blog

P.C.Roberts: Nacističtí demokraté se zmocňují vlády nad Amerikou

P.C.Roberts: Nacističtí demokraté se zmocňují vlády nad Amerikou

<< VIDEO >> Mezi FBI a nacistickým gestapem není žádný  rozdíl. Kromě toho ovšem, že FBI je řádově ještě tyraničtější a ještě méně legální, než bylo gestapo.

Paul Craig Roberts, americký publicista

24. srpna 2022 – 09:01

Věděli jste, že dle americké mašiny na lži ukradl prezident Trump USA jejich nukleární tajemství, která nyní mohou padnout do rukou Rusů? Na přiloženém videu svého programu ukazuje publicista Tucker Carlson, jak se americké presstitutky snaží vtlouct tenhle nesmysl do myslí svých spoluobčanů. Rusko je totiž ve vývoji nukleárních zbraní o tolik dál před Spojenými státy, že ty už nevlastní žádnou nukleárí informaci, která by Rusy mohla zajímat.

Tucker Carlson dále osvětluje gestapáckou povahu jak Bidenovy administrativy, tak  i FBI a propagačních děvek, vydávajících se za americká média. Je třeba si ten program vyslechnout. Určitě pak vystřízlivíte.

Američané se musí probudit. Demokraté jsou nacisté,  aktuálně ještě horší, než nacisté. Nacističtí demokraté posílají nyní Američany do vězení za to, že vyjádřili svůj nesouhlasný názor, a tedy za  to, že uplatnili své právo, vyplývající z prvního dodatku Ústavy.

Jestliže se naivní Američané rychle neprobudí, ocitnou se v tyranii horší, než byla tyranie Hitlerova. Vždyť Demokraté už porušili Norimberské zákony. A to když zavedli povinné očkování proti covidu. Když způsobili bankrot tisíců podniků nařízením o jejich povinných uzávěrech. Když nařidili veřejným školám vést výuku v duchu protibělošské ideologie, známé pod názvem Kritická rasová teaorie, která má v dětech navodit pocit viny a nedůvěry ke svým rodičům. Když zneužili veřejné školy k verbování dětí do transgenderského hnutí, povzbuzující nejmladší ženy k tomu, aby si nechaly mrzačit svá těla operačním odnětím ňader. Když přinutily ženy přijímat na svých toaletách i muže a totéž činit i ve svých sportovních družstvech. Žena, vyhlašují Demokraté, je každý,  kdo se za ženu prohlásí.

Tucker Carlson objasňuje, že každý bílý Američan, který současně není ideologicky protibělošským, sexuálně perverzním a morálně lhostejným Demokratem, je na vyhlazovacím seznamu.

Nevšímejte si toho, smějte se tomu,ale až vás to dostihne, bude vaším popravčím vaše lhostejnost a bezstarostnost.

Lubomír Man

sdíletj na

35 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan ze Zahrady Čech
24. 8. 2022 23:25
22. srpna 2022 Patrušev vysvětlil, kdy Česká republika ztratí poslední známky právního
státu.
Pokud Praha přimhouří oči nad slovy své ministryně obrany Jany
Černochové o smrti Darije Duginy, může to znamenat, že Česká
republika ztratila poslední známky právního státu,
řekl tajemník Rady bezpečnosti  Ruské Federace Nikolaj Patrušev.

Pokud jde o vyjádření ministryně obrany České republiky Černochové, veřejným schválením pokusu o atentát na Dariu Duginu hrubě porušila legislativu samotné České republiky,“ řekl Patrušev ruským médiím. Výroky ministra plně padají. Uvedená norma zákona stanoví trest odnětím svobody v trvání 2 až 10 let.“

Podle Patruševa by „v této situaci nebylo zbytečné, aby české úřady jednání ministra rychle řešily a právně je posuzovaly“. "Pokud Praha nad takovým nelidským trikem zavírá oči, může to ve skutečnosti znamenat, že Česká republika ztratila poslední známky právního státu," zdůraznil Patrušev.

