blog

P.C.Roberts: Puč Bidenova režimu proti ústavní Americe vede k občanské válce

Zdá se, že jediný způsob, kterým Američané mohou zachránit svou zemi a svou svobodu, je zvítězit v příští občanské válce, v jejíž plamenech shoří probíhající puč Demokratické strany proti Spojeným státům.

„Prezident“ Joe Biden, který je ve funkci pouze díky volebnímu podvodu, se dopustil velezrady proti Spojeným státům americkým.Proč nebyl ještě zatčen a postaven před soud?

Při složení své prezidentské přísahy se prezident zavázal chránit Ústavu Spojených států. On však tuto Ústavu, vyžadující jeho odvolání z úřadu a potrestání za velezradu proti USA, porušil.

Kromě porušení Ústavy a přísahy porušil Biden i morální a etické normy a dle mnoha důkazů porušil i zákony o těžkém zločinu, před jejichž zákonnými následky je až dosud chráněn ministerstvem spravedlnosti (sic), FBI, médií a americkým Kongresem.

Tento článek se nebude zabývat všemi porušeními zákona, jichž se Biden dopustil, a zaměří se jen na dva jeho velezrádné činy.

Prvním z nich je ten, že Biden nejenže odmítl bránit hranice USA, ale důsledně usiloval o to, aby tyto hranice zůstaly otevřené masivní invazi, zaplavující americká města a komunity, a to za plné pomoci jeho režimu.

Druhým Bidenovým velezrádným činem je ten, že zatímco americké hranice ponechal otevřené, zavázal Američany ke třem válkám na obranu hranic jiných zemí, aniž by si k takovémuto kroku vyžádal souhlas Kongresu.

Fakt, že Bidenovy mimořádné zločiny a jeho porušení ústavy zůstávají nepotrestány, je důkazem toho, že americký ústavní systém vlády se zhroutil. USA již nejsou republikou charakterizovanou svojí demokracií a právním pořádkem, ale jsou nezodpovědnou diktaturou, v níž jsou američtí vlastenci za uplatňování svých práv dle prvního dodatku Ústavy USA, vsazování do vězení.

Trumpovi příznivci, kteří uplatnili své právo na svobodu a shromažďování podle prvního dodatku Ústavy USA, byli falešně označeni za „povstalce“ a bez důkazů odsouzeni ke ztrátě své svobody. Samotné obvinění tedy posloužilo jako „důkaz“.

Článek IV, oddíl 4 americké Ústavy vyžaduje, aby federální vláda chránila každý ze svých států před invazí. To Bidenův režim vytrvale odmítal učinit, a namísto toho napomáhal nájezdníkům ovládnout Texas i další americké státy.

Bidenův režim tak nepochybně porušil smlouvu mezi vládou federální a vládami státními. S tím důsledkem ovšem, že dnes dokonce i tzv. modrá města (města s převahou příznivců Demokratické strany, jako je např. Denver), volají o pomoc proti imigrantům.

V reakci na odmítání federální vlády chránit americké hranice podnikl texaský guvernér Greg Abbott kroky k obraně texaských ranic. Podpořilo ho 25 dalších guvernérů, z nichž někteří nabídli, že na obranu Texasu vyšlou své státní národní gardy.

Zrádce v Bílém domě prohlásil, že zatkne každého policistu a každého příslušníka národní gardy, který by se odvážil narušit úspěch invaze imigrantů na území USA.

Jinými slovy, a aby to bylo ještě jasnější: Bidenův režim se pevně spojil s cizími útočníky proti americkým občanům.

Takováto otevřená velezrada je ovšem nevyvratitelným důkazem, že skutečným nepřítelem amerického lidu je Washington.

Tři liberální demokratičtí výzkumníci z Yale University zveřejnili zprávu, že počet ilegálních cizinců v USA je více než dvojnásobek dosud hlášených 11 milionů, takže přesahuje 22 milionů.

Demokratická strana už oznámila, že hodlá legalizovat všechny tyto imigranty a dát jim volební právo. A to samozřejmě v očekávání, že tito noví Američaní osvědčí svoji vděčnost vůči Demokratům v letošních listopadových volbách.

Cíl, za kterým Demokraté jdou, je tedy jasný a není jím nic jiného než trvalý stát jedné strany.

Čili tyranie.

Překlad: Lubomír Man

sdíletj na

23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
josef
1. 2. 2024 18:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdesi jsem narazil na to, že Biden má IQ asi 135. Je pouze otázkou jestli chápe dosah svých činů. Ono je prý ještě asi osm dalších druhů inteligence. A není nic horšího než inteligentní neřád, takže vlastně blb. Hitler, Gering, Mengele a další jsou toho zářným příkladem. Ti všichni prý měli IQ nad 120.

