blog

P.C.Roberts: Washington se snaží svrhnout vládu Gruzie, aby tak otevřel druhou frontu proti Rusku

Tvrdí to gruzínské vládní kruhy. Takže je to přesně tak, jak jsem předpovídal, a Putinova neschopnost rozpoznat pravý stav věcí a nekonečné prodlužování konfliktu na Ukrajině přinášejí Rusku a světu daší potíže.

Putinovo váhání přivedlo v těchto dnech do předních linií na Ukrrajině francouzskou cizineckou legii a na západní Ukrajině se hromadí jednotky NATO.

Jak jsem od počátku tvrdil, války je třeba rychle vyhrávat a ne do nekonečna je prodlužovat. Putin říká, že Rusko vede omezenou vojenskou operaci, ale ocitl se ve válce se Západem.

Omezená operace se prostě vymkla kontrole a nyní jsou do konfliktu zapojeny západní jednotky i západní zpravodajské služby. Rusko se musí bránit proti raketám dlouhého doletu, které zasahují i cíle hluboko v Rusku, zatímco Washington plánuje převratem v Gruzii oddělit Čínu od Ruska a otevřít tak proti Rusku druhou frontu.

Putinovo odmítnutí vyhrát rychle válku se tak může stát příčinou ktastrofy. Jeho váhání už vstupem Finska a Švédska do NATO rozšířilo působnost této aliance na ruských hranicích, a jeho váhání nad Donbasem poskytlo USA osm let k vytvoření velké ukrajinské armády.V důsledku čehož vyžaduje nyní ruská sebeobrana využití jaderných zbraní,

A zhola nic nenasvědčuje tomu, že by snad Západ mohl přijít k rozumu.

Překlad: Lubomír Man

sdílet na

23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
cool
6. 5. 2024 23:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Střečkují kde se dá cvoci. Viz.
nejen tady, businessmani. // s pobídkami třeba v ukr 5. mld. pravému sektoru na majdan atd.
https://www.youtube.com/watch?v=zK87uDviI7M
Jejich oblíbená “indastry kdy po orbě válečným pluhem kazisvěti “shabou vše co nerozbijí a nikdo jim nenadává, nejsou.
https://www.rodon.cz/print/clanek.php?id=3886
Tisk si zrušte.
https://bezpressu.news/videa/prezident-salvadoru-nayib-bukele-cpac-projev/
19:30 Proto chtějí zavést sociální kredit aby vám sežrali všechno, budulínci jsou talenti mamona ale ten je jeden a sežere i je. 🙂

cool
6. 5. 2024 23:37
Odpovědět  cool

K tomuhle ani nemám slov, nejprofláklejší hedžovka co vás koupí a 3x prodá a asi nemají mezi defraudanty čehokoliv konkurenci bude dávat rozumy? Horor komedie? Nesedí daleko v mínus.
Roman Tomovčík Larry Fink: predseda predstavenstva a riaditeľ BlackRock – najväčší správca aktív vo svete
Podľa Finka sú štáty s poklesom populácie víťazi – jednoduchšie sa budú riešiť sociálne problémy pri nahrádzaní ľudí strojmi. (Nie prepojením ľudí so strojmi?)
• V januári 2021 vyzýval (https://www.reuters.com/article/idUSKBN29Q1VQ/) na agresívne zavádzanie „vakcín“
• V apríli 2021 aktíva BlackRock dosiahli rekordných (https://www.fa-mag.com/…/blackrock-assets-hit–9…) 9 biliónov USD vďaka novým vládnym stimulom a zrýchľujúcemu zavádzaniu COVID „vakcín“
Agresívne zavádzanie COVID „vakcín“ prinieslo svoje ovocie – niekomu stučneli kontá, niekoho to stálo život, či zničené zdravie, vo vysoko zaočkovaných štátoch pokles populácie
Štúdia (https://www.rand.org/pubs/research_reports/RRA2662-1.html) na objednávku ministerstva obrany Spojeného kráľovstva (vedecká sekcia) ohľadom technológií a informačného prostredia a ich dôsledkami pre britskú obranu, štúdiu vypracovali RAND Europe a Fraz

Tarantina
7. 5. 2024 06:41
Odpovědět  cool

su tu linky vobec povolene ??

cool
7. 5. 2024 06:57
Odpovědět  Tarantina

Zeptej se Muska jestli mu zrušili facebook. 🙂

Pravdomluvny
7. 5. 2024 07:06
Odpovědět  Tarantina

V Sučanech je povolený psát z compu tyhle píčoviny, kutyakáky????

cool
6. 5. 2024 23:39
Odpovědět  cool

Prostě poví cokoliv a vodi s prachy ty píp. Jak prosté milý watsone. 🙂
https://www.facebook.com/roman.tomovcik1/videos/1399855538078858/?locale=cs_CZ

cool
7. 5. 2024 07:03
Odpovědět  cool

2:40 z odkazu

Tarantina
7. 5. 2024 06:39
Odpovědět  cool

cvoci ?!