Milan ze Zahrady Čech
24. 8. 2022 23:26
Rusko vychází ze skutečnosti, že žádná civilizovaná země, ať už
se drží jakéhokoli politického směru, nemá právo ignorovat
veřejné nabádání k terorismu, zejména pocházející od vysoce
postavených státníků, poznamenal tajemník Rady bezpečnosti
Ruské federace.


Daria Dugina zemřela 20. srpna večer při výbuchu auta na dálnici
Mozhaisk v okrese Odintsovo v Moskevské oblasti. Ruská Federální
bezpečnostní služba v pondělí uvedla, že za vraždou Duginy
stojí ukrajinské speciální služby, pachatelkou byla ukrajinská
občanka Natalja Vovk, která do Ruska dorazila se svou dcerou 23.
července. Podle FSB po řízené explozi auta odjela pachatelka
vraždy s dcerou přes Pskovskou oblast do Estonska.

alternatio.org/events/all/item/107860-patrushev-obyyasnil-kogda-chehiya-utratit-poslednie-priznaki-pravovogo-gosudarstva

Takže takhle jsme na tom u nás.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
skeptik
25. 8. 2022 06:32

Fašismus a právní stát spolu nejdou dohromady. A že je kolektivní Západ ve skutečnosti fašistický, je do očí bijící!

Autor
25. 8. 2022 07:52
Odpovědět  skeptik

Otázkou je, co je to právní stát. I za Hitlera platily zákony. Jeho. A hlídalo se jejich dodržování. TVrdě a nelítostně.
Možná přesnější by bylo používat místo právního státu termín něco jako – stát svědomí a hledání spravedlnosti. Jistě chápete, že právo a spravedlnost není zdaleka totéž. Možná by ten termín měl vyjadřovat v celku asi toto – spravedlnost, svědomí, pomoc svým občanům, rozvoj společnosti a tak podobně.
Vaši myšlenku ovšem chápu.

Lev Prchala
25. 8. 2022 08:02
Odpovědět  Peter

Československo,potažmo ČR a SR přestaly být právnimi státy v roce 1990 a od té doby to jde z oběma národy z kopce…..a bude hůř,pokud se nespojíme proti podporovatelům nacistů z uSSa,fasoEU a Banderostánu.

skeptik
25. 8. 2022 10:57
Odpovědět  Peter

Právní stát znamená demokracii, že zákony platí pro všechny stejně.
Ne že se vymyslí zákony na šikanování “neposlušných”.

Ales
25. 8. 2022 10:12

S Černochovou nesouhlasím, ale je hodně absurdní, že k právnímu státu nabádá Rusko, kde nic takového od r. 1917 neexistuje, pokud vůbec kdy existovalo.

Lev Prchala
25. 8. 2022 10:39
Odpovědět  Ales

Bodejť bys ty kloako fyjalová s afroameričanskou nesouhlasil…..jste oba stejně zdegenerovaný!

skeptik
25. 8. 2022 10:59
Odpovědět  Ales

To jako že za vlády cara bylo Rusko demokratickým tudíž právním státem??

Janka
25. 8. 2022 11:43
Odpovědět  Ales

tak zasa u nas sa kricalo, ze Putin je fuj, lebo v Rusku umieraju novinari……a teraz to zrazu schvali defacto vlada? Kedze ta sa nevyhranila proti, tak suhlasi

primak
25. 8. 2022 17:27
Odpovědět  Ales

Přece bezprávně se bránili Hitlerovi, kterej měl s nima dohodu (ale holt ta dohoda nebyla dost dobře právně zašpajchrovaná, tak dobře jako to potvrdil Chamberlain a Daladier v Mnichově).

A vzali to pak od Stalingradu až do Berlína jedním šusem a vůbec nečekali, až se jejich západní spojenci tam probojujou, nechali jim jen 4 roky na přípravu (pan Kechlibar to zkrátil na jeden rok only)

Gales
25. 8. 2022 10:51

Musíme udělat vše pro to, aby se i toto vyřešilo 3.9.