Pipa
1. 2. 2024 18:47
Odpovědět  josef

Bez ohledu na IQ je to debil a vlastizrádce !

Ladislav 💤
1. 2. 2024 19:01
Odpovědět  Pipa

No nedivte se, už přes
dvěstě let do nich hustí, že jsou nad lidé! Oni věří všemu!
IQ je u nich takové, jak u nás ve zvláštních školách!

Mee Twoo
1. 2. 2024 19:33
Odpovědět  josef

tak možná míval 135, v mládí
ale ten Alzheimer teď do toho má taky co mluvit

Helena
2. 2. 2024 09:01
Odpovědět  Mee Twoo

No, to je ale podle americké stupnice…… tam mají všechny míry úplně jinak… za druhou číslicí patří desetinná čárka.

Autor
1. 2. 2024 20:01
Odpovědět  josef

Že má tolik IQ? To je jen důkaz, že tohle “hodnocení” je na prd!!
Chová se hůř než Bush ml. a to nejen teď, ale v průběhu celého svého politického života arogantně, nafoukaně, přezíravě ke slabším, jde mu jen o sebe, tj. i o jeho sponzory. Jinak Bush mladší měl prý IQ kolem 85, a oproti Bidenovi byl gigant! A to se o Bushovi vypráví legendy! Jako třeba, že prohlásil před anglickou královnou – Alžběta jedenáctá … (místo II. – druhá)
Hmmm, a tihle by chtěli vládnout světu!
Hehehehehe!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaroslav
1. 2. 2024 22:07
Odpovědět  Peter 008

Bush ml. Měl jistě IQ vyšší než 85, to mají více i gygantky pekárna i černochova. Výhodou Bushe ml bylo , že měl dobré poradce a že respektoval jejich rady

Autor
2. 2. 2024 09:47
Odpovědět  Jaroslav

5To bylo tenkrát z amerického – nehumoristického – zdroje. Já za to prostě nemůžu, to musíte jít za americkými psychology.

katango
1. 2. 2024 22:36
Odpovědět  josef

Ten by neudělal ani MiniMental test. Dávala jsem sem odkaz, ale příspěvek mi zmizel.

Administrátor
P.A.Semi
1. 2. 2024 23:08
Odpovědět  katango

Příspěvek máte pořád ještě tady: https://www.pokec24.cz/nezarazene/vy-vsichni-jste-hamas/#comment-154854

tenhle odkaz jste tam dávala:
https://www.uzdravim.cz/mmse-test-test-kognitivnich-funkci-mini-mental-state-exam.html

(“příspěvek mi zmizel” by bylo vážné nařčení…)

(jestli jste ho dávala i sem, tak se neodeslal… na serveru v koši není a v db nechybí čísla v pořadí, že by zmizel jinak…)

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pijack
2. 2. 2024 09:27
Odpovědět  P.A.Semi

IQ 120 je v podstatě NIC. Tento ukazatel u lidí postupně účelově klesá s konzumizmem. Jelikož ale ukazatel IQ používá stejné parametry k doložení inteligence již od doby svého uvedení do praxe, tak “hloupost” lidí roste… čiliž to co se dnes považuje za slušný výsledek, znamenalo dřív nízkou úroveň. Polopatě – před 50 lety znamenalo 120, že je dotyčný průměrák, ne-li hloupý. Vymysleli to vojáci a převzali akademici. Pro mě je slušně inteligentní člověk na IQ 130 až 140. Kdo má méně, by měl zalézt do nory a nevystrkovat čumák, protože škodí společnosti už tím, že se s ní míchá 🙂 A kdo má IQ 107, měl by si hodit dobrovolně špagát.

katango
2. 2. 2024 09:46
Odpovědět  P.A.Semi

Možný to je, ale dávala jsem ho sem a tady není. Technikálie mne nezajímají.

Administrátor
P.A.Semi
2. 2. 2024 10:07
Odpovědět  katango

Prostě jste se spletla… Dávala jste ho vedle, ne sem…
V databázi nic nechybí a v koši není…

Víte, já věřím spíš těm technikáliím a ne dojmům…

Ale příště tedy budu s tou průkazností důkladnější…

πα½

Pijack
2. 2. 2024 10:13
Odpovědět  P.A.Semi

Lidi, nehádejte se. Vždyť je to tady dobrý. Na rozdíl od webů, kde vládne cenzura, že…

Slovan
2. 2. 2024 10:39
Odpovědět  Pijack

Ano, znám tu na pokecu lidi už z dob PP, který je bohužel někaký divný, i tam byla větší sranda než zde. Tady je to někdy jako na pohřbu. Lidi by se měli sbližovat a ne se kvůli anonymitě jeden druhého bát. To je dle mého názoru špatné. Vše je o lidech.

