blog

Pane Vondro, zájem o besedu K.Konečné v Klatovech byl enormní

 Besedy  europoslankyně   K. Konečné s dalšími kandidáty společné kandidátky STAČILO  pro volby do EP  táhnou !  Přesvědčit se o tom mohli dne 5. února 2024  i občané na Klatovsku.

    Zatímco dne 23. 11.2023 europoslanci za ODS   A. Vondra  a  V. Vrecionová svým „charismem přitáhli“   na besedu do  Družby v Klatovech, pravicového města a bašty ODS, na  zhruba 3 desítky  podporovatelů včetně klatovského starosty, ve zcela přeplněných prostorách restaurace Pod Hůrkou přivítalo  europoslankyni  K.Konečnou, právníka O.Dostála a vodohospodáře J.Skalického  na 140 zájemců.

   Všem účastníkům besed, včetně té zatím poslední  v Klatovech, s K.Konečnou a dalšími kandidáty pro volby do EP, patří velké poděkování za jejich zájem o politické dění v naší zemi a především za jejich  odvahu říci současné  pětidemoliční  vládě  STAČILO ! 

Miroslav Kavij

pod čarou K.Konečná ze sítí

Jsem v šoku z premiéra Fialy

Pětidemolice ze svých válečnických choutek neslevuje ➡️ to dokázala debata na CNN Prima News s Jiřím Pospíšilem z TOP09❗️

Mimo 50 mld. pro Ukrajinu🇺🇦 se debatovalo i o novém eurokomisaři za ČR, který přijde po Věře Jourové (ANO 2011) a posunech v Europarlamentu❗️


sdíletj na

44 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
6. 2. 2024 11:51
Ohodnotit příspěvek :
     

No – pozor, to se těm dezintformátorům trpět nebude. Vláda se chystá vytáhnout do boje.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-jdeme-na-tank-s-kolobezkou-v-koalici-sili-rozcarovani-kvuli-dezinformacim-245015
Jen co si ze zbytku peněz, která jí doufejme zbudou po výpalnémn Ukrajině, našetří na elektrokoloběžku (protože na tank s dětskou dřevěnou to asi nebude moc účinné), máme se na co těšit. 🙂
A nebude to legrace. Teče jim asi do bot a asi to začíná to být vážné, když si toho konečně sami všimli.

Pijack
6. 2. 2024 12:26
Odpovědět  Albi

To tady organizuje ten zapálený Bob Kartouz. Jeden z největších fanatiků a dezinformátorů. Jeho výmysly jsou za hranou v pomlouvání, mystifikace a manipulace. Jeho horlivé snahy vytvořit jednotku bojovníků proti obyčejné pravdě už nesou výsledky na diskuzích i-Dnes. TO je jeho parta – to jsou poučení a řízení elfové, kterým rozdává své vycucané informace a metodu, jak zlikvidovat svobodnou diskuzi. A vsadím gatě, že za to dostávají z eráru prachy, naše daně. Kartouz je největší svině srovnatelná s Henleinovci u nás v letech před vypuknutím 2ww.

Leonard
6. 2. 2024 12:55
Odpovědět  Pijack

 Bomihul Kartouz je asi pěkný ptáček, který má problém nejen s informacemi, ale i se svěřenými pravomocemi. Audit jím vedené organizace konstatoval, že “měla problémy s transparentním fungováním a dodržováním zákonů o zadávání veřejných zakázek. Tato zjištění vycházejí ze dvou auditů”! Prásk . . . teda Kartouz, čoveče, něco ti zůstalo za žebrem?

Zdroj: https://www.e15.cz/domaci/netransparentni-hospodareni-bohumil-kartous-skonci-ve-vedeni-prazskeho-inovacniho-institutu-1392818

Pijack
6. 2. 2024 13:02
Odpovědět  Leonard

To je ten typ lidí – prodavači deště. Chodí, otravuje, vnucuje se, je aktivní, podlézá politikům a zakládá různé “spolky” do kterých chce sypat peníze ze státní kasy. U všeho vykládá ty správné pravdy, které chtějí nadřízení slyšet. To je cesta lempla, který se chce excelentně živit aniž by něco smysluplného vykonal, protože nic jiného neumí. Ze stejného ranku jsou i Rakušan, Pekarová, Cemper, Pánek, i profesůrek Fiala. prodávají déšť, takže obyčejní podvodníci.

ModrýKlokan
8. 2. 2024 17:40
Odpovědět  Pijack

Pánek je údajně agent CIA zverbovanej už před 30 lety. Řídí ho prý přes CIA proxy agentury Aspen Institut a NED. Tu jeho Plíseň v tísni vykopli už z řady zemí, jako usvědčený špiony a organizátory převratů.