[Trol-1] spam Josef
25. 8. 2022 14:46
Odpovědět  Gales

Tak schválně, jestli tam bude aspoň tisícovka tuleňů u Václava.

Jarda
25. 8. 2022 03:11

Socrates o demokracii.

Socrates.jpg
Gales
25. 8. 2022 10:52
Odpovědět  Jarda

Zlatí komunisti.

Lenka
25. 8. 2022 13:50
Odpovědět  Gales

Jo, to říkám taky. Ti když dělali něco blbě, tak jen proto, že to neuměli. Demokrati to dělají cíleně.

[Trol-1] spam Josef
25. 8. 2022 14:47
Odpovědět  Lenka

A oni něco uměli? Teda až na to kradení.

Lev Prch
25. 8. 2022 17:18
Odpovědět  [Trol-1] spam Josef

V tom se přeborníci hnUSAci, vykrádali i sbírky v Iráckém hlavním muzeu……je to vlastně svoloč, která umí jen KRÁST, VRAŽDIT A OKUPOVAT CIZÍ STÁTY JEŠTĚ 77let po konci druhé světové války 🤮🤮🤮🤮

Autor
25. 8. 2022 07:45

Copak USA, ale co tady? Tady nejsou fašistické tendence? Ovšem stejně jako v Americe poněkud zvláštního druhu. Zřejmě “demokraté”, kteří dovedli k realizaci PŮVODNÍ VÝZNAM DEMOKRACIE do našich životů, počítali s tím, že se Rusko a další země leknou sankcí a odevzdají jim všechno na zlatém podnosu. Dnes probíhá další kolo boje proti kolonialismu, tak to chápe mnoho zemí ve světě.
Nechci a nebudu obhajovat žádný fašismus ani nacismus, ale Hitler a spol aspoň svoje státy posilovali reálnou výrobou a reálným hospodařením. U “našich demokratů” je to přesně naopak. A ještě si počínají jako typické americké “krásky”, které se vdají pro peníze, vysoudí bezpracně miliony, dokonale poníží bývalé “lásky”, začnou poroučet, protože teď mají peníze, a myslí si, že když se na to stačilo naučit jak oklamat muže a lhát, že to stačí v celém dalším životě. Řeknou a stane se!
Přesně tak mi připadá stav dnešní “západní civilizace”.
A největší sranda, i když samozřejmě smutná, je ta, že nikomu nevysvětlíte, jaký je skutečný význam demokracie a že se nám po celou dobu vysmívali a hlavně těm všelijakým obráncům demokracie! Je to smutné, ale naplno si zasloužíme dostat se na úroveň, kam “naše civilizace” kladla život například v Bangladéši, různých zemích Afriky a Latinské Ameriky.
A můžete mluvit od rána do večera, ještě se stanete jen vyvrhelem na všech stranách politického spektra.
Připomenu, že demokracie vznikla, a ne na dlouho, původně v otrokářské společnosti jen pro vybrané. Stačí?

Janka
25. 8. 2022 11:45
Odpovědět  Peter

nehovoriac ze pracuju uplne na tom, aby najprv Europa a potom aj USA padli tak, ze nakoniec sa budu smiat Cina a India….a uplne dobrovolne

Autor
25. 8. 2022 09:06

Když jsem sledoval video, tak mne napadla taková poťouchlá myšlenka.
Jestliže je pro USA největší hrozbou bílý rasista, pak by Biden a jeho prokurátoři měli dobrovolně odstoupit, aby umožnili zastoupení španělsky mluvící části obyvatelstva USA, protože každý z nich mluví jen o “ponižování” černých”, ale vůbec se nemluví o přistěhovalcích z Mexika, kterých je v USA největší podíl.
Pryč s bílými vládci USA a ať žije Spain lives Matter!!!!
Na kolena bílá vládo USA! Kaj se španělsky mluvícím a nejméně uzákoňte jako hlavní jazyk španělštinu!

Mañana!!

