blog

P.C.Roberts: Proč dal Západ, jako jeden muž, spravedlnosti vale

P.C.Roberts: Proč dal Západ, jako jeden muž, spravedlnosti vale

Pravdivý popis „zločinu“ Juliana Assange

Už více než deset let je Julian Assange na základě falešných obvinění držen buď ve ve vězení (dříve v domácím arestu na ekvadorské ambasádě v Londýně). Aassangeovy problémy začaly, když ho dvě Švédky vzaly k sobě domů a později si mu stěžovaly na to, že nepoužil kondom. Žádaly ho. aby si nechal provést test na AIDS, což Assange poněkud lehkomyslně odmítl, a zmíněné ženy se pak obrátily na policii s dotazem, zda po něm mohou provedení testu vyžadovat úředně. Nu a policisté buď z hlouposti či nadměrné přičinlivosti zareagovali tak, že si na Assange vymysleli obvinění ze znásilnění. Švédská státní zástupkyně pak Assange za tento přečin vyšetřovala, avšak žádné znásilnění nezjistila. „Pokud jde o mě, neexistují žádné důvody k podezření, že se Assange dopustil znásilnění“ řekla vrchní žalobkyně Eva Finne 21. srpna 2010 a zatykač na Assange z moci úřední stáhla.

Západní mediální děvky však už byly do pikantního sousta zakouslnuty natolik, že nebyly ochotny si jej nechat ze zubů vyrvat. Hon na Assange tedy pokračoval i poté, co tento Švédsko opustil a odebral se do Spojeného království. To už ovšem další švédská žalobkyně a zástupkyně hlavního švédského žalobce Eva-Marie Perssonová, podezřelá z toho, že se nechala Washingtonem podplatit, případ proti Assangeovi znovu otevřela. A to pod záminkou, která byla ovšem falešná. Žádala, aby byl Assange vydán do Švédska k výslechu. A to i vzdor faktu, že vydání k výslechu se ve Spojeném království neudělují.

Assange a jeho příznivci usoudili, že pokud se Assange dostane zpět na švédskou půdu, předají ho Švédové Američanům. A tak Assange žalobkyni Perssonové odpověděl v tom smyslu, že přece může být vyslechnut i ve Spojeném království.

Což byl okamžik, v němž se prokázalo, že Britové vždy uposlechnou hlas svého washingtonského pána. A tak na žádost Perssonové o vydání Assange k výslechu do Švédska zareagovali tak, že na něj uvalili domácí vězení. Tímto způsobem se Assange v roce 2019 dostal do rukou Britů a žalobkyně Perssonová u vědomí, že její „vyšetřování“ tímto svůj účel splnilo, od dalšího svého stíhání Assange upustila.

A tak zatímco Assange žil nyní v obavách, že zkorumpovaný britský soudní systém hledá cesty, jak obejít zákony vlastní země, aby ho mohl do USA vydat, vypracovávaly americké bezpečnostní služby falešný narativ o tom, jak Assange v minulosti konspiroval s hackery na krádeži amerických bezpečnostních tajemství, a chystaly se předat tento vymyšlený narativ hloupé Velké porotě.

Šlo samozřejmě o pohádku, protože jediné, co Assange učinil, bylo, že zveřejnil dokumenty, které k němu pronikly, což novináři vždy dělali a dělat budou. 

Do dění nyní vstoupil ekvadorský prezident Raffael Correa, který Assangeovi udělil poltický azyl, na což tento reagoval tak, že ze svého domácího vězení uprchl na ekvadorské velvyslanectví v Londýně.

Avšak Britové tento azyl odmítli uznat, stejně jako Sověti kdysi odmítli uznat azyl, který USA poskytly maďarskému kardinálu Mindszentymu, jenž byl pak patnáct let, de facto jako vězeň, držen na americké ambasádě v Budapešti.

Další ekvadorský prezident Lenin Moreno, mnohými považován za nepoctivce, pak dle všeobecně panujícího podezření přijal z Washingtonu úplatek, a jak Assangeův azyl, tak i jeho dříve nabyté ekvadorské občanství v roce 2019 zrušil. Assange byl pak Brity z ekvadorské amabasády násilím vyvlečen a už čtyři roky od této události tráví svůj život na samotce v Belmartshamu, zatímco britský soudní systém hledá cesty, které by mu pomohly „legálně“ Assange předat Američanům.

