blog

P.C.Roberts: Útok Hamasu na Izrael páchne po americkém Hlubokém státu

P.C.Roberts: Útok Hamasu na Izrael páchne po americkém Hlubokém státu

Efrat Feningsonová, veteránka zoravodajské divize izraelských obranných sil, souhlasí s mými úvahami. viz: ( https://www.paulcraigroberts.org/2023/10/09/hamas-attack-on-israel-is-puzzling/ ), o tom, že šokující útok Hamasu na Izrael postrádá logiku a nemohlo k němu dojít tak, jak je oficiálně líčeno. Poslechněte si její 4 minuty a 30 vteřin trvající videoreportáž, viz: https://www.globalresearch.ca/gaza-prison-break-prospect-final-solution-israel-palestine-conflict/5835612.

Američtí „experti“ a presstitutky se v těchto hodinách potí úsilím podat technické vysvětlení totálního selhání izraelského vychvalovaného vysoce bezpečnostního systému nazývaného Železná kopule, a to jen proto, aby tímto zkoumáním odvedli pozornost od toho, co se ukrývá za tímto systémem. Protože ono šlo o zcela obyčejné konvenční selhání, stejné, jakým bylo selhání z 11. září 2001 v New Yorku. Tehdy hrstka Saudů ponížila „velkou supervelmoc“ a nikdo z amerických představitelů, kteří nedokázali ochránit naši zem, nebyl za své ostudné selhání hnán k zodpovědnosti. Totéž nyní potkalo hrdý Izrael. Hamas, to je chovanci vězení pod širým nebem, ponížili Izrael. Sledujte, zda jsou či budou nějací izraelští představitelé pohnáni k odpovědnosti za selhání při ochraně své země.

Překlad: Lubomír Man

sdílet na

26 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
12. 10. 2023 15:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Páchne,páchne…ale na Ovce to stačí…uř řvou svorně “vyhubit Palestince”. Takže cíle bylo dosaženo.

jsladin
12. 10. 2023 15:50
Odpovědět  Veny232

Houby,vždy to páchne po CIA, o saudech můžeš vykládat jen těm co žerou seno.Snad tomu sám nevěšíš?Toto je podobné jen tím, že to má na svědomí stejná banda hajzlů a chtějí rozpoutat co největší průšvih, aby zakryli prosranou ukr.

12. 10. 2023 18:08
Odpovědět  jsladin

Já o Saudech nic nepsal…já psal o Deep State…tedy CIA, Mosadu,MI6 ono je to dnes už všechno jedna organizovaná skupina…takže je jedno jaký akronym si vybereš.

JoFa
12. 10. 2023 16:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Citujem:” Protože ono šlo o zcela obyčejné konvenční selhání, stejné, jakým bylo selhání z 11. září 2001 v New Yorku. Tehdy hrstka Saudů ponížila „velkou supervelmoc“ a nikdo z amerických představitelů, kteří nedokázali ochránit naši zem, nebyl za své ostudné selhání hnán k zodpovědnosti. Totéž nyní potkalo hrdý Izrael.”
Ako môže toto Roberts napísať, veď to bola americká akcia- CIA 11.září, – úplný blb. Ani toto nie je náhoda, všetko má svojho stvoriteľa…

12. 10. 2023 17:48
Odpovědět  JoFa

Kdo z Američanů si dovolí to na plnou hubu říct, že naše vláda je zabila? Ti mrtví jsou pro ně stále svatí, i když tomu míň a míň lidi věří? Tak aspoň takto. Jinak by byla revoluce. Vyvaroval bych se unáhlených závěrů a jistých nálepek. Dávám mínus tomu chytrákovi…

JoFa
12. 10. 2023 18:09
Odpovědět  primak

“Kdo z Američanů si dovolí to na plnou hubu říct, že naše vláda je zabila?” Zatiaľ nikto a koľko Američanov si dovolí povedať, že na Mesiaci neboli prví a bol to podvod? Amerika je plná lží a Američan je manipulovaný a vypláchnutý propagandou. Aj tam je čas, aby zasvietilo Slnko.

Jaroslav
12. 10. 2023 18:41
Odpovědět  JoFa

JoFa, že by novodobá Potemkinova vesnice?

JoFa
12. 10. 2023 18:50
Odpovědět  Jaroslav

Skôr staronová, neustále otvárajú nové a nové šuflíky zla, prostě toho Krista nechcú prijať a tak sa musia poučiť iným spôsobom.

Jaroslav
12. 10. 2023 18:39
Odpovědět  JoFa

Již zakladatel Fordu psal, že kdyby nebylo jistého etnika, 90 procent válek by nebylo. Čili i Cia je jenom vykonávatelkou “vyšší vůle”, těch co byli za křesťanskými válkami, světovými válkami a řadou dalších “náhodných událostí” a vždy z nich benefitovali . Je to zdánlivě složité a přitom tak prosté

JoFa
12. 10. 2023 18:43
Odpovědět  Jaroslav

 “Je to zdánlivě složité a přitom tak prosté.” Jardo, súhlas…

zuzana
12. 10. 2023 16:26
Ohodnotit příspěvek :
     

V 10 nejoblíbenějších fastfoodech byla nalezena zvířecí antikoncepce a antibiotika

https://aktax.cz/v-10-nejoblibenejsich-fastfoodech-byla-nalezena-zvireci-antikoncepce-a-antibiotika/

Vaska
12. 10. 2023 16:43
Ohodnotit příspěvek :
     

myslím, že tady to je přesně shrnuto –
https://www.czechfreepress.cz/zdenek-balek/co-si-o-tom-myslim.html

jako dodatek – uršula von lejno vyhrožuje Muskoj (a zřejmě nejen jemu) aby okamžitě do 24 hodin zavedl cenzuru – tady se naskýtá otázka :
co nesmíme vědět ??!!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JoFa
12. 10. 2023 17:26
Odpovědět  Vaska

My nesmíme vědet to podstatné, ostatné je prístupné v rôznych formách. Nemecko sa búri a Ursula a jej názory už nie je podstatná, začína sa Nové Nemecko, Česi by sa mali zobudiť!

JoFa
12. 10. 2023 17:42
Odpovědět  JoFa

Predčasné volby v Čechách sú dobrá alternatíva-zorganizujte si a dobre vyberajte! ANO, je ako u nás Smer. Máte na viac? To je pre mňa zásadná otázka pre Český národ.

Pavel z Moravy
12. 10. 2023 18:43
Odpovědět  JoFa

To je z z bláta do louže. Nezměníte systém, nezměníte nic. A to ani u vás. Už jsem to zde psal tolikrát, že je zbytečné se opakovat. Tahle shnilá stavba nepotřebuje přelakovat, ta se musí zbortit a na nových základech postavit nová. To by ale byla dřina, znovu vést lidi k jinému přístupu k životu. A na to není nikdo ochoten přistoupit. Takže se bude šmelit, rozkrádat a zaprodávat vesele dál až do úplného konce. My jsme odepsaní a s novými generacemi se zde vybudovat nedá nic, ti chtějí pouze brát. Tak je to prosté.

Standa
12. 10. 2023 18:55
Odpovědět  Pavel z Moravy

NIKDO?Pavle , za koho mluvíte?Za mě tedy ne a spoustu ostatních okolo!

JoFa
12. 10. 2023 19:02
Odpovědět  Pavel z Moravy

“My jsme odepsaní a s novými generacemi se zde vybudovat nedá nic, ti chtějí pouze brát. Tak je to prosté.”
Nová generace je produkt tej starej, tak koho tu viníte? Ak nie ste mŕtvy, tak mate povinnosť bojovovať za pravdu, tak Kristus konal a učil. Ak ste neveriaci, tak bojujte za svoje deti, ak im neveríte , že niečo zmenia k lepšiemu.

Francin
12. 10. 2023 17:10
Ohodnotit příspěvek :
     

O žádné selhání izraelských služeb se v žádném případě nejedná, naopak vše muselo proběhnout s vědomím jejich špiček. Stejně tak Hamaz nezaútočil jen tak sám od sebe. Vše bylo dobře promyšleno a jako vždy má být z této šílené akce více výstupů. První ten nejmenší bude vyhnat chudáky děti, matky a starší muže do Egypta jako imigranty, palestinské muže pozabíjet. Dalším plánem jistě bude vtáhnout do konfliktu Írán, tj. postavit proti sobě muslimy a židy což může mít fatální následky i v Evropě, konečně víme proč je sem tak usilovně přiváželi. Další profit z této sílenosti bude územní zisk po likvidaci Palestinců a další bude zhroucení trhu s ropou a energiemi nebolí totální chaos po celém světě. Je evidentní, že obě strany počátečního konfliktu ovládá jedna a ta samá entita, které jako obvykle na nějakém tom milionu mrtvých nezáleží. Ideální východisko by byla okamžitá mírová dohoda obou znesvářených stran a nepřikladat pod kotel každou minutu. K tomu jsou zde všechny vlády, ale jak je vidět, žádná se k takovému kroku zatím nechystá a naopak ještě forzírují konflikt. Bohužel současné vlády jsou ty konceptuálně nejslabší co jsme kdy měli včetně EU. Následky mohou být nedozírné.

Albi
13. 10. 2023 13:44
Odpovědět  Francin

1*** Dobré shrnutí.

zuzana
12. 10. 2023 17:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Sionismus na dělicí čáře dějin

https://aktax.cz/sionismus-na-delici-care-dejin/

ModrýKlokan
13. 10. 2023 01:33
Odpovědět  primak

@ Primak

Díky za tip, přečtu si to. Hájkův Protiproud jsem jinak přestal číst a vymazal. Po tom co se definitivně zbláznil a začal dělat dealera zlata tomu zkrachovalci a podomnímu překupníkovi se zlatem a teplou vodou Robertu Vláškovi z Fire Gold a Kapitol Gold. A cpe ty kydy svým čtenářům, zaštítěn svou autoritou.

Napsal jsem mu své zkušenosti a že by bylo rozumnější těchto aktivit zanechat. Když tomu absolutně nerozumí a nenese za to žádnou reálnou zodpovědnost. Nu nezanechal a odpovědět se nenamáhal.

On to vůbec má Hájek s financováním celý život nějak nakřivo. A je to Klausův kůň. Pro mě totální zklamání.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
13. 10. 2023 06:00
Odpovědět  ModrýKlokan

Jde nám o to, co je v tom uvedeném linku, co se vztahuje k tomuto článku. Tvoje úvahy o Hájkovi napiš někam jinam, please…

ModrýKlokan
13. 10. 2023 17:39
Odpovědět  primak

@ Primak

Tak je samozřejmé, že píšu kvůli tomu linku na kvalitní Meyssanovu analýzu. Proto jsem ti taky poděkoval za ten tip. Čemu na tom nerozumíš? Není to moc složité. Není třeba během dvou komentářů opakovat to samé, zbytečná redundance.

Jinak tě musím zklamat “please”. “Úvahy” o Hájkovi nejsou úvahy ale podložené názory a informace. S tímto webem a místními články taky souvisí.

A psát si samozřejmě budu kam chci a co chci. Svoje pokyny si schovej pro svou starou na doma. Jestli teda neposloucháš spíš ty její pokyny, nicht wahr?

13. 10. 2023 18:55
Odpovědět  ModrýKlokan

I nadále si myslím, že tvé podložené úvahy o Hájkovi – nebo o komkoliv – sem nepatří, zrovna jako tvé napadání ad hominem, please, radši slušně…

ModrýKlokan
14. 10. 2023 01:33
Odpovědět  primak

@ Primak

Ty asi neumíš číst česky. Nepíšu žádný úvahy, ale informace, který mám a zároveň varování pro ostatní.

A patří či nepatří to sem úplně stejně tak, jako tvý odkazy na Hájkův web. Tvůj odkaz na ten článek jsem nijak nekritizoval a moje informace o Hájkovi, s tvým zkopírovaným linkem na něho, vlastně vůbec nijak nesouvisely. Tak kde bereš tu drzost tady mistrovat co smím a nesmím psát?

Šlápl jsem ti na kuří oko a v těch pochybných Hájkových kšeftech s Vláškovým investičním zlatem jedeš taky? Tak pokud ano tak raději mlč a styď se. Tímhle rozmazáváním si v těch kšeftech se zlatem jen škodíte.

A o napadání ad hominem si popovídej spíš s presstitutkou Železným. Sněhový vločky tohoto typu s dvojím metrem mi můžou akorát políbit tu voňavou dirku mezi půlkama.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$