Když zmatek, tak zmatek a samý zmetek.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prchala
25. 8. 2022 09:12
Odpovědět  Peter

Ať žije uSSa….ALE ZA SVOJE A NEJLÍP JEN V KRÁTERU PO VYBUCHU YELLOWSTONU!.-)))

me2d44
25. 8. 2022 09:37
Odpovědět  Lev Prchala

Moment, kolego. Ten Yellowstonský výbuch se “plánuje” ne jako kráter, ale průplav meziMexikem a Kanadou! Odkládá se to proto, že mezi jadernou a tektonickou zimou na zeměkouli – krom radiace – moc velký rozdíl není. Ale iniciační prostředky má jak Rusko, tak Čína a dneska už i Severní Korea – ale Rusko má “rozbušku”, které stačí jen konvenční hlavice (už při MACH9 funguje, jako meteorit).

Lev Prchala
25. 8. 2022 09:54
Odpovědět  me2d44

Vždyť mohou žit na dně průplavu,to se nevylučuje

Lev Prchala
25. 8. 2022 11:03
Odpovědět  Peter

Není to tak dávno,cca 400 let,kdy se na nejvyšších místech mluvilo vesměs jen španělsky.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prchala
25. 8. 2022 09:11

Nacistka TruSSová vyhrožuje a Seznam se tím prsí?????!!!!!!
Rus nevyhrožuje ty 3,14čo nesvéprávná,ale až on zmačne,tak malá Británie bude MINULOSTÍ!!!!

Aleš
25. 8. 2022 09:42

V Evropě zas liberální fašismus. Celá EU je fašismus.

[Trol-1] spam Josef
25. 8. 2022 10:35
Odpovědět  Aleš

Jasně a v Rusku vládne demokracie a Marťani. I když to poslední možná platí.

Lev Prchala
25. 8. 2022 10:40
Odpovědět  [Trol-1] spam Josef

Jdi objevovat do hrnců Transformery,na to tvoje mentální zdroje akorát stačí!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel
25. 8. 2022 10:03

Přátelé administrátoři před chvílí jsem psal příspěvek jako odpověď Peterovi, z ničeho nic mi zmizel z displeje, takže již nemám chuť to znovu opakovat. Řádí vám tu grázlové, kteří dostali za úkol zlikvidovat tento web stejně tak jako poslední zbytky svobody této kolonie. Mladé lidi svojí výukou k anglosaské a globalistické vyjímečnosti ovládli a nadělali z nich svoje zombíky, ale my ostatní se musíme bránit. Pokud mi někdo odebírá vyjádřit se slušně k věcem veřejného život, je tyran a totalizátor toho největšího zrna. Nedejme si to líbit přátelé.

Lev Prchala
25. 8. 2022 10:08
Odpovědět  Pavel

Pak už zbývá jediné,scházet se reálně jako kdysi naši předkové,když nebyl internet.

Autor
25. 8. 2022 10:11
Odpovědět  Pavel

Jestli se vám nepovedlo, jako několikrát mně, zmáčknout, nebo kliknout náhodou něco u sebe. Ale tyto praktiky, které popisujete, nejsou nic nezvyklého, v náší “osvícené” době. Vím nejméně o dvou webwch, kde se tohle děje. Ovšem tam mizí příspěvky jaksi záhadně až po “nějakém” čase.
Nejlepší přístup ke stránkám má ten, kdo poskytuje danou službu. Tím nemyslím autora či autory webu.

[Trol-1] spam Josef
25. 8. 2022 10:22

Je dobře, že demokrati nechtějí, aby náckové v USA zneužívali absolutní svobody slova. V Evropě to víme dávno.

Lev Prch
25. 8. 2022 17:19
Odpovědět  [Trol-1] spam Josef

Ti tvoji hnUSAci jsou demokrati jako ty Nositel Nobelovy ceny za literaturu 😁

Frankie
25. 8. 2022 15:42

Pokud se budou ušáci vyhlazovat mezi sebou myslím, že je to v pořádku. Konečně by měli ochutnat svoji medicínu, kterou rozdávali téměř po celém světě.