Celý tento příběh podává přesvědčivé svědectví o tom, že ani USA a ani Spojené království už žádné právní systémy nemají. Mají jen právo, které proměnily ve zbraň. Britové to prokázují, když předstírají, že jednají v souladu se zákonem, přičemž neustále hledají cesty, jak zákon obejít. A USA se legálnosti už vůbec přestaly obtěžovat a všechny novináře, kteří ve svých médiích zveřejnili informace, pocházející ze svazku národní bezpečnosti, označují za špióny.

Před 50 lety se americká ústava ještě respektovala. Zatímco dnes vám nezbývá nic než jen žasnout nad tím, jak múže ještě kdo respektovat zkorumpované americké žalobce, schopné vytvořit něco tak absurdního, jako je kauza Assange, či divit se tomu, jak vůbec mohou tito lidé ještě pokračovat ve svých profesních kariérách.

Vybral a přeložil Lubomír Man

sdíletj na

8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan ze Zahrady Čech
7. 7. 2023 18:11

Takže před šous-táním Švédským cundrám nevadilo že má hambatýho frantíka, a pak jo? Nebo to byl takovej fofr, že než se rozkoukaly, už ho tam měli? A poldové za křivý obvinění nic?
Ale čemu se divím, vždyť je to normálka. Ve Francii mariňáci bránili domorodce před kozoj-eby a předali je spravedlnosti, načež spravedlnost kozom-rdy propustila a stíhá mariňáky.
https://cz24.news/francie-zatimco-muslimsti-vytrznici-jsou-propousteni-u-vlastencu-kteri-branili-mesta-pred-invaznimi-hordami-jsou-provadeny-razie-video/

Jen tak dál…
A domorodci se nas-erou a oprášej gilotinu. A dobře udělaj.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
7. 7. 2023 21:23

To těžko.
“kozoj-ebům” jejich Alláh takové jednání minimálně toleruje, nebo dokonce přikazuje, náš křesťanský činí naopak.
(A pak někdo tvrdí, že “bůh” je jen jeden a jen se různě jmenuje!)
Bohům obecně bych věřila ještě míň než lidem..

Milan ze Zahrady Čech
8. 7. 2023 00:22
Odpovědět  Albi

Ach jo. Každej ten pánbů, včetně JHV, dal lidem svobodnou vůli. Takže ne boží vůle, ale lidská zvůle.

Albi
8. 7. 2023 01:59

S tou svobodnou vůlí je to jako s demokracií pro ateisty – přesunutí viny z viníků na oběti.
Ateisté dostali od KoZy demokracii, ale nepovolí ji používat jinak, než jak přikáže. Najdi rozdíl.

Milan ze Zahrady Čech
8. 7. 2023 11:58
Odpovědět  Albi

Svalování lidských zhovadilostí na pánbíčka je nemlich ten samý alibismus.

sergej
7. 7. 2023 22:05

Mrkvosoft store / UI asistent fízl mne tady nepustí k odkazu Orbánova. Tak dám odkaz sem na
Advokátka Mgr. Daniela Šenarová s PhDr. Josefem Skálou, CSc. – živě

Petr Bureš
61,2 tis. odběratelů
Advokátka Mgr. Daniela Šenarová s PhDr. Josefem Skálou, CSc. – živě – YouTube

M.Š.
7. 7. 2023 22:33

Zásadními hodnotami tzv.západu není,ani náhodou,tzv.demokracie,ale příslušnost ke spolku magorů,vyznávající heslo…. hajzlík nebo hrdina,všichni jsme jedna rodina……což je filozofie především anglosassů.Názorně se tohle dá vypozorovat na příkladu českomorácka,kde se v politice nedá vygenerovat smysluplná opozice,páč opozice je rozdrobená a není schopna se domluvit na zásadních otázkách.Oproti tomu,tzv. pětikolka, je tvořena nesourodými stranami,které jsou v podstatě sjednocené na jednom základě a tímto základem je výše uvedené heslo(hajzl nebo hrdina…) a to stačí k tomu,že mají společnou vůli se domluvit i na vyložených hovadinách,což jim stačí k ovládání státu a občanů.Jak jednoduché že milý národe…..

Albi
7. 7. 2023 22:42
Odpovědět  M.Š.

Na hovadinách, ale hlavně na příkladné spolupráci v oblasti ochrany svých koryt, plněných systémem “ruka ruku myje” = každá ruka vítaná, chraňme si je navzájem.