blog

P.C.Roberts: Kolaps západního narativu o Covidu

Projekt Veritas, nejvýznačnější hlasatel pravdy v současném západním světě, zaznamenal slova Jordona Thristona Walkera, ředitele výzkumu a rozvoje strategických operací firmy Pfitzer a současně i vědeckého plánovače její vakcíny mRNA Jordona Thristona Walkera.

Paul Craig Roberts, americký publicista

2. února 2023 – 07:20

Jordon Thriston Walker, vyřkl při popisu plánu firmy zmutovat stávající viry tak, aby to byla právě tato společnost, která v příštím kole kovidové pandémie shrábne získy z budoucího a očekávaného prodeje vakcín.

Jde o přiznání skandálnější, než jaké kdy v souvislosti s covidem padlo. A neočekávejte, že se o něm dovíte z domácích prostitujících se médií. A nečekejte ani to, že Kongres bude Walkerův výrok vyšetřovat. Neudělá to proto, že tímto vyšetřováním by ohrozil dary, které od Big Pharmy, kam firma Pfitzer patří, dostává. Takže zločiny Big Pharmy budou v nezmenšené míře pokračovat i nadále. Video s Wakerovým přiznáním můžete vidět zde: http://rwmalonemd.substack.com/p/project-veritas-has-broken-pfizers?utm_source=substack&utm_medium=email#play.

Dr.Robert Malone takto charakterizuje americký farmaceutický průmysl: „Je bez soucitu. Jeho tvář vyjadřuje potěšení a nezájem o lidské tragédie, které zapřičiňuje. Naopak libuje si ve škodách, které lidem a národu působí. Neuvědomuje si hrůzu, která je v jeho slovech i v samotné struktuře jeho jazyka obsažena. Je posedlý vírou ve svůj vlastní nárok. Je oslavou korupce, je bez zrníčka moudrosti, je narcistní a bez sebeuvědomění si základní zvrácenosti své duše. Pohleďte do tváře tohoto velvyslance z jiného světa a uvědomíte si: Takhle hluboko jsme se tedy propadli. Toto je kultura, která nám přinesla tuto globální lidskou tragédii“.

Zatímco Big Pharma a její marketingový agent americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pomáhají uvádět na trh vakcínu pro kojence, čímž poprvé v historii způsobují infarkty i u dětí, ukončila britská vláda posilovací očkovací kampaň pro osoby mladší 50 let. Ale očkovací program zde pokračuje pro „vysoce rizikové osoby“ a na ochranu Národní zdravotnické služby.

Nedávný průzkum v USA ukázal, že 48% respondentů má za to, že nadměrná  náhlá úmrtí způsobuje očkování proti covidu, 35% lidí si to nemyslí, a 28%  zná něoho, kdo zemřel po očkování. A Steve Kirsch, který se zabýval pravdou o „vakcíně“ jako málokdo jiný, dospěl k závěru, že „záznamy úmrtí ukazují, že vakcíny proti covidu zkracují život po celém světě“. Viz: http://stevekirsch.substack.com/p/the-death-records-show-the-covid?

Takže drazí čtenáři. Americký farmaceutický průmysl, američtí politici jako Joe Biden i vaši vlastní politici a zkorumpovaní lékařští byrokraté jako Tony Fauci, prostitující se média, vaše školy a univerzity, armáda a nemocnice vás přiměly k tomu, abyste se nechali píchnout smrtící látkou. Nadměrná úmrtí po očkovací kampani v tabulkách pochopitelně chybí. Plodnosti ubývá a důkaz o prospěšnost vakcíny chybí. Zatímco hlasů, že vakcína problém zhoršuje, přibývá.

Viz:

A i zde Dr. Fleming pod přísahou svědčí o tom, že Covid je biologická zbraň vytvořená vládou USA.

http://www.globalresearch.ca/professor-byram-bridle-no-evidence-any-vax-benefit/5806102

Lubomír Man

sdílet na

14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Gales
2. 2. 2023 11:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Taký bordel není ani u cigánoch.