Slovan
2. 2. 2024 10:32
Odpovědět  P.A.Semi

Semi máš pravdu je vedle, paní se holt trochu ztratila,to se může stát každému. Ale jestli mohu poprosit buďme k sobě ohleduplnější a tolerantnější v této blbé době. Platí to samozřejmě i pro mě. Já se na ten odkaz včera díval. Dá se říci že vaše reakce byla i zbytečná, bo by se ten odkaz určitě po čase našel a někdo by paní napsal, že je vedle. Jak jednoduché a hlavně v klidu. S pozdravem P.K.

Administrátor
P.A.Semi
2. 2. 2024 12:36
Odpovědět  Slovan

Já se na ten odkaz také díval, díky… Proto mi bylo divné, že by zmizel, tak jsem ho dohledal, byl vedle u podobné diskuze o Bidenově IQ, tam prý 187…
Nemyslel jsem to nijak zle…

Víte, ale proti mě to je nařčení, že tu něco nefunguje, tak se bráním…
(a protože kdyby to fakt nefungovalo, tak bych to musel nějak řešit a opravovat)

Tak se omlouvám, jestli to vyznělo nějak konfrontačně…

(Je teoretická možnost, že by nám poskytovatel hostingu vedl tu databázi dvakrát, a najednou přeskočil z novější kopie na starší a pokračoval v ní, že by se ztratily komentáře a přitom v číselné řadě nechyběly? Jenže to je velmi komplikované a nepravděpodobné… A ozvali by se asi i další, že jim něco zmizelo…)

(a že někdy ten komentář nejde odeslat a hlásí to nějakou chybu, to se také stát může a stává se to… ale když vypadá, že tam prošel, tak by tam měl být… nebo ho můžeme smazat, ale to pak je v koši… nebo si ho člověk může smazat sám (jako tu dělá “Smrťák”) a to pak není nikde, ale chybí po něm čísla v řadě…)

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
2. 2. 2024 12:52
Odpovědět  P.A.Semi

Vždyť se nic neděje, vše se vyřešilo, chce to jen rozvahu a chladnou hlavu. Teď nepoměřujte s tím trapasem po dva dny zpět v mé režii. Tam já byl silně přesvědčen že jsem v právu. Mohu odpřísáhnout na svoje JÁ a na to jsem moc hrdej, že já nezačal. Vy znáte spousty jiných věcí, ale víte jak se říká u nás na dědině, dvakrát měř a jednou řež!! A nevím jestli tohle taky víte. Každý člověk je prý originál, ale chlap, když něco “omylem” podělá a pak si to dokáže i přiznat, vysypat si jak se říká popel na hlavu, tak to ho dělá chlapen. A né se z toho vykroutit. To jsou pak křiváci, kterým není radno v životě věřit. No nic, mám dobrou náladu, tak jsem si dovolil trochu zamachrovat. 😊

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
katango
3. 2. 2024 11:19
Odpovědět  P.A.Semi

Proč bych ho dávala vedle? Dala jsem ho sem, protože tady se o IQ mluví a tímto testem orientačně zjišťujete demenci. Dělala jsem vše tak, jak to dělám s příspěvky vždycky.

Věřte si svejm technikáliím, když myslíte. My doktoři bychom jim věřit zase tak neměli, vzít je v úvahu, to ano, ale poměřovat je s dalšími údaji a zjištěními. Celý profesní život jsem se tím řídila. Vím, co a kam jsem dala. Vy si věřte technikáliím.

Frank
2. 2. 2024 13:18
Odpovědět  josef

Ten defekt má IQ houpacího koně.

Frank1
4. 2. 2024 11:10
Odpovědět  josef

Plane otazky. Dement je jen loutka.

Pijack
2. 2. 2024 09:34
Ohodnotit příspěvek :
     

„Mariupol není městem duchů, město funguje,“ informoval v reportáži korespondent německé veřejnoprávní televize ZDF, který se se svým týmem z Moskvy do Ruskem okupovaného ukrajinského města vypravil. Ve městě se mohli volně pohybovat, v provozu jsou v Mariupolu obchody i restaurace. Lidé tam žijí svými životy, většina obyvatel, s nimiž tým ZDF hovořil, byla proruská.

PRO RUSKÁ !!! Kde jsou ty investice na obnovu Ukrajiny, které vláda bere důchodcům? Rusové si poradí za své i bez nacistické finanční mafie.

Frank1
4. 2. 2024 11:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Uz na ty obcansky valce bastluji moc dlouho. Stupen nasranosti lidi, ktery tato valka vyzaduje, nebyl jeste dosazen.