blog

P.C.Roberts: Rok 2023 přinese Ukrajině skutečnou válku.

P.C.Roberts: Rok 2023 přinese Ukrajině skutečnou válku.

A co přinese Západu?

Šťastný Nový rok zůstane pouhým přáním.

Zničením důvěry partnera vtáhli válečně naladění západní „vůdci“ své nic netušící národy do války s Ruskem.

„Přiznáním Merkelové a Hollanda byla zrada učiněna normou“ řekl Konstantin Kosačev, člen Rady Ruské federace.

Položme si otázku: Proč asi Merkelová a Hollande učinili toto průkazné přiznání? Důvodem může být skutečnost, že se stali obětí západní propagandy, hlásající, že Ukrajina, vyzbrojená západními zbraněmi, válku s Ruskem vyhrává. A tak se rozhodli připsat si na té výhře též svůj vlastní díl zásluh.

Rusko satanskému Západu uvěřilo a nechalo se Minskou dohodou obalamutit. Což může posloužit jako důkaz skutečnosti, že Rusku a věci míru se jednání se Západem krutě nevyplácí

„Chování Washingtonu a jeho spojenců v roce 2022 jsou posledním varováním všem národům o tom, že s anglosaským světem nelze uzavírat žádné dohody. Protože tento svět není nikým jiným, než zlodějem, podvodníkem a falešným karetním hráčem, od něhož můžete očekávat cokoli. Od nynějška se bez něj obejdeme a budeme čekat, až se na Západě chopí moci nová generace rozumných politiků. Dnes tam není nikdo, s kým bychom mohli o čemkoli jednat“ (Dmitrij Medveděv, místopředseda Rady bezpečnosti Ruské federace a někdejší ruský prezident).

Nu a další političtí analytikové říkají totéž, co říkám i já už roky. Zde např. John Mearsheimer:

„Rusové se nehodlají stáhnout a hrát mrtvé. Hodlají porazit Ukrajince a za tím účelem přitáhnou na bojiště velká děla. Když se velká mocnost cítí být ohrožena…jsou Rusové ochotni odstranit všechny překážky, které by jim mohly zabránit ve snaze zvítězit…Je třeba porozumět, že to, o čem zde mluvíme, je situace jaderně vyzbrojené velmoci – která vidí, že je zahnána do kouta.A že to, o co se s ní hraje, není ničím menším než existenční hrozbou. A toto jejich vědomí představuje skutečné nebezpečí“.

K čemuž já dodávám: Byli to lhostejní Američané, kteří umožnili válkychtivým Demokratům ukrást prezidentské volby a přiblížit svět k válce.

Překlad: Lubomír Man

sdílet na

7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Jan
1. 1. 2023 19:16
Ohodnotit příspěvek :
     

P.C. Roberts zije v USA a nevi ze se tam volby falsuji a ze tedy i nejaka spravedlnost neni ani soudne vymahatelna! Falsovala se volba prezidenta i ted volby do Kongresu a Senatu.
Jeho nadeje na spravednost je licha, zeme je nasmerovana k rozpadu. Az pak se muze zacit vytvaret multipolarni poradek a mohou se ocekavat zmeny v Evrope a v Cesku.

Gales
1. 1. 2023 19:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Musíme bojovat za to,aby nás Ukrajina do té její války nevtáhla taky. K tomu nám dopomáhej Bůh.

sizok
1. 1. 2023 19:23
Odpovědět  Gales

Jsi naivní. Promiň. Z ruského pohledu už v ní lítáme.

Pavel
2. 1. 2023 17:51
Odpovědět  sizok

Se ví, s kým chcete bojovat za mír v tomto US protektorátě?! Polovina “ovčanů” vymyté mozky, se třepe na válku proti RF,Čtvrtina, co je jim to šuma fuk,hlavně, když běží telka a jejich stupidní reality show,či talenty a superstar. No a ta poslední čtvrtina, důchodci a ti co si nenechali vymýt mozky režimní propagandou tomu nemohou nezabránit! Stejně jako komunisti v 89, věděli, že zachraňovat socialismus proti vůli ovčanů nemělo smysl. To že Štěpán v tom projevu Pragovákům měl pravdu dnes jasně vidíme!Splnilo se to do puntíkul. Jak pravil Jan Sladký Kozina do roka a do dne! Živí budeme závidět mrtvým! Nedopadne to s námi dobře!

David
1. 1. 2023 19:49
Ohodnotit příspěvek :
     

To mnozí z nás pozorovali od roku 2014 a říkali si, jak to asi skončí. Že by se opakoval chorvatský scénář s Krajinou a Vojvodinou nepřicházelo v úvahu. Rusko totiž není v pozici, ve které bylo rozbombardované Srbsko.

Pavel z Moravy
1. 1. 2023 20:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Co nám pětihlavá hydra navařila, to si i sežereme.

Aleš
1. 1. 2023 21:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Západ a dnes EU není schopna ničeho jiného než další a další Mnichovské zrady.
CZEXIT.