Radegast
2. 2. 2023 11:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Vojenské biolaboratoře Pentagonu existují. Rusko je zničilo jen v Kazachstánu (leden 2022) a na Ukrajině (únor 2022).

Mluvčí čínského ministerstva zahraničí řekl 8. 3. 2022: “USA mají 336 biologických laboratoří ve 30 zemích, včetně 26 na samotné Ukrajině.”
https://twitter.com/CaoYi_MFA/status/1501201567478865922
https://twitter.com/MFA_China/status/1501185437901082629?cxt

Když bílým Amečanům nevadí, že se jejich ministerstvu zahraničí rozvaluje lůza Ukrajinci Antony Blinken a Victoria “Fuck the EU!” Nulandová, před nimi Henry Kissinger a Albrightová?

RASputin
2. 2. 2023 22:26
Odpovědět  Radegast

46 bylo na UA

Aleš
2. 2. 2023 12:32
Ohodnotit příspěvek :
     

USA, světový vrah a zloděj.

jiří
2. 2. 2023 12:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Netečkované příběhy: Emil Svátek. Kriminalista, který se vzepřel systému.
https://www.youtube.com/watch?v=bgMVOImo4H8

Jaroslav
2. 2. 2023 12:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Metaforicky řečeno “Že to ale tomu “západu” trvalo!”. Již dávno je patrno, že COVID je “úspěšným” zakončením celé předchozí řady neúspěšných pokusů, zdánlivě nespojených (Ebola, Prasečí mor, SARS, MERS- middle east respiratory syndrome a možno i dalších). Ty předchozí pokusy zdravotní systém zákeřně zhatil. Bylo potřeba udělat něco, aby zdravotní systém dalšímu pokusu nebránil a to se povedlo, ba přímo tomu napomáhal- vědomě či ne (použití nevyzkoušených vakcín/nevakcín- zneužití instinktů lékařů při vakcinaci, zakázání možných alternativních způsobu léčby kromě vakcín- dokonce jenom o nich pomyslet, zákaz obvoďákům léčit kovidové pacoše- můžete si metaforicky doplnit další opatření). Ovšem metaforicky řečeno, covid ja pasé. Ty chabé pokusy farmaceutického průmyslu znovuobnovit své žně asi nevyjdou. Teď pracuje jiný žněc a pakují se jiní. Kdo asi? Můžete háádat co to je a kdo se to pakuje. Ovšem zcela teoreticky.
Flat disclaimer (důrazně se distancuji): Od předem napsaného, vše výše uvedené nemá žádnou souvislost se žijícími osobami, historickými událostmi atd. Jedná se zcela o fikci!

ladik
2. 2. 2023 12:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Pfizer macht frei. Od života.

jiří
2. 2. 2023 13:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Takže kdo podlehl “očko”, je v hajzlu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Zmatený
2. 2. 2023 15:37
Odpovědět  jiří

Tak už chcípnul! (soused co ještě nedávno mlátil rukou do stolu, že jsem ko.kot a dezolát, když jsem se ho zeptal, jestli své neustále se opakující zdravotní problémy nepřičítá nadšenému, trojitému vaxu).

Pavel K
3. 2. 2023 09:28
Odpovědět  jiří

Okolo mě ty kuurwi drží a pořád nic. 😲
Ne že bych byl zase až taková vepřovice, ale fakt nevím o nikom. To je možná tím, že už přes rok nenavštěvuji osvěžovnu.

Helena
3. 2. 2023 09:04
Odpovědět  Zmatený

No, kolem nás to kape jeden za druhým a fakt to nejsou staří a nemocní lidé, naposled známá před 3 dny přišla z práce a našla manžela doma u jídla tuhého – 9 měs. po 3. dáfce.

Radegast
2. 2. 2023 17:39
Odpovědět  jiří

Očkování nevyšlo, tak jste se dali na strašení, babišovci Jiří a Zmatený?

Per
5. 2. 2023 15:08
Odpovědět  Radegast

Radegaste, od té smakulady si načisto zhloupnul. A kolik platí za jeden příspěvek zde na PL BIS?
Další, co nevolil Babiše a nechal se zblbnout čistým PP.
Šmudlinku s vymytým mozkem.