Zemana z poslední doby nijak dobře, zde to viděl velmi dobře. On měl na imbecily dobrý nos.

Standa
1. 5. 2023 11:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Pryč s Ukrajinou! Žádné vyjednovávání s fašisty.SMRT UKRAJINĚ!

Prý ,, Rusitivakace “, a pokud víme , zakázaná ruština, provoslavoslaví, násilná nacifikace ! Hranice UKR. nebyla nikdy specifikovány! Co , to tento človíček mele? Směšné!

Kadár
1. 5. 2023 13:15
Odpovědět  Standa

Ještě navíc chtěj zakázat vodku, protože to rusi pyjí. Údajně! Tak u nás si už nějak poradíme jako třeba s tím Tuzemským nebo pomazánkovym. Asi by to mohlo něco jako Tuzemská stolička když je už ten Tuzemský boško. Například. Kdepak česká nátura! Na nás si nepřijdou.

Pijack
1. 5. 2023 14:18
Odpovědět  Kadár

Třeba “Zelenskaja moč” by se jejich vodka mohla jmenovat 🙂 🙂 🙂

Kadár
1. 5. 2023 14:41
Odpovědět  Pijack

🥒💚

Pavel K
1. 5. 2023 15:29
Odpovědět  Pijack

…a kdyby se to používalo na míchané nápoje s Fernetem drsoněm, tak bych tomu dal pracovní název, CIKÁN V TRÁVĚ!! 🤣🤣🤣🙋‍♂️

Standa
2. 5. 2023 08:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Symbolický význam,,,Evropské hodnoty” , ty hodnoty mi zatím nikdo nevysvětlil.,, Křestansko-židovské hodnoty Evropy ! CO to je?????Válečný zločinec Pavel na Hradě?Kdy už toho hajzla někdo zabije?
,, Ženy a děti ” ????Těch 14 000 mrtvých- sta tisíce raněných v Doněcku,Luhansku nás nějak v EU nezajímalo.
Ostatně ,, hranice ” Ukr. nebyly nikdy stanoveny ,( podlůe OSN), takže jsou to plky!

Standa
2. 5. 2023 08:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Víte, že nechápu Zemana, kdy schválil debila Lipavského na ministra MZ?Někde ho ve Střešovicích přegramovali? Byl náhle někdo jiný.

Standa
2. 5. 2023 08:41
Odpovědět  Standa

přeprogramovali

jiří
2. 5. 2023 09:37
Odpovědět  Standa

Nebo dvojník?

Pavel z Moravy
2. 5. 2023 10:19
Odpovědět  Standa

Toto je ten nejpravděpodobnější scénář. Byl nemocný, něco do něho rvali a navíc ten fajzr, to vše může udělat z člověka nic nechápajícího mimoně. Však víme, že vypadal jak se říká jako chodící tělo bez duše. Manželka mi také říká, že se něco muselo seběhnout v těch Střešovicích. My se to ale nedozvíme. Lidé, kteří by mohli promluvit musí mít hubu zamčenou na klíček.