Slovan
6. 2. 2024 15:10
Odpovědět  Leonard

Leonard, Pijack ani byste netušili jak jste mi pomohli. Hned jsem si ověřil některé indície a vylezlo mi z toho spousta zajímavých. Jsem neskutečně překvapen nad řadou informací, které na mě vyskočily. Zajímavé. A pak že to nepůjde. 🤣🤣🤣👍

Albi
6. 2. 2024 13:09
Odpovědět  Pijack

Ale dali si “Kartouzové” ambiciózní cíl :
„Dezinformační vlny nejsou nic nového a bojovat se proti nim dá jediným způsobem: pravdou. Proto naši kandidáti i další představitelé vyvrací různé mýty, kdykoli k tomu mají příležitost,“ říká Annie Drbohlavová z tiskového oddělení strany. 🙂 🙂 🙂

Mimochodem – všiml sis na ilustračním foto takového odhodlaného výrazu PePa? To bude asi paskvil Mistra Jana a jeho “Slyš pravdu, hledej pravdu, uč se pravdě, miluj pravdu, mluv pravdu, braň pravdu až do smrti”. 🙂

stan
6. 2. 2024 15:47
Odpovědět  Pijack

Pijacku, naprosto s tebou souhlasím.Kartouz je přímo odporná, slizká a bezpáteřní osoba, která se může v pohodě měřit s největšími kolaboranty . A těch nechutných postav je tam víc….Cemper, pornoč…k Janda …..To jsou lidé, kteří cíleně pracují na tom, aby tu nějaká diskuze, polemika byla okamžitě byla zadupaná do země a vládl zde jen názor, který bude mít pečeť pravdy od těchto zmrdů. Ano, mluvit o nich jako lidech se nedá, protože takhle se chovají jen zmrdi, kteří ti při první příležitosti zradí a vrazej nůž do zad.

ModrýKlokan
8. 2. 2024 17:35
Odpovědět  Pijack

Kartouz je usvědčená bukvice. A už se provalilo přímo ze zdroje, jak fungují diskuze v masmééééédyjích. Novinář ze Seznamu se ožral a nad ránem v hodpodě vykládal, jak pro zaměstnance a externí spolupracovníky funguje systém falešných účtů a tabulky odměn za příspěvky. Měsíční mzdu mu vydělá obsluha cca 20 fingovaných účtů a postování prefabrikovaných komentářů dle agenturních tematických šablon. Ti retardovaní presstituti ani neumí ty svoje lži vymýšlet sami. Liberální žumpa dementů.

6. 2. 2024 13:15
Odpovědět  Albi

Legrace to nebude, ale vlastně to vítám. Čím bude ten tlak větší, tím větší bude protitlak. Situace se od posledních voleb přece jenom změnila.

Albi
6. 2. 2024 14:53

Taky si myslím.
Jenže je tu ještě ta potrhlá EU, jejímiž členy jsme – podívej se na nejnovější “majstrštyk” – to je neskutečné.
https://www.michalapetr.com/map-1903-bruselska-justice-v-sobotu-naridila-propusteni-nelegalnich-imigrantu-ze-zadrzovacich-vazeb-duvod-nemohou-dostatecne-telefonovat-svym-blizkym/
„….vychytralí advokáti emigrantů, a zástupci neziskovky SOS Solidarités, soudci oznámili, že podle evropského práva musí mít každý vazebně zadržený imigrant nepřetržitý přístup k telefonu, aby mohl nerušeně rozmlouvat se svými blízkými. A toto zaručené právo zadržených bylo porušeno, protože imigranti v zadržovacím středisku v pátek rozmlátili všechny telefonní přístroje, a tak nemohou z vazby telefonovat, a proto musí být ihned propuštěni!
Prokurátor marně protestoval, že telefony už byly opraveny, a imigranti je už mohou používat. Soudce rozhodl, že pouhá možnost, že by telefony mohly být opět rozbity, je dostatečným důvodem, aby z všichni zadržení imigranti byli ihned z vazby propuštěni, protože nejsou zaručena jejich základní imigrantská práva garantovaná Evropskou úmluvou o imigraci! ….

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
6. 2. 2024 19:40
Odpovědět  Albi

Zatímco my si připadáme jako v Bohnicích tak migranti jsou jako Alenka v Říši divů.

ryba
6. 2. 2024 11:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Ale jo, paní Kateřina Konečná má přehled a s přehledem i zmizíkuje ty vládní pětiblby !!!