Pravdomluvny
7. 5. 2024 07:06
Odpovědět  Tarantina

Tvojí incestní rodiče?!!!!

krůtí brko
6. 5. 2024 23:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Tenhle autor se už delší dobu zacyklil na tom, že Putin měl Západ klepnout přes prsty už dávno. To je ovšem hledisko, které naprosto ignoruje situaci tak, jak se vyvíjela posledních 10 let. Na válku musí být vždy minimálně dva, já a nepřítel. Kdyby Západ nechtěl, nikdy by se do konfliktu s Ruskem nedostal.

cool
6. 5. 2024 23:53
Odpovědět  krůtí brko

Tam to v odkazu zmínil.
“Rusové tvrdí, že anglosasové zhruba 1x za 100 let dají dohromady zdroje celé Evropy a vyrazí pokusit se vyloupit zdroje na území Ruska.”
https://cz24.news/fialova-hruzovlada-na-nejhorsi-strane-historie-je-velmi-pravdepodobne-ze-spicky-petidemolice-skonci-na-seznamu-hledanych-valecnych-zlocincu-bez-sance-ukryt-se-v-zahranici/

Tarantina
7. 5. 2024 06:42
Odpovědět  krůtí brko

heureka !

7. 5. 2024 00:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Ach jo… No, ty už jinej nebudeš.

Pavel z Moravy.
7. 5. 2024 09:57

To se to panu Robertsovi radí, třeba by chtěl, abychom to už všichni měli za sebou. Čím dál více se mi zdá, že hraje pěkně falešnou hru, kdopak asi na tom má zájem ukončit to dle dispozice liberálů?

Pravdomluvny
7. 5. 2024 07:04
Ohodnotit příspěvek :
     

To zkusili už jednou a jak to dopadlo????
Od té doby chce Saakašvili sežrat vlastní kravatu 😁

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Frank1
7. 5. 2024 09:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Uz davno meli Rusove Gruzii obsadit! Bude to 2. Ukrajina.

Pravdomluvny
7. 5. 2024 09:47
Odpovědět  Frank1

Co by z toho měli,je stejně k 💩a nic krom chudoby, starosti navíc a nacistů nemá…..,jako nacisti z Pobaltí

Pavel z Moravy.
7. 5. 2024 10:09
Odpovědět  Pravdomluvny

Je to asi stejné jako kdyby obsadili nás. To by si tedy pomohli. Vždyť tahleta Evropa je rozežraná červotočem a s tou řízenou migrací je už totálně vysmahlá. Bílí blbouni už to dávno projeli, ještě o tom ani neví. Jedině změna systému by mohla pomoci, ale tady se budou dohadovat jestli to prásknout, tedy hlasy oligarchovi, který nás má tak u prde.le jako pětikolka, protože všichni drží basu s bruselskou ekipou likvidátorů Evropy a ani je nenapadne říci vyližte nám, my v těch vašich sra.čkách nejedeme. To by jim nešly kšefty. To, že jsme dojeli nevidí snad opravdu pouze blb.

Pravdomluvny
7. 5. 2024 11:59
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Pokud by Rusko vyhnalo muhamrdy a nacisty,zlikvidovali uSSa (tím by záchod padnul definitivně),byl zase klid.
Já vím,je to jen přání,ale kdyby se zadařilo…🇨🇿🇷🇺❤️🍀

cool
7. 5. 2024 10:11
Odpovědět  Pravdomluvny

Pindostan se rozhodl že je krmit nebude a euál je neuživí, to by šejkspír nevymyslel.
Ale “tuná váš rautýř????? 🙂 🙂 🙂
6.tidemolišn

zdendulka
7. 5. 2024 12:32
Ohodnotit příspěvek :
     

autorovi :pokud máte pocit, že jste prozíravější a chytřejší než Vladimír Putin, stejně jako mnoho jiných, spojte se pánové a udělejte jakousi českou radu pro pana prezidenta Putina, aby věděl jak na to… vaše zkušenosti a odvahu jistě po zásluze ocení …. ale možná jenom zjistíte, že máte poněkud rozdílné cíle…. zatímco prezidentu Putinovi jde nejspíš o budoucnost celého světa, vám jde nejspíš jen o váš okres….či kraj….

Jan
7. 5. 2024 13:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Velká Britanie, Francie, Itálie , Německo i Japonsko byli ti, kteří dávali svým národům lepší budoucnost na úkor kolonií a východních zemí. Pořád podřizují své zájmy oproti zájmům jiných národů i za cenu válek, Po jejichž skončení se nakonec vždy přidají k vítězné straně neboť by dopadli špatně. Viz návrhy na vytvoření ze zajatých Němců vojenské divize pod jejich velením a poslat je bojovat proti vyčerpané Rudé armádě . Rabovali své kolonie a dodnes si myslí, že celý východ včetně nás je přítěží, kde by neměla vládnout suverenita, ale jejich zájmy. Slované jsou pro ně jenom otroci. Poláci svojí nenávistí a vlezkozadovstvím za svoje postoje doplatí , Jejich dnešní přátelé se na ně vykašlou, tak jak to udělali v historii již mnohokrát, zrovna tak jak to udělali s ČSR v Mnichově.

Vladisvět
7. 5. 2024 15:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Pane Man, dejte už s tím P.C. pokoj. Dík.