P.C.Roberts: Trump je poslední nadějí Ameriky

 P.C.Roberts: Trump je poslední nadějí Ameriky

Dnes už není možné, aby kterýkoli Američan, byť byl jakkoli hloupý či naivní, věřil, že žije ve svobodné zemi, kde se ctí pravda a vykonává spravedlnost. A je taktéž nemožné dál důvěřovat jakékoli americké instituci, veřejné či soukromé.

Šílenství života v Americe je nad všechno jiné demonstrováno obžalobou Donalda Trumpa a jeho falešným i jakoukoli legitimitu postrádajícím obviněním, které proti němu  vznesl zkorumpovaný gang zločinců Demokratické strany v New Yorku, a za něž bývalému prezidentu USA, desítkami milionů Američanů stále považovnému za svého skutečného prezidenta, hrozí 136 let vězení.

Gang zločinců Demokratické strany v New Yorku zlikvidoval jakékoli zdání jednoty, potupil Spojené státy a ponížil ji na úroveň banánové republiky, kde právo není víc než politická zbraň. Prokázal též naprostou neúctu vůči pracujícím mužům a ženám naší země, kteří Donalda Trumpa považují za svou poslední naději v boji proti zločinecké nenasytné elitě, jež je utlačuje a bere jim jejich svobodu.

Republikánský establishment i jeho prezidentští kandidáti ničí Republikánskou stranu tím, že se vzdalují od voličů řečmi o tom, že Trump je příliš kontroverzní a že je třeba pokročit dál.

Ano, strana pokročí dál do zapomnění.

Viz: https://secure.winred.comg

​Překlad: Lubomír Man

sdíletj na

3.8 5 hlasy
Ohodnotit příspěvek
25 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan ze Zahrady Čech
11. 4. 2023 22:44

“Trump je poslední nadějí Ameriky.”
Tak to jsou na tom hodně blbě, řekl bych. A to myslím ve vší vážnosti.
Hm… Jenže mi nemáme ani tu “poslední naději”. Myslím doma. Tak holt
upínáme zrak na východ, že snad… Ach jo.

Autor
11. 4. 2023 22:59

Naděje vždycky umírá poslední.
Musíme si uvědomit, že podobně je na tom celá Evropa a nic na tom nemění ani to, že někde protestují a jinde ne. Výsledek je stejný. Je zřejmě něco ještě navíc a to navíc je vize budoucnosti. Ta chybí. Komunisté měli svoji vizi a šli za ní u nás přesvědčivě a neustále i za cenu velkých obětí. Po cca roce 1990 začala v Evropě dokonalá operace na likvidaci jakéhokoliv nepříjemného konkurenta LIBERALISMU a je jedno jestli “akce” pocházely z USA a nebo Anglie, či odjinud.
Centrum bylo tam, kde počítali, že je konec historie a cítili se na koni. Za tu dobu byl likvidován – a někdy i fyzicky – dost velký počet lidí, kteří věci viděli jinak a ne tak jako “páni”. Třeba teď nevyhovuje jednoznačně Orbán, který ale jen brání tradice, jeho vize budoucnosti aspoň navenek nemá jasné kontury. A je jasné, že pokud se změní svět, to staré, především to z posledních 30 let EU nebude vyhovovat v žádném případě. Tj. fašismus v jakékoli podobě, což je synonymum pro liberalismus po “zápaďácky”.
Situace prý vytváří osobnosti, ale také je nutné si uvědomit, že ty osobnosti se mohou objevit jedině tam, kde je vize a vůle.

Milan ze Zahrady Čech
12. 4. 2023 16:34
Odpovědět  Peter 008

Myslím, že vizi má Orbán a s předstihem na ní skrytě, zato však vytrvale, pracuje. Mám na mysli nějakou obdobu Rakousko-Uherska dvě, když to s V 4 nevyšlo. Myslím, že je celkem reálná představa, že se Eurosajuz nejdéle do pěti let (osobně si myslím že do tří) rozsype. A nějakých pět let Orbán jako silná osobnost s přehledem ustojí. Pravděpodobně i v mikronovi počíná pučet nějaká vize. Nebo spíš v některých evropských obchodnících – nejen francouzkých (a zřejmě i bankéřích) – a jeho si vybrali za jednatele, proto ta cesta do Číny.
Nezdá se mi totiž, že umělohmotný ken mikron by se jinak takhle odvázal a hodil by anglosionistům rukavici, kdyby za sebou necítil podporu, kterou rozhodně není francouzké občanstvo. Nevím, ale zatím z toho mám ten dojem. A pak – mikron je především investiční bankéř, neb je to jeho povolání, a až potom prezident.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Velitel
11. 4. 2023 23:01

Tak u náa máme agenta Pávka a druhou možností byl agent Bureš, vybrat si mezi komoušem udavačem a komoušem předsedou ZO nešlo ani v dobách národní fronty.

ModrýKlokan
12. 4. 2023 11:08
Odpovědět  Velitel

Zdá se že milovníci zelených gum mají sraz a hejtují a klikají jak šílení… děcka že vás to baví, že si raději nejdete koupit cvrčkovou zmrzlinu….

Standa
13. 4. 2023 05:08
Odpovědět  ModrýKlokan

Když si každý bude kupovat zmrzlinu a vykašle se na věci veřejné a na to mít svůj názor, tak jsme všichni v pr..li.To by se současné vládní garnitůře…spíše galérce… hodilo. Držet hubu a krok. A klid na práci. ,, Právo a pořádek” takové motto gumy na Hradě.
Prý byl Zeman aktivistický. A, co tenhle debil?Ten není aktivistický. Už vyhlásil válku Rusku, poslal tam 89 tanků, Migy, vrtulníky, podepsal ,, reformu ” důchodů,….předběžnou mobilizaci a to nejen lékařů.Změny DPH…..snížení daně pro hazard, zvýšení na vodu, energie,teplo , PHM
Jo, všichni na zmrzlinu a cukrovou vatu a mít plnou pusu, aby se mlčelo.
Spíše si myslím, že sraz mají občas blbečci.
,, Cvrčková zmrzlina”. esence blbosti.Hmizí protejny v potravinách .Do 30% …prozatím…Kde jsou ty farmy na hmyz ?

Jaris
12. 4. 2023 13:05
Odpovědět  Velitel

Veliteli, hlasim souhlas. Pavek a Bures jsou obe strany stejne mince. Lidi proste zapominaji jake kejkle s nimi Babisak provadel za kovidu. A neni to tak davno.

Standa
13. 4. 2023 04:48
Odpovědět  Jaris

Jari, mýlíte se ! Babiš , pořád Babiš a covid. Očkovalo se v celém světě, restaurace zavřené v celém světě, proticovidová opatření v celém světě.
Dokáži si představit ten protiBabišovský řev, kdyby neudělal stejná opatření, jak v celém světě doporučila Světová zdravotnická organizace. Od Číny, Japonska , USSA , Německa ..EU, Autrálie atd. byla zavedena všude.To by byla Vaše hůl do ruky na Babiše, že ano?
Ostatně očkování bylo dobrovolné. Nezlobte se , ale kejkle zde předvádíte vy.

Jaris
14. 4. 2023 10:56
Odpovědět  Standa

Stando, to neni jen o nesmyslnem kovidu nebo Capim hnizde. Chazar Babisz uz tenkrat za podvody zdrhnul ze Slovenska do Ceska, kde mu Zeman natahl cerveny koberec.. Babisz ma na triku dalsi lumparny jako Vrbetice, podivne vztahy s Babisem ml.( tomu ja verim vic, nez jeho vykutalenemu fotrovi), vyhozeni ruskych diplomatu, stridani ministru zdravotnictvi jak na orloji a dalsi nechutnosti. Babisz je profesionalni lhar a je naivni si myslet, ze by jednal jinak nez dnesni fialova demolicni ceta. Kdyby byl Baba charakter, nikdy by na kovidova opatreni nepristoupil, ruske diplomaty by nevyhazoval a o Vrbeticich by rekl pravdu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Standa
14. 4. 2023 17:29
Odpovědět  Jaris

V něčem máte pravdu. Ovšem mladému schizofrenikovi( když mu věříte, jste naivní Vy )nevěřím ani slovo. Šafr ho živil dokud se mu hodil a pak ho hodil přez palubu.
Vrbětice není Babišárna, ale kulišárna od Koudelky, na orloji se nyní střídají pětikolky na běžícím pásu.
Válka mám nejraději! Charakter non + ultra.
A, co je naivní ……,, si myslet,že by jednal jinak”?…….je čistá spekulace,, co kdyby” daná jistou Vaší animozitou.
Cov . opatření byla v celém světě a kdyby nebyla i v Česku, tak by se ODS atd. posr.ly/i!

Standa
14. 4. 2023 17:31
Odpovědět  Standa

A, že ,, zdrhnul” ze Slovenska do Čech?To si děláte srandu!

Milan ze Zahrady Čech
12. 4. 2023 16:48
Odpovědět  Velitel

Ne e. Druhou možností byl Bašta. Leč když máme za spoluobčany kre-tény…

Standa
13. 4. 2023 04:49
Odpovědět  Velitel

Melete nesmysli!

janle57
12. 4. 2023 13:25

Nadějí pro Ameriku a hlavně pro nás v EU není Trump,ale nová občanská válka,která
tam po tom,jestli si Trump půjde sednout,vypukne, v tu ráno skončí NATO,zelené tričko
na Ukrajině a celá neonacistická EU s Lejnovou v čele,z toho se celý Popcornland bude
vzpamatovávat nejméně 30 let a potom si na něj už nikdo nikdy nevzpomene.

Milan ze Zahrady Čech
12. 4. 2023 16:46
Odpovědět  janle57

Občanská válka je válka mezi ORGANIZOVANÝMI subjekty. Vy u nás někde vidíte nějakou organizovanou opozici? Já ne. Jen přehršel kapesních Napoleonů kteří nejsou schopni propíchnout svá ega a sjednotit se. Takže jaká občanská válka? Jen bitky všech se všemi. A americe ano, tak může dojít k regulérní občanské válce, ale u nás? Jen k obdobě selských bouří. Už ale bez cepů, kos, a vidlí. Klacky a kameny a hrrr na ně!

Jaris
12. 4. 2023 02:03

Trump je rozporuplna osobnost. Dostal sanci jako prezident vyporadat se s neokony, ale tu nevyuzil. Misto toho odstranil sve lidi z vlady. Kazdy politik, ktery fanaticky podporuje sionisticky Izrael je nepritel vlastniho lidu. Nezapomenu na slova Trumpa, ze Izrael nebude podporovat jen na 100%, ale rovnou na 1000%. Trump se stal hrozbou pro neokony – to vysouseni baziny mu zidaci nezapomneli a proto se Trump nakonec prezidentem nestal. Vetsina Americanu stala za nim a on je nakonec vsechny zklamal.
Je posetile spolehat na soudy, ze se vas zastanou ikdyz za vami stoji pravda. Pokud to neni ve scenari mocnych, takova osoba jako Trump je ztracena.

primak
12. 4. 2023 05:59
Odpovědět  Jaris

Prezident USA (POTUS) je jen oznamovatel (announcer), figurka pro lidi zvyklé na celebrity a na showbusiness. Přičemž jsou lidi oblbováni, že ten jejich POTUS je ten, který řídí tu jejich zem a s ní celý svět.

Jen naiva si myslí, že ti silní hoši čekaj každé ráno, co jim ten jejich POTUS řekne, jak se maj zařídit, koho bombardovat a koho ne? Představte si, že ti silovníci čekaj a sklapnou kufry, až co jim třeba ten černoušek po 8 let každé ráno nařídil.

Ale to tupé obyvatelstvo je tedy nutno i nadále držet v tomto pojmu, proto je takovej tyátr kolem voleb, ten nikdy neutichá po 200 let a drží denně ty blbečky v napětí. A když to jde do kytek, tak zvolíme zase někoho z tý druhý partaje, teď konečně bude líp. Proto máme jen ty dvě partaje, kde na světě to maj, kde jsou tak chytrý jako my?

primak
12. 4. 2023 06:00
Odpovědět  primak

Ale někteří kandidáti se snad myslí, že přece jen něco na tom nejvyšším postu zvládnou, nicméně namaj šanci. Možná, že i Jimmy Carter si to myslel. Však ho pěkně odrovnali, teď se provalilo, jak zmanipulovali to fiasco s osvobozením rukojmích v Teheránu, aby ten neúspěch poškodil Cartra a dostali tam Reagana. Ten jim odkejval všechny ty svinjárny, takovej borec.

A tak asi i Trump si myslí, že tam něco může dokázat. Jestli je to jen z toho jeho nesmírného ega, aby “ukázal”? Že si nedá poroučet od těch hochů z Pentagonu. Nakonec musel taky sklapnout, když hned na začátku vyhlásil, žebude konec války se Syrií. Tak hned další týden hodili pár raket na Assáda a Trump nemohl zapřít, že to nebylo z jeho hlavy.

Pavel z Moravy
12. 4. 2023 11:08
Odpovědět  primak

Když už jste zmínil toho Cartera, tak zde musím říci, že Fidel Castro prohlásil, že to byl jediný americký president se kterým se opravdu dalo jednat.

primak
12. 4. 2023 17:39
Odpovědět  primak

Však taky Obama v německém interview prozradil, že za těch 8 let se mohl věnovat rodině, jako nikdy předtím. Ale že mu scházelo se setkat s přáteli.

Clinton o Bílém Domě prohlásil, že je to nejdražší vězení na světě.

RASputin
13. 4. 2023 00:39
Odpovědět  primak

rodina? fake rodina

primak
13. 4. 2023 07:27
Odpovědět  RASputin

Rodina? Ať už cokoliv. Význam mé (a Obamovy a Clintonovy) poznámky o rodině je, že takový POTUS je tam po 4 roky zavřenej a jen čeká, až co mu přinesou na papíře, aby se to hezky naučil nazpaměť.

No u Bidena je to trochu jiné, ten nic nazpaměť říkat nedokáže. A tak se na něj musí jinak.

Tak či onak, na americké obyvatelstvo to funguje jedna báseň…

aamater
12. 4. 2023 07:48

Už nech ho konečne zatvoria, nech sa to v tých USA rozhýbe. Je na čase, aby v samotných USA vypukol chaos a bordel. A čím väčší tým lepšie!!! Inak patrí im to!!!

Gales
12. 4. 2023 11:09

Jsou i jiní nadějní američané.A třebas na svou šanci čekají v Číně.

Standa
13. 4. 2023 05:15

Petr Pavel je naopak poslední hřebíček do rakve ČR.
Kam se na něj hrabe protektorátní Moravec.
A má se zdražit pivo, léky, voda, energie daně z nemovitosti,potravin atd. . Někde se musí vzít peníze na nový Větnam…čo to tárám…Ukrajinu.
A bude ,, KLID A POŘÁDEK”, i kdyby se mělo vyměnit obyvatelstvo Čech za Ukrajince!