Francin
6. 2. 2024 22:14
Odpovědět  ryba

Tak pozor, paní Konečná je již dvě volební období na silné pozici v EU. Rad bych viděl nějaké rukolapné výsledky této dámy, jež ma zájem o další dobře placené období. Je tam dost poslanců z jiných zemí, jež vystupují proti Lejnové, proti green dealu a dašim tématům. Tak účast této naší političky mě v tomhle rozhodně chybí. Za mě určitě již dále v žádném případě.

ModrýKlokan
8. 2. 2024 17:42
Odpovědět  Francin

Nelži fízle. Rudá Katka vždy hlasuje ve prospěch českých zájmů.

Pravdomluvny
6. 2. 2024 11:54
Ohodnotit příspěvek :
     

O ženy s mozkem a vlastním názorem je nouze a tudíž je o ně mezi myslícími obyvateli velký zájem……-)

Administrátor
P.A.Semi
6. 2. 2024 15:27
Odpovědět  Pravdomluvny

Sice “žena s mozkem”, ale hlasovala za přijímání migrantů, pokud se nepletu…
Možná se pletu… Kde by to šlo zjistit ?

(on to občas psal “maru” na Zvedavci v rubrice Ve Zkratce…)

πα½

Francin
6. 2. 2024 22:18
Odpovědět  Pravdomluvny

Asi nesledujete podrobně jak Konečná hlasovala ve všech pro nás závazných tématech. Za mě musí skončit, čiší z ni jen touha pokračovat ve třetím funkčním období a z toho plynoucí velké finanční výhody.

Pijack
6. 2. 2024 12:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Poslechl jsem si diskuzi Konečné s buznou Pospíšilem. Fakt mě to nadzvedlo. Konečná není můj šálek čaje, ale její argumenty byly zcela na místě, logické a oprávněné. Zato ten pošuk Pospíšil dokonale předvedl, jak dopadne člověk, když je infikován syndromem zešílení z Ruska. Úplně jsem u těch jeho vzteklých floskulí řval !!! On snad není vyléčitelný. Ten by potřebovat napíchnout svůj konečník na kůl, jak to dělali v Turecku. Doslova a do písmene lhal a štval do éteru proti svrchovanému Rusku. Jeho nejodpornější argument je lež a dezinformace – prý nás Rusko chce napadnout. Proč není za šíření této dezinformace trestně stíhán ??? Musíme poslouchat takto duševně zmrzačeného politika? Jeho řev se dá klidně srovnat s Hitlerem, když vyřvával ty své propagandistické zvratky z balkonu Melantrichu. Jeden psycholog mi řekl, že by ho z fleku diagnostikoval na infantilního cvoka.

jmm
6. 2. 2024 13:39
Odpovědět  Pijack

Katka je můj šálek kávy/životabudič…

Slovan
6. 2. 2024 15:30
Odpovědět  jmm

Také jí moc fandím a přeji ji v životě moc úspěchů.

Francin
6. 2. 2024 22:20
Odpovědět  jmm

Tak zdokumentuj její práci v národní prospěch za uplynulé její již dvě funkční období. Nula od nuly pojde.

stan
6. 2. 2024 15:52
Odpovědět  Pijack

Já na to raději nekoukám, protože mám jenom jedny nervy a Pospíšil je u mě postava, která žije z politiky celý život, stejně jako Mareček Bendů, takže oni polezou do zadku komukoliv, kdo jim pomůže se udržet. Jsem na 100 % přesvědčený o tom, že kdyby se tu změnil režim a přijeli by Rusové na tancích, tak Pospíšil bude mezi první kdo je bude vítat s kyticí a nastavenou prd…

Jura S
6. 2. 2024 18:45
Odpovědět  Pijack

Zadarmo dodám do Práglu “narážecí KŮL” vícenásobně použitelný :
-základna ocelová deska s protikorozní úpravou.

  • kůl z dubového dřeva s kvalitním nátěrem lodním lakem :-))
Gales
6. 2. 2024 19:43
Odpovědět  Jura S

To by bylo něco pro turisty. Pospíšil nabodnutej u lavičky chrchly.

Koloma
7. 2. 2024 10:43
Odpovědět  Pijack

Největší rusofobové jsou Chazaři a LGBT. Ti druzí nenávídí Putina za to, že zakázal propagaci jejich přihřáté agendy. Pospíšil je obojí.

Pijack
6. 2. 2024 12:31
Ohodnotit příspěvek :
     

A ten Vondra je opravdu infantilní “myslitel”. Jeho známá průpovídka o plenkách Okamury, který vydržel mluvit 11 hod. v tahu… je dostatečný důkaz infantility. Což je projev nedorostlého a nevzdělaného puberťáka. A Vondra se ještě svému “vtipu” smál a myslel si ó jak je humorný… teď mě za to diváci pochválí, získávám politické body. V tu chvíli si o sobě myslel, že je světová celebrita. Děs. Tento oslík běhá na svobodě. NEUVĚŘITELNÉ.

Ladislav 💤
6. 2. 2024 13:20
Odpovědět  Pijack

Jen serebřita!

katango
6. 2. 2024 13:26
Odpovědět  Ladislav 💤

Sereblita!

Pijack
6. 2. 2024 14:04
Odpovědět  katango

učitelskej, správně, jen tak do nich 🙂 🙂 🙂

Slovan
6. 2. 2024 15:35
Odpovědět  Pijack

Tenhle nedomrd s křivou hubou by potřeboval pár otcovských, aby se mu ta tlama trochu vycentrovala. A zrovna na tohoto týpka kdyby seč začala vytahovat špína, ten by zíral. Ale to se nesmí co?

katango
7. 2. 2024 01:26
Odpovědět  Pijack

No bohužel jsem z učitelský rodiny, ale učitel naštěstí nejsem.

ModrýKlokan
8. 2. 2024 17:45
Odpovědět  katango

Učitel je diagnoza. Jednu jsem měl taky doma. Troufnu si tipnout, že to byl jeden z důvodů, proč jsi studovala psychiatrii. :-D)))))

Francin
6. 2. 2024 22:22
Odpovědět  Pijack

Vontra – Vrecinová jsou jen tandem vyčůranejch ODS áků, pracujících pokud se to tak dá nazvat jen pro svoje bankovní konta.

treza
6. 2. 2024 12:38
Ohodnotit příspěvek :
     

A toto už asi všichni viděli? To byl úžasný nářez pro Trop-09 a skvělá reklama pro STAČILO a pana Skalického. https://www.youtube.com/watch?v=E2FjJSkQXhU&t=925s

Slovan
7. 2. 2024 09:18
Odpovědět  treza

Skalický výborně, v klidu a nóblesou. Takhle se muší na křiváky.

Honzas
6. 2. 2024 13:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Horší jak lež je poloviční pravda.

6. 2. 2024 14:03
Odpovědět  Honzas

Anobrž demagogie…

6. 2. 2024 14:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Mě se líbilo,jak Katka umlčela ty dva Radiátory…Pospíšila s moderátorem 😀

Francin
6. 2. 2024 22:23
Odpovědět  Veny232

Asi jo, ale jen když o nic nešlo v TV. V EU pro nás naprosto nic nikdy neudělala.

Albi
6. 2. 2024 15:38
Ohodnotit příspěvek :
     

A tady konečně názorný příklad, jak uvádět “dezinformace” na pravou míru.
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-ruske-deti-s-vymytymi-mozky-v-televizi-zpivaji-jak-budou-vyrabet-bomby-40459753#
„Brzy vyrostu a stanu se vojenským chemikem. Z těsta bomby budu dělat,“ zpívaly děti v propagandistické písničce. „Ruská armáda na mě čeká. Silná a statečná, silná duchem a hlavně – naše armáda nás bude vždy chránit,“ zpívají dále za pochodu děti.
Refrén písničky se pak skládá z opakování dvou veršů. „Naše armáda je silná duchem! Naše armáda bude vždy chránit,“ zní slova písničky, která už ale nezmínila, že ruská armáda 24. února 2022 napadla sousední Ukrajinu, kde během téměř dvouletého válčení zabila tisíce civilistů. ….

Kromě propagandistických písniček se ruské děti ve školách v nové učebnici mapující dějiny od roku 1945 učí lži o tom, že Ukrajina je neonacistický stát, ve kterém je jakýkoli nesouhlas s režimem „tvrdě potrestán“, což je popis, který spíše sedí na samotné Rusko, píše v loňské zprávě britský deník The Mirror.2

xxxx
Tak nevím – do 1. dubna přece ještě daleko, ne? 🙂

ModrýKlokan
8. 2. 2024 17:47
Odpovědět  Albi

Anglosas se už rodí jako lhář. Těm nemůžeš věřit ani po smrti.

Frank
6. 2. 2024 15:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Proboha, o čem by chtěl někdo diskutovat s křivou uslintanou hubou?

Karel
6. 2. 2024 16:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Vondra a Vrecinová a jejich synek jsou přisáti k cecíkům Česka. Vyžírají kudy chodí a ještě pohrdají národem, který vysávají. Hnus Fialovej.