blog

P.C.Roberts: Svět bez svědomí

Včera uplynul už 44. den izraelského vyvražďování Palestinců v Gaze a ničení tamní infrastruktury, která je pro život lidí nezbytná.

A už 44 dní velcí moralisté ve Washingtonu, Londýně , Berlíně, Paříži a vůbec v celém západním světě Izraeli tleskají a posílají mu pro další genocidu Palestinců zbraně. Nyní se toto vraždění rozšiřuje od Gazy až po poslední kousky půdy na Západním břehu řeky Jordán. A v USA některé evangelikální křesťanské církve toto vraždění Palestinců a vymazávání jejich země z mapy světa dokonce schvalují. Přičemž občané, kteří proti obojímu protestují, jsou zatýkáni či zařazováni do černých listin pracovních míst.

Pro člověka, jako jsem já, který kdysi žil v zemi, kde se morální svědomí respektovalo, je nesmírně skličující být svědkem lhostejnosti vlád, církví a médií k oněm 44 dnům probíhající genocidy lidských bytostí v Gaze.

Zjevně se západní svět ocitl v zajetí Satana. Už není správné a špatné a spravedlnost a nespravedlnost, už jsou pouze narativy. Když nesouhlasíte s oficiálními narativy, jste podezřelí.

Západní svět dokráčel ke svému konci.

Už nemá žádné vůdce.

A nemá ani uši, aby bylo slyšeno oněch pár hlasů, které ještě vyslovují pravdu.

Paže Satana se napřahují i k muslimskému světu, který mluví, ale nejedná. Avšak slova Palestinu neubrání.

Rusko a Čína, jejichž vlastní existence je americko-izraelskou hegemonií na Blízkém východě ohrožena, též nabízejí jen slova. Slova, která nic neváží, protože obě tyto země byly už dostatečně zdémonizovány.

Jak je možno v knihách hrdelního zločinu zachovat vraždu coby zločin, kdýž jsou současně bagatelizovány vraždy masové. Které se samozřejmě neomezují jen na izraelskou genocidu Palestinců. Západní vlády a „lékařské úřady“ vraždí miliony nařízenou „vakcínou proti

kovidu“, takže lze s dobrým svědomím konstatovat, že masové vraždění probíhá neustále.

Přijímáme to už asi tak, jako horší deštivý den.

Morální svědomí Západu zvadlo.

Překlad: Lubomír Man

sdíletj na

16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pijack
20. 11. 2023 13:40

Tak mi nějak nevděky přistála na mysli jedna realita z ulic USA. Jsou to deseti tisíce narkomanů, povalečů, kriminálníků, vrahů, podvodníků, dealerů… hotových zoombie, jak se plouží po ulicích, bez hader a bot, bez ducha, s vytřeštěnými oči, pokřivených těl a strnulé chůze… spící pod deklem z krabice, pod mostem, u patníku, u kanálu… Nebylo by na čase přemýšlet nad genocidou této velké části Americké společnosti? To fakt ty nenažrané, tlusté a staré židy s doutníky v rypáku nenapadne? Oni nevidí, že v USA je již válka na spadnutí?

Jura S
20. 11. 2023 14:18
Odpovědět  Pijack

Holt “emerickej sen” se někdy nepodaří že… ale zas se mi líbí jejich “tradice RABOVAČKY”, rabuje se když : prší, je povodeň, je horko, fotbal, zabijou smažku, nebo prostě jen pro radost …

Autor
20. 11. 2023 15:04
Odpovědět  Pijack

Ale vždyť to je přesně to, co chcete – genocida Ameriky v přímém přenosu, ty narkotika atd.. Paradox? Jen na první pohled. Kdo myslíte, že na tom doopravdy i vydělává? Díleři? Ale kdepak, ti jen distribují …

Jura S
20. 11. 2023 13:51

Hlavně aby se Fialenko uzdravil po 17-tém a mohl vylízt z postýlky…. 🙂

PENNYS
20. 11. 2023 13:56
Odpovědět  Jura S

Doufám ,že je to sarkasmus???? To já bych mu přál tu postýlku ze železných hřebu a na věčnost! a to jsem velice přející člověk

Jura S
20. 11. 2023 14:09
Odpovědět  PENNYS

Né asi… jen lidská zrůda a dobytek mu může přát “zdravíčko a štěstíčko”…. Já být jeho felčarem, tak do něj pumpnu infuzi s půl litra pfajzr hnojačky….

Autor
20. 11. 2023 15:07
Odpovědět  PENNYS

A to já bych chtěl aby přišel k soudu jako obviněný (a nejen on). Bez toho se z něho stane liberální a sudetoněmecký mučedník, uvidíte.

Gales
20. 11. 2023 14:11
Odpovědět  Jura S

Třeba se nechtěl zúčastnit té taškařice zosnované KGB a proto se hodil marod.Ale to mohl vyjádřit i jinak.Např.tím že by zvolal na některém ,,památním” místě ,,Sláva Ukrajině”.

Pijack
20. 11. 2023 14:18
Odpovědět  Gales

On teď nemůže. Musí se doma učit vydané zápisky Volodymíra Zelenského. 🙂

Jaris
21. 11. 2023 01:04
Odpovědět  Jura S

At zdechne potvora fialozidovska!

zuzana
20. 11. 2023 14:25

Bývalý velvyslanec: Ukrajina se musí připravit na ztrátu podpory USA

https://aktax.cz/byvaly-velvyslanec-ukrajina-se-musi-pripravit-na-ztratu-podpory-usa/

zuzana
20. 11. 2023 14:58

Německá ekonomika kolabuje poté, co se země vzdala jaderné energie – ceny prudce rostou, průmysl se hroutí

https://aktax.cz/nemecka-ekonomika-kolabuje-pote-co-se-zeme-vzdala-jaderne-energie-ceny-prudce-rostou-prumysl-se-hrouti/

Autor
20. 11. 2023 15:08
Odpovědět  zuzana

Ona se nevzdala jen jaderné energie, ona se vzdala vší “špinavé” energetiky. Vzdala se stability. Ale co chcete od lidí, co nedokáží pochopit ani jedna a jedna …

Standa
20. 11. 2023 18:03
Odpovědět  Peter 008

,,Kolik to je” Zeptal by se Lipavský, Fiala, Adamová atd.?

Liba
20. 11. 2023 20:04
Odpovědět  zuzana

Cílená likvidace nás všech, mají noty a jedou, ale lidem to nedochází, do toho WHO a diktát, Bože SOS, všem slušným lidem lepší dny.

Frank1
20. 11. 2023 21:00

Co se deje na Donbase je totez. Uz 9 let ukrosti nackove ostreluji civilni obyvatelstvo a jejich pribytky na Donbase a zapad k tomu mlci! A kdyz Putin rekl Scholzovi, ze je to genocida, tak se mu Scholz vysmal! Uz tam zemrelo 15000 obyvatel a deti!
Loutka Sionistu Scholz dela to, co delaji Sioniste uz leta. Jsou ciste zlo, vyznavaji satanismus a usiluji o genocidu populace planety. Prvnim velkym krokem k tomu bylo ockovani. Dodnes nesmi media o nadumrtich a skodach na zdravi psat, protoze media vlastni Sioniste.