blog

P.C.Roberts:Washington vzkřísil přízrak jaderného Armagedonu.

Vlády USA a Izraele se od ostatního světa izolovaly jako dvě nejnebezpečnější vlády na zeměkouli. A loutkové vlády evropské tím, že zahraniční politiku Washingtonu bezhlavě následují, sklízejí opovržení svých občanů.

Před 11 měsíci Vladimir Putin popsal Federálnímu shromáždění Ruské federace Západ takto:“Chovali se stejně nestydatě a licoměrně, když ničili Jugoslávii, Irák, Libyi a Sýrii, a tuto hanbu ze sebe už nikdy nesmyjí. Pojmy jako čest, důvěra a slušnost pro ně přestaly existovat. Za dlouhá léta kolonializmu, diktátu a hegemonie si zvykli na to, že jim je dovoleno vše. Zvykli si plivat na celý svět.

Ukázalo se, že s lidmi žijícími ve stejné zemi, jako žijí oni, jednají se stejným pohrdáním, jak by s nimi jednal pán ze země cizí. I tyto své totiž cynicky oklamali a svými dlouhými a vymyšlenými historkami o hledání míru či o dodržování rezolucí Rady bezpečnosti OSN o Donbasu napálili.

Západní elity se zkrátka staly symbolem totálních a bezzásadových lží“.

Ruským politikům a novinářům trvalo dlouho, než se vzpamatovali ze své iluze o tom, že spolu se zánikem komunizmu se svět stane společenstvím, které se bude řídit dohodnutými pravidly. Mnoho ruských intelektuálů a novinářů mělo zvláště o Spojených státech idealizovaný obraz, který je vedl i k chybnému chápání skutečných záměrů Washingtonu vůči Rusku. Jak jinak si lze vysvětlit nedostatečnou připravenost a reakci Ruska, když Washington svrhl zvolenou vládu Ukrajiny, či když Gruzie napadla Jižní Osetii?

Jak Putin nyní chápe, jsou současné důsledky mylného očekávání ruské vlády ohledně spravedlivých a čestných vztahů se Západem, vážné. Pokud totiž degradace Západu nepovede k jeho kolapsu, je válka nevyhnutelná. Americké a evropské národy jsou bez vlivu na své vlády, které slouží agendě finančně mocných. Současně však když Západ přesvědčil svět o tom, že se nedokáže červenat ani za svou účast na genocidě, stalo se pravděpodobné, že i ti nejvíce prozápadní Rusové se od washingtonských léček budou nejpravděpodobněji držet poněkud opodál.

Takže: Poté, co Západ rozbil důvěru v něj kladenou a během sovětské éry budovanou, zavládla nad Zemí opět hrozba Armagedonu. A tváří v tvář této hrozbě ustupují všechny hrozby ostatní do nicoty.

Překlad: Lubomír Man

sdíletj na

20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
11. 1. 2024 02:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Jo !!!

ijn
11. 1. 2024 10:02

oddělit Slovany od nesplatitelných dluhů Nesarou, ponechat KoZa k rozkladu!!!

Pavel z Moravy.
11. 1. 2024 10:52
Odpovědět  ijn

A kdo stojí za tou Nesarou?

11. 1. 2024 13:42
Odpovědět  Pavel z Moravy.

🙂

ANTIUKRAJINEC
11. 1. 2024 03:59
Ohodnotit příspěvek :
     

V.V.Putin ty západní “elity” popsal naprosto přesně👍.”Elity” z kterých je normálnímu člověku vyloženě na blití🤮

Pravdomluvny
11. 1. 2024 06:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Armagedon tentokrát zničí uSSa jako první….

Helena
11. 1. 2024 08:48
Odpovědět  Pravdomluvny

Dokud nebude místo USA a Anglie a Izraele černá díra, nikdy na této planetě klid nebude.

Tupý hulvát
11. 1. 2024 08:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Myslím,že představa o nějakém významném počtu občanů západu,kteří svými politiky OPOVRHUJÍ ,JE NAIVITA HRANIČÍCÍ S HLOUPOSTÍ.

Pavel z Moravy.
11. 1. 2024 10:57
Odpovědět  Tupý hulvát

Jo, ono představa, že většina lidu je obeznámena a rozumí situaci jaká probíhá, je lépe stravitelná. Kdyby významný počet občanů této Evropy chápal co s nimi jejich banda provádí, už by tady dávno tato banda nevládla.

Tupý hulvát
11. 1. 2024 15:04
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Přesně,ty optimistické plky jsou jen těšínská jablíčka.Ti blbci je budou volit znova!

Spam Jan
11. 1. 2024 08:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Nebylo by to v historii poprvé, kdy civilizace skončí. Buď se dokážeme duchovně povznést a následně transformovat naši společnost, anebo prostě zanikneme v materiálním šílenství. Třeba příští pokus o civilizaci po nás, vyjde.

Spam Jan
11. 1. 2024 09:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Pokud k nějaké ZMĚNĚ dojde, lhostejno zda ke zhroucení stávajícího šíleného režimu a následnému duchovnímu a morálnímu probuzení a instalaci osvíceného systému, anebo naprostému zániku, hlavně ať proběhne rychle. Není nic horšího, než agónie pomalého umírání. Zlatí dinosauři i Atlantida které to smetlo okamžitě.

Pavel z Moravy.
11. 1. 2024 11:01
Odpovědět  Spam Jan

Dejme tomu, že jste jedinec, který duchovně dozrál. Nemáte ale žádnou možnost ovlivnit dozrání jiných, ale musíte s nimi sdílet jejich osud. A do této situace se dostala tato západní společnost. Její konec je neodvratný.

Spam Jan
11. 1. 2024 11:34
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Jsem s tím vnitřně srovnán. Přišel jsem na tenhle svět a do téhle kultury a věděl jsem, jaká podstupuji rizika. Pokud mne to smete s ostatními, holt se nedá nic dělat. Ale ještě stále tajně doufám v metodu LÉČBA ŠOKEM kdy se lidé na poslední chvíli vzpamatují.

Tupý hulvát
11. 1. 2024 15:22
Odpovědět  Spam Jan

Ano,léčba šokem by mohla.Jenže lidé si představují bídu a šok tak,že nebudou mít na Kanáry.Tak to ale nefunguje,šok je život bez elektřiny,třetina zemřít hladem,bandy rabující a znásiňující,bez benzinu a uhlí…POTOM ANO,BYLO BY TO MOŽNÉ.
JEŠTĚ JSTE S TÍM VNITŘNĚ SROVNÁN??

Tupý hulvát
11. 1. 2024 15:25
Odpovědět  Tupý hulvát

Kurt Feldbaken,Bídné roky.

Spam Jan
11. 1. 2024 16:54
Odpovědět  Tupý hulvát

Jsou i jiné metody. Jednu velikou šanci jsme měli koncem devadesátých let, kterou jsme ale nedopatřením propásli. Vím to, protože jsem jí byl osobně účasten. Teď už se nedá použít. Máme 25 let zpoždění. Ale VYŠŠÍ SÍLY mají téměř vždy nějaký Plán B, záložní řešení, kdyby původní plán A nevyšel.

Slovan
11. 1. 2024 17:28
Odpovědět  Spam Jan

……to vypadá, když jste sem vztupoval tak jste zajisté i věděl, jak to tu bude probíhat. Pak jste sado-maso. To kdybych věděl já, tak jsem alespoň v 89 každému přerazil hnátu aby nemohli štrnkat klíči. 😊

Spam Jan
11. 1. 2024 19:10
Odpovědět  Slovan

Slyšel jste někdy o reinkarnaci a plánu Života? Z neznalosti se to nazývá “OSUD” Každá bytost se před narozením rozhoduje kam a do čeho půjde……

Slovan
11. 1. 2024 20:04
Odpovědět  Spam Jan

Tak samozřejmě že slyšel a už se o to zajímám 20 let. Ale nejsem fanatik, jen si říkám jestli fakt na tom doopravdy něco nebude. Bylo by to na dlouho, protože málo kdo je schopen to vstřebat.