blogKrize UKRAJINA

P.C.Roberts: Scott Ritter o pravděpodobných důsledcích útoků na cíle v Rusku

Scott Ritter připomíná, že západní zbraně plánované pro údery na cíle uvniř ruského území, musí být naprogramovány zeměmi USA/NATO, které tyto zbraně na Ukrajinu dodávají. Ukrajina je tedy jen doplňkem, či posledním článkem zamýšleného řetězu.

Rusko to chápe a prohlásilo, že na odpovědné země zaútočí.

Scott Ritter dále vysvětluje, že jakékoli další útoky na ruská strategická místa, resp. útoky na ruské území s pomocí raket nebo řízených střel, povedou k tomu, že Rusko zasáhne všechny cíle NATO uvnitř i vně Ukrajiny, které budou za takovéto útoky zodpovědny. Přičemž jsou těmito cíly míněny prostředky amerického leteckého průzkumu: americké satelity AWACS a drony Reaper i všechna velitelství a letecké základny NATO, které se na přípravě, programování, zaměřování a odpalování raket dlouhého doletu a dronů, používaných k zasažení ruského území, podílely. Do kteréhožto výčtu jsou zahrnuty též základny ve Francii, Spojeném království, Německu a možná i v USA.

Ritter říká, že pokud členské státy NATO přijmou tuto útočnou západní akci a spojí se ve válce proti Rusku, pak Rusko proti nim všem zahájí masívní jaderný úder.

Nastane tak situace, kdy Putin bude nucen vrátit úder způsobem, který bude rozhodující.. Západ bude popírat, že ruský útok je jen odvetou za jejich chabě maskované útoky na Rusko – a bude ruské útoky prezentovat jako „nevyprovokanou agresi“ a „válečný akt“

„USA a NATO se schovávaly za lež, že je to Ukrajina, která bojuje s Ruskem, nikoli tedy že Západ bojuje proti Rusku. Když americké, britské, francouzské a německé zbraně dorazí na Ukrajinu, stávají se „ukrajinskými zbraněmi“. A tak Ukrajina, nikoli Západ, nese odpovědnost za vše, co se s těmito zbraněmi provede,, ať už zasáhnou cíle jakékoliv.. „Rusko již zkrátka nebude akceptovat lež, že pouze Ukrajina, nikoli Západ, je ve válce s Ruskem.

Dokonce i Putin veřejně prohlásil, že high-tech zbraně dlouhého doletu jsou zbraněmi USA a NATO, programované, provozované, řízené a vypouštěné jednotkami USA/NATO. O cílech rozhodují USA, nikoli Ukrajina. Zbraně musí využívat navádění v reálném čase z amerického leteckého a satelitního průzkumu, proto Rusko zničí satelity, drony a AWAC poskytující informace o zaměřování. Všechny složky útoků na Rusko budou zaměřeny. „Rusko neblafuje. Rusko neustoupí.

Je naprosto prazvláštní, že celé politické vedení západního světa tlačí dnes svět do jaderné války. Proč Západ usiluje o vlastní zničení?

Během studené války ve 20. století, do níž jsem byl jako člen Reaganova tajného prezidentského výboru důvěrně zapojen, mohu s jistotou prohlásit, že i tvrdá linie antikomunistů se tehdy snažila o snížení napětí. Zatím co to, čeho jsem svědkem v 21. století, je nejkřiklavější americkou kultivací války v historii lidstva.

A nikdo v tištěných nebo televizních médiích nám neříká, jak hrůzné důsledky může toto hnutí přinést.

Vybral a přeložil Lubomír Man

sdílet na

9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
stan
2. 6. 2024 22:38
Ohodnotit příspěvek :
     

a bude ruské útoky prezentovat jako „nevyprovokanou agresi“ a „válečný akt“……………………………
tím, že méééédia jsou plně pod kontrolou Západu , tak se můžeme spolehnout na to, že pokud Rusko jako odvetný úder pošle rakety na cíl na Západě, tak se spustí hysterák, kterak je Russko zlé a Západ zcela nevinný a vlastně chudáček…….už aby tohle hnusný pokrytectví skončilo.Rusko ať je silné a zachrání svět před prolhaným Západem.

stan
2. 6. 2024 22:46
Odpovědět  stan

Už si také nedělejme iluze o přátelském přístupu celoevropského lidu k Rusku(s vyjímkou Maďarska). Pokud by lid nechtěl současnou eskalaci válečného napětí, ani geopolitickou krizi na Ukrajině obecně ,byl by na ulicích a náměstích a protestoval tak, jak lidé protestovali „za zlepšení životní úrovně, snížení daní a na zvýšení platů“ . Půl miliardy lidí Evropy v podstatě nečinně sedí v pohodlí svých domovů a ani je nenapadne protestovat proti debilitě svých politiků , hnát vojáky na vykonstruovaný a nesmyslný boj proti Rusku..

Pavel z Moravy.
3. 6. 2024 10:12
Odpovědět  stan

Řvát by mohli, že to rozpoutali Rusové. To by jim už nepomohlo, protože tady by již byl takový chaos ve kterém by se nikdo neorientoval. Když bude protivník zničen, propaganda již působit nebude. Ta funguje teď, ale ne ve společnosti, která bude úplně na kolenou. Západní kapitalismus se prostě vyčerpal a hlavně zdegeneroval a nabral ty příznačné rysy, které ho potom charakterizují. Zkusit zlikvidovat ty, kteří jsou na tom lépe a snažit se urvat jejich prostředky silou. Tento typ společnosti nemůže mít stálého trvání. Ale prostým lidem budou stále programátoři kapitalistické společnosti vymývat mozečky. To se nezmění.

Tupý hulvát
3. 6. 2024 09:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Co si mohou o důsledcích jaderné války myslet připitomělí amíci,když většina ČESKÝCH EUROPOSLANCŮ si myslí,že CO2 je ve vzduchu 5-25%??!!

Trojta
3. 6. 2024 12:23
Odpovědět  Tupý hulvát

Opravdu si to myslí? Dělal někdo mezi nimi anketu? Pokud ano a máte někde zdroj, poskytnete mi jej, prosím. Je to hodně zajímavá informace o debilite našich zástupců.

Tupý hulvát
3. 6. 2024 14:16
Odpovědět  pablo

To jsem myslel,děkuji.

cool
3. 6. 2024 18:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Ze života hmyz, napsal K. Čapek nečetl jsem ale kde se nám tak asi inspirovali v big pharmě covid chunty.
https://aktax.cz/agent-cia-s-gatesem-a-wef-jsme-vynalezli-mrna-jako-biologickou-zbran/
https://cz24.news/dr-mccullough-toto-jsou-vinici-budouci-pandemie-ptaci-chripky-video/
cca. 1:41:10
https://www.youtube.com/watch?v=Rjl5e-Uviio

Honzas
3. 6. 2024 19:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Ne nadarmo se říká že první obětí války je pravda.

ČT, teď ČRo a seznam jsou největší mi šiřiteli lži. Ani rudé právo si nedokázalo dovolit lhát takovým způsobem.

Rakušan černochová a Fiala by měly skončit